Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

ludzka_istota

#6828571 Napisano: 06.12.2021 18:52:10
Wkurza mnie:
1. Zmęczenie (po prostu "padam na pysk")
2. Brak fajnych kalendarzy adwentowych  (w sensie konkursów)
3. Brak nagród dziś 6 grudnia- i  w ogóle (od dawna jestem na czarnej liście wygrywaczy, moja wena gdzieś się ulotniła).
4. To, że jest mi zimno (jak w każda zimę).

rik

#6828695 Napisano: 07.12.2021 10:57:08
baxter napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

baxter napisał(a):

a mnie wkurza  sklep islodycze, który ma realizować vouchery w loterii, zamówienia złożone 09.11.2021 i nadalma status "przetwarzam" mimo, ze na stronie mają dostawa  dni roboczych, dodzwonic się do nich nie sposób, na @ nie odpowiadają. Była  tu na forum dyskusja na ten temat, maciie jakie info obecnie? Interweniowaliscie ?Słodycze miały być na Mikołajki  a tu lipaemotka

była dyskusja i z tego wyszło że ten sklep ma 1 tys zamówień i najpierw realizuje te zapłacone a dopiero potem vouchery. Voucherów mają pewnie multum, w magazynie pewnie im brakuje słodyczy, sobie zrealizują kiedy chcą. U mnie działało że do nich napisałam "czemu nadal w przetwarzaniu" i zaraz na następny dzień wysyłali (tak było dwa razy) aczkolwiek to było we wrześniu i początkiem października, obecnie myślę że mają duży syf i nie ogarniają tych voucherów (jak tak patrzę po tych dwóch podstawowych konkursach familijne i śliwka to wychodzi 2 tyś voucherów z czego pewnie już sporo zrealizowali)

Wszystko się zgadza, tylko po co organizowali loterię w takim czasie jak przypuszczali, że nie dadzą rady tego ogarnąć. Przecież wiadomo, że ludzie będą chcieli słodycze na mikołajki i na święta

u mnie to samo - 2 zamówienia zożone ponad 2 tyg. temu i cisza. Nie odbierają połączeń na żaden z 3 podanych na stronie numerów.
Dzisiaj napisałem do nich maila, zobaczymy czy odpiszą.
0 0

agakaz2

#6828698 Napisano: 07.12.2021 11:07:02
dzis wszystko a zaczęło się od tego że autobus mi uciekł emotka
0 0

tereniagno

#6828747 Napisano: 07.12.2021 12:57:17
rik napisał(a):

baxter napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

baxter napisał(a):

a mnie wkurza  sklep islodycze, który ma realizować vouchery w loterii, zamówienia złożone 09.11.2021 i nadalma status "przetwarzam" mimo, ze na stronie mają dostawa  dni roboczych, dodzwonic się do nich nie sposób, na @ nie odpowiadają. Była  tu na forum dyskusja na ten temat, maciie jakie info obecnie? Interweniowaliscie ?Słodycze miały być na Mikołajki  a tu lipaemotka

była dyskusja i z tego wyszło że ten sklep ma 1 tys zamówień i najpierw realizuje te zapłacone a dopiero potem vouchery. Voucherów mają pewnie multum, w magazynie pewnie im brakuje słodyczy, sobie zrealizują kiedy chcą. U mnie działało że do nich napisałam "czemu nadal w przetwarzaniu" i zaraz na następny dzień wysyłali (tak było dwa razy) aczkolwiek to było we wrześniu i początkiem października, obecnie myślę że mają duży syf i nie ogarniają tych voucherów (jak tak patrzę po tych dwóch podstawowych konkursach familijne i śliwka to wychodzi 2 tyś voucherów z czego pewnie już sporo zrealizowali)

Wszystko się zgadza, tylko po co organizowali loterię w takim czasie jak przypuszczali, że nie dadzą rady tego ogarnąć. Przecież wiadomo, że ludzie będą chcieli słodycze na mikołajki i na święta

u mnie to samo - 2 zamówienia zożone ponad 2 tyg. temu i cisza. Nie odbierają połączeń na żaden z 3 podanych na stronie numerów.Dzisiaj napisałem do nich maila, zobaczymy czy odpiszą.

Myślę, że nie. Tydzień temu w niedzielę, tez napisałam maila, do dziś nie mam odpowiedziemotka
0 0

tereniagno

#6828750 Napisano: 07.12.2021 12:58:49
as32572 napisał(a):

tereniagno napisał(a):

diabkate napisał(a):

Limit zgłoszeń w potrójnym wygrywaniu. Rozumiem, że chcą w ten sposób zadbać o równe szanse, ale nawet jak minęło 5 dni od poprzedniego zgłoszenia, to i tak na te same dane nie mogę dodać kolejnego paragonu.

U mnie to samoemotka Niby po 5 dniach roboczych można  wysłać drugie zgłoszenieale minęło 5 dni i niestety nie chce przyjąć.emotka

Musi być 5 dni różnicy między datami zakupu na paragonie.

Dziś jest 7 dni roboczych i tez nie przyjęło zgłoszeniaemotka
0 0

baxter

#6828756 Napisano: 07.12.2021 13:09:25
tereniagno napisał(a):

rik napisał(a):

baxter napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

baxter napisał(a):

a mnie wkurza  sklep islodycze, który ma realizować vouchery w loterii, zamówienia złożone 09.11.2021 i nadalma status "przetwarzam" mimo, ze na stronie mają dostawa  dni roboczych, dodzwonic się do nich nie sposób, na @ nie odpowiadają. Była  tu na forum dyskusja na ten temat, maciie jakie info obecnie? Interweniowaliscie ?Słodycze miały być na Mikołajki  a tu lipaemotka

była dyskusja i z tego wyszło że ten sklep ma 1 tys zamówień i najpierw realizuje te zapłacone a dopiero potem vouchery. Voucherów mają pewnie multum, w magazynie pewnie im brakuje słodyczy, sobie zrealizują kiedy chcą. U mnie działało że do nich napisałam "czemu nadal w przetwarzaniu" i zaraz na następny dzień wysyłali (tak było dwa razy) aczkolwiek to było we wrześniu i początkiem października, obecnie myślę że mają duży syf i nie ogarniają tych voucherów (jak tak patrzę po tych dwóch podstawowych konkursach familijne i śliwka to wychodzi 2 tyś voucherów z czego pewnie już sporo zrealizowali)

Wszystko się zgadza, tylko po co organizowali loterię w takim czasie jak przypuszczali, że nie dadzą rady tego ogarnąć. Przecież wiadomo, że ludzie będą chcieli słodycze na mikołajki i na święta

u mnie to samo - 2 zamówienia zożone ponad 2 tyg. temu i cisza. Nie odbierają połączeń na żaden z 3 podanych na stronie numerów.Dzisiaj napisałem do nich maila, zobaczymy czy odpiszą.

Myślę, że nie. Tydzień temu w niedzielę, tez napisałam maila, do dziś nie mam odpowiedziemotka

Jeśli Wam zależy by słodycze doszły do Świat to dzwońce do skutku ale polecam wysłać @ do sklepu i od razu na wszystkie @ jakie znajdziecie w tym temacie, do Colian, do Ślwiki itp.
0 0

lubiekisiel

#6828963 Napisano: 07.12.2021 23:38:24
W moim mieście nie ma Dino, ale w niedzielę jadąc do lasu na spacer przejeżdżałam obok jednego, patrzę otwarte, więc nakupiłam tej milki za 16 zł, chociaż loterie to mnie mocno nie lubią. Dzisiaj próbuję dokonać zgłoszenia i co? I nie mogę wybrać niedzieli w kalendarzu, patrzę do regulaminu i rzeczywiście - okres zakupów bez niedzieli, bo niehandlowa. Ale jak niehandlowa jak dino otwarte? Ehh... i mam nauczkę, żeby dokładnie czytać regulaminy, paragon do wyrzucenia, kilogramów od czekolady przybędzie, a fioletowa strzała poleci do kogoś innego emotka
0 0

anialistopad

#6828964 Napisano: 07.12.2021 23:43:30
lubiekisiel napisał(a):

W moim mieście nie ma Dino, ale w niedzielę jadąc do lasu na spacer przejeżdżałam obok jednego, patrzę otwarte, więc nakupiłam tej milki za 16 zł, chociaż loterie to mnie mocno nie lubią. Dzisiaj próbuję dokonać zgłoszenia i co? I nie mogę wybrać niedzieli w kalendarzu, patrzę do regulaminu i rzeczywiście - okres zakupów bez niedzieli, bo niehandlowa. Ale jak niehandlowa jak dino otwarte? Ehh... i mam nauczkę, żeby dokładnie czytać regulaminy, paragon do wyrzucenia, kilogramów od czekolady przybędzie, a fioletowa strzała poleci do kogoś innego emotka

Nie płacz tylko napisz do organizatora. Też tak miałam z Intermarche w poprzednim konkursie. Kazali mi wpisać datę bierzaca i zachować korespondencję z nimi

masza

#6828972 Napisano: 08.12.2021 00:07:37
tereniagno napisał(a):

rik napisał(a):

baxter napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

baxter napisał(a):

a mnie wkurza  sklep islodycze, który ma realizować vouchery w loterii, zamówienia złożone 09.11.2021 i nadalma status "przetwarzam" mimo, ze na stronie mają dostawa  dni roboczych, dodzwonic się do nich nie sposób, na @ nie odpowiadają. Była  tu na forum dyskusja na ten temat, maciie jakie info obecnie? Interweniowaliscie ?Słodycze miały być na Mikołajki  a tu lipaemotka

była dyskusja i z tego wyszło że ten sklep ma 1 tys zamówień i najpierw realizuje te zapłacone a dopiero potem vouchery. Voucherów mają pewnie multum, w magazynie pewnie im brakuje słodyczy, sobie zrealizują kiedy chcą. U mnie działało że do nich napisałam "czemu nadal w przetwarzaniu" i zaraz na następny dzień wysyłali (tak było dwa razy) aczkolwiek to było we wrześniu i początkiem października, obecnie myślę że mają duży syf i nie ogarniają tych voucherów (jak tak patrzę po tych dwóch podstawowych konkursach familijne i śliwka to wychodzi 2 tyś voucherów z czego pewnie już sporo zrealizowali)

Wszystko się zgadza, tylko po co organizowali loterię w takim czasie jak przypuszczali, że nie dadzą rady tego ogarnąć. Przecież wiadomo, że ludzie będą chcieli słodycze na mikołajki i na święta

u mnie to samo - 2 zamówienia zożone ponad 2 tyg. temu i cisza. Nie odbierają połączeń na żaden z 3 podanych na stronie numerów.Dzisiaj napisałem do nich maila, zobaczymy czy odpiszą.

Myślę, że nie. Tydzień temu w niedzielę, tez napisałam maila, do dziś nie mam odpowiedziemotka

z 9 listopada już mi przyslali w tym tygodniu
0 0

lubiekisiel

#6828992 Napisano: 08.12.2021 08:48:28
anialistopad napisał(a):

lubiekisiel napisał(a):

W moim mieście nie ma Dino, ale w niedzielę jadąc do lasu na spacer przejeżdżałam obok jednego, patrzę otwarte, więc nakupiłam tej milki za 16 zł, chociaż loterie to mnie mocno nie lubią. Dzisiaj próbuję dokonać zgłoszenia i co? I nie mogę wybrać niedzieli w kalendarzu, patrzę do regulaminu i rzeczywiście - okres zakupów bez niedzieli, bo niehandlowa. Ale jak niehandlowa jak dino otwarte? Ehh... i mam nauczkę, żeby dokładnie czytać regulaminy, paragon do wyrzucenia, kilogramów od czekolady przybędzie, a fioletowa strzała poleci do kogoś innego emotka

Nie płacz tylko napisz do organizatora. Też tak miałam z Intermarche w poprzednim konkursie. Kazali mi wpisać datę bierzaca i zachować korespondencję z nimi

Dzięki za radę - może rzeczywiście jest jeszcze szansa  emotka
0 0

malgol

#6828998 Napisano: 08.12.2021 08:54:25
lubiekisiel napisał(a):

anialistopad napisał(a):

lubiekisiel napisał(a):

W moim mieście nie ma Dino, ale w niedzielę jadąc do lasu na spacer przejeżdżałam obok jednego, patrzę otwarte, więc nakupiłam tej milki za 16 zł, chociaż loterie to mnie mocno nie lubią. Dzisiaj próbuję dokonać zgłoszenia i co? I nie mogę wybrać niedzieli w kalendarzu, patrzę do regulaminu i rzeczywiście - okres zakupów bez niedzieli, bo niehandlowa. Ale jak niehandlowa jak dino otwarte? Ehh... i mam nauczkę, żeby dokładnie czytać regulaminy, paragon do wyrzucenia, kilogramów od czekolady przybędzie, a fioletowa strzała poleci do kogoś innego emotka

Nie płacz tylko napisz do organizatora. Też tak miałam z Intermarche w poprzednim konkursie. Kazali mi wpisać datę bierzaca i zachować korespondencję z nimi

Dzięki za radę - może rzeczywiście jest jeszcze szansa  emotka

Nie widzę w regulaminie zapisu, że należy dokonać zgłoszenia w dniu zakupu. Według mnie można wysłać paragon z niedzieli w dowolnym dniu trwania konkursu, chyba że czegoś nie doczytałam
0 0

izak1000

#6829008 Napisano: 08.12.2021 09:25:30
malgol napisał(a):

lubiekisiel napisał(a):

anialistopad napisał(a):

lubiekisiel napisał(a):

W moim mieście nie ma Dino, ale w niedzielę jadąc do lasu na spacer przejeżdżałam obok jednego, patrzę otwarte, więc nakupiłam tej milki za 16 zł, chociaż loterie to mnie mocno nie lubią. Dzisiaj próbuję dokonać zgłoszenia i co? I nie mogę wybrać niedzieli w kalendarzu, patrzę do regulaminu i rzeczywiście - okres zakupów bez niedzieli, bo niehandlowa. Ale jak niehandlowa jak dino otwarte? Ehh... i mam nauczkę, żeby dokładnie czytać regulaminy, paragon do wyrzucenia, kilogramów od czekolady przybędzie, a fioletowa strzała poleci do kogoś innego emotka

Nie płacz tylko napisz do organizatora. Też tak miałam z Intermarche w poprzednim konkursie. Kazali mi wpisać datę bierzaca i zachować korespondencję z nimi

Dzięki za radę - może rzeczywiście jest jeszcze szansa  emotka

Nie widzę w regulaminie zapisu, że należy dokonać zgłoszenia w dniu zakupu. Według mnie można wysłać paragon z niedzieli w dowolnym dniu trwania konkursu, chyba że czegoś nie doczytałam

Paragon można rejestrować w dowolnym terminie konkursu ale nie z datą 05.12. gdyż w tym dniu nie było sprzedaży produktów konkursowych. Pkt. 6 reg. 
Ale co szkodzi napisać do organizatora. 🙂
1 cb656 0

southlander

#6829409 Napisano: 09.12.2021 11:56:41
Ech, nowy telefon zaczyna mi być potrzebny, od dawna się czaję na jakiś, a tu akurat konkursy z telefonami zawsze najdziwniejsze. 
Na konkursach FB z taką nagrodą zawsze jest 500-1000 zgłoszeń gdzie już z góry wiadomo że nie wygra żaden pomysłowy i estetyczny komentarz, tylko jakiś przypadkowy i niechlujny bo jury i tak nie chce się wszystkiego czytać. Na konkursach insta, zwykle jest wojna na lajki albo oznaczanie innych, lub nagrywanie stories. W pozostałych konkursach często jeden telefon w puli i trzeba kręcić jakieś filmy gdzie wiadomo że wygra jakiś półprofesjonalista czy youtuber z dobrym sprzętem. Ewentualnie w tych pisanych dają brak limitu znaków, więc wiadomo że trzeba poświęcić dużo czasu, a jednocześnie trudno o motywację nie wiedząc czy jury w ogóle będzie to czytało, czy pójdzie na łatwiznę i wybierze kilkuzdaniową prostą rymowankę.
0 0

tadziuuu

#6829519 Napisano: 09.12.2021 14:31:27
cb656 napisał(a):

southlander napisał(a):

konkursy z telefonami zawsze najdziwniejsze. Na konkursach FB z taką nagrodą zawsze jest 500-1000 zgłoszeń gdzie już z góry wiadomo że nie wygra żaden pomysłowy i estetyczny komentarz, tylko jakiś przypadkowy i niechlujny bo jury i tak nie chce się wszystkiego czytać. Na konkursach insta, zwykle jest wojna na lajki albo oznaczanie innych, lub nagrywanie stories. W pozostałych konkursach często jeden telefon w puli i trzeba kręcić jakieś filmy gdzie wiadomo że wygra jakiś półprofesjonalista czy youtuber z dobrym sprzętem. Ewentualnie w tych pisanych dają brak limitu znaków, więc wiadomo że trzeba poświęcić dużo czasu, a jednocześnie trudno o motywację nie wiedząc czy jury w ogóle będzie to czytało, czy pójdzie na łatwiznę i wybierze kilkuzdaniową prostą rymowankę.

Taaa... emotka JA! JA! JA WIEM! POTRZEBUJĘ! MNIE DAJCIE! WYBIERZ MNIE!!!

na "horom curke" też nie działa emotka  
1 cb656 0

anaesth

#6829674 Napisano: 09.12.2021 21:09:50
Co za chora rzeczywistość. Notariusz zaśpiewał sobie za akt przeniesienia własności mieszkania z dewelopera na mnie i męża 2800zł! Wiem, że za każdym tego typu papierkiem stoi 5 lat studiów, aplikacja i lata doświadczenia, ale kurde! Nie chcę nawet liczyć, jaki to procent mojej pensji i jak muszę zap**, żeby zarobić te pieniądze.
Avanti, poratuj tymi pięcioma tysiącami, albo Tyskie dyszką (jak już w końcu zabiorę się za pisanie) emotka
0 0

zabcia0410

#6829676 Napisano: 09.12.2021 21:18:41
anaesth napisał(a):

Co za chora rzeczywistość. Notariusz zaśpiewał sobie za akt przeniesienia własności mieszkania z dewelopera na mnie i męża 2800zł! Wiem, że za każdym tego typu papierkiem stoi 5 lat studiów, aplikacja i lata doświadczenia, ale kurde! Nie chcę nawet liczyć, jaki to procent mojej pensji i jak muszę zap**, żeby zarobić te pieniądze.Avanti, poratuj tymi pięcioma tysiącami, albo Tyskie dyszką (jak już w końcu zabiorę się za pisanie) :rozpac

Spróbuj podzwonić do innych notariuszy,my niedawno kupowaliśmy mieszkanie na rynku wtórnym i opłata notarialna znacząco różniła się w różnych kancelariach.Oni mają ustaloną ustawowo stawkę max którą dowolnie mogą obniżyć
0 0

anaesth

#6829677 Napisano: 09.12.2021 21:22:19
zabcia0410 napisał(a):

anaesth napisał(a):

Co za chora rzeczywistość. Notariusz zaśpiewał sobie za akt przeniesienia własności mieszkania z dewelopera na mnie i męża 2800zł! Wiem, że za każdym tego typu papierkiem stoi 5 lat studiów, aplikacja i lata doświadczenia, ale kurde! Nie chcę nawet liczyć, jaki to procent mojej pensji i jak muszę zap**, żeby zarobić te pieniądze.Avanti, poratuj tymi pięcioma tysiącami, albo Tyskie dyszką (jak już w końcu zabiorę się za pisanie) :rozpac

Spróbuj podzwonić do innych notariuszy,my niedawno kupowaliśmy mieszkanie na rynku wtórnym i opłata notarialna znacząco różniła się w różnych kancelariach.Oni mają ustaloną ustawowo stawkę max którą dowolnie mogą obniżyć

Niestety, deweloper narzuca tę konkretną kancelarię emotka
0 0

halliday

#6829681 Napisano: 09.12.2021 21:40:19
anaesth napisał(a):

zabcia0410 napisał(a):

anaesth napisał(a):

Co za chora rzeczywistość. Notariusz zaśpiewał sobie za akt przeniesienia własności mieszkania z dewelopera na mnie i męża 2800zł! Wiem, że za każdym tego typu papierkiem stoi 5 lat studiów, aplikacja i lata doświadczenia, ale kurde! Nie chcę nawet liczyć, jaki to procent mojej pensji i jak muszę zap**, żeby zarobić te pieniądze.Avanti, poratuj tymi pięcioma tysiącami, albo Tyskie dyszką (jak już w końcu zabiorę się za pisanie) :rozpac

Spróbuj podzwonić do innych notariuszy,my niedawno kupowaliśmy mieszkanie na rynku wtórnym i opłata notarialna znacząco różniła się w różnych kancelariach.Oni mają ustaloną ustawowo stawkę max którą dowolnie mogą obniżyć

Niestety, deweloper narzuca tę konkretną kancelarię emotka

przecież to ty będziesz ponosiła koszty za tą usługę i ty masz prawo wybrać do jakiego notariusza się udacie.
0 0

montezuma

#6829682 Napisano: 09.12.2021 21:47:02
Z tym notariuszem to halliday ma rację
Im jest po prostu wygodniej narzucać jedną kancelarię ale masz pełne prawo zawrzeć umowę w innym miejscu.

Aha - nie ma pełnej dowolności w obiżaniu taks - notariusze mają szczegółowe audyty i każdą obniżkę od stawki minimalnej muszą uzasadnić (np. bliską relacją przyjacielską emotka

zezowaty_kot

#6829683 Napisano: 09.12.2021 21:47:48
Miałam pisać na Tyskie, ale mi pies uciekł i cały wieczór spędziłam na poszukiwaniach. A teraz już mi się nie chce, bo jestem zła, jest mi zimno a pies jest cały w rzepach. 🥶😡
0 0