Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

zielonaszpilka

#6833086 Napisano: 23.12.2021 09:39:00
misiamarysia napisał(a):

mia napisał(a):

Taa..., jak nie mam  szczęścia w bramkach, tak na dwa zgłoszenia z Colą/Stokrotka dwa miśki XXL. emotka I co ja z tym będę robić?? Nawet jesli się to sprzeda, to jak to wysłać? Tam nikt nie gra, czy co?emotka P.S.Uprzedzam życzliwe/zjadliwe pytania: Gram, bo piję Colę, Stokrotkę mam pod bokiem, a wśród wygranych są TV.emotka

Ja mojego misia XXL (dziś ma być dostarczony przez inPost, bardzo liczyłam, że dotrze przed świętami) wiozę razem z książeczkami od Kinder Logic do domu dziecka i słodyczami konkursowymi , jeszcze zdążą dołożyć (trudno dołożyć misia, bo duży  emotka , może być oddzielnym prezentem ) do jakiejś paczki i ktoś się baaardzo ucieszy. Może to jakiś pomysł i dla Ciebie? Chyba , że już rozdysponowałaś, to też dobrze emotka

A zapytam tylko - uzgadnialas tego miśka z Domem dziecka? Mój kolega pracuje w DD i nie przyjmują maskotek, bo mieliby ich po sufit w każdym pokoju emotka  a już zwłaszcza nie chcą tych dużych miśków, ale może co DD to inne zasady:) Żebyś nie targała niedźwiedź na marne emotka
Brawo za inicjatywę, super że są osoby, które myślą też o innych emotka emotka

misiamarysia

#6833124 Napisano: 23.12.2021 10:56:32
zielonaszpilka napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

mia napisał(a):

Taa..., jak nie mam  szczęścia w bramkach, tak na dwa zgłoszenia z Colą/Stokrotka dwa miśki XXL. emotka I co ja z tym będę robić?? Nawet jesli się to sprzeda, to jak to wysłać? Tam nikt nie gra, czy co?emotka P.S.Uprzedzam życzliwe/zjadliwe pytania: Gram, bo piję Colę, Stokrotkę mam pod bokiem, a wśród wygranych są TV.emotka

Ja mojego misia XXL (dziś ma być dostarczony przez inPost, bardzo liczyłam, że dotrze przed świętami) wiozę razem z książeczkami od Kinder Logic do domu dziecka i słodyczami konkursowymi , jeszcze zdążą dołożyć (trudno dołożyć misia, bo duży  emotka , może być oddzielnym prezentem ) do jakiejś paczki i ktoś się baaardzo ucieszy. Może to jakiś pomysł i dla Ciebie? Chyba , że już rozdysponowałaś, to też dobrze emotka

A zapytam tylko - uzgadnialas tego miśka z Domem dziecka? Mój kolega pracuje w DD i nie przyjmują maskotek, bo mieliby ich po sufit w każdym pokoju emotka  a już zwłaszcza nie chcą tych dużych miśków, ale może co DD to inne zasady:) Żebyś nie targała niedźwiedź na marne emotka Brawo za inicjatywę, super że są osoby, które myślą też o innych emotka :*

Tak, jeśli nowy, to chcą takiego wielkiego, ba mają dużo małych maskotek. Ale bardzo dziękuję za reakcję/podpowiedź.

diabkate

#6833136 Napisano: 23.12.2021 11:31:03
misiamarysia napisał(a):

mia napisał(a):

Taa..., jak nie mam  szczęścia w bramkach, tak na dwa zgłoszenia z Colą/Stokrotka dwa miśki XXL. emotka I co ja z tym będę robić?? Nawet jesli się to sprzeda, to jak to wysłać? Tam nikt nie gra, czy co?emotka P.S.Uprzedzam życzliwe/zjadliwe pytania: Gram, bo piję Colę, Stokrotkę mam pod bokiem, a wśród wygranych są TV.emotka

Ja mojego misia XXL (dziś ma być dostarczony przez inPost, bardzo liczyłam, że dotrze przed świętami) wiozę razem z książeczkami od Kinder Logic do domu dziecka i słodyczami konkursowymi , jeszcze zdążą dołożyć (trudno dołożyć misia, bo duży  emotka , może być oddzielnym prezentem ) do jakiejś paczki i ktoś się baaardzo ucieszy. Może to jakiś pomysł i dla Ciebie? Chyba , że już rozdysponowałaś, to też dobrze emotka

Można też wystawić na licytację charytatywną. 
1 cb656 0

diabkate

#6833157 Napisano: 23.12.2021 11:56:18
Wkurza mnie... w sumie nie wiem co. Po prostu chodzę wkurzona i rozdrażniona.
1 cb656 0

misialala79

#6833202 Napisano: 23.12.2021 13:46:13
la-princessa napisał(a):

paula9891 napisał(a):

Słuchaj. A gdybyś tak zamilkła i nigdy już się do niej nie odezwała. Udawała, że jej nie ma. Nawet jak Cię zaczepia, nie daj się sprowokować. Może wtedy odpuści, jak zobaczy, że nie reagujesz?

Ja już bardzo mało z nią rozmawiam. Zazwyczaj proszę, żeby zakończyła temat, że mnie to nie interesuje, staram się jak najszybciej oddalić. Ale to ciągnie się tak długo, że, nawet kiedy słyszę jej gadanie, to jestem potem roztrzęsiona. Boli mnie też, że odebrała mi moją tożsamość. Od lat wyszukuje informacji o mnie w internecie. O czym mi zawsze mówi. Jest w stanie znaleźć tam wszystko. Boję się, że nawet jak się wyprowadzę, to i tam mnie znajdzie. Bo dowie się np. gdzie pracuję, gdzie prowadzę działalność. To jest strasznie męczące, bo nie chcę, żeby miała dostęp do moich znajomych, do miejsca pracy i przez to ciągle żyję w strachu, że jakaś informacja wypłynie i ona coś mi namiesza w życiu i zaburzy spokój. Jak studiowałam, to dowiedziała się jaki kierunek, jaki mam plan, kto mnie uczy. Przeczesywała internet w poszukiwaniu informacji o tych osobach, sama mi o tym mówiła. Bałam się ciągle, że mnie w coś wpakuje... trudno to opisać, ale to naprawdę okropne uczucie być tak śledzonym.

To jest nieprawdopodobne... Ciężko uwierzyć że to się dzieje... Pozdrawiam Cię ♥️.
0 0

bandit

#6833295 Napisano: 23.12.2021 19:04:22
ehhhh
LAYS PODWÓJNE emotka ((((((((
nie nie wpadło za 6 etap
masakra 
0 0

cudaczek121

#6833311 Napisano: 23.12.2021 19:55:25
misialala79 napisał(a):

la-princessa napisał(a):

paula9891 napisał(a):

Słuchaj. A gdybyś tak zamilkła i nigdy już się do niej nie odezwała. Udawała, że jej nie ma. Nawet jak Cię zaczepia, nie daj się sprowokować. Może wtedy odpuści, jak zobaczy, że nie reagujesz?

Ja już bardzo mało z nią rozmawiam. Zazwyczaj proszę, żeby zakończyła temat, że mnie to nie interesuje, staram się jak najszybciej oddalić. Ale to ciągnie się tak długo, że, nawet kiedy słyszę jej gadanie, to jestem potem roztrzęsiona. Boli mnie też, że odebrała mi moją tożsamość. Od lat wyszukuje informacji o mnie w internecie. O czym mi zawsze mówi. Jest w stanie znaleźć tam wszystko. Boję się, że nawet jak się wyprowadzę, to i tam mnie znajdzie. Bo dowie się np. gdzie pracuję, gdzie prowadzę działalność. To jest strasznie męczące, bo nie chcę, żeby miała dostęp do moich znajomych, do miejsca pracy i przez to ciągle żyję w strachu, że jakaś informacja wypłynie i ona coś mi namiesza w życiu i zaburzy spokój. Jak studiowałam, to dowiedziała się jaki kierunek, jaki mam plan, kto mnie uczy. Przeczesywała internet w poszukiwaniu informacji o tych osobach, sama mi o tym mówiła. Bałam się ciągle, że mnie w coś wpakuje... trudno to opisać, ale to naprawdę okropne uczucie być tak śledzonym.

To jest nieprawdopodobne... Ciężko uwierzyć że to się dzieje... Pozdrawiam Cię ♥️.

Moze powinnaś uzyskać zaświadczenie od psychologia w jakim jesteś stanie w wyniku działań stalkerki i załatwić na policji zakaz zbliżania Ona się nadaje na zamknięty oddzial psychiatryczny. To smutne do jakiego stopnia człowiek nie ma swojego zycia i musi zatruwać zycie innym. Ja tam wole po pracy do domu wrocic, a nie za kims po mieście latać  Masakra 
1 cb656 0

bluszczowelove2

#6833326 Napisano: 23.12.2021 21:07:39
A mnie wkurza hipokryzja. Dziś byłam u znajomych i w tle leciały wiadomości. Ja na co dzień nie oglądam TV no i jak to nowicjusz zaczęłam się wsłuchiwać w to co mówią. Akurat leciał materiał o kolejnym dziecku chorym na SMA emotka  straszna wiadomość dla rodziny - łzy matki, ojca, dziadków. Zaraz po nim wyemitowany został materiał  o sylwestrze w ZAKOPANEM! No serio? jak tak można, przecież wiadomo że będzie to NAS kosztowało miliony - tak bo to my utrzymujemy ten cały grajdołek TVP. To nie lepiej oddać tą kasę dla tego dziecka????? niż płacić "artystą" za playback???? 
Wkur....mnie to  niemiłosiernie. Cała jestem nabuzowana.... 

cudaczek121

#6833329 Napisano: 23.12.2021 21:13:49
bluszczowelove2 napisał(a):

A mnie wkurza hipokryzja. Dziś byłam u znajomych i w tle leciały wiadomości. Ja na co dzień nie oglądam TV no i jak to nowicjusz zaczęłam się wsłuchiwać w to co mówią. Akurat leciał materiał o kolejnym dziecku chorym na SMA emotka  straszna wiadomość dla rodziny - łzy matki, ojca, dziadków. Zaraz po nim wyemitowany został materiał  o sylwestrze w ZAKOPANEM! No serio? jak tak można, przecież wiadomo że będzie to NAS kosztowało miliony - tak bo to my utrzymujemy ten cały grajdołek TVP. To nie lepiej oddać tą kasę dla tego dziecka????? niż płacić "artystą" za playback???? Wkur....mnie to  niemiłosiernie. Cała jestem nabuzowana.... 

A propos dzieci z sma to na zbiórce Amelki Gmyrek brakuje juz tylko 1,5 miliona. Może ktoś z Was ma nadmiar kasy na starterach  i wyślę sms albo wesprze 1 zl?
0 0

diabkate

#6833347 Napisano: 23.12.2021 22:38:52
bluszczowelove2 napisał(a):

A mnie wkurza hipokryzja. Dziś byłam u znajomych i w tle leciały wiadomości. Ja na co dzień nie oglądam TV no i jak to nowicjusz zaczęłam się wsłuchiwać w to co mówią. Akurat leciał materiał o kolejnym dziecku chorym na SMA emotka  straszna wiadomość dla rodziny - łzy matki, ojca, dziadków. Zaraz po nim wyemitowany został materiał  o sylwestrze w ZAKOPANEM! No serio? jak tak można, przecież wiadomo że będzie to NAS kosztowało miliony - tak bo to my utrzymujemy ten cały grajdołek TVP. To nie lepiej oddać tą kasę dla tego dziecka????? niż płacić "artystą" za playback???? Wkur....mnie to  niemiłosiernie. Cała jestem nabuzowana.... 

No cóż. NAS to obchodzi, ale nie każdego musi... Niektórzy chcą się dobrze bawić i mają do tego prawo, tak jak i "Artyści" mają prawo zarabiać. Skoro ktoś im płaci za playback, a ludziom się to podoba, to co poradzić? W końcu Ci ludzie też za to płacą.
0 0

diabkate

#6833362 Napisano: 23.12.2021 23:27:23
cb656 napisał(a):

diabkate napisał(a):

bluszczowelove2 napisał(a):

Akurat leciał materiał o kolejnym dziecku chorym na SMA (...) Zaraz po nim wyemitowany został materiał  o sylwestrze w ZAKOPANEM! No serio?

No cóż. NAS to obchodzi, ale nie każdego musi... Niektórzy chcą się dobrze bawić i mają do tego prawo, tak jak i "Artyści" mają prawo zarabiać. Skoro ktoś im płaci za playback, a ludziom się to podoba, to co poradzić? W końcu Ci ludzie też za to płacą.

A co powiecie na ten program, reklamowany obecnie w zwiastunach, gdzie Marylka Rodowicz będzie opowiadała, jak kochała Daniela Olbrychskiego, a do drzwi dobijała się żona Daniela? emotka Czy to normalne? emotka Nie wiem, czy tamta żona aktora żyje, bo się nigdy tym nie interesowałem, ale jesli tak, to jak się poczuje po tej emisji? Toż to upokarzające. emotka To telewizyjna misja Kurskiego. Za pieniądze z naszych kieszeni. emotka

Niestety, ale jestem pewna, że i taka produkcja znajdzie szerokie grono zadowolonych odbiorców.
0 0

diabkate

#6833366 Napisano: 23.12.2021 23:40:50
cb656 napisał(a):

diabkate napisał(a):

cb656 napisał(a):

A co powiecie na ten program, reklamowany obecnie w zwiastunach, gdzie Marylka Rodowicz będzie opowiadała, jak kochała Daniela Olbrychskiego, a do drzwi dobijała się żona Daniela? emotka Czy to normalne? emotka Nie wiem, czy tamta żona aktora żyje, bo się nigdy tym nie interesowałem, ale jesli tak, to jak się poczuje po tej emisji? Toż to upokarzające. emotka To telewizyjna misja Kurskiego. Za pieniądze z naszych kieszeni. emotka

Niestety, ale jestem pewna, że i taka produkcja znajdzie szerokie grono zadowolonych odbiorców.

Ja również nie mam żadnych złudzeń, że są rzesze ludzi widzących w czymś takim "rozrywkę". Wystarczy tylko postawić pytanie, czy osoba znana z tego, że jest znana nie jest człowiekiem, jak każdy inny? Nie ma uczuć? Nie ma wyobraźni?!Czy Kowalski spod siódemki w naszym bloku chciałby widzieć w telewizji program, w którym jego żona opowiada, jak go zdradzała z listonoszem? I chętnie obejrzy, mając na karku tę świadomość, że obejrzą to także wszyscy sąsiedzi, koledzy z pracy, nawet kierowca autobusu, którym do tej pracy dojeżdża?
O tym piszę... emotka

Cóż... Jeżeli ta kobieta żyje, to podejrzewam, że się na to zgodziła. 
0 0

zielonaszpilka

#6833369 Napisano: 24.12.2021 00:17:01
diabkate napisał(a):

cb656 napisał(a):

diabkate napisał(a):

cb656 napisał(a):

A co powiecie na ten program, reklamowany obecnie w zwiastunach, gdzie Marylka Rodowicz będzie opowiadała, jak kochała Daniela Olbrychskiego, a do drzwi dobijała się żona Daniela? emotka Czy to normalne? emotka Nie wiem, czy tamta żona aktora żyje, bo się nigdy tym nie interesowałem, ale jesli tak, to jak się poczuje po tej emisji? Toż to upokarzające. emotka To telewizyjna misja Kurskiego. Za pieniądze z naszych kieszeni. emotka

Niestety, ale jestem pewna, że i taka produkcja znajdzie szerokie grono zadowolonych odbiorców.

Ja również nie mam żadnych złudzeń, że są rzesze ludzi widzących w czymś takim "rozrywkę". Wystarczy tylko postawić pytanie, czy osoba znana z tego, że jest znana nie jest człowiekiem, jak każdy inny? Nie ma uczuć? Nie ma wyobraźni?!Czy Kowalski spod siódemki w naszym bloku chciałby widzieć w telewizji program, w którym jego żona opowiada, jak go zdradzała z listonoszem? I chętnie obejrzy, mając na karku tę świadomość, że obejrzą to także wszyscy sąsiedzi, koledzy z pracy, nawet kierowca autobusu, którym do tej pracy dojeżdża? O tym piszę... emotka

Cóż... Jeżeli ta kobieta żyje, to podejrzewam, że się na to zgodziła. 

Obie byłe żony Olbrychskiego nie żyją, ale nawet jakby żyły to myślę, że nie miałyby absolutnie nic do powiedzenia w kwestii tego czy chcą słuchać o tym jak Maryla w TVP opowiada o romansie z ich ówczesnym mężem.
1 @gnieszk@ 0

zielonaszpilka

#6833377 Napisano: 24.12.2021 01:21:37
cb656 napisał(a):

cb656 napisał(a):

...Marylka Rodowicz będzie opowiadała, jak kochała Daniela Olbrychskiego, a do drzwi dobijała się żona Daniela? Czy to normalne?

zielonaszpilka napisał(a):

Obie byłe żony Olbrychskiego nie żyją, ale nawet jakby żyły to myślę, że nie miałyby absolutnie nic do powiedzenia w kwestii tego czy chcą słuchać o tym jak Maryla w TVP opowiada o romansie z ich ówczesnym mężem.

To jest program ogólnopolskiej telewizji, gatunek ROZRYWKA... Mam zupełnie odmienne wyobrażenie o rozrywce, wybacz. emotka
Najwidoczniej się nie rozumiemy co do powodów mojego zniesmaczenia. emotka

Eee to do mnie? Bo ja również jestem zdegustowana tym dokumentem. Równie mocno jak tym, że żony pana Daniela nie miałyby nic do powiedzenia na temat tego czy chcą o tym słuchać w ogólnopolskiej telewizji czy nie. Bo jestem przekonana, że nawet jakby żyły to nikt nie zapytałby ich o zdanie. Tak jak pani Sipińska, która odmówiła udziału w tym dokumencie i opowiadania o konflikcie z Marylą, a Maryla nie miała oporów, żeby ją obsmarować.

Claudia77

#6833382 Napisano: 24.12.2021 08:04:19
paula9891 napisał(a):

Ja już nie mam siły. Covid niweczy wszystkie moje plany zawodowe. Pozamykali szkoły, nie mam możliwości zarobkowania. Dopłaty mi się nie należą. Jedyne co mi się należy, to płacić podatki. Nikogo nie obchodzi to, czy umrę z głodu. Znowu jestem na samym dnie i już nie mam pomysłu, jak się podnieść.

emotka  miejmy nadzieję, że długo to nie potrwa...a może on-line? dziś takie to modne i w sumie na czasie...pamiętam czasy kiedy zapierdzielałam na dwa etaty, dużo poniżej moich kwalifikacji, by tylko dziecku zapewnić byt i mieć z czego spłacać kredyt, to były ciężkie czasy i bez covida, ale przetrwaliśmy, ktoś mi kiedyś powiedział - jak biegniesz przez piekło, to się tylko nie zatrzymuj...
1 paula9891 0

Claudia77

#6833383 Napisano: 24.12.2021 08:07:12
cb656 napisał(a):

cb656 napisał(a):

...Marylka Rodowicz będzie opowiadała, jak kochała Daniela Olbrychskiego, a do drzwi dobijała się żona Daniela? Czy to normalne?

zielonaszpilka napisał(a):

Obie byłe żony Olbrychskiego nie żyją, ale nawet jakby żyły to myślę, że nie miałyby absolutnie nic do powiedzenia w kwestii tego czy chcą słuchać o tym jak Maryla w TVP opowiada o romansie z ich ówczesnym mężem.

To jest program ogólnopolskiej telewizji, gatunek ROZRYWKA... Mam zupełnie odmienne wyobrażenie o rozrywce, wybacz. emotka
Najwidoczniej się nie rozumiemy co do powodów mojego zniesmaczenia. emotka

ogólnie dzisiaj ROZRYWKA w telewizji jest na wysokim poziomie - te wszystie żony szukające męża, rolnicy, hotele paradise, królowe - dla mnie poziom żenady sięgnął dna - albo ja już taka stara jestememotka

paula9891

#6833390 Napisano: 24.12.2021 08:51:59
Claudia77 napisał(a):

paula9891 napisał(a):

Ja już nie mam siły. Covid niweczy wszystkie moje plany zawodowe. Pozamykali szkoły, nie mam możliwości zarobkowania. Dopłaty mi się nie należą. Jedyne co mi się należy, to płacić podatki. Nikogo nie obchodzi to, czy umrę z głodu. Znowu jestem na samym dnie i już nie mam pomysłu, jak się podnieść.


miejmy nadzieję, że długo to nie potrwa...a może on-line? dziś takie to modne i w sumie na czasie...pamiętam czasy kiedy zapierdzielałam na dwa etaty, dużo poniżej moich kwalifikacji, by tylko dziecku zapewnić byt i mieć z czego spłacać kredyt, to były ciężkie czasy i bez covida, ale przetrwaliśmy, ktoś mi kiedyś powiedział - jak biegniesz przez piekło, to się tylko nie zatrzymuj...

💜❤ dzisiaj już mi lepiej na szczęście.

diabkate

#6833541 Napisano: 26.12.2021 14:45:03
Wkurza mnie to, że nie mogę wysłać zgłoszenia na jedynki ITM. Do tej pory nie miałam żadnego problemu z wiadomościami, nawet jak wysyłałam zdjęcia, a dziś bez przerwy komunikat o nieaktywnej usłudze. emotka
0 0

sasaaabp

#6833588 Napisano: 26.12.2021 23:15:50
wkurza mnie dodawanie zdjęć paragonu w formularzach. Czasem myślę, że się nie dodało albo że coś nie podoba im się w napisie itp i nawet nie wezmą Cię pod uwagę w konkursie, a tak wszelkie wątpliwości łątwiej jest później wyjaśnić, gdy paragon podsyła się już po wynikach.
1 anaesth 0

gosiak351

#6833750 Napisano: 27.12.2021 20:42:20
chcę taką brancoletkę jak ma Lewandowska, ale nie latam samolotami i szukam podobnej na chińskich serwisach z tombakiem - i nie mogę znaleźć emotka
0 0