Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

notta

#6833751 Napisano: 27.12.2021 20:48:58
Claudia77 napisał(a):

cb656 napisał(a):

cb656 napisał(a):

...Marylka Rodowicz będzie opowiadała, jak kochała Daniela Olbrychskiego, a do drzwi dobijała się żona Daniela? Czy to normalne?

zielonaszpilka napisał(a):

Obie byłe żony Olbrychskiego nie żyją, ale nawet jakby żyły to myślę, że nie miałyby absolutnie nic do powiedzenia w kwestii tego czy chcą słuchać o tym jak Maryla w TVP opowiada o romansie z ich ówczesnym mężem.

To jest program ogólnopolskiej telewizji, gatunek ROZRYWKA... Mam zupełnie odmienne wyobrażenie o rozrywce, wybacz. emotka Najwidoczniej się nie rozumiemy co do powodów mojego zniesmaczenia. emotka

ogólnie dzisiaj ROZRYWKA w telewizji jest na wysokim poziomie - te wszystie żony szukające męża, rolnicy, hotele paradise, królowe - dla mnie poziom żenady sięgnął dna - albo ja już taka stara jestememotka

to sobie zobaczcie program magia nagości emotka  - nawet polską edycję wypuścili emotka

agakaz2

#6833943 Napisano: 28.12.2021 18:52:21
ogólny "burdello" w wątkach do tego nie przystosowanych 
0 0

budryska

#6834375 Napisano: 30.12.2021 09:41:47
Jak sobie tak poczytałam, co Was wkurza, to pomyślałam, że powinnam się wpisać w wątku "Dziś cieszę się z...". To miłe wiedzieć, że są jeszcze normalni ludzie na świecie/w internecie emotka

W temacie: wkurza mnie moje lenistwo i niepozamykane przed końcem roku sprawy emotka

zaczytana-pola

#6834401 Napisano: 30.12.2021 11:07:37
Kiepska końcówka roku...
0 0

melancholia

#6834450 Napisano: 30.12.2021 14:08:14
Wkurza mnie, że dzisiaj znalazłam u siebie awizo z poleconą przesyłką sądową i chyba zaraz zejdę na zawał co to... nigdy nie miałam do czynienia ani z sądem, ani nawet z policją. Nie mam żadnych długów, nie jeżdżę samochodem, żeby mieć mandat, nie mam z nikim żadnego konfliktu... Już mam w głowie milion czarnych scenariuszy co to... 
0 0

byekitty

#6834458 Napisano: 30.12.2021 14:53:37
melancholia napisał(a):

Wkurza mnie, że dzisiaj znalazłam u siebie awizo z poleconą przesyłką sądową i chyba zaraz zejdę na zawał co to... nigdy nie miałam do czynienia ani z sądem, ani nawet z policją. Nie mam żadnych długów, nie jeżdżę samochodem, żeby mieć mandat, nie mam z nikim żadnego konfliktu... Już mam w głowie milion czarnych scenariuszy co to... 

Spokojnie, to na pewno nic takiego. Możesz być np. Świadkiem kupując kiedyś coś na allegro od osoby, która później okazała się oszustem. Daj znać!

mampytanie

#6834465 Napisano: 30.12.2021 15:12:45
melancholia napisał(a):

Wkurza mnie, że dzisiaj znalazłam u siebie awizo z poleconą przesyłką sądową i chyba zaraz zejdę na zawał co to... nigdy nie miałam do czynienia ani z sądem, ani nawet z policją. Nie mam żadnych długów, nie jeżdżę samochodem, żeby mieć mandat, nie mam z nikim żadnego konfliktu... Już mam w głowie milion czarnych scenariuszy co to... 

a może księgi wieczyste, jak kupowałaś / sprzedawałaś nieruchomość emotka
0 0

melancholia

#6834471 Napisano: 30.12.2021 15:20:55
mampytanie napisał(a):

melancholia napisał(a):

Wkurza mnie, że dzisiaj znalazłam u siebie awizo z poleconą przesyłką sądową i chyba zaraz zejdę na zawał co to... nigdy nie miałam do czynienia ani z sądem, ani nawet z policją. Nie mam żadnych długów, nie jeżdżę samochodem, żeby mieć mandat, nie mam z nikim żadnego konfliktu... Już mam w głowie milion czarnych scenariuszy co to... 

a może księgi wieczyste, jak kupowałaś / sprzedawałaś nieruchomość emotka

No właśnie zero takich spraw. Nawet na Allegro czy OLX nic nie kupuję. Jak już zamawiam coś z w internecie, to w sprawdzonych sklepach, więc wątpię, żeby te firmy miały jakieś sprawy w sądach i że wzięliby mnie na świadka spośród tylu klientów. Jedynie to jakieś 2 lata temu u notariusza odrzuciłam spadek, ale myślę, że na tym sprawa powinna być zamknięta. Tyle ostatnio się naczytałam o oszustach, że teraz boję się, że ktoś gdzieś wykradł moje dane i mnie w coś wrobił...
0 0

mampytanie

#6834474 Napisano: 30.12.2021 15:25:16
melancholia napisał(a):

mampytanie napisał(a):

melancholia napisał(a):

Wkurza mnie, że dzisiaj znalazłam u siebie awizo z poleconą przesyłką sądową i chyba zaraz zejdę na zawał co to... nigdy nie miałam do czynienia ani z sądem, ani nawet z policją. Nie mam żadnych długów, nie jeżdżę samochodem, żeby mieć mandat, nie mam z nikim żadnego konfliktu... Już mam w głowie milion czarnych scenariuszy co to... 

a może księgi wieczyste, jak kupowałaś / sprzedawałaś nieruchomość emotka

No właśnie zero takich spraw. Nawet na Allegro czy OLX nic nie kupuję. Jak już zamawiam coś z w internecie, to w sprawdzonych sklepach, więc wątpię, żeby te firmy miały jakieś sprawy w sądach i że wzięliby mnie na świadka spośród tylu klientów. Jedynie to jakieś 2 lata temu u notariusza odrzuciłam spadek, ale myślę, że na tym sprawa powinna być zamknięta. Tyle ostatnio się naczytałam o oszustach, że teraz boję się, że ktoś gdzieś wykradł moje dane i mnie w coś wrobił...

Najważniejsze, to się nie stresuj. Może to w takim razie jakieś pismo zamykające dawne sprawy spadkowe i tyle. 

tomasz3

#6834478 Napisano: 30.12.2021 15:29:53
mampytanie napisał(a):

melancholia napisał(a):

mampytanie napisał(a):

melancholia napisał(a):

Wkurza mnie, że dzisiaj znalazłam u siebie awizo z poleconą przesyłką sądową i chyba zaraz zejdę na zawał co to... nigdy nie miałam do czynienia ani z sądem, ani nawet z policją. Nie mam żadnych długów, nie jeżdżę samochodem, żeby mieć mandat, nie mam z nikim żadnego konfliktu... Już mam w głowie milion czarnych scenariuszy co to... 

a może księgi wieczyste, jak kupowałaś / sprzedawałaś nieruchomość emotka

No właśnie zero takich spraw. Nawet na Allegro czy OLX nic nie kupuję. Jak już zamawiam coś z w internecie, to w sprawdzonych sklepach, więc wątpię, żeby te firmy miały jakieś sprawy w sądach i że wzięliby mnie na świadka spośród tylu klientów. Jedynie to jakieś 2 lata temu u notariusza odrzuciłam spadek, ale myślę, że na tym sprawa powinna być zamknięta. Tyle ostatnio się naczytałam o oszustach, że teraz boję się, że ktoś gdzieś wykradł moje dane i mnie w coś wrobił...

Najważniejsze, to się nie stresuj. Może to w takim razie jakieś pismo zamykające dawne sprawy spadkowe i tyle. 

Ogólnie TO BARDZO ZŁE PODEJŚCIE , że nie wiesz o co chodzi a już się nakręcasz emotka  Kiedyś dostałem przesyłkę z policji, mama zadzwoniła zdenerwowana ale czyta nadawcę Komisariat Rzeczny Policji i mówię jej że to kolorowanki emotka

anialistopad

#6834483 Napisano: 30.12.2021 15:39:44
Spokojnie odbierz przesyłkę i zobacz jaki wydział q sądzie Ci ja nadal. Na kopercie masz wszystko opisane,a jak przeczytasz pismo to już będzie jasne. Nie panikuj z góry ,bo nie warto

diabkate

#6834488 Napisano: 30.12.2021 15:46:48
melancholia napisał(a):

Wkurza mnie, że dzisiaj znalazłam u siebie awizo z poleconą przesyłką sądową i chyba zaraz zejdę na zawał co to... nigdy nie miałam do czynienia ani z sądem, ani nawet z policją. Nie mam żadnych długów, nie jeżdżę samochodem, żeby mieć mandat, nie mam z nikim żadnego konfliktu... Już mam w głowie milion czarnych scenariuszy co to... 

Nie stresuj się na zapas. emotka
W wolnej chwili idź odebrać.


Mnie wkurza to, że instytucje pilnują terminów, jakie człowiek ma dotrzymać, żeby coś załatwić, ale same mają czas na wszystko...

zielonaszpilka

#6834492 Napisano: 30.12.2021 15:53:50
melancholia napisał(a):

mampytanie napisał(a):

melancholia napisał(a):

Wkurza mnie, że dzisiaj znalazłam u siebie awizo z poleconą przesyłką sądową i chyba zaraz zejdę na zawał co to... nigdy nie miałam do czynienia ani z sądem, ani nawet z policją. Nie mam żadnych długów, nie jeżdżę samochodem, żeby mieć mandat, nie mam z nikim żadnego konfliktu... Już mam w głowie milion czarnych scenariuszy co to... 

a może księgi wieczyste, jak kupowałaś / sprzedawałaś nieruchomość emotka

No właśnie zero takich spraw. Nawet na Allegro czy OLX nic nie kupuję. Jak już zamawiam coś z w internecie, to w sprawdzonych sklepach, więc wątpię, żeby te firmy miały jakieś sprawy w sądach i że wzięliby mnie na świadka spośród tylu klientów. Jedynie to jakieś 2 lata temu u notariusza odrzuciłam spadek, ale myślę, że na tym sprawa powinna być zamknięta. Tyle ostatnio się naczytałam o oszustach, że teraz boję się, że ktoś gdzieś wykradł moje dane i mnie w coś wrobił...

Bardzo możliwe, że to dalej sprawa tego spadku. Być może jakiś wierzyciel albo gmina szuka spadkobierców i sąd będzie Was wzywał, ale wystarczy wtedy pokazać notarialny akt odrzucenia spadku i tyle. Nie stresuj się, bo z Twojego opisu wynika, że nie masz czym emotka  To powinna być jakaś błahostka. Daj nam znać, co to było, bo teraz wszyscy umierają z ciekawości emotka  Jak coś to będziemy Ci podsyłać paczki z konkursowymi fantami do więzienia emotka emotka No stres emotka

diabkate

#6834497 Napisano: 30.12.2021 16:07:14
zielonaszpilka napisał(a):

melancholia napisał(a):

mampytanie napisał(a):

melancholia napisał(a):

Wkurza mnie, że dzisiaj znalazłam u siebie awizo z poleconą przesyłką sądową i chyba zaraz zejdę na zawał co to... nigdy nie miałam do czynienia ani z sądem, ani nawet z policją. Nie mam żadnych długów, nie jeżdżę samochodem, żeby mieć mandat, nie mam z nikim żadnego konfliktu... Już mam w głowie milion czarnych scenariuszy co to... 

a może księgi wieczyste, jak kupowałaś / sprzedawałaś nieruchomość emotka

No właśnie zero takich spraw. Nawet na Allegro czy OLX nic nie kupuję. Jak już zamawiam coś z w internecie, to w sprawdzonych sklepach, więc wątpię, żeby te firmy miały jakieś sprawy w sądach i że wzięliby mnie na świadka spośród tylu klientów. Jedynie to jakieś 2 lata temu u notariusza odrzuciłam spadek, ale myślę, że na tym sprawa powinna być zamknięta. Tyle ostatnio się naczytałam o oszustach, że teraz boję się, że ktoś gdzieś wykradł moje dane i mnie w coś wrobił...

Bardzo możliwe, że to dalej sprawa tego spadku. Być może jakiś wierzyciel albo gmina szuka spadkobierców i sąd będzie Was wzywał, ale wystarczy wtedy pokazać notarialny akt odrzucenia spadku i tyle. Nie stresuj się, bo z Twojego opisu wynika, że nie masz czym emotka  To powinna być jakaś błahostka. Daj nam znać, co to było, bo teraz wszyscy umierają z ciekawości emotka  Jak coś to będziemy Ci podsyłać paczki z konkursowymi fantami do więzienia emotka emotka No stres emotka

O tak. Właśnie mi przypomniałaś sytuację, jak musiałam jechać do sądu po to, żeby posiedzieć tam chwilę i powiedzieć, że sprawa mnie nie dotyczy (chodziło o sprzedaż jakiejś działki, którą bym częściowo dziedziczyła), bo odrzuciłam spadek.
0 0

melancholia

#6834530 Napisano: 30.12.2021 18:05:39
Dziękuję Wam za miłe słowa emotka  Chociaż dalej siedzę i kombinuję, co to może być... Jeszcze listonosz tak nabazgrał numer przesyłki, że nie mogę wyszukać jej w systemie i sprawdzić skąd jest... może ktoś z Was będzie potrafił to odczytać? 
0 0

glena

#6834531 Napisano: 30.12.2021 18:07:43
583 010 ?
1 paula9891 0

anaesth

#6834532 Napisano: 30.12.2021 18:10:18
melancholia napisał(a):

Dziękuję Wam za miłe słowa emotka  Chociaż dalej siedzę i kombinuję, co to może być... Jeszcze listonosz tak nabazgrał numer przesyłki, że nie mogę wyszukać jej w systemie i sprawdzić skąd jest... może ktoś z Was będzie potrafił to odczytać? 

Ja też ostatnio nie mogłam znaleźć w systemie przesyłki po numerze wpisanym przez listonosza emotka I też rozmyślałam, co to za list, bo przyszedł na adres, pod którym jeszcze nie mieszkam, na drugim końcu miasta. Okazało się, że to faktura za montaż mebli... Bo przecież nie można było wysłać mailem emotka

androm

#6834534 Napisano: 30.12.2021 18:12:09
Może być, że wpłaciłaś na jakąś zbiórkę internetową, a potem sprawa się okazała być oszustwem. No, różne są możliwości.
0 0

melancholia

#6834535 Napisano: 30.12.2021 18:13:04
glena napisał(a):

583 010 ?

Niestety, też błąd. Wydaje mi się, że w środku to R, nie wiem tylko, czym jest ten pierwszy znak. Już nawet myslałam, że to skród od Sąd Rejonowy 3, ale to wydział rodziny i nieletnich, a ja nie mam nic wspólnego z takimi sprawami.
0 0

tereniagno

#6834539 Napisano: 30.12.2021 18:26:14
melancholia napisał(a):

glena napisał(a):

583 010 ?

Niestety, też błąd. Wydaje mi się, że w środku to R, nie wiem tylko, czym jest ten pierwszy znak. Już nawet myslałam, że to skród od Sąd Rejonowy 3, ale to wydział rodziny i nieletnich, a ja nie mam nic wspólnego z takimi sprawami.

Też myślę, że to dotyczy spraw spadkowych.Mogło ciągnąc się tyle czasu.
0 0