Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

anaesth

#6848143 Napisano: 05.03.2022 21:46:10
pusheen napisał(a):

Chciałam wykorzystać wygrany voucher do sklepu Martes sport, ale patrzę, że jest już po terminie... Był ważny tylko 3 miesiące emotka

Jeżeli masz na myśli ten z konkursu bodajże Puma/Adidas, gdzie były do wygrania nominały 500, 1000 i 2000zł, to jest dalej aktywny mimo tego, że w wiadomości/regulaminie pisali inaczej.
0 0

zaczytana-pola

#6848145 Napisano: 05.03.2022 22:04:47
mia napisał(a):

Wszystko. emotka Zaczęłam pisać piękny elaborat w temacie, ale nie mam nawet siły wymieniać. I jeszcze ta wojna. emotka Proszę o jakiś przełom,  promyk nadziei, światełko w tunelu, nic więcej... 
Przepraszam, ale musiałam gdzieś to dzisiaj z siebie wyrzucić. A mimo że w konkursach już praktycznie nie istnieję, to to forum nadal jest mi najbliższe.emotka

Mam to samo. Jak było pięknie, to wszędzie było pięknie. A jak się wali to też wszystko.
1 mia 0

pusheen

#6848149 Napisano: 05.03.2022 23:33:05
anaesth napisał(a):

pusheen napisał(a):

Chciałam wykorzystać wygrany voucher do sklepu Martes sport, ale patrzę, że jest już po terminie... Był ważny tylko 3 miesiące emotka

Jeżeli masz na myśli ten z konkursu bodajże Puma/Adidas, gdzie były do wygrania nominały 500, 1000 i 2000zł, to jest dalej aktywny mimo tego, że w wiadomości/regulaminie pisali inaczej.

Niestety nie, to był konkurs Coca-cola w Lidlu. Pisałam do sklepu i nic nie mogą zrobić. Będę miała nauczkę, żeby zapisywać sobie gdzieś daty, choć nigdy bym się nie spodziewała, że wyślą bon z tak krótką ważnością. Dobrze, że to "tylko" 100 zł. emotka
0 0

LejziDejzi

#6848150 Napisano: 05.03.2022 23:58:12
Coca-Cola... na 70 kodów nie potrafie nawet głupiego playera ugrać emotka emotka
0 0

gizoon

#6848230 Napisano: 06.03.2022 19:51:31
Jak mnie wkurzyła Ukrainka z 4 dzieci. Moi rodzice udostępnili kreaturze za darmo mieszkanie. Opłacili media, kupili jedzenie itp.a ta ,,,,, sprowadza sobie męża na weekend,  który jeździ tirami ... Uważajcie z pomocą na Ukraińców, którzy żyli sobie w Polsce przed wojną!  Sprawdzajcie czy w paszportach mają wbite przejście przez granicę w ostatnim czasie.

visserarthur

#6848231 Napisano: 06.03.2022 19:55:31
gizoon napisał(a):

Jak mnie wkurzyła Ukrainka z 4 dzieci. Moi rodzice udostępnili kreaturze za darmo mieszkanie. Opłacili media, kupili jedzenie itp.a ta ,,,,, sprowadza sobie męża na weekend,  który jeździ tirami ... Uważajcie z pomocą na Ukraińców, którzy żyli sobie w Polsce przed wojną!  Sprawdzajcie czy w paszportach mają wbite przejście przez granicę w ostatnim czasie.

Jak mamy zweryfikować, czy to prawda i czy z Twojego życia... Fajnie, będziemy uważać.

gizoon

#6848234 Napisano: 06.03.2022 20:02:20
visserarthur napisał(a):

gizoon napisał(a):

Jak mnie wkurzyła Ukrainka z 4 dzieci. Moi rodzice udostępnili kreaturze za darmo mieszkanie. Opłacili media, kupili jedzenie itp.a ta ,,,,, sprowadza sobie męża na weekend,  który jeździ tirami ... Uważajcie z pomocą na Ukraińców, którzy żyli sobie w Polsce przed wojną!  Sprawdzajcie czy w paszportach mają wbite przejście przez granicę w ostatnim czasie.

Jak mamy zweryfikować, czy to prawda i czy z Twojego życia... Fajnie, będziemy uważać.

Jak masz zamiar gloryfikować kłamstwo i kombinatorstwo to Twoja sprawa.  Moi rodzice chcieli pomóc uchodźcom.
1 Ferdia 0

visserarthur

#6848237 Napisano: 06.03.2022 20:09:17
gizoon napisał(a):

visserarthur napisał(a):

gizoon napisał(a):

Jak mnie wkurzyła Ukrainka z 4 dzieci. Moi rodzice udostępnili kreaturze za darmo mieszkanie. Opłacili media, kupili jedzenie itp.a ta ,,,,, sprowadza sobie męża na weekend,  który jeździ tirami ... Uważajcie z pomocą na Ukraińców, którzy żyli sobie w Polsce przed wojną!  Sprawdzajcie czy w paszportach mają wbite przejście przez granicę w ostatnim czasie.

Jak mamy zweryfikować, czy to prawda i czy z Twojego życia... Fajnie, będziemy uważać.

Jak masz zamiar gloryfikować kłamstwo i kombinatorstwo to Twoja sprawa.  Moi rodzice chcieli pomóc uchodźcom.

No to można chyba to załatwić- podziękować pani, że macie lokal dla potrzebujących, a nie dla tych, których stać.
1 cb656 0

peppa7

#6848239 Napisano: 06.03.2022 20:15:47
gizoon napisał(a):

Jak mnie wkurzyła Ukrainka z 4 dzieci. Moi rodzice udostępnili kreaturze za darmo mieszkanie. Opłacili media, kupili jedzenie itp.a ta ,,,,, sprowadza sobie męża na weekend,  który jeździ tirami ... Uważajcie z pomocą na Ukraińców, którzy żyli sobie w Polsce przed wojną!  Sprawdzajcie czy w paszportach mają wbite przejście przez granicę w ostatnim czasie.

No to rodzice mieli pecha, bo ogromna większość to naprawdę biedni, potrzebujący ludzie emotka
0 0

cudaczek121

#6848260 Napisano: 06.03.2022 22:54:52
peppa7 napisał(a):

gizoon napisał(a):

Jak mnie wkurzyła Ukrainka z 4 dzieci. Moi rodzice udostępnili kreaturze za darmo mieszkanie. Opłacili media, kupili jedzenie itp.a ta ,,,,, sprowadza sobie męża na weekend,  który jeździ tirami ... Uważajcie z pomocą na Ukraińców, którzy żyli sobie w Polsce przed wojną!  Sprawdzajcie czy w paszportach mają wbite przejście przez granicę w ostatnim czasie.

No to rodzice mieli pecha, bo ogromna większość to naprawdę biedni, potrzebujący ludzie emotka

Moja mama była kilka dni temu u fryzjera. Pani fryzjerka pokazała mamie z telefonu jakie mieszkanie luksusowe z pełną lodówka i opłaconymi mediami chciala użyczyć Ukrainkom. Weszły paniusie i powiedziały, że to dla nich za mały lokal, oni w Ukrainie mają większy.Jasne, nie należy wrzucać wszystkich do jednego wora, ale są i takie postawy roszczeniowe niektórych.
 

sesyjnie1

#6848261 Napisano: 06.03.2022 22:56:51
Wkurza mnie ze nigdzie nie mogę kupić Łomży białej / niefiltrowanej na konkurs 
1 joan 0

cudaczek121

#6848262 Napisano: 06.03.2022 22:59:42
visserarthur napisał(a):

gizoon napisał(a):

visserarthur napisał(a):

gizoon napisał(a):

Jak mnie wkurzyła Ukrainka z 4 dzieci. Moi rodzice udostępnili kreaturze za darmo mieszkanie. Opłacili media, kupili jedzenie itp.a ta ,,,,, sprowadza sobie męża na weekend,  który jeździ tirami ... Uważajcie z pomocą na Ukraińców, którzy żyli sobie w Polsce przed wojną!  Sprawdzajcie czy w paszportach mają wbite przejście przez granicę w ostatnim czasie.

Jak mamy zweryfikować, czy to prawda i czy z Twojego życia... Fajnie, będziemy uważać.

Jak masz zamiar gloryfikować kłamstwo i kombinatorstwo to Twoja sprawa.  Moi rodzice chcieli pomóc uchodźcom.

No to można chyba to załatwić- podziękować pani, że macie lokal dla potrzebujących, a nie dla tych, których stać.

Oczywiście, że takim delikwentom można podziękować,co też pewnie rodzice gizoona uczynili. Co nie zmienia faktu, że na cos takiego można się wkurzyć i napisac o tym na ekonkach

cudaczek121

#6848263 Napisano: 06.03.2022 23:00:20
sesyjnie1 napisał(a):

Wkurza mnie ze nigdzie nie mogę kupić Łomży białej / niefiltrowanej na konkurs 

W żabce sprobuj
1 kumulacja 0

domenicasun

#6848347 Napisano: 07.03.2022 14:10:24
gizoon napisał(a):

Jak mnie wkurzyła Ukrainka z 4 dzieci. Moi rodzice udostępnili kreaturze za darmo mieszkanie. Opłacili media, kupili jedzenie itp.a ta ,,,,, sprowadza sobie męża na weekend,  który jeździ tirami ... Uważajcie z pomocą na Ukraińców, którzy żyli sobie w Polsce przed wojną!  Sprawdzajcie czy w paszportach mają wbite przejście przez granicę w ostatnim czasie.

Wierzę. Znam bardzo podobną historię. Doświadczyłam na własnej skórze. Pomagałam w zdobyciu wyposażenia do mieszkania dla uchodźców z Ukrainy. Matka z dwójką dzieci przyjechała teraz do Polski. Mają status uchodźców wojennych. Jednak ojciec od ponad 4 lat jest zatrudniony w Polsce. Niestety, ci biedni, zagubieni nie są tak obrotni jak rodziny kierowców tirów, którzy od miesięcy czy lat pracują w polskich firmach. 
Wkurza mnie, że nie znam się na ludziach.
1 Ferdia 0

rainbowdash

#6848379 Napisano: 07.03.2022 16:19:43
Dużo rzeczy… np konkursy, w których trzeba już przy zgłoszeniu podać wszystkie dane adresowe. Po co??? Co to za głupie gromadzenie danych????
1 cb656 0

maverick

#6848409 Napisano: 07.03.2022 19:38:40
Wkur.wiaja mnie telefony z numerów 451.., 767..., 731 itp od rana dziś same spamyemotka emotka

nitka310

#6848418 Napisano: 07.03.2022 20:26:58
maverick napisał(a):

Wkur.wiaja mnie telefony z numerów 451.., 767..., 731 itp od rana dziś same spamyemotka emotka

U mnie zaczęło się od wczoraj, niedziela rano i numer 451..., dzisiaj 5 razy dzwonilemotka
0 0

ananaska

#6848451 Napisano: 08.03.2022 08:46:47
Wkurza mnie jakość rękawiczek i szalików z Somersby emotka Po ubiegłorocznych super plecakach, t- shirtach i bomberkach w tym roku dali ciała na całej lini emotka Buuuuuuu
0 0

nanajka81

#6848455 Napisano: 08.03.2022 09:03:05
A mnie wkurza cwaniactwo - siostra chciała działkę sprzedać, dzięki pośrednikowi znaleźli się chętni, została podpisana umowa przedwstępna i mimo iż "klienci" nie zapłacili (wg umowy zawartej w listopadzie mają czas do 31 marca) działkę, którą "kupili nie płacąc" wystawili na różnych portalach do sprzedaży z ceną o połowę wyższą niż, tą którą mają zapłacić. Nachodzą siostrę,  żądają aby termin płatności był później, nagle im brakuje jakiś papierów a na działce wywiesili baner o sprzedaży i to podobno wszystko jest LEGALNIE!!!!  emotka emotka  

nanajka81

#6848479 Napisano: 08.03.2022 11:01:53
cb656 napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

A mnie wkurza cwaniactwo - siostra chciała działkę sprzedać, dzięki pośrednikowi znaleźli się chętni, została podpisana umowa przedwstępna i mimo iż "klienci" nie zapłacili (wg umowy zawartej w listopadzie mają czas do 31 marca) działkę, którą "kupili nie płacąc" wystawili na różnych portalach do sprzedaży z ceną o połowę wyższą niż, tą którą mają zapłacić. Nachodzą siostrę,  żądają aby termin płatności był później, nagle im brakuje jakiś papierów a na działce wywiesili baner o sprzedaży i to podobno wszystko jest LEGALNIE!!!!  emotka emotka  

Ale w czym problem? Umowa mówi, że mają czas do końca marca, a dziś dopiero ósmy. Przecież jak nie zapłacą do tego czasu, to chyba istnieją jakieś prawne środki, by umowę unieważnić, no nie? Nie panikuj.

Problem w tym że ci "kupujący" sprzedają coś za co nie zapłacili i ciągle dzwonią do mojej siostry i wymyślają że czegoś nie ma, że ma przedłużyć im termin (mimo iż całą sprawą zajmował się pośrednik) i milion różnych rzeczy. Aczkolwiek odezwał się tu ktoś do mnie na forum (Dzięki!) więc może jakieś mądre rady mi da.
0 0