Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

maria1980

#6847343 Napisano: 01.03.2022 19:55:50
adamo86 napisał(a):

1940bruce1973 napisał(a):

maria1980 napisał(a):

ziolko napisał(a):

Miałam 2 paragony na konkurs Wedla w c4. Jeden wykorzystałam a po drugi specjalnie pojechałam, bo wpadło mi do głowy "super" zgłoszenie. Przyjechałam z zakupami, wzięłam się za domową robotę i nie wysłałam. Wczoraj patrzyłam na kończące się konkursy i chyba opanowała mnie nagła ślepota i skleroza, że zapomniałam o wysłaniu zgłoszenia. Dziś rano budzę się i zastanawiam się, do kiedy trwa konkurs. Sprawdzam i... no tak. Skończył się wczoraj.  emotka emotka

Ja dziś kupiłam Rexonę na loterie 🤣

Ja poszłam specjalnie po chrupki Star. 

To ja miałem tak samo ale z Karnawałem Kinder emotka  byłem przekonany, że do końca lutego, a on śmiał się skończyć w niedzielę emotka I mimo, że prowadzę swoją tabelkę to akurat tego konkursu tam nie wpisałem i dwa paragony przepadły emotka

Przydałby się wątek podobny do "na co czekamy" o kończących się konkursach emotka
Poniżej wycinek mojej tabelki, gdzie po wpisaniu dat wszystko samo się liczy i koloruje emotka

Tabelki na zielono , żółto i oby nie często na czerwono mam w pracy emotka   nie przenoszę tego do domu , wystarczy ,ze 10 godzin dziennie mam „ uporządkowane” i „ wytyczone celami  „ , w konkursach zawsze lecę na żywioł emotka (czasem z falą , czasem coś się spali )
odskocznia …a tu zawsze można zajrzeć w kończące się … 

magdalena-chili

#6847344 Napisano: 01.03.2022 20:00:42
adamo86 napisał(a):


To ja miałem tak samo ale z Karnawałem Kinder emotka  byłem przekonany, że do końca lutego, a on śmiał się skończyć w niedzielę emotka I mimo, że prowadzę swoją tabelkę to akurat tego konkursu tam nie wpisałem i dwa paragony przepadły emotka

Przydałby się wątek podobny do "na co czekamy" o kończących się konkursach emotka
Poniżej wycinek mojej tabelki, gdzie po wpisaniu dat wszystko samo się liczy i koloruje emotka

Wow. Szacunek za Excela emotka emotka , i formatowanie warunkowe, śmiem wątpić czy nawet niektóre agencje mają to tak rozpisane.... 
2 brucee, notta 0

glena

#6847348 Napisano: 01.03.2022 20:20:59
adamo86 napisał(a):


To ja miałem tak samo ale z Karnawałem Kinder emotka  byłem przekonany, że do końca lutego, a on śmiał się skończyć w niedzielę emotka I mimo, że prowadzę swoją tabelkę to akurat tego konkursu tam nie wpisałem i dwa paragony przepadły emotka

Przydałby się wątek podobny do "na co czekamy" o kończących się konkursach emotka
Poniżej wycinek mojej tabelki, gdzie po wpisaniu dat wszystko samo się liczy i koloruje emotka

Myślałam, że tylko ja mam całe życie w exceluemotka a tu okazuje się, że moje tabelki, to jakiś żart emotka  jesteś moim excelowym mistrzem. normalnie zawiesiłam się na tej stronie i patrzę na to dzieło sztuki w niemym zachwycie
1 brucee 0

iwona0103

#6847359 Napisano: 01.03.2022 21:33:31
1940bruce1973 napisał(a):

glena napisał(a):

adamo86 napisał(a):

To ja miałem tak samo ale z Karnawałem Kinder emotka  byłem przekonany, że do końca lutego, a on śmiał się skończyć w niedzielę emotka I mimo, że prowadzę swoją tabelkę to akurat tego konkursu tam nie wpisałem i dwa paragony przepadły emotka Przydałby się wątek podobny do "na co czekamy" o kończących się konkursach emotka
Poniżej wycinek mojej tabelki, gdzie po wpisaniu dat wszystko samo się liczy i koloruje emotka

Myślałam, że tylko ja mam całe życie w exceluemotka a tu okazuje się, że moje tabelki, to jakiś żart emotka  jesteś moim excelowym mistrzem. normalnie zawiesiłam się na tej stronie i patrzę na to dzieło sztuki w niemym zachwycie

Mam dokładnie takie same odczucia. Rewelacja! emotka emotka emotka

ooo pokażę rodzinie, bo śmieją się, że chyba tylko ja mam WSZYSTKO w excelu emotka
1 brucee 0

adamo86

#6847360 Napisano: 01.03.2022 21:34:03
maria1980 napisał(a):

adamo86 napisał(a):

1940bruce1973 napisał(a):

maria1980 napisał(a):

ziolko napisał(a):

Miałam 2 paragony na konkurs Wedla w c4. Jeden wykorzystałam a po drugi specjalnie pojechałam, bo wpadło mi do głowy "super" zgłoszenie. Przyjechałam z zakupami, wzięłam się za domową robotę i nie wysłałam. Wczoraj patrzyłam na kończące się konkursy i chyba opanowała mnie nagła ślepota i skleroza, że zapomniałam o wysłaniu zgłoszenia. Dziś rano budzę się i zastanawiam się, do kiedy trwa konkurs. Sprawdzam i... no tak. Skończył się wczoraj.  emotka emotka

Ja dziś kupiłam Rexonę na loterie 🤣

Ja poszłam specjalnie po chrupki Star. 

To ja miałem tak samo ale z Karnawałem Kinder emotka  byłem przekonany, że do końca lutego, a on śmiał się skończyć w niedzielę emotka I mimo, że prowadzę swoją tabelkę to akurat tego konkursu tam nie wpisałem i dwa paragony przepadły emotka Przydałby się wątek podobny do "na co czekamy" o kończących się konkursach emotka
Poniżej wycinek mojej tabelki, gdzie po wpisaniu dat wszystko samo się liczy i koloruje emotka


Tabelki na zielono , żółto i oby nie często na czerwono mam w pracy emotka   nie przenoszę tego do domu , wystarczy ,ze 10 godzin dziennie mam „ uporządkowane” i „ wytyczone celami  „ , w konkursach zawsze lecę na żywioł emotka (czasem z falą , czasem coś się spali )
odskocznia …a tu zawsze można zajrzeć w kończące się … 

Co kto lubi emotka  dla mnie to akurat jedna z odskoczni i relaks mimo, że mam to na co dzień w pracy emotka
Poza tym kto by to spamiętał wszystko? 
A tak minuta uzupełniania przy nowym konkursie i wszystko jak na dłoni emotka

Co nie zmienia faktu, że wkurzyłem się na siebie przez ten Kinder emotka  żeby pozostać w temacie.

iwona0103

#6847361 Napisano: 01.03.2022 21:39:15
adamo86 napisał(a):

maria1980 napisał(a):

adamo86 napisał(a):

1940bruce1973 napisał(a):

maria1980 napisał(a):

ziolko napisał(a):

Miałam 2 paragony na konkurs Wedla w c4. Jeden wykorzystałam a po drugi specjalnie pojechałam, bo wpadło mi do głowy "super" zgłoszenie. Przyjechałam z zakupami, wzięłam się za domową robotę i nie wysłałam. Wczoraj patrzyłam na kończące się konkursy i chyba opanowała mnie nagła ślepota i skleroza, że zapomniałam o wysłaniu zgłoszenia. Dziś rano budzę się i zastanawiam się, do kiedy trwa konkurs. Sprawdzam i... no tak. Skończył się wczoraj.  emotka emotka

Ja dziś kupiłam Rexonę na loterie 🤣

Ja poszłam specjalnie po chrupki Star. 

To ja miałem tak samo ale z Karnawałem Kinder emotka  byłem przekonany, że do końca lutego, a on śmiał się skończyć w niedzielę emotka I mimo, że prowadzę swoją tabelkę to akurat tego konkursu tam nie wpisałem i dwa paragony przepadły emotka Przydałby się wątek podobny do "na co czekamy" o kończących się konkursach emotka Poniżej wycinek mojej tabelki, gdzie po wpisaniu dat wszystko samo się liczy i koloruje emotka


Tabelki na zielono , żółto i oby nie często na czerwono mam w pracy emotka   nie przenoszę tego do domu , wystarczy ,ze 10 godzin dziennie mam „ uporządkowane” i „ wytyczone celami  „ , w konkursach zawsze lecę na żywioł emotka (czasem z falą , czasem coś się spali )
odskocznia …a tu zawsze można zajrzeć w kończące się … 

Co kto lubi emotka  dla mnie to akurat jedna z odskoczni i relaks mimo, że mam to na co dzień w pracy emotka
Poza tym kto by to spamiętał wszystko? 
A tak minuta uzupełniania przy nowym konkursie i wszystko jak na dłoni emotka

Co nie zmienia faktu, że wkurzyłem się na siebie przez ten Kinder emotka  żeby pozostać w temacie. 

W moim excelu kolorki są w tabelce z podsumowaniem miesięcy (osobno dla wartości i ilości), oczywiście odnoszącej się za pomocą formuł do innej zakładki ze szczegółami emotka

maria1980

#6847362 Napisano: 01.03.2022 21:47:47
adamo86 napisał(a):

maria1980 napisał(a):

adamo86 napisał(a):

1940bruce1973 napisał(a):

maria1980 napisał(a):

ziolko napisał(a):

Miałam 2 paragony na konkurs Wedla w c4. Jeden wykorzystałam a po drugi specjalnie pojechałam, bo wpadło mi do głowy "super" zgłoszenie. Przyjechałam z zakupami, wzięłam się za domową robotę i nie wysłałam. Wczoraj patrzyłam na kończące się konkursy i chyba opanowała mnie nagła ślepota i skleroza, że zapomniałam o wysłaniu zgłoszenia. Dziś rano budzę się i zastanawiam się, do kiedy trwa konkurs. Sprawdzam i... no tak. Skończył się wczoraj.  emotka emotka

Ja dziś kupiłam Rexonę na loterie 🤣

Ja poszłam specjalnie po chrupki Star. 

To ja miałem tak samo ale z Karnawałem Kinder emotka  byłem przekonany, że do końca lutego, a on śmiał się skończyć w niedzielę emotka I mimo, że prowadzę swoją tabelkę to akurat tego konkursu tam nie wpisałem i dwa paragony przepadły emotka Przydałby się wątek podobny do "na co czekamy" o kończących się konkursach emotka Poniżej wycinek mojej tabelki, gdzie po wpisaniu dat wszystko samo się liczy i koloruje emotka


Tabelki na zielono , żółto i oby nie często na czerwono mam w pracy emotka   nie przenoszę tego do domu , wystarczy ,ze 10 godzin dziennie mam „ uporządkowane” i „ wytyczone celami  „ , w konkursach zawsze lecę na żywioł emotka (czasem z falą , czasem coś się spali )
odskocznia …a tu zawsze można zajrzeć w kończące się … 

Co kto lubi emotka  dla mnie to akurat jedna z odskoczni i relaks mimo, że mam to na co dzień w pracy emotka
Poza tym kto by to spamiętał wszystko? 
A tak minuta uzupełniania przy nowym konkursie i wszystko jak na dłoni emotka

Co nie zmienia faktu, że wkurzyłem się na siebie przez ten Kinder emotka  żeby pozostać w temacie.

Haha emotka  No na pewno emotka   Zawsze możesz zjeść kindera ,żeby się „odwkurzyć” emotka  
1 brucee 0

kalmia86

#6847532 Napisano: 02.03.2022 14:01:01
Kupiłam wczoraj BREF w Biedronce. Jakież było moje zaskoczenie, że konkurs dotyczy tylko sklepów C4 (i to wybranych!). Bardzo proszę, jeśli konkurs dotyczy tylko wybranych sklepów wrzucajcie to w opis konkursu! Na stronę wczoraj weszłam - tam też brak info że dotyczy Carrefour... Dopiero w regulaminie zapis... Mam nauczkę - czytać regulaminy. Nie sugerować się opisami i nawet stroną...

zielonaszpilka

#6847534 Napisano: 02.03.2022 14:09:07
kalmia86 napisał(a):

Kupiłam wczoraj BREF w Biedronce. Jakież było moje zaskoczenie, że konkurs dotyczy tylko sklepów C4 (i to wybranych!). Bardzo proszę, jeśli konkurs dotyczy tylko wybranych sklepów wrzucajcie to w opis konkursu! Na stronę wczoraj weszłam - tam też brak info że dotyczy Carrefour... Dopiero w regulaminie zapis... Mam nauczkę - czytać regulaminy. Nie sugerować się opisami i nawet stroną...

Dobrze czytać też komentarze do konkursu. Tam było info, że tylko wybrane c4, ale zgadzam się, że powinno być w opisie

fan-mandaryny

#6847739 Napisano: 03.03.2022 13:58:28
Wkurzyłem się na koleżankę, która zwlekała ze znalezieniem paragonu na konkurs Persila.
Właściwie to najbardziej wkurzony jestem na siebie (emotka moralniak), że sam rzucam wszystko, gdy ktoś czegoś potrzebuję i lecę jak głupi z pomocą, przysługą. A jak już jestem całkowicie pochłonięty, to odpisuję, że odezwę się i nie zostawiam wiadomości bez odpowiedzi. Na szczęście jeden paragon już zgłosiłem, ale drugi paragon "szukała" (?) i (jak widać) nie znalazła.
Pech chciał, że (jak koleżanka twierdzi) nie może znaleźć, ale wszystko wskazuje, że zwyczajnie olała sprawę, mimo, że mówiłem kilka dni temu, że paragon mogę zgłosić tylko do 2.03.
0 0

agakaz2

#6847757 Napisano: 03.03.2022 14:57:34
cb656 napisał(a):

kalmia86 napisał(a):

Bardzo proszę, jeśli konkurs dotyczy tylko wybranych sklepów wrzucajcie to w opis konkursu! Dopiero w regulaminie zapis... Mam nauczkę - czytać regulaminy. Nie sugerować się opisami i nawet stroną...

emotka
Też mnie wkurzają opisy zawierające fragmenty totalnie nieistotne, które śmiało można sobie pominąć.
Najwięcej opisów to kopiuj/wklej, choć czasami wystarczy napisać jedno zdanie od siebie, które zawiera najistotniejsze informacje.



dzis dodawałam konkurs chciałam poprawić kosmetycznie a tu pyk i komentarz konkurs dodany. jak mam zmienić jak zniknęło wkurzyło mnie
0 0

pusheen

#6847823 Napisano: 03.03.2022 20:19:01
Chciałam wykorzystać wygrany voucher do sklepu Martes sport, ale patrzę, że jest już po terminie... Był ważny tylko 3 miesiące emotka
0 0

mia

#6847962 Napisano: 04.03.2022 15:11:45
Wszystko. emotka
Zaczęłam pisać piękny elaborat w temacie, ale nie mam nawet siły wymieniać. I jeszcze ta wojna. emotka Proszę o jakiś przełom,  promyk nadziei, światełko w tunelu, nic więcej... 
Przepraszam, ale musiałam gdzieś to dzisiaj z siebie wyrzucić. A mimo że w konkursach już praktycznie nie istnieję, to to forum nadal jest mi najbliższe.emotka

fiona25

#6848036 Napisano: 04.03.2022 21:00:58
cb656 napisał(a):

mia napisał(a):

(wkurza mnie) Wszystko. emotka Przepraszam, ale musiałam gdzieś to dzisiaj z siebie wyrzucić. A mimo że w konkursach już praktycznie nie istnieję, to to forum nadal jest mi najbliższe.emotka

emotka uf, ufff... Nie jestem w tej frustracji sam. emotka

A nie pogniewacie się jeśli ja też się podłączę ?  emotka  
3 cb656, mia, kalka 0

lasiglasty

#6848090 Napisano: 05.03.2022 14:41:17
Wkurzają mnie ceny i to, że będzie jeszcze gorzej. Żwirek dla kota, który zawsze kupuję, zdrożał ostatnio o 10 złotych. 3 litry oleju do smażenia kosztują już prawie 30 złotych... Chleb z dnia na dzień znowu podrożał z wysokiej już ceny 5 złotych do 5,25. A w konkursach wciąż te same nominały. Bon o wartości 100 złotych. Szkoda, że nie biorą pod uwagę inflacji. Jeszcze z 4 lata temu za bon 100 złotych dało się zrobić spore zakupy, dzisiaj to wystarcza na kilka podstawowych rzeczy. Jakoś mnie to martwi, bo rośnie wszystko, poza pensją. A i konkursami coraz trudniej reperować domowy budżet, bo albo rozdają bezwartościowe gadżety, albo bony na 50 czy 100 złotych.

synk

#6848115 Napisano: 05.03.2022 18:28:53
lasiglasty napisał(a):

Wkurzają mnie ceny i to, że będzie jeszcze gorzej. Żwirek dla kota, który zawsze kupuję, zdrożał ostatnio o 10 złotych. 3 litry oleju do smażenia kosztują już prawie 30 złotych... Chleb z dnia na dzień znowu podrożał z wysokiej już ceny 5 złotych do 5,25. A w konkursach wciąż te same nominały. Bon o wartości 100 złotych. Szkoda, że nie biorą pod uwagę inflacji. Jeszcze z 4 lata temu za bon 100 złotych dało się zrobić spore zakupy, dzisiaj to wystarcza na kilka podstawowych rzeczy. Jakoś mnie to martwi, bo rośnie wszystko, poza pensją. A i konkursami coraz trudniej reperować domowy budżet, bo albo rozdają bezwartościowe gadżety, albo bony na 50 czy 100 złotych.

A ja dziś porównałem kwity z wypłaty. Nowy ład to minus 200 w stosunku do grudnia. Więc znów nie zagłosuję na PiS...
0 0

dany-duszek

#6848130 Napisano: 05.03.2022 20:05:28
Orange wprowadza opłatę za brak aktywności w ofercie na kartę która wejdzie w życie 4 kwietnia 2022 roku
2 cb656, notta 0

Monika11

#6848131 Napisano: 05.03.2022 20:06:30
lasiglasty napisał(a):

Wkurzają mnie ceny i to, że będzie jeszcze gorzej. Żwirek dla kota, który zawsze kupuję, zdrożał ostatnio o 10 złotych. 3 litry oleju do smażenia kosztują już prawie 30 złotych... Chleb z dnia na dzień znowu podrożał z wysokiej już ceny 5 złotych do 5,25. A w konkursach wciąż te same nominały. Bon o wartości 100 złotych. Szkoda, że nie biorą pod uwagę inflacji. Jeszcze z 4 lata temu za bon 100 złotych dało się zrobić spore zakupy, dzisiaj to wystarcza na kilka podstawowych rzeczy. Jakoś mnie to martwi, bo rośnie wszystko, poza pensją. A i konkursami coraz trudniej reperować domowy budżet, bo albo rozdają bezwartościowe gadżety, albo bony na 50 czy 100 złotych.

Wszystko w górę idzie handluję butlami z gazem - nie tak dawno sprzedawałam po 45 zł za butlę -teraz 80 zł, pusta butla 100 zł - teraz 200 zł emotka

kalka

#6848138 Napisano: 05.03.2022 21:01:24
synk napisał(a):

lasiglasty napisał(a):

Wkurzają mnie ceny i to, że będzie jeszcze gorzej. Żwirek dla kota, który zawsze kupuję, zdrożał ostatnio o 10 złotych. 3 litry oleju do smażenia kosztują już prawie 30 złotych... Chleb z dnia na dzień znowu podrożał z wysokiej już ceny 5 złotych do 5,25. A w konkursach wciąż te same nominały. Bon o wartości 100 złotych. Szkoda, że nie biorą pod uwagę inflacji. Jeszcze z 4 lata temu za bon 100 złotych dało się zrobić spore zakupy, dzisiaj to wystarcza na kilka podstawowych rzeczy. Jakoś mnie to martwi, bo rośnie wszystko, poza pensją. A i konkursami coraz trudniej reperować domowy budżet, bo albo rozdają bezwartościowe gadżety, albo bony na 50 czy 100 złotych.

A ja dziś porównałem kwity z wypłaty. Nowy ład to minus 200 w stosunku do grudnia. Więc znów nie zagłosuję na PiS...

 Niestety tak to wygląda  emotka  Moi pracownicy przy tej samej kwocie brutto, do ręki otrzymują po zmianach około 200 - 300 złotych mniej, choć moje koszty pracownicze wzrosły. Żeby ludzie mogli dostawać taką samą pensję jaką dostawali przed wprowadzeniem "nieładu", to musiałam aneksować umowy i podwyższyć im pensje, zwiększając tym samym jeszcze bardziej swoje koszty. Chce mi się płakać emotka  emotka  Taka niby podwyżka, to jakaś fikcja, to są moim zdaniem ukryte podatki. Jeszcze chwila i nie będzie się opłacało małym i średnim przedsiębiorcom pracować, a właściwie harować.      

notta

#6848142 Napisano: 05.03.2022 21:32:52
adamo86 napisał(a):

1940bruce1973 napisał(a):

maria1980 napisał(a):

ziolko napisał(a):

Miałam 2 paragony na konkurs Wedla w c4. Jeden wykorzystałam a po drugi specjalnie pojechałam, bo wpadło mi do głowy "super" zgłoszenie. Przyjechałam z zakupami, wzięłam się za domową robotę i nie wysłałam. Wczoraj patrzyłam na kończące się konkursy i chyba opanowała mnie nagła ślepota i skleroza, że zapomniałam o wysłaniu zgłoszenia. Dziś rano budzę się i zastanawiam się, do kiedy trwa konkurs. Sprawdzam i... no tak. Skończył się wczoraj.  emotka emotka

Ja dziś kupiłam Rexonę na loterie 🤣

Ja poszłam specjalnie po chrupki Star. 

To ja miałem tak samo ale z Karnawałem Kinder emotka  byłem przekonany, że do końca lutego, a on śmiał się skończyć w niedzielę emotka I mimo, że prowadzę swoją tabelkę to akurat tego konkursu tam nie wpisałem i dwa paragony przepadły emotka

Przydałby się wątek podobny do "na co czekamy" o kończących się konkursach emotka
Poniżej wycinek mojej tabelki, gdzie po wpisaniu dat wszystko samo się liczy i koloruje emotka

szacun! moja tabelka przy Twojej jest tak bidna, że aż mi wstyd. 
1 adamo86 0