Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

cb656

#6861663 Napisano: 26.05.2022 17:48:17
astronautka napisał(a):

może nie tyle wkurza co powoduje smutek u mnie dzisiejszy dzień. Jest wiele fajnych konkursów na Dzień Matki, gdzie można napisać piękne rzeczy, a ja niestety nie mogę, bo jestem dzieckiem DDA, oboje rodzice pili, miałam zrąbane dzieciństwo i zamiast pięknych wspomnień z mamą istny libacki koszmar... ehhh

emotka Ech... Czasem po prostu brakuje słów, by skomentować. Gratuluję odwagi cywilnej takiego wylania się. I współczuję.

cudaczek121

#6861724 Napisano: 27.05.2022 00:16:07
astronautka napisał(a):

może nie tyle wkurza co powoduje smutek u mnie dzisiejszy dzień. jest wiele fajnych konkursów na Dzień Matki, gdzie można napisać piękne rzeczy, a ja niestety nie mogę, bo jestem dzieckiem DDA, oboje rodzice pili, miałam zrąbane dzieciństwo i zamiast pięknych wspomnień z mamą istny libacki koszmar...ehhh

To może po prostu pisz w tych konkursach prawdę- że w normalnej sytuacji życzyłabym sobie, by moje dzieciństwo wyglądało tak i tak, ale niestety rzeczywistość byla zupełnie inna, bo Twoje wspomnienia są przepełnione strachem, bólem i goryczą, złością na rodziców, bezsilnością i poczuciem beznadziei. Zle wspomnienia to tez jednak wspomnienia. Dziękuję Ci za ten wpis, bo myślałam, że to tylko ja się na tym forum uzewnętrzniam.

Astronautka

#6861744 Napisano: 27.05.2022 09:16:37
cudaczek121 napisał(a):

astronautka napisał(a):

może nie tyle wkurza co powoduje smutek u mnie dzisiejszy dzień. jest wiele fajnych konkursów na Dzień Matki, gdzie można napisać piękne rzeczy, a ja niestety nie mogę, bo jestem dzieckiem DDA, oboje rodzice pili, miałam zrąbane dzieciństwo i zamiast pięknych wspomnień z mamą istny libacki koszmar...ehhh

To może po prostu pisz w tych konkursach prawdę- że w normalnej sytuacji życzyłabym sobie, by moje dzieciństwo wyglądało tak i tak, ale niestety rzeczywistość byla zupełnie inna, bo Twoje wspomnienia są przepełnione strachem, bólem i goryczą, złością na rodziców, bezsilnością i poczuciem beznadziei. Zle wspomnienia to tez jednak wspomnienia. Dziękuję Ci za ten wpis, bo myślałam, że to tylko ja się na tym forum uzewnętrzniam.

przeszłam w życiu wiele złego, najważniejsze, że sama "wyszłam" na ludzi i z tego jestem dumna, bardzo często z takiej patologii się nie wychodzi, mnie się udało; po takich przeżyciach ciężko czuć strach, przed czymkolwiek, bo widziało się wiele i wiele doświadczyło.... nie wypowiadam się na forum zbyt często, ale często czytam ten wątek i Ci kibicuję emotka  

pioge7

#6862165 Napisano: 30.05.2022 11:07:56
Wkurza mnie, że czasami „wspaniałe” promocje, które  wchodzą z kartą w Biedronce, u mnie nie wchodzą, 
podawanie numeru w kasie mam zablokowane, chociaż i tak nic z tego.. 
wlasnie wszedłem sobie na aplikacje BIEDRONKI i tam E paragony, z maja… 
i co… 
transakcje z Rzeszowa, Lublina, Gdańska, Warszawy na mój telefon emotka  teraz wiem czemu nie wchodzą czasami promocje 

rare85

#6862174 Napisano: 30.05.2022 12:16:06
pioge7 napisał(a):

Wkurza mnie, że czasami „wspaniałe” promocje, które  wchodzą z kartą w Biedronce, u mnie nie wchodzą, podawanie numeru w kasie mam zablokowane, chociaż i tak nic z tego.. 
wlasnie wszedłem sobie na aplikacje BIEDRONKI i tam E paragony, z maja… 
i co… 
transakcje z Rzeszowa, Lublina, Gdańska, Warszawy na mój telefon emotka  teraz wiem czemu nie wchodzą czasami promocje 

Siostra miała już dwa razy taką sytuację. Zawsze podaje/wpisuje swój telefon. I ostatnio na masło nie weszła promka. Czas na nową kartę emotka (swoją jej "udostępnię", bo jak są te promocje trwające 1-2 dni to często nie zdążę z nich skorzystać)
0 0

pioge7

#6862179 Napisano: 30.05.2022 12:30:08
rare85 napisał(a):

pioge7 napisał(a):

Wkurza mnie, że czasami „wspaniałe” promocje, które  wchodzą z kartą w Biedronce, u mnie nie wchodzą, podawanie numeru w kasie mam zablokowane, chociaż i tak nic z tego.. wlasnie wszedłem sobie na aplikacje BIEDRONKI i tam E paragony, z maja… 
i co… 
transakcje z Rzeszowa, Lublina, Gdańska, Warszawy na mój telefon emotka  teraz wiem czemu nie wchodzą czasami promocje 

Siostra miała już dwa razy taką sytuację. Zawsze podaje/wpisuje swój telefon. I ostatnio na masło nie weszła promka. Czas na nową kartę emotka (swoją jej "udostępnię", bo jak są te promocje trwające 1-2 dni to często nie zdążę z nich skorzystać)

No niby można wyrobić nową, No ale mam ten dam numer telefonu, więc i tak jak ktoś znowu go poda to jeden pieron czy karta nowa czy stara… a zablokowanie podawania numeru działało mi jakiś tydzień. Później znowu można było podawać ten numer i promocje się nabijały. Bez sensu usługa, która i tak nie działa…. 
0 0

ziolko

#6862205 Napisano: 30.05.2022 14:56:04
pioge7 no to może opisz ten problem na profilu biedronki? 
Ciekawe, co Ci odpiszą? 
Może ktoś usłyszał Twój numer telefonu i podaje go? Albo ktoś ma bardzo podobny?
0 0

as32572

#6862290 Napisano: 31.05.2022 09:05:58
Weszłam na stronę mojego miasta zapisać się na wyrobienie paszportu a tam pierwszy termin na wrzesień emotka
Sprawdziłam w okolicy to samo, myślałam,że boom na paszporty był na początku roku emotka
0 0

inska

#6862585 Napisano: 01.06.2022 13:53:48
as32572 napisał(a):

Weszłam na stronę mojego miasta zapisać się na wyrobienie paszportu a tam pierwszy termin na wrzesień emotka Sprawdziłam w okolicy to samo, myślałam,że boom na paszporty był na początku roku emotka

a zadzwoniłaś do urzędu? u mnie są dwie pule "numerków" na dany dzień - część z zapisów internetowych na wiele dni wprzód umówionych na konkretną godzinę a druga część z porannej kolejki na zasadzie kto pierwszy ten lepszy - i albo się czeka na zapisany termin albo idzie na otwarcie urzędu i tego samego dnia wyrabia.
W sąsiednim mieście jest analogicznie wiec może warto zadzwonić i się dopytać? 
1 kumulacja 0

as32572

#6862588 Napisano: 01.06.2022 14:01:06
inska napisał(a):

as32572 napisał(a):

Weszłam na stronę mojego miasta zapisać się na wyrobienie paszportu a tam pierwszy termin na wrzesień emotka Sprawdziłam w okolicy to samo, myślałam,że boom na paszporty był na początku roku emotka

a zadzwoniłaś do urzędu? u mnie są dwie pule "numerków" na dany dzień - część z zapisów internetowych na wiele dni wprzód umówionych na konkretną godzinę a druga część z porannej kolejki na zasadzie kto pierwszy ten lepszy - i albo się czeka na zapisany termin albo idzie na otwarcie urzędu i tego samego dnia wyrabia.W sąsiednim mieście jest analogicznie wiec może warto zadzwonić i się dopytać? 

Nie dzwoniłam,bo na stronie jest napisane,że zapisy przez telefon są dla seniorów nie mających dostępu do internetu i nie ma wyrabiana paszportu bez wcześniejszego umówienia, chyba tylko w większych miastach jest coś takiego u mnie jest tylko punkt terenowy.  Chyba,że informacje na stronie są z czasów covida,nie zaszkodzi się zapytać.
Ale znalazłam w razie czego miejscowość 50km ode mnie,gdzie jest pełno wolnych terminów na czerwiec.
0 0

atyde25

#6862796 Napisano: 02.06.2022 13:03:23
Wkurza mnie ,że zobaczyłam na kasie samoobsługowej na zostawionym paragonie Tigera i nie mogłam się już skupić bo tak go chciałam mieć:( I od razu czuję,że przez to jestem nabuzowana bez wypicie chemicznego świństwa dzięki opatrzności.Dlaczego ja muszę być taka łakoma na promocje:(
0 0

atyde25

#6862798 Napisano: 02.06.2022 13:05:18
No z paszportami wielka afera a niby wprowadzili rejestrację danych komputerową czy jakoś tak.Wkurza mnie,że rok temu wyrobiłam a i tak nigdzie nie pojadę-palcem po mapie emotka
0 0

atyde25

#6862848 Napisano: 02.06.2022 16:05:56
Mcdonald wstrzymali realizację voucherów z kodów Coca-Coli z loterii urodzinowej.Bo podobno ludzie oszukiwali i w ten sposób ukarali też uczciwych.Podali maila do kontaktu zaraz napiszę bo serio się wkurzyłam.31 maja to zablokowali..............
1 ZetZ 0

rooney

#6862879 Napisano: 02.06.2022 18:23:52
Nierozczytywalne kody na patyczkach od lodów emotka
2 mia, sabaka 0

ktosiek1

#6862884 Napisano: 02.06.2022 19:15:49
atyde25 napisał(a):

Mcdonald wstrzymali realizację voucherów z kodów Coca-Coli z loterii urodzinowej.Bo podobno ludzie oszukiwali i w ten sposób ukarali też uczciwych.Podali maila do kontaktu zaraz napiszę bo serio się wkurzyłam.31 maja to zablokowali..............

Ale jak to wstrzymali? Nie można wymienić wymienionego już  z nakrętek i posiadanego kodu na Big Maca? Ciekawe kiedy odblokują.....
0 0

zielonaszpilka

#6862886 Napisano: 02.06.2022 19:39:39
ktosiek1 napisał(a):

atyde25 napisał(a):

Mcdonald wstrzymali realizację voucherów z kodów Coca-Coli z loterii urodzinowej.Bo podobno ludzie oszukiwali i w ten sposób ukarali też uczciwych.Podali maila do kontaktu zaraz napiszę bo serio się wkurzyłam.31 maja to zablokowali..............

Ale jak to wstrzymali? Nie można wymienić wymienionego już  z nakrętek i posiadanego kodu na Big Maca? Ciekawe kiedy odblokują.....

0 0

zielonaszpilka

#6862887 Napisano: 02.06.2022 19:43:23
atyde25 napisał(a):

Mcdonald wstrzymali realizację voucherów z kodów Coca-Coli z loterii urodzinowej.Bo podobno ludzie oszukiwali i w ten sposób ukarali też uczciwych.Podali maila do kontaktu zaraz napiszę bo serio się wkurzyłam.31 maja to zablokowali..............

Ale napiszesz im co? Ze się wkurzylas? Nic innego niż to co w oświadczeniu ci nie odpiszą. Nie przyspieszy to możliwości realizacji kuponów, a oni doskonale wiedzą, że ludzie są wkurzeni, bo jak ktoś głodny to i zły emotka Zmarnujesz swój czas i osoby, która będzie musiała ci odpisać jakiegoś grzecznego maila z przeprosinami za niedogodności. No chyba, że ci ulży jak sobie napiszesz do nich emotka
3 cb656, mia, anaesth 0

emanuela24

#6862951 Napisano: 03.06.2022 09:59:47
zielonaszpilka napisał(a):

ktosiek1 napisał(a):

atyde25 napisał(a):

Mcdonald wstrzymali realizację voucherów z kodów Coca-Coli z loterii urodzinowej.Bo podobno ludzie oszukiwali i w ten sposób ukarali też uczciwych.Podali maila do kontaktu zaraz napiszę bo serio się wkurzyłam.31 maja to zablokowali..............

Ale jak to wstrzymali? Nie można wymienić wymienionego już  z nakrętek i posiadanego kodu na Big Maca? Ciekawe kiedy odblokują.....


Lub inna korzystną emotka  ja nie chce innej emotka  ciekawe kiedy poinformują co wymyślili.
0 0

atyde25

#6862972 Napisano: 03.06.2022 11:16:24
Długo to potrwa niestety .Ale mnie cola i mcśmieć wkurzyli:(

Przepraszamy wszystkich klientów korzystających z promocji za wszelkie niedogodności, jednocześnie informujemy, że promocja nadal trwa.

Wszyscy klienci, którzy uzyskali lub uzyskają vouchery, a także, w
zamian za vouchery, uzyskali kupony, których dotąd nie zrealizowali,
otrzymają obiecane produkty McDonald’s lub inną korzystną propozycję.

Jako McDonald’s Polska pracujemy nad takim rozwiązaniem, o wynikach
będziemy niezwłocznie informować.

Pozdrawiamy!
Zespół McDonald’s
1 ZetZ 0

atyde25

#6862973 Napisano: 03.06.2022 11:17:19
I najlepsze,że dalej na stronię coca-coli wisi opis dostania zestawu za 3 kody z produktów .I co i nico wielkie.Kiedyś dopracujemy,wynagrodzimy.
0 0