Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

sledzik860

#6861576 Napisano: 26.05.2022 12:57:33
ikropka napisał(a):

Facet z Żabce, który ma tylko zdrapane zdrapki i twierdzi, że innych nie ma i nie wyda. Taka, albo wcale

Omg, ale że jak, całkowicie zdrapane ? Same z napisem "Graj dalej" czy wygrane też ma ? 
1 kumulacja 0

warcik

#6861582 Napisano: 26.05.2022 13:07:03
Orsay....mam kartę podarunkową, pojechałam wczoraj do sklepu i już zamknięty. Ktoś wie co z kartami  w takim przypadku?
0 0

ikropka

#6861595 Napisano: 26.05.2022 13:35:14
sledzik860 napisał(a):

ikropka napisał(a):

Facet z Żabce, który ma tylko zdrapane zdrapki i twierdzi, że innych nie ma i nie wyda. Taka, albo wcale

Omg, ale że jak, całkowicie zdrapane ? Same z napisem "Graj dalej" czy wygrane też ma ? 

Całkowicie zdrapane. Ma jakieś piwa, ale ma też graj dalej. I wybiera co komu da. Masakra jakaś.
0 0

adamo86

#6861597 Napisano: 26.05.2022 13:40:21
ikropka napisał(a):

sledzik860 napisał(a):

ikropka napisał(a):

Facet z Żabce, który ma tylko zdrapane zdrapki i twierdzi, że innych nie ma i nie wyda. Taka, albo wcale

Omg, ale że jak, całkowicie zdrapane ? Same z napisem "Graj dalej" czy wygrane też ma ? 

Całkowicie zdrapane. Ma jakieś piwa, ale ma też graj dalej. I wybiera co komu da. Masakra jakaś.

Zgłoszone do Organizatora albo samej Żabki? Czy tylko na forum opisane?
0 0

ikropka

#6861598 Napisano: 26.05.2022 13:41:05
adamo86 napisał(a):

ikropka napisał(a):

sledzik860 napisał(a):

ikropka napisał(a):

Facet z Żabce, który ma tylko zdrapane zdrapki i twierdzi, że innych nie ma i nie wyda. Taka, albo wcale

Omg, ale że jak, całkowicie zdrapane ? Same z napisem "Graj dalej" czy wygrane też ma ? 

Całkowicie zdrapane. Ma jakieś piwa, ale ma też graj dalej. I wybiera co komu da. Masakra jakaś.

Zgłoszone do Organizatora albo samej Żabki? Czy tylko na forum opisane?

Zgłoszone do Organizatora. Zgłoszę też do Żabki.

sledzik860

#6861599 Napisano: 26.05.2022 13:46:55
ikropka napisał(a):

adamo86 napisał(a):

ikropka napisał(a):

sledzik860 napisał(a):

ikropka napisał(a):

Facet z Żabce, który ma tylko zdrapane zdrapki i twierdzi, że innych nie ma i nie wyda. Taka, albo wcale

Omg, ale że jak, całkowicie zdrapane ? Same z napisem "Graj dalej" czy wygrane też ma ? 

Całkowicie zdrapane. Ma jakieś piwa, ale ma też graj dalej. I wybiera co komu da. Masakra jakaś.

Zgłoszone do Organizatora albo samej Żabki? Czy tylko na forum opisane?

Zgłoszone do Organizatora. Zgłoszę też do Żabki.

Daj znać proszę, jak coś odpiszą. Pewnie koleś się połasił i sobie Bony do żabki powybierał, piwa może też. 
1 cb656 0

sks900

#6861609 Napisano: 26.05.2022 14:28:09
wojteke-konkursy napisał(a):

Nic mnie tak nie irytuje jak odsyłanie paragonów po wygranych - często kupuję produkty na kilka konkursów na jeden paragon i potem w przypadku wygranej jestem w czarnej d**e jeśli wygram w następnym, a miałem taką sytuację. Nie rozumiem po co im te paragony. 

Muszą sprawdzać, bo zdarzają się oszuści, tzw. fałszerze paragonów. 
1 cb656 0

tereniagno

#6861621 Napisano: 26.05.2022 14:54:24
astronautka napisał(a):

może nie tyle wkurza co powoduje smutek u mnie dzisiejszy dzień. jest wiele fajnych konkursów na Dzień Matki, gdzie można napisać piękne rzeczy, a ja niestety nie mogę, bo jestem dzieckiem DDA, oboje rodzice pili, miałam zrąbane dzieciństwo i zamiast pięknych wspomnień z mamą istny libacki koszmar...ehhh

emotka Nie smutaj, słonko i dla Ciebie zaświeci.
Nie mam mamy już 42 lata (*)
2 brucee, bajm 0

cb656

#6861663 Napisano: 26.05.2022 17:48:17
astronautka napisał(a):

może nie tyle wkurza co powoduje smutek u mnie dzisiejszy dzień. Jest wiele fajnych konkursów na Dzień Matki, gdzie można napisać piękne rzeczy, a ja niestety nie mogę, bo jestem dzieckiem DDA, oboje rodzice pili, miałam zrąbane dzieciństwo i zamiast pięknych wspomnień z mamą istny libacki koszmar... ehhh

emotka Ech... Czasem po prostu brakuje słów, by skomentować. Gratuluję odwagi cywilnej takiego wylania się. I współczuję.

cudaczek121

#6861724 Napisano: 27.05.2022 00:16:07
astronautka napisał(a):

może nie tyle wkurza co powoduje smutek u mnie dzisiejszy dzień. jest wiele fajnych konkursów na Dzień Matki, gdzie można napisać piękne rzeczy, a ja niestety nie mogę, bo jestem dzieckiem DDA, oboje rodzice pili, miałam zrąbane dzieciństwo i zamiast pięknych wspomnień z mamą istny libacki koszmar...ehhh

To może po prostu pisz w tych konkursach prawdę- że w normalnej sytuacji życzyłabym sobie, by moje dzieciństwo wyglądało tak i tak, ale niestety rzeczywistość byla zupełnie inna, bo Twoje wspomnienia są przepełnione strachem, bólem i goryczą, złością na rodziców, bezsilnością i poczuciem beznadziei. Zle wspomnienia to tez jednak wspomnienia. Dziękuję Ci za ten wpis, bo myślałam, że to tylko ja się na tym forum uzewnętrzniam.

Astronautka

#6861744 Napisano: 27.05.2022 09:16:37
cudaczek121 napisał(a):

astronautka napisał(a):

może nie tyle wkurza co powoduje smutek u mnie dzisiejszy dzień. jest wiele fajnych konkursów na Dzień Matki, gdzie można napisać piękne rzeczy, a ja niestety nie mogę, bo jestem dzieckiem DDA, oboje rodzice pili, miałam zrąbane dzieciństwo i zamiast pięknych wspomnień z mamą istny libacki koszmar...ehhh

To może po prostu pisz w tych konkursach prawdę- że w normalnej sytuacji życzyłabym sobie, by moje dzieciństwo wyglądało tak i tak, ale niestety rzeczywistość byla zupełnie inna, bo Twoje wspomnienia są przepełnione strachem, bólem i goryczą, złością na rodziców, bezsilnością i poczuciem beznadziei. Zle wspomnienia to tez jednak wspomnienia. Dziękuję Ci za ten wpis, bo myślałam, że to tylko ja się na tym forum uzewnętrzniam.

przeszłam w życiu wiele złego, najważniejsze, że sama "wyszłam" na ludzi i z tego jestem dumna, bardzo często z takiej patologii się nie wychodzi, mnie się udało; po takich przeżyciach ciężko czuć strach, przed czymkolwiek, bo widziało się wiele i wiele doświadczyło.... nie wypowiadam się na forum zbyt często, ale często czytam ten wątek i Ci kibicuję emotka  

pioge7

#6862165 Napisano: 30.05.2022 11:07:56
Wkurza mnie, że czasami „wspaniałe” promocje, które  wchodzą z kartą w Biedronce, u mnie nie wchodzą, 
podawanie numeru w kasie mam zablokowane, chociaż i tak nic z tego.. 
wlasnie wszedłem sobie na aplikacje BIEDRONKI i tam E paragony, z maja… 
i co… 
transakcje z Rzeszowa, Lublina, Gdańska, Warszawy na mój telefon emotka  teraz wiem czemu nie wchodzą czasami promocje 

rare85

#6862174 Napisano: 30.05.2022 12:16:06
pioge7 napisał(a):

Wkurza mnie, że czasami „wspaniałe” promocje, które  wchodzą z kartą w Biedronce, u mnie nie wchodzą, podawanie numeru w kasie mam zablokowane, chociaż i tak nic z tego.. 
wlasnie wszedłem sobie na aplikacje BIEDRONKI i tam E paragony, z maja… 
i co… 
transakcje z Rzeszowa, Lublina, Gdańska, Warszawy na mój telefon emotka  teraz wiem czemu nie wchodzą czasami promocje 

Siostra miała już dwa razy taką sytuację. Zawsze podaje/wpisuje swój telefon. I ostatnio na masło nie weszła promka. Czas na nową kartę emotka (swoją jej "udostępnię", bo jak są te promocje trwające 1-2 dni to często nie zdążę z nich skorzystać)
0 0

pioge7

#6862179 Napisano: 30.05.2022 12:30:08
rare85 napisał(a):

pioge7 napisał(a):

Wkurza mnie, że czasami „wspaniałe” promocje, które  wchodzą z kartą w Biedronce, u mnie nie wchodzą, podawanie numeru w kasie mam zablokowane, chociaż i tak nic z tego.. wlasnie wszedłem sobie na aplikacje BIEDRONKI i tam E paragony, z maja… 
i co… 
transakcje z Rzeszowa, Lublina, Gdańska, Warszawy na mój telefon emotka  teraz wiem czemu nie wchodzą czasami promocje 

Siostra miała już dwa razy taką sytuację. Zawsze podaje/wpisuje swój telefon. I ostatnio na masło nie weszła promka. Czas na nową kartę emotka (swoją jej "udostępnię", bo jak są te promocje trwające 1-2 dni to często nie zdążę z nich skorzystać)

No niby można wyrobić nową, No ale mam ten dam numer telefonu, więc i tak jak ktoś znowu go poda to jeden pieron czy karta nowa czy stara… a zablokowanie podawania numeru działało mi jakiś tydzień. Później znowu można było podawać ten numer i promocje się nabijały. Bez sensu usługa, która i tak nie działa…. 
0 0

ziolko

#6862205 Napisano: 30.05.2022 14:56:04
pioge7 no to może opisz ten problem na profilu biedronki? 
Ciekawe, co Ci odpiszą? 
Może ktoś usłyszał Twój numer telefonu i podaje go? Albo ktoś ma bardzo podobny?
0 0

as32572

#6862290 Napisano: 31.05.2022 09:05:58
Weszłam na stronę mojego miasta zapisać się na wyrobienie paszportu a tam pierwszy termin na wrzesień emotka
Sprawdziłam w okolicy to samo, myślałam,że boom na paszporty był na początku roku emotka
0 0

inska

#6862585 Napisano: 01.06.2022 13:53:48
as32572 napisał(a):

Weszłam na stronę mojego miasta zapisać się na wyrobienie paszportu a tam pierwszy termin na wrzesień emotka Sprawdziłam w okolicy to samo, myślałam,że boom na paszporty był na początku roku emotka

a zadzwoniłaś do urzędu? u mnie są dwie pule "numerków" na dany dzień - część z zapisów internetowych na wiele dni wprzód umówionych na konkretną godzinę a druga część z porannej kolejki na zasadzie kto pierwszy ten lepszy - i albo się czeka na zapisany termin albo idzie na otwarcie urzędu i tego samego dnia wyrabia.
W sąsiednim mieście jest analogicznie wiec może warto zadzwonić i się dopytać? 
1 kumulacja 0

as32572

#6862588 Napisano: 01.06.2022 14:01:06
inska napisał(a):

as32572 napisał(a):

Weszłam na stronę mojego miasta zapisać się na wyrobienie paszportu a tam pierwszy termin na wrzesień emotka Sprawdziłam w okolicy to samo, myślałam,że boom na paszporty był na początku roku emotka

a zadzwoniłaś do urzędu? u mnie są dwie pule "numerków" na dany dzień - część z zapisów internetowych na wiele dni wprzód umówionych na konkretną godzinę a druga część z porannej kolejki na zasadzie kto pierwszy ten lepszy - i albo się czeka na zapisany termin albo idzie na otwarcie urzędu i tego samego dnia wyrabia.W sąsiednim mieście jest analogicznie wiec może warto zadzwonić i się dopytać? 

Nie dzwoniłam,bo na stronie jest napisane,że zapisy przez telefon są dla seniorów nie mających dostępu do internetu i nie ma wyrabiana paszportu bez wcześniejszego umówienia, chyba tylko w większych miastach jest coś takiego u mnie jest tylko punkt terenowy.  Chyba,że informacje na stronie są z czasów covida,nie zaszkodzi się zapytać.
Ale znalazłam w razie czego miejscowość 50km ode mnie,gdzie jest pełno wolnych terminów na czerwiec.
0 0

atyde25

#6862796 Napisano: 02.06.2022 13:03:23
Wkurza mnie ,że zobaczyłam na kasie samoobsługowej na zostawionym paragonie Tigera i nie mogłam się już skupić bo tak go chciałam mieć:( I od razu czuję,że przez to jestem nabuzowana bez wypicie chemicznego świństwa dzięki opatrzności.Dlaczego ja muszę być taka łakoma na promocje:(
0 0

atyde25

#6862798 Napisano: 02.06.2022 13:05:18
No z paszportami wielka afera a niby wprowadzili rejestrację danych komputerową czy jakoś tak.Wkurza mnie,że rok temu wyrobiłam a i tak nigdzie nie pojadę-palcem po mapie emotka
0 0