Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

zielonaszpilka

#7005010 Napisano: 12.09.2022 09:10:25
psotka napisał(a):

Z uwagi na to, ze mam urlop to troche podróżuje po Polsce. Jak mnie wkurzaja ludziska, ktorzy sciagaja buty w podrozy albo sluchaja muzyki/oglądają filmiki bez sluchawek! Jedziesz kolo takiego mugola i albo wachasz jego smrody albo sluchasz rykowiska. 

Ostro Cię to wkurzyło emotka  tak na całą stronę wątku emotka  też mnie to wkurza, dlatego ja się nie nadaję do miejsc, gdzie jest zbiorowisko ludzi. 
1 cb656 0

psotka

#7005017 Napisano: 12.09.2022 09:23:02
zielonaszpilka napisał(a):

psotka napisał(a):

Z uwagi na to, ze mam urlop to troche podróżuje po Polsce. Jak mnie wkurzaja ludziska, ktorzy sciagaja buty w podrozy albo sluchaja muzyki/oglądają filmiki bez sluchawek! Jedziesz kolo takiego mugola i albo wachasz jego smrody albo sluchasz rykowiska. 

Ostro Cię to wkurzyło emotka  tak na całą stronę wątku emotka  też mnie to wkurza, dlatego ja się nie nadaję do miejsc, gdzie jest zbiorowisko ludzi. 

Nie bylo zasięgu w lesie i poooszlo emotka  jak poszlo to 15 razy

azaflora

#7005019 Napisano: 12.09.2022 09:30:00
nanajka81 napisał(a):

ziolko napisał(a):

malmoki napisał(a):

Wkurzył mnie wirtualny portfel z Biedronki. Rano w sobotę  wydałam  z niego 40 zł. Jeszcze 3 dychy zostały. I 12 naklejek . A dziś  patrzę  zostało 3 zł. Naklejek nie ma.Zakupy zrobione gdzieś w Wielkopolsce . Dzwoniłam na infolinię. Jak to ludzie biznesy kręcą...

Może ktoś zrobił zakupy podając Twój numer telefonu, na który masz zarejestrowaną kartę/aplikację z biedronki?
Sprawdź w aplikacji, czy nie masz obcych paragonów

a swoją drogą ile trzeba wydać By dostać choć jedną naklejkę???

nanajka81 np w tym tygodniu 
- Zozole /1,99 w promocji/ 1 
-Nutella ta mniejsza z naklejką konkursową /8,99 zł/ 3
- podpaski Femina /2 sztuki = 8,98zł/ 2
razem mas 6 i odbierasz naklejkę
0 0

lucya

#7005022 Napisano: 12.09.2022 09:39:16
Wkurzają mnie konkursy, w których trzeba na pytanie odpowiedzieć emotikonami. Dlaczego?emotka

Drugą kategorią pytań, których nie lubię jest: "dlaczego chcesz wygrać?" emotka Zazwyczaj to festiwal litości. Meh.

Musiałam wylać swoją frustrację z okazji poniedziałku. Dziękuję emotka
1 cb656 0

dany-duszek

#7005034 Napisano: 12.09.2022 10:01:31
ziolko napisał(a):

malmoki napisał(a):

Wkurzył mnie wirtualny portfel z Biedronki. Rano w sobotę  wydałam  z niego 40 zł. Jeszcze 3 dychy zostały. I 12 naklejek . A dziś  patrzę  zostało 3 zł. Naklejek nie ma.Zakupy zrobione gdzieś w Wielkopolsce . Dzwoniłam na infolinię. Jak to ludzie biznesy kręcą...

Może ktoś zrobił zakupy podając Twój numer telefonu, na który masz zarejestrowaną kartę/aplikację z biedronki?
Sprawdź w aplikacji, czy nie masz obcych paragonów

jeśli chodzi o wirtualny portfel nie można wykorzystać podając numeru telefonu karty tych środków. Ponieważ wyskakuję informacja z takim komunikatem ze trzeba zeskanować numer karty aby wykorzystać te środki. Więc ta osoba musiała mieć numer karty, albo aplikacja ma błąd i środki i naklejki wrócą po awarii.
1 cb656 0

malmoki

#7005051 Napisano: 12.09.2022 10:41:43
Widać  że wszystko  można  przeskoczyć. Mam obcy paragon z Plewisk - wielkopolska a mieszkam w zachodniopomorskim.Nigdy tam nie byłam.
0 0

nanajka81

#7005073 Napisano: 12.09.2022 11:23:55
azaflora napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

ziolko napisał(a):

malmoki napisał(a):

Wkurzył mnie wirtualny portfel z Biedronki. Rano w sobotę  wydałam  z niego 40 zł. Jeszcze 3 dychy zostały. I 12 naklejek . A dziś  patrzę  zostało 3 zł. Naklejek nie ma.Zakupy zrobione gdzieś w Wielkopolsce . Dzwoniłam na infolinię. Jak to ludzie biznesy kręcą...

Może ktoś zrobił zakupy podając Twój numer telefonu, na który masz zarejestrowaną kartę/aplikację z biedronki?
Sprawdź w aplikacji, czy nie masz obcych paragonów

a swoją drogą ile trzeba wydać By dostać choć jedną naklejkę???

nanajka81 np w tym tygodniu 
- Zozole /1,99 w promocji/ 1 
-Nutella ta mniejsza z naklejką konkursową /8,99 zł/ 3
- podpaski Femina /2 sztuki = 8,98zł/ 2
razem mas 6 i odbierasz naklejkę

kurcze... no to w życiu nie uzbieram bo z tych promocyjnych rzeczy to na ogół mało co kupuje... Dzięki!
0 0

bezaczek7

#7005079 Napisano: 12.09.2022 11:33:20
nanajka81 napisał(a):

kurcze... no to w życiu nie uzbieram bo z tych promocyjnych rzeczy to na ogół mało co kupuje... Dzięki!

Tak, w tym roku mają przedziwne zasady i tylko 3 maskotki do wyboru. Nie wróżę wielkiego sukcesu  emotka  klient musi liczyć na sklepie ile zł ma promocji z danej rzeczy i nazbierać tyle produktów, by było z tych zniżek 5 czy 6 zł. No nie wiem emotka  w zeszłym tyg na 1 naklejkę można było kupić 3 czy 4 almette.
0 0

ziolko

#7005201 Napisano: 12.09.2022 15:47:19
malmoki napisał(a):

Widać  że wszystko  można  przeskoczyć. Mam obcy paragon z Plewisk - wielkopolska a mieszkam w zachodniopomorskim.Nigdy tam nie byłam.

Tak myślałam... 
Może napisz do biedronki w tej sprawie?
W ogóle powinno być zlikwidowane podawanie nr telefonu, tylko karta do czytnika. Niezależnie, czy realna, czy wirtualna.
Nie jesteś pierwszą osobą, która narzeka na takie coś. Chyba pioge7 też miał podobną sytuację, że ktoś podawał jego nr telefonu 
1 rare85 0

ziolko

#7005202 Napisano: 12.09.2022 15:49:07
psotka napisał(a):

Z uwagi na to, ze mam urlop to troche podróżuje po Polsce. Jak mnie wkurzaja ludziska, ktorzy sciagaja buty w podrozy albo sluchaja muzyki/oglądają filmiki bez sluchawek! Jedziesz kolo takiego mugola i albo wachasz jego smrody albo sluchasz rykowiska. 

A nie możesz zwrócić im uwagi? Szczególnie w kwestii śmierdzieli... 
0 0

psotka

#7005204 Napisano: 12.09.2022 15:57:28
ziolko napisał(a):

psotka napisał(a):

Z uwagi na to, ze mam urlop to troche podróżuje po Polsce. Jak mnie wkurzaja ludziska, ktorzy sciagaja buty w podrozy albo sluchaja muzyki/oglądają filmiki bez sluchawek! Jedziesz kolo takiego mugola i albo wachasz jego smrody albo sluchasz rykowiska. 

A nie możesz zwrócić im uwagi? Szczególnie w kwestii śmierdzieli... 

W nocnym do Zakopanego nie moglam zlokalizowac tych onuc. Dzis koles od filmikow na glosniku zostal spacyfikowany i nawet powiedzial sorki. Szkoda jednak ze trzeba sie bawic w straznika. Kultura i obycie gdzies sie zapodzialy. 
1 trhspfb 0

Astronautka

#7008934 Napisano: 12.09.2022 16:44:55
Nie potrafię trafić w gust Smolara i Columbita.. ehhh
0 0

czupakabra

#7010825 Napisano: 12.09.2022 17:01:22
Że sprawdzam maila za wygranymi, a tam rankomat mnie pyta czy potrzebuje pieniędzy.

ziolko

#7010832 Napisano: 12.09.2022 17:11:17
Astronautka napisał(a):

Nie potrafię trafić w gust Smolara i Columbita.. ehhh

u mnie to samo  emotka

pioge7

#7010833 Napisano: 12.09.2022 17:15:35
ziolko napisał(a):

malmoki napisał(a):

Widać  że wszystko  można  przeskoczyć. Mam obcy paragon z Plewisk - wielkopolska a mieszkam w zachodniopomorskim.Nigdy tam nie byłam.

Tak myślałam... 
Może napisz do biedronki w tej sprawie?
W ogóle powinno być zlikwidowane podawanie nr telefonu, tylko karta do czytnika. Niezależnie, czy realna, czy wirtualna.
Nie jesteś pierwszą osobą, która narzeka na takie coś. Chyba pioge7 też miał podobną sytuację, że ktoś podawał jego nr telefonu 

Tak miałem i dalej ktoś podaje. Niby raz na miesiąc ale podaje. Niestety Biedronka odsyła do strony żeby zablokować możliwość podawania numeru, opcja zaznaczona a dalej można... Oni nic innego zrobić nie mogą. 
Na szczęście mam drugą kartę na mamę i sprawdzam teraz przed zakupami w aplikacji czy ktoś kupił na moją kartę rzecz po która idę i jak nie ma paragonu to kupuje, a jak jest to ja mamę. Tak sobie to wykombinowalem. 
Jedynie co malmoki może zrobić to napisać do biedronki czy coś poradzą ale wątpię bo mogą to uznać, że podałaś numer i chcesz od nich wysepić naklejki i rabat. Raczej nie pomogą. Ale próbować można 
1 cb656 0

ziolko

#7010837 Napisano: 12.09.2022 17:21:47
pioge7 że też nie można namierzyć tego cwaniaczka. 
Przecież to nie jest typowa pomyłka, że raz się zdarzyło... ktoś celowo korzysta z Twojego numeru i rabatów 
1 cb656 0

radziosny

#7024959 Napisano: 12.09.2022 19:02:50
...moja nieumiejętność wekowania w piekarniku. Wstawiłem 6 słoików i wyjątkowo wszystkie chwyciły przy pierwszej pasteryzacji. Jednak przy drugiej dwa się rozszczelniły! Temp. 120 stopni więc gumki powinny wytrzymać! Przemyłem spirytusem nawet słoiki. Teraz robię trzecią pasteryzację i przy tych dwóch wymieniłem nakrętki i zobaczymy.. ale już mnie to dobija. Cały gar sosu bolońskiego, człowiek się namęczy, a 1/3 pójdzie do kibla..
0 0

lazy-kiwi

#7024965 Napisano: 12.09.2022 19:23:40
radziosny napisał(a):

...moja nieumiejętność wekowania w piekarniku. Wstawiłem 6 słoików i wyjątkowo wszystkie chwyciły przy pierwszej pasteryzacji. Jednak przy drugiej dwa się rozszczelniły! Temp. 120 stopni więc gumki powinny wytrzymać! Przemyłem spirytusem nawet słoiki. Teraz robię trzecią pasteryzację i przy tych dwóch wymieniłem nakrętki i zobaczymy.. ale już mnie to dobija. Cały gar sosu bolońskiego, człowiek się namęczy, a 1/3 pójdzie do kibla..

 A próbowałeś włączyć tylko dolną grzałkę albo termoobieg? Ewentualnie obniżyć półkę, żeby górna grzałka nie dopiekała tak bardzo wieczek. Nie gwarantuję sukcesu, ale jak masz cierpliwość i czas to można poeksperymentować emotka  Albo duży garnek i heja po staropolsku emotka

mampytanie

#7024968 Napisano: 12.09.2022 19:35:02
[quote=
radziosny napisał(a):

...moja nieumiejętność wekowania w piekarniku. Wstawiłem 6 słoików i wyjątkowo wszystkie chwyciły przy pierwszej pasteryzacji. Jednak przy drugiej dwa się rozszczelniły! Temp. 120 stopni więc gumki powinny wytrzymać! Przemyłem spirytusem nawet słoiki. Teraz robię trzecią pasteryzację i przy tych dwóch wymieniłem nakrętki i zobaczymy.. ale już mnie to dobija. Cały gar sosu bolońskiego, człowiek się namęczy, a 1/3 pójdzie do kibla..

lazy-kiwi]...moja nieumiejętność wekowania w piekarniku. Wstawiłem 6 słoików i wyjątkowo wszystkie chwyciły przy pierwszej pasteryzacji. Jednak przy drugiej dwa się rozszczelniły! Temp. 120 stopni więc gumki powinny wytrzymać! Przemyłem spirytusem nawet słoiki. Teraz robię trzecią pasteryzację i przy tych dwóch wymieniłem nakrętki i zobaczymy.. ale już mnie to dobija. Cały gar sosu bolońskiego, człowiek się namęczy, a 1/3 pójdzie do kibla..Jeśli robisz sos boloński, bądź każdy jeden inny sos pomidorowy, zalewaj bardzo gorącym do słoików (wręcz „bulgoczący”), zakręcaj mocno i ustawiaj do góry nogami na ścierce, a drugą ścierką nakryj. Nic nie trzeba pasteryzować, samo się zasysa w ten sposób. U mnie przy sosach zawsze do działa rewelacyjnie, a akurat sosów pomidorowych robię bardzo dużo z własnych pomidorów  emotka

radziosny

#7024974 Napisano: 12.09.2022 19:55:59
lazy-kiwi napisał(a):

radziosny napisał(a):

...moja nieumiejętność wekowania w piekarniku. Wstawiłem 6 słoików i wyjątkowo wszystkie chwyciły przy pierwszej pasteryzacji. Jednak przy drugiej dwa się rozszczelniły! Temp. 120 stopni więc gumki powinny wytrzymać! Przemyłem spirytusem nawet słoiki. Teraz robię trzecią pasteryzację i przy tych dwóch wymieniłem nakrętki i zobaczymy.. ale już mnie to dobija. Cały gar sosu bolońskiego, człowiek się namęczy, a 1/3 pójdzie do kibla..

 A próbowałeś włączyć tylko dolną grzałkę albo termoobieg? Ewentualnie obniżyć półkę, żeby górna grzałka nie dopiekała tak bardzo wieczek. Nie gwarantuję sukcesu, ale jak masz cierpliwość i czas to można poeksperymentować emotka  Albo duży garnek i heja po staropolsku emotka

Nie pomyślałem o tym. Nie próbowałem tego sposobu! Faktycznie górna grzałka może za bardzo przypieka. Dzięki wielkie! emotka


mampytanie napisał(a):

Jeśli robisz sos boloński, bądź każdy jeden inny sos pomidorowy, zalewaj bardzo gorącym do słoików (wręcz „bulgoczący”), zakręcaj mocno i ustawiaj do góry nogami na ścierce, a drugą ścierką nakryj. Nic nie trzeba pasteryzować, samo się zasysa w ten sposób. U mnie przy sosach zawsze do działa rewelacyjnie, a akurat sosów pomidorowych robię bardzo dużo z własnych pomidorów  emotka

Tak, ale ja robię je z mięsem.. a to ryzykowne jest tylko raz je pasteryzować. Tym bardziej, że później je normalnie w półce trzymam emotka , ale dziękuję!
0 0