Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

atyde25

#7039143 Napisano: 13.09.2022 08:42:58
Robię porządki w zdjęciach w fonie.Jakby ktoś mi go ukradł tfu tfu tfu.To galeria by go powaliła zdjęcia paragonów w ilości hurtowej,zdjęcia zakupów na promocję itp itd.Dobrze,że mój telefon już prawie 5 letni staruszek chociaż jestem z niego nadal bardzo zadowolona:)25 lat życia w chaosie dobrze,że kiedyś nie było takich fonów jak teraz i wszystko się na karteluszkach zapisywało.Do tej pory lubię sobie zapisywać ręcznie hahahhah
Zdjęcia słabo czytelnych kodów.Złodziej by chyba szukał nudesów a tu takie kwiatki.Zresztą nudesy w tym wieku to by były większym szokiem niż to co jest buhahahah.

nanajka81

#7039225 Napisano: 13.09.2022 13:06:49
A mnie wkurza że znienacka złapała mnie grypa emotka Dawno mnie tak wszystko nie bolało emotka

trhspfb

#7039234 Napisano: 13.09.2022 13:40:19
cb656 napisał(a):

lucya napisał(a):

...kategorią pytań, których nie lubię jest: "dlaczego chcesz wygrać?" emotka Zazwyczaj to festiwal litości.

Kiedyś widziałem to podobnie. Dziś nie.
Dziś dostrzegam w tym potencjał kreatywności. emotka

Ja wszystkie te konkursy z pytaniami typu "opisz jak minęły Ci wakacje" /"jak dzielisz szczęście z bliskimi"/"dlaczego chcesz wygrać" widzę jako albo zakamuflowane loterie albo jako przekręty agencji, które dzięki takim pytaniom mają totalną wolną amerykankę (i dziwię się, że zlecające firmy się na takie pytania godzą - wyjadacze to pewnie mają na to sprawdzone szkice i schematy odpowiadania i w przypadku pytania nr. 3 faktycznie motyw pomocy, najlepiej komuś trzeciemu/bliskiemu, jest praktycznie nieodzowny dla zwycięskich zgłoszeń).

I wgl jakim prawem ktoś miałby oceniać moje prywatne sprawy. Nie biorę udziału w takich akcjach.
0 0

synk

#7039263 Napisano: 13.09.2022 14:49:56
nanajka81 napisał(a):

A mnie wkurza że znienacka złapała mnie grypa emotka Dawno mnie tak wszystko nie bolało emotka

a ja mam tą chorobę na C, która ponoć nie istnieje emotka Żona przytargała z przedszkola i poszło...
0 0

nanajka81

#7039266 Napisano: 13.09.2022 14:53:59
synk napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

A mnie wkurza że znienacka złapała mnie grypa emotka Dawno mnie tak wszystko nie bolało emotka

a ja mam tą chorobę na C, która ponoć nie istnieje emotka Żona przytargała z przedszkola i poszło...

ojoj, to sobie oboje pochorujemy
0 0

androm

#7039269 Napisano: 13.09.2022 14:59:16
nanajka81 napisał(a):

A mnie wkurza że znienacka złapała mnie grypa emotka Dawno mnie tak wszystko nie bolało emotka

To życzę byś się szybko poczuła lepiej emotka
1 nanajka81 0

ziolko

#7039317 Napisano: 13.09.2022 17:24:07
synk napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

A mnie wkurza że znienacka złapała mnie grypa emotka Dawno mnie tak wszystko nie bolało emotka

a ja mam tą chorobę na C, która ponoć nie istnieje emotka Żona przytargała z przedszkola i poszło...

Niezmiennie polecam probiotyk Loggic60 albo Diflos60 (to jest to samo, ale inna nazwa) na wszelkie infekcje wirusowe.
Znakomicie pomaga w skróceniu choroby. Wiadomo, od jelit bierze się zdrowie emotka  
Poza tym wit D - jeśli ktoś ma niedobór. 
Zresztą, wczasie choroby po 2 tys jednostek nie zaszkodzi, a może pomóc. 

olunka

#7047140 Napisano: 15.09.2022 11:41:11
wkurza mnie, ze ludzie jak potrzebuja to potrafią pisac na PW i to po kilka razy, jak juz dostaną to co chcą to : w 1 przypadku - brak zwrotu za znaczek, a w 2 - ani dziękuję emotka chyba pozostanę pomocna i miła tylko dla znajomychemotka

byekitty

#7047143 Napisano: 15.09.2022 11:43:08
olunka napisał(a):

wkurza mnie, ze ludzie jak potrzebuja to potrafią pisac na PW i to po kilka razy, jak juz dostaną to co chcą to : w 1 przypadku - brak zwrotu za znaczek, a w 2 - ani dziękuję emotka chyba pozostanę pomocna i miła tylko dla znajomychemotka

trzeba sprawdzać ludzi przed transakcją po opiniach, dużo tutaj świeżaków, nieogarniaków, przypadkowiczów i należomisiów emotka  

zabcia0410

#7047244 Napisano: 15.09.2022 20:11:16
Wkurza mnie,że ludzie nie płacą za zakupy na forum,czekam do jutra i ujawnię nicka,oczywiście wkurzam się też na siebie, niestety ciagle ufam ludziom
0 0

olunka

#7047246 Napisano: 15.09.2022 20:22:50
byekitty napisał(a):

olunka napisał(a):

wkurza mnie, ze ludzie jak potrzebuja to potrafią pisac na PW i to po kilka razy, jak juz dostaną to co chcą to : w 1 przypadku - brak zwrotu za znaczek, a w 2 - ani dziękuję emotka chyba pozostanę pomocna i miła tylko dla znajomychemotka

trzeba sprawdzać ludzi przed transakcją po opiniach, dużo tutaj świeżaków, nieogarniaków, przypadkowiczów i należomisiów emotka  

akurat te 5 zł przeboleje, bardziej mi chodzi o to, ze chcialam pomóc
wpłacone emotka

ch_magd

#7047297 Napisano: 16.09.2022 10:14:39
Wkurza mnie, że w promocyjnych konkursach przeważają zakupy słodyczy... Ja to kupuje, nie wygrywam a zjeść trzeba. I tyje tyjeemotka emotka
1 androm 0

maryjane

#7047298 Napisano: 16.09.2022 10:16:24
ch_magd napisał(a):

Wkurza mnie, że w promocyjnych konkursach przeważają zakupy słodyczy... Ja to kupuje, nie wygrywam a zjeść trzeba. I tyje tyjeemotka emotka

i potem się tłumacz:
-czemu jesteś taka gruba?
-a wiesz, bo nie idzie mi w konkursach...


byekitty

#7047299 Napisano: 16.09.2022 10:19:39
maryjane napisał(a):

ch_magd napisał(a):

Wkurza mnie, że w promocyjnych konkursach przeważają zakupy słodyczy... Ja to kupuje, nie wygrywam a zjeść trzeba. I tyje tyjeemotka emotka

i potem się tłumacz:
-czemu jesteś taka gruba?
-a wiesz, bo nie idzie mi w konkursach...


alkoholizm i tłustota
to konkursów benefity
jak pogonisz konkom kota,
nie będziesz utyty emotka

sabaka

#7047301 Napisano: 16.09.2022 10:25:54
ch_magd napisał(a):

Wkurza mnie, że w promocyjnych konkursach przeważają zakupy słodyczy... Ja to kupuje, nie wygrywam a zjeść trzeba. I tyje tyjeemotka emotka

Ja przestałam jeść to w końcu, dużo się nabierało mimo, że nie gram jakoś mega dużo. Przekazałam wszystko siostrze, ona porozdaje w internacie. Lepiej jak każdy zje po wafelku, niż jeden wszystko na raz :⁠-⁠). Trochę szkoda kasy, co się w to ładuje, ale jednak coś tam się czasami wygra, że nie jest się do tyłu. Od prawie 3 miesięcy jestem na diecie, bo mnie to przerastało. Smutki niepowodzeń zajadałam słodyczami i schodziły na bieżąco.  Dużo trzeba silnej woli. Ktoś mówił, że można wysyłać takie rzeczy do domów matki, albo oddają w lodówki na mieście jakieś specjalne.
0 0

ch_magd

#7047302 Napisano: 16.09.2022 10:30:06
sabart napisał(a):

ch_magd napisał(a):

Wkurza mnie, że w promocyjnych konkursach przeważają zakupy słodyczy... Ja to kupuje, nie wygrywam a zjeść trzeba. I tyje tyjeemotka emotka

Ja przestałam jeść to w końcu, dużo się nabierało mimo, że nie gram jakoś mega dużo. Przekazałam wszystko siostrze, ona porozdaje w internacie. Trochę szkoda kasy, co się w to ładuje, ale jednak coś tam się czasami wygra, że nie jest się do tyłu. Od prawie 3 miesięcy jestem na diecie, bo mnie to przerastało. Smutki niepowodzeń zajadałam słodyczami i schodziły na bieżąco.  Dużo trzeba silnej woli. Ktoś mówił, że można wysyłać takie rzeczy do domów matki, albo oddają w lodówki na mieście jakieś specjalne.

Dokładnie. Jak gorszy dzień to człowiek zajada, bo przecież kupione i leży...emotka  Tez rozdaję, zanoszę do pracy ale nadal tego pełno. 
1 androm 0

southlander

#7047329 Napisano: 16.09.2022 11:53:15
Szósty dzień od początku grypy a kości nadal bolą, pozostałe objawy też schodzą powoli. Konkursowy tydzień w plecy, dziś jest dopiero pierwszy dzień od weekendu gdzie jestem w stanie usiedzieć przy komputerze dłużej niż pół godziny.
0 0

nanajka81

#7047336 Napisano: 16.09.2022 12:03:22
southlander napisał(a):

Szósty dzień od początku grypy a kości nadal bolą, pozostałe objawy też schodzą powoli. Konkursowy tydzień w plecy, dziś jest dopiero pierwszy dzień od weekendu gdzie jestem w stanie usiedzieć przy komputerze dłużej niż pół godziny.

pytanie: czy to rzeczywiście grypa? Ja mam 4 dzień jakiegoś wirusa - pierwsze dwa dni tragedia, ból wszelkich mięśni, nóg, głowy, dreszcze, gorączka, brak apetytu - prawie ciągle leżałam i gapiłam się w sufit. Kolejny - tylko ból głowy i ogólne rozbicie, dziś za to katar, kaszel, ból gardła i dziwny ból łydek - trochę tak jakby mi się w dwie kłody drewna zamieniły. Czuję się chora ale jestem w stanie funkcjonować. Życzę Ci zdrowia!
0 0

zielonaszpilka

#7047338 Napisano: 16.09.2022 12:06:11
Wkurzyła mnie kasjerka na stacji Orlen. Podjechałam nadać paczkę i skoro już tam zajechała to uznałam, że wezmę udział w konkursie żywca. Kupiłam trzy wody i tigera, ale kasjerka nabiła mi 4 wody, co zauważyłam dopiero po wydrukowaniu paragonu. Trzy wody wystarczą na konkurs, a za czwarta liczą już sobie ponad 4 zl. No bez przesady:D Ok, nie ma problemu, zrobi zwrot. No i zrobiła, ale w aucie zorientowałam się, że zabrała mi paragon. No to z powrotem idę do niej, a ona że musi mieć oryginał dla siebie i zrobi mi skan. Stwierdziłam, że no trudno, zerknę w regulaminy, może skan wystarczy, ale dla spokoju kupiłam nowe trzy wody, dostaje nowy paragon i ok. Ale w aucie znowu widzę, że to nie skan, a jakiś wydruk z komputera tego błędnego paragonu z czterema wodami, patrzę na te masy wody w aucie i mnie strzela. Mam kilka butelek drogiej wody i jeden paragon. Jako klient powinnam dostać oryginał paragonu, a nie jakiś wydruk nie wiadomo czego z komputera. Idę tam z powrotem. Krótka dyskusja z panią, która ma mnie już na pewno za czepliwą wariatkę, co akurat mam gdzieś emotka i dostaję oryginał paragonu z powrotem. Nauczka na przyszłość i rada dla Was emotka  jak zależy wam na paragonie to poproście o anulowanie całego paragonu i nabicie od nowa prawidłowo. Według mnie tak powinno to być zrobione, ale pani na Orlenie ma możliwość zrobienia storno tylko jednej pozycji z paragonu i z niej skorzystała, tylko w tej sytuacji klient zostaje bez oryginału paragonu. Bo w tej sytuacji kupiłam trzy wody i tigera, a paragonu nie mam żadnego. A wydruk, który mi na początku dała był wydrukiem z czterema wodami, czyli dalej to nie było to, co ja faktycznie kupiłam. 
0 0

southlander

#7047340 Napisano: 16.09.2022 12:08:03
nanajka81 napisał(a):

southlander napisał(a):

Szósty dzień od początku grypy a kości nadal bolą, pozostałe objawy też schodzą powoli. Konkursowy tydzień w plecy, dziś jest dopiero pierwszy dzień od weekendu gdzie jestem w stanie usiedzieć przy komputerze dłużej niż pół godziny.

pytanie: czy to rzeczywiście grypa? Ja mam 4 dzień jakiegoś wirusa - pierwsze dwa dni tragedia, ból wszelkich mięśni, nóg, głowy, dreszcze, gorączka, brak apetytu - prawie ciągle leżałam i gapiłam się w sufit. Kolejny - tylko ból głowy i ogólne rozbicie, dziś za to katar, kaszel, ból gardła i dziwny ból łydek - trochę tak jakby mi się w dwie kłody drewna zamieniły. Czuję się chora ale jestem w stanie funkcjonować. Życzę Ci zdrowia!

Dzięki! I Tobie zdrówka! No, objawy identyczne, chociaż dodatkowo ciągnie się za mną brak smaku.
W sumie to by sugerowało żeby zerknąć w stronę COVIDu, ale test wskazał że to raczej nie COVID.
1 nanajka81 0