Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

Astronautka

#7008934Napisano: 12.09.2022 16:44:55
Nie potrafię trafić w gust Smolara i Columbita.. ehhh
0 0

czupakabra

#7010825Napisano: 12.09.2022 17:01:22
Że sprawdzam maila za wygranymi, a tam rankomat mnie pyta czy potrzebuje pieniędzy.

ziolko

#7010832Napisano: 12.09.2022 17:11:17
Astronautka napisał(a):

Nie potrafię trafić w gust Smolara i Columbita.. ehhh

u mnie to samo  emotka

pioge7

#7010833Napisano: 12.09.2022 17:15:35
ziolko napisał(a):

malmoki napisał(a):

Widać  że wszystko  można  przeskoczyć. Mam obcy paragon z Plewisk - wielkopolska a mieszkam w zachodniopomorskim.Nigdy tam nie byłam.

Tak myślałam... 
Może napisz do biedronki w tej sprawie?
W ogóle powinno być zlikwidowane podawanie nr telefonu, tylko karta do czytnika. Niezależnie, czy realna, czy wirtualna.
Nie jesteś pierwszą osobą, która narzeka na takie coś. Chyba pioge7 też miał podobną sytuację, że ktoś podawał jego nr telefonu 

Tak miałem i dalej ktoś podaje. Niby raz na miesiąc ale podaje. Niestety Biedronka odsyła do strony żeby zablokować możliwość podawania numeru, opcja zaznaczona a dalej można... Oni nic innego zrobić nie mogą. 
Na szczęście mam drugą kartę na mamę i sprawdzam teraz przed zakupami w aplikacji czy ktoś kupił na moją kartę rzecz po która idę i jak nie ma paragonu to kupuje, a jak jest to ja mamę. Tak sobie to wykombinowalem. 
Jedynie co malmoki może zrobić to napisać do biedronki czy coś poradzą ale wątpię bo mogą to uznać, że podałaś numer i chcesz od nich wysepić naklejki i rabat. Raczej nie pomogą. Ale próbować można 
1 cb656 0

ziolko

#7010837Napisano: 12.09.2022 17:21:47
pioge7 że też nie można namierzyć tego cwaniaczka. 
Przecież to nie jest typowa pomyłka, że raz się zdarzyło... ktoś celowo korzysta z Twojego numeru i rabatów 
1 cb656 0

radziosny

#7024959Napisano: 12.09.2022 19:02:50
...moja nieumiejętność wekowania w piekarniku. Wstawiłem 6 słoików i wyjątkowo wszystkie chwyciły przy pierwszej pasteryzacji. Jednak przy drugiej dwa się rozszczelniły! Temp. 120 stopni więc gumki powinny wytrzymać! Przemyłem spirytusem nawet słoiki. Teraz robię trzecią pasteryzację i przy tych dwóch wymieniłem nakrętki i zobaczymy.. ale już mnie to dobija. Cały gar sosu bolońskiego, człowiek się namęczy, a 1/3 pójdzie do kibla..
0 0

lazy-kiwi

#7024965Napisano: 12.09.2022 19:23:40
radziosny napisał(a):

...moja nieumiejętność wekowania w piekarniku. Wstawiłem 6 słoików i wyjątkowo wszystkie chwyciły przy pierwszej pasteryzacji. Jednak przy drugiej dwa się rozszczelniły! Temp. 120 stopni więc gumki powinny wytrzymać! Przemyłem spirytusem nawet słoiki. Teraz robię trzecią pasteryzację i przy tych dwóch wymieniłem nakrętki i zobaczymy.. ale już mnie to dobija. Cały gar sosu bolońskiego, człowiek się namęczy, a 1/3 pójdzie do kibla..

 A próbowałeś włączyć tylko dolną grzałkę albo termoobieg? Ewentualnie obniżyć półkę, żeby górna grzałka nie dopiekała tak bardzo wieczek. Nie gwarantuję sukcesu, ale jak masz cierpliwość i czas to można poeksperymentować emotka  Albo duży garnek i heja po staropolsku emotka

mampytanie

#7024968Napisano: 12.09.2022 19:35:02
[quote=
radziosny napisał(a):

...moja nieumiejętność wekowania w piekarniku. Wstawiłem 6 słoików i wyjątkowo wszystkie chwyciły przy pierwszej pasteryzacji. Jednak przy drugiej dwa się rozszczelniły! Temp. 120 stopni więc gumki powinny wytrzymać! Przemyłem spirytusem nawet słoiki. Teraz robię trzecią pasteryzację i przy tych dwóch wymieniłem nakrętki i zobaczymy.. ale już mnie to dobija. Cały gar sosu bolońskiego, człowiek się namęczy, a 1/3 pójdzie do kibla..

lazy-kiwi]...moja nieumiejętność wekowania w piekarniku. Wstawiłem 6 słoików i wyjątkowo wszystkie chwyciły przy pierwszej pasteryzacji. Jednak przy drugiej dwa się rozszczelniły! Temp. 120 stopni więc gumki powinny wytrzymać! Przemyłem spirytusem nawet słoiki. Teraz robię trzecią pasteryzację i przy tych dwóch wymieniłem nakrętki i zobaczymy.. ale już mnie to dobija. Cały gar sosu bolońskiego, człowiek się namęczy, a 1/3 pójdzie do kibla..Jeśli robisz sos boloński, bądź każdy jeden inny sos pomidorowy, zalewaj bardzo gorącym do słoików (wręcz „bulgoczący”),zakręcaj mocno i ustawiaj do góry nogami na ścierce, a drugą ścierką nakryj. Nic nie trzeba pasteryzować, samo się zasysa w ten sposób. U mnie przy sosach zawsze do działa rewelacyjnie, a akurat sosów pomidorowych robię bardzo dużo z własnych pomidorów  emotka

radziosny

#7024974Napisano: 12.09.2022 19:55:59
lazy-kiwi napisał(a):

radziosny napisał(a):

...moja nieumiejętność wekowania w piekarniku. Wstawiłem 6 słoików i wyjątkowo wszystkie chwyciły przy pierwszej pasteryzacji. Jednak przy drugiej dwa się rozszczelniły! Temp. 120 stopni więc gumki powinny wytrzymać! Przemyłem spirytusem nawet słoiki. Teraz robię trzecią pasteryzację i przy tych dwóch wymieniłem nakrętki i zobaczymy.. ale już mnie to dobija. Cały gar sosu bolońskiego, człowiek się namęczy, a 1/3 pójdzie do kibla..

 A próbowałeś włączyć tylko dolną grzałkę albo termoobieg? Ewentualnie obniżyć półkę, żeby górna grzałka nie dopiekała tak bardzo wieczek. Nie gwarantuję sukcesu, ale jak masz cierpliwość i czas to można poeksperymentować emotka  Albo duży garnek i heja po staropolsku emotka

Nie pomyślałem o tym. Nie próbowałem tego sposobu! Faktycznie górna grzałka może za bardzo przypieka. Dzięki wielkie! emotka


mampytanie napisał(a):

Jeśli robisz sos boloński, bądź każdy jeden inny sos pomidorowy, zalewaj bardzo gorącym do słoików (wręcz „bulgoczący”),zakręcaj mocno i ustawiaj do góry nogami na ścierce, a drugą ścierką nakryj. Nic nie trzeba pasteryzować, samo się zasysa w ten sposób. U mnie przy sosach zawsze do działa rewelacyjnie, a akurat sosów pomidorowych robię bardzo dużo z własnych pomidorów  emotka

Tak, ale ja robię je z mięsem.. a to ryzykowne jest tylko raz je pasteryzować. Tym bardziej, że później je normalnie w półce trzymam emotka , ale dziękuję!
0 0

atyde25

#7039143Napisano: 13.09.2022 08:42:58
Robię porządki w zdjęciach w fonie.Jakby ktoś mi go ukradł tfu tfu tfu.To galeria by go powaliła zdjęcia paragonów w ilości hurtowej,zdjęcia zakupów na promocję itp itd.Dobrze,że mój telefon już prawie 5 letni staruszek chociaż jestem z niego nadal bardzo zadowolona:)25 lat życia w chaosie dobrze,że kiedyś nie było takich fonów jak teraz i wszystko się na karteluszkach zapisywało.Do tej pory lubię sobie zapisywać ręcznie hahahhah
Zdjęcia słabo czytelnych kodów.Złodziej by chyba szukał nudesów a tu takie kwiatki.Zresztą nudesy w tym wieku to by były większym szokiem niż to co jest buhahahah.

nanajka81

#7039225Napisano: 13.09.2022 13:06:49
A mnie wkurza że znienacka złapała mnie grypa emotka Dawno mnie tak wszystko nie bolało emotka

trhspfb

#7039234Napisano: 13.09.2022 13:40:19
cb656 napisał(a):

lucya napisał(a):

...kategorią pytań, których nie lubię jest: "dlaczego chcesz wygrać?" emotka Zazwyczaj to festiwal litości.

Kiedyś widziałem to podobnie. Dziś nie.
Dziś dostrzegam w tym potencjał kreatywności. emotka

Ja wszystkie te konkursy z pytaniami typu "opisz jak minęły Ci wakacje" /"jak dzielisz szczęście z bliskimi"/"dlaczego chcesz wygrać" widzę jako albo zakamuflowane loterie albo jako przekręty agencji, które dzięki takim pytaniom mają totalną wolną amerykankę (i dziwię się, że zlecające firmy się na takie pytania godzą - wyjadacze to pewnie mają na to sprawdzone szkice i schematy odpowiadania i w przypadku pytania nr. 3 faktycznie motyw pomocy, najlepiej komuś trzeciemu/bliskiemu, jest praktycznie nieodzowny dla zwycięskich zgłoszeń).

I wgl jakim prawem ktoś miałby oceniać moje prywatne sprawy. Nie biorę udziału w takich akcjach.
0 0

synk

#7039263Napisano: 13.09.2022 14:49:56
nanajka81 napisał(a):

A mnie wkurza że znienacka złapała mnie grypa emotka Dawno mnie tak wszystko nie bolało emotka

a ja mam tą chorobę na C, która ponoć nie istnieje emotka Żona przytargała z przedszkola i poszło...
0 0

nanajka81

#7039266Napisano: 13.09.2022 14:53:59
synk napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

A mnie wkurza że znienacka złapała mnie grypa emotka Dawno mnie tak wszystko nie bolało emotka

a ja mam tą chorobę na C, która ponoć nie istnieje emotka Żona przytargała z przedszkola i poszło...

ojoj, to sobie oboje pochorujemy
0 0

androm

#7039269Napisano: 13.09.2022 14:59:16
nanajka81 napisał(a):

A mnie wkurza że znienacka złapała mnie grypa emotka Dawno mnie tak wszystko nie bolało emotka

To życzę byś się szybko poczuła lepiej emotka
1 nanajka81 0

ziolko

#7039317Napisano: 13.09.2022 17:24:07
synk napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

A mnie wkurza że znienacka złapała mnie grypa emotka Dawno mnie tak wszystko nie bolało emotka

a ja mam tą chorobę na C, która ponoć nie istnieje emotka Żona przytargała z przedszkola i poszło...

Niezmiennie polecam probiotyk Loggic60 albo Diflos60 (to jest to samo, ale inna nazwa) na wszelkie infekcje wirusowe.
Znakomicie pomaga w skróceniu choroby. Wiadomo, od jelit bierze się zdrowie emotka  
Poza tym wit D - jeśli ktoś ma niedobór. 
Zresztą, wczasie choroby po 2 tys jednostek nie zaszkodzi, a może pomóc. 

olunka

#7047140Napisano: 15.09.2022 11:41:11
wkurza mnie, ze ludzie jak potrzebuja to potrafią pisac na PW i to po kilka razy, jak juz dostaną to co chcą to : w 1 przypadku - brak zwrotu za znaczek, a w 2 - ani dziękuję emotka chyba pozostanę pomocna i miła tylko dla znajomychemotka

byekitty

#7047143Napisano: 15.09.2022 11:43:08
olunka napisał(a):

wkurza mnie, ze ludzie jak potrzebuja to potrafią pisac na PW i to po kilka razy, jak juz dostaną to co chcą to : w 1 przypadku - brak zwrotu za znaczek, a w 2 - ani dziękuję emotka chyba pozostanę pomocna i miła tylko dla znajomychemotka

trzeba sprawdzać ludzi przed transakcją po opiniach, dużo tutaj świeżaków, nieogarniaków, przypadkowiczów i należomisiów emotka  

zabcia0410

#7047244Napisano: 15.09.2022 20:11:16
Wkurza mnie,że ludzie nie płacą za zakupy na forum,czekam do jutra i ujawnię nicka,oczywiście wkurzam się też na siebie, niestety ciagle ufam ludziom
0 0

olunka

#7047246Napisano: 15.09.2022 20:22:50
byekitty napisał(a):

olunka napisał(a):

wkurza mnie, ze ludzie jak potrzebuja to potrafią pisac na PW i to po kilka razy, jak juz dostaną to co chcą to : w 1 przypadku - brak zwrotu za znaczek, a w 2 - ani dziękuję emotka chyba pozostanę pomocna i miła tylko dla znajomychemotka

trzeba sprawdzać ludzi przed transakcją po opiniach, dużo tutaj świeżaków, nieogarniaków, przypadkowiczów i należomisiów emotka  

akurat te 5 zł przeboleje, bardziej mi chodzi o to, ze chcialam pomóc
wpłacone emotka