Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

nanajka81

#6880939 Napisano: 06.09.2022 18:00:39
radziosny napisał(a):

emi napisał(a):

madllen napisał(a):

emi napisał(a):

Wkurza na maxa, że Regina nagradza KRADZIONE prace. Tylko w IV etapie wygrały 4 zdjęcie bezczelnie zerznięte z netuemotka
Nikt tego nie sprawdza, nie widzi? , to wali po oczach na I rzut

Jak jest tak jak mówisz zgłaszaj. Mam nadzieję, że agencja zareaguje odpowiednio. emotka  

To jest trochę dziwnie zorganizowane.
Czy sprawdzają, nie wiem, ale widzę w galerii masę zdjęć z internetu, może ok 50%emotka
Dzisiaj opublikowali zwycięzców IV etapu, czyli osoby już ZATWIERDZONE  emotka
Jednocześnie dzisiaj informują za V etap, zwycięzcy będą widoczni za tydzień, dzisiaj nie wiadomo kto i czym .Akurat w V etapie jest niezbyt  dużo zgłoszeń i patrząc na to co nagradzają można się tylko domyślać , że wygrała Eko natura z Panią na tle zapisanej ściany i przyklejonego do ściany ręcznika, ale to okaże się jak opublikują.

Z IV etapu przykładowo oczyszczacz wygrała "praca",która  jest bardzo powszechna, nawet dostępna jako tapeta emotka   
https://ekokonkur...s/402_1661588371.jpg

https://www.alamy...ritory-77725366.html

Na FB jest strona Reginy , wcześniej były tam posty,ale już nie widać, dzisiaj zrobiłam wpis, był chwilę i nie ma emotka

Ogólnie z ciekawości próbowałem znaleźć gdzieś to zdjęcie z Tatrami. I już byłem pewien, że znalazłem źródłowe zdjęcie w internecie, ale później stwierdziłem, że jednak różnią się szczegółami (chociażby, że na tym w internecie wyraźne chmury były). Potem sobie pomyślałem, że ludzie przecież jeżdżą w różne miejsca i robią fotki.
Brałem udział w konkursie, więc jakby okazało się, że ktoś zrobił plagiat to bym się wkurzył..emotka

Na moje oko tam dużo zdjęć jest ściągniętych z internetu albo ulepszonych w photoshopie. Regina po raz kolejny daje konkursowego ciała - co robią konkurs gdzie trzeba wrzucić fotki przyrody to okazuje się że większość ich jest niesłusznie nagrodzona.
1 emi 0

adamo86

#6880948 Napisano: 06.09.2022 18:40:00
nanajka81 napisał(a):

radziosny napisał(a):

Ogólnie z ciekawości próbowałem znaleźć gdzieś to zdjęcie z Tatrami. I już byłem pewien, że znalazłem źródłowe zdjęcie w internecie, ale później stwierdziłem, że jednak różnią się szczegółami (chociażby, że na tym w internecie wyraźne chmury były). Potem sobie pomyślałem, że ludzie przecież jeżdżą w różne miejsca i robią fotki.
Brałem udział w konkursie, więc jakby okazało się, że ktoś zrobił plagiat to bym się wkurzył..emotka

Na moje oko tam dużo zdjęć jest ściągniętych z internetu albo ulepszonych w photoshopie. Regina po raz kolejny daje konkursowego ciała - co robią konkurs gdzie trzeba wrzucić fotki przyrody to okazuje się że większość ich jest niesłusznie nagrodzona.

Mnie za to zastanawia jak wyrywanie kwiatków i wsadzanie ich do kosza żeby zrobić zdjęcie ma się do dbania o naturę emotka

mietowa

#6880954 Napisano: 06.09.2022 18:52:55
adamo86 napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

radziosny napisał(a):

Ogólnie z ciekawości próbowałem znaleźć gdzieś to zdjęcie z Tatrami. I już byłem pewien, że znalazłem źródłowe zdjęcie w internecie, ale później stwierdziłem, że jednak różnią się szczegółami (chociażby, że na tym w internecie wyraźne chmury były). Potem sobie pomyślałem, że ludzie przecież jeżdżą w różne miejsca i robią fotki.
Brałem udział w konkursie, więc jakby okazało się, że ktoś zrobił plagiat to bym się wkurzył..emotka

Na moje oko tam dużo zdjęć jest ściągniętych z internetu albo ulepszonych w photoshopie. Regina po raz kolejny daje konkursowego ciała - co robią konkurs gdzie trzeba wrzucić fotki przyrody to okazuje się że większość ich jest niesłusznie nagrodzona.

Mnie za to zastanawia jak wyrywanie kwiatków i wsadzanie ich do kosza żeby zrobić zdjęcie ma się do dbania o naturę emotka

To bardziej pokazanie, jak piękna jest natura i jej dary emotka . Akurat to zdjęcie było bardzo ładne i od razu rzucało się w oczy - obstawiałam, że wygra. Szkoda, że żadne z moich nie dostało nawet nagrody pocieszenia. Ale mnie dziś wyniki ogólnie zbiczowały emotka .
2 adamo86, emi 0

emi

#6880960 Napisano: 06.09.2022 19:23:19
radziosny napisał(a):

emi napisał(a):

madllen napisał(a):

emi napisał(a):

Wkurza na maxa, że Regina nagradza KRADZIONE prace. Tylko w IV etapie wygrały 4 zdjęcie bezczelnie zerznięte z netuemotka
Nikt tego nie sprawdza, nie widzi? , to wali po oczach na I rzut

Jak jest tak jak mówisz zgłaszaj. Mam nadzieję, że agencja zareaguje odpowiednio. emotka  

To jest trochę dziwnie zorganizowane.
Czy sprawdzają, nie wiem, ale widzę w galerii masę zdjęć z internetu, może ok 50%emotka
Dzisiaj opublikowali zwycięzców IV etapu, czyli osoby już ZATWIERDZONE  emotka
Jednocześnie dzisiaj informują za V etap, zwycięzcy będą widoczni za tydzień, dzisiaj nie wiadomo kto i czym .Akurat w V etapie jest niezbyt  dużo zgłoszeń i patrząc na to co nagradzają można się tylko domyślać , że wygrała Eko natura z Panią na tle zapisanej ściany i przyklejonego do ściany ręcznika, ale to okaże się jak opublikują.

Z IV etapu przykładowo oczyszczacz wygrała "praca",która  jest bardzo powszechna, nawet dostępna jako tapeta emotka   
https://ekokonkur...s/402_1661588371.jpg

https://www.alamy...ritory-77725366.html

Na FB jest strona Reginy , wcześniej były tam posty,ale już nie widać, dzisiaj zrobiłam wpis, był chwilę i nie ma emotka

Ogólnie z ciekawości próbowałem znaleźć gdzieś to zdjęcie z Tatrami. I już byłem pewien, że znalazłem źródłowe zdjęcie w internecie, ale później stwierdziłem, że jednak różnią się szczegółami (chociażby, że na tym w internecie wyraźne chmury były). Potem sobie pomyślałem, że ludzie przecież jeżdżą w różne miejsca i robią fotki.
Brałem udział w konkursie, więc jakby okazało się, że ktoś zrobił plagiat to bym się wkurzył..emotka

Tonie Tatry tylko Gibraltar -  wodospad odsalania.
Tych fotek jest zatrzęsienie, identyczne znalazłam na stronie rosyjskiej,ale nie zapisałam emotka
https://bezkresne...amp;gid=1&pid=12
https://es.dreams...-sale-image237313824

https://lens.goog...LFsiYXV0byIsInBsIl1d
0 0

cb656

#6880963 Napisano: 06.09.2022 19:31:39
emi napisał(a):

Wkurza na maxa, że Regina nagradza KRADZIONE prace. Tylko w IV etapie wygrały 4 zdjęcie bezczelnie zerznięte z netuemotka
Nikt tego nie sprawdza, nie widzi? , to wali po oczach na I rzut

A mnie wkurza, że ktoś, kto widzi i wie, że to kradzione (czytaj: potrafi to udowodnić) NIE ZGŁASZA Organizatorom jawnym kanałem. emotka
To jest chore, delikatnie mówiąc.. emotka

emi

#6880966 Napisano: 06.09.2022 19:46:08
cb656 napisał(a):

emi napisał(a):

Wkurza na maxa, że Regina nagradza KRADZIONE prace. Tylko w IV etapie wygrały 4 zdjęcie bezczelnie zerznięte z netuemotka
Nikt tego nie sprawdza, nie widzi? , to wali po oczach na I rzut

A mnie wkurza, że ktoś, kto widzi i wie, że to kradzione (czytaj: potrafi to udowodnić) NIE ZGŁASZA Organizatorom jawnym kanałem. emotka
To jest chore, delikatnie mówiąc.. emotka

To , że ja się wkurzyłam nie znaczy, że  chciałam Ciebie wkurzyć.
Wiem jak postępować w takiej sytuacji , nie wkurzaj się emotka
0 0

radziosny

#6880968 Napisano: 06.09.2022 19:50:58
emi, jak narazie nie pokazałaś ani jednego zdjęcia identycznego do tego wodospadu. Są rzeczywiście podobne.. ale równie dobrze ktoś mógł pojechać na wakacje i strzelić tę fotkę emotka
0 0

emi

#6880969 Napisano: 06.09.2022 19:53:34
radziosny napisał(a):

emi, jak narazie nie pokazałaś ani jednego zdjęcia identycznego do tego wodospadu. Są rzeczywiście podobne.. ale równie dobrze ktoś mógł pojechać na wakacje i strzelić tę fotkę emotka

Jasne, że mógł, Gibraltar to nie koniec świata emotka .
1 DAIKOKU 0

olunka

#6881015 Napisano: 06.09.2022 23:42:00
A mnie wkurza, ze ludzie sie chwalą nagrodami, a konkursu na forum nie było

anialistopad

#6881020 Napisano: 07.09.2022 06:38:29
Awuafresh w dino zapomniałam wysłać SMS. Specjalnie byłam w dino po zakupy ,napisałam hasło i go nie wysłałam. Zasnęłam 🧱 😭
1 cb656 0

jagodzianka

#6881036 Napisano: 07.09.2022 08:56:14
anialistopad napisał(a):

Awuafresh w dino zapomniałam wysłać SMS. Specjalnie byłam w dino po zakupy ,napisałam hasło i go nie wysłałam. Zasnęłam 🧱 😭

Kro choć raz nie odwalił takiego numeru nie jest prawdziwym konkursowiczem 😀

darog

#6881048 Napisano: 07.09.2022 10:12:36
olunka napisał(a):

A mnie wkurza, ze ludzie sie chwalą nagrodami, a konkursu na forum nie było

a o jakim konkursie i nagrodach mowa/ kto się chwali?

mój nerw to 12 paragonów - zero wysłanych na Empik stacjonarny-"płac visa". Nie wiem...jak to i umknęło?! Bez sensu kupowane jakieś batony po 3 zł...żeby choć zakupy  nadawały się to na inny konkurs..ale nie!
1 DAIKOKU 0

olunka

#6881050 Napisano: 07.09.2022 10:18:53
darog napisał(a):

olunka napisał(a):

A mnie wkurza, ze ludzie sie chwalą nagrodami, a konkursu na forum nie było

a o jakim konkursie i nagrodach mowa/ kto się chwali?

mój nerw to 12 paragonów - zero wysłanych na Empik stacjonarny-"płac visa". Nie wiem...jak to i umknęło?! Bez sensu kupowane jakieś batony po 3 zł...żeby choć zakupy  nadawały się to na inny konkurs..ale nie!

poczytaj wczorajsza dyskusję, byl w zapowiedziach konkurs w Lewiatanie tyskie, który byl rozwiązany 23.08 i pod tym samym linkiem pojawił się konkurs tyskie w Żabce,o którym nie było mowy na forum,a  który trwal do 30.08 i wczoraj rozesłali podobno maile i co niektórzy wygrali
1 darog 0

cb656

#6881052 Napisano: 07.09.2022 10:22:21
olunka napisał(a):

A mnie wkurza, ze ludzie sie chwalą nagrodami, a konkursu na forum nie było
poczytaj wczorajsza dyskusję, byl w zapowiedziach konkurs w Lewiatanie tyskie, który byl rozwiązany 23.08 i pod tym samym linkiem pojawił się konkurs tyskie w Żabce,o którym nie było mowy na forum,a  który trwal do 30.08 i wczoraj rozesłali podobno maile i co niektórzy wygrali

A takie coś to się zgłasza, karniaki czekają na ludków... emotka Regulamin jest jeden i obowiązuje wszystkich tak samo. emotka
0 0

olunka

#6881053 Napisano: 07.09.2022 10:24:40
cb656 napisał(a):

olunka napisał(a):

A mnie wkurza, ze ludzie sie chwalą nagrodami, a konkursu na forum nie było
poczytaj wczorajsza dyskusję, byl w zapowiedziach konkurs w Lewiatanie tyskie, który byl rozwiązany 23.08 i pod tym samym linkiem pojawił się konkurs tyskie w Żabce,o którym nie było mowy na forum,a  który trwal do 30.08 i wczoraj rozesłali podobno maile i co niektórzy wygrali

A takie coś to się zgłasza, karniaki czekają na ludków... emotka Regulamin jest jeden i obowiązuje wszystkich tak samo. emotka

wczoraj się powkurzałam, dzisiaj mi przeszło emotka
0 0

cb656

#6881056 Napisano: 07.09.2022 10:29:50
olunka napisał(a):

wczoraj się powkurzałam, dzisiaj mi przeszło emotka

Dajmy na to, znajduję jakiś nowy konkurs na Facebooku, patrzę i widzę wpisy wielu starych i znanych konkursowiczów. Rzucam okiem do bazy - cisza. Na forum to samo. Wpisy sprzed kilku dni. Czyli nikt się nie podzielił, chytrusy emotka
Okej, okej, jestem w stanie to zrozumieć. Nie ma obowiązku dodawania do bazy emotka Tylko ścierpieć nie mogę, gdy później taki jeden z drugim chwali się wygraną z takiego zatajonego konkursu emotka No ludzie, litości! Zachowajże człowieku jakieś minimum konsekwencji - nie dzieliłeś się konkursem, nie dziel się swoją radością, bo tylko powoduje ściskoszczęk u tych, którzy nie wiedzieli emotka
P.S. To nie o Tobie, olunka emotka Tak tylko się wylewam ze swojego odwiecznego wqemotka

olunka

#6881062 Napisano: 07.09.2022 10:37:23
cb656 napisał(a):

olunka napisał(a):

wczoraj się powkurzałam, dzisiaj mi przeszło emotka

Dajmy na to, znajduję jakiś nowy konkurs na Facebooku, patrzę i widzę wpisy wielu starych i znanych konkursowiczów. Rzucam okiem do bazy - cisza. Na forum to samo. Wpisy sprzed kilku dni. Czyli nikt się nie podzielił, chytrusy emotka
Okej, okej, jestem w stanie to zrozumieć. Nie ma obowiązku dodawania do bazy emotka Tylko ścierpieć nie mogę, gdy później taki jeden z drugim chwali się wygraną z takiego zatajonego konkursu emotka No ludzie, litości! Zachowajże człowieku jakieś minimum konsekwencji - nie dzieliłeś się konkursem, nie dziel się swoją radością, bo tylko powoduje ściskoszczęk u tych, którzy nie wiedzieli emotka
P.S. To nie o Tobie, olunka emotka Tak tylko się wylewam ze swojego odwiecznego wqemotka

dokładnie o to mi chodziłoemotka
0 0

lasiglasty

#6881081 Napisano: 07.09.2022 10:59:33
Wkurza mnie, że agencja zwleka tyle czasu z wysyłką bonów do Suntago... weryfikacja zakończona ponad miesiąc temu, nagród mało, bony dostępne od ręki, wysyłka na e-mial, no ileż można czekać... a teraz się dowiaduję, że jeszcze prawie 2 miesiące mają na wysyłkę, więc może sobie kwartał poczekamemotka  niedługo te nagrody będą po roku przychodzić, człowiek zapomni co wygrał...

atyde25

#6881102 Napisano: 07.09.2022 12:07:15
Wszystkie produkty z yes jakie mi się podobają przekraczają mój wygrany bon o kilka tysięcy.Tanio nie jest przy fajniejszych sztukach:(
1 titinunu 0

adamo86

#6881113 Napisano: 07.09.2022 12:47:38
cb656 napisał(a):

atyde25 napisał(a):

Wszystkie produkty z yes jakie mi się podobają przekraczają mój wygrany bon o kilka tysięcy.Tanio nie jest przy fajniejszych sztukach

Widzę dwie opcje... emotka
  1. sprzedajesz bon z upustem i masz czysty zysk w postaci kasy
  2. zostawiasz sobie bon i dodatkowo wydajesz kasę na zakup (jakaś tam oszczędność z powodu bonu, ale jednak wydatek)
Rozważ sobie, co będzie lepsze, czego tak naprawdę pragniesz... emotka

3. Odkupujesz tanio bony od innych forumowiczów emotka  chyba, że nie można łączyć emotka
0 0