Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

justkra

#7096843 Napisano: 31.05.2023 11:05:28
cb656 napisał(a):

Wkurza mnie to dyskutowanie o tym jakimś kimś, kto najwyraźniej robi wszystko, by mieć z tego ubaw. Jakby nie można było zagłodzić trolla obojętnością i milczeniem po prostu. emotka

Można.
Z tym, że część osób nie zdaje sobie sprawy z fikcyjności tych kont i w dobrej wierze przybija łapki na plus. To dla nich ta informacja, a nie dla uciechy trolla.

cb656

#7096848 Napisano: 31.05.2023 11:15:18
justkra napisał(a):

cb656 napisał(a):

Wkurza mnie to dyskutowanie o tym jakimś kimś, kto najwyraźniej robi wszystko, by mieć z tego ubaw. Jakby nie można było zagłodzić trolla obojętnością i milczeniem po prostu. emotka

Można.
Z tym, że część osób nie zdaje sobie sprawy z fikcyjności tych kont i w dobrej wierze przybija łapki na plus. To dla nich ta informacja, a nie dla uciechy trolla.

Nie, no sorry... helou! Jeśli ktoś nie zdaje sobie sprawy z oczywistości, to mnie szkoda energii na próby jego uświadamiania. emotka
Co to daje niby? Nabrał się raz, nabierze kolejny i tak w kółko. To w sumie jego życie, jego doświadczenia...
Każdego chcesz prowadzić całe życie za rączkę? Bez jaj... emotka
0 0

justkra

#7096849 Napisano: 31.05.2023 11:17:51
cb656 napisał(a):

justkra napisał(a):

cb656 napisał(a):

Wkurza mnie to dyskutowanie o tym jakimś kimś, kto najwyraźniej robi wszystko, by mieć z tego ubaw. Jakby nie można było zagłodzić trolla obojętnością i milczeniem po prostu. emotka

Można.
Z tym, że część osób nie zdaje sobie sprawy z fikcyjności tych kont i w dobrej wierze przybija łapki na plus. To dla nich ta informacja, a nie dla uciechy trolla.

Nie, no sorry... helou! Jeśli ktoś nie zdaje sobie sprawy z oczywistości, to mnie szkoda energii na próby jego uświadamiania. emotka
Co to daje niby? Nabrał się raz, nabierze kolejny i tak w kółko. To w sumie jego życie, jego doświadczenia...
Każdego chcesz prowadzić całe życie za rączkę? Bez jaj... emotka

Poinformowałam. Z uzyskaną wiedzą mogą zrobić co zechcą.
1 @gnieszk@ 0

atyde25

#7096902 Napisano: 31.05.2023 12:46:04
I se przy wkurzeniu przypomniałam jak wygrałam wycieczkę do miasta miłości.I do tej pory rodzina partnera myśli,że im od gęby zabrałam bo mi ją zafundowała jego matka hahhahah
A najlepsze,ze on by nie był na tej wycieczce jakby matka jego finansowała.Mógł ale wolnego w pracy niestety nie dostał.
I od tego czasu a to było 14 lat temu kosa wisi czujecie czego ludzie nie wymyślą:(
Rodzina won bez urazy ale brak mi słów do tej pory.

monikar

#7096916 Napisano: 31.05.2023 13:21:49
Poszłam dziś do Lidla kupić produkty Elseve na konkurs ale jak zobaczyłam, ze jeden szampon kosztuje prawie 20zl a trzeba kupić dwa produkty to odpuściłam. Strasznie drogo.

kachakacha

#7096922 Napisano: 31.05.2023 13:32:51
monikar napisał(a):

Poszłam dziś do Lidla kupić produkty Elseve na konkurs ale jak zobaczyłam, ze jeden szampon kosztuje prawie 20zl a trzeba kupić dwa produkty to odpuściłam. Strasznie drogo.

Zrobiłam dokładnie to samo. A dzień później widziałam w Biedronce jakiś dwupak z odżywką i kosztował chyba 18zł...

nanajka81

#7096925 Napisano: 31.05.2023 13:38:12
kachakacha napisał(a):

monikar napisał(a):

Poszłam dziś do Lidla kupić produkty Elseve na konkurs ale jak zobaczyłam, ze jeden szampon kosztuje prawie 20zl a trzeba kupić dwa produkty to odpuściłam. Strasznie drogo.

Zrobiłam dokładnie to samo. A dzień później widziałam w Biedronce jakiś dwupak z odżywką i kosztował chyba 18zł...

dobrze wiedzieć to i ja odpuszczam ten konkurs.
0 0

mariellea

#7096959 Napisano: 31.05.2023 14:34:17
Hejka, nie siedzę długo w konkursowym świecie ale muszę wylać komuś swoje żale dlatego założyłam konto. Wkurza mnie, że w konkursach często wygrywają mało pomysłowe i niskiej jakości zgłoszenia...Nie mówię, że moje są najlepsze ale często mam swoich faworytów, dopracowanych I z pomysłem, którzy nic nie wygrywają, organizatorzy za to wybierają coś co według mnie nie zasługuje. Nawet teraz pojawiły się wyniki na lectus24.pl na insta, do wygrania był fotel i chyba zamiast po zgłoszeniach wybierali po profilach na Instagramie... Bo wygrały same osoby zajmujące się dekorowaniem wnętrz, a nagrody niespodzianki trafiły do dwóch kobiet, które napisały po jednym zdaniu ale mają profile 100 tys. + obserwujących... Aż się przestaje człowiekowi chcieć.

rare85

#7096966 Napisano: 31.05.2023 14:51:07
Paczki odebrane, a zgłoszenia nie poszły... Przegapiłam datę końca konkursu Inpost. Ale to Albedo, więc może nie ma tego złego...
2 mia, vazzz 0

cb656

#7096998 Napisano: 31.05.2023 16:56:30
mariellea napisał(a):

Wkurza mnie, że w konkursach często wygrywają mało pomysłowe i niskiej jakości zgłoszenia... Nie mówię, że moje są najlepsze ale (...) Aż się przestaje człowiekowi chcieć.

Witaj w dzikiej dżungli konkursowiczów... emotka
1 kumulacja 0

nanajka81

#7097005 Napisano: 31.05.2023 17:11:08
mariellea napisał(a):

Hejka, nie siedzę długo w konkursowym świecie ale muszę wylać komuś swoje żale dlatego założyłam konto. Wkurza mnie, że w konkursach często wygrywają mało pomysłowe i niskiej jakości zgłoszenia...Nie mówię, że moje są najlepsze ale często mam swoich faworytów, dopracowanych I z pomysłem, którzy nic nie wygrywają, organizatorzy za to wybierają coś co według mnie nie zasługuje. Nawet teraz pojawiły się wyniki na lectus24.pl na insta, do wygrania był fotel i chyba zamiast po zgłoszeniach wybierali po profilach na Instagramie... Bo wygrały same osoby zajmujące się dekorowaniem wnętrz, a nagrody niespodzianki trafiły do dwóch kobiet, które napisały po jednym zdaniu ale mają profile 100 tys. + obserwujących... Aż się przestaje człowiekowi chcieć.

a ja siedzę długo w tym konkursowym świecie i też często się dziwię czemu dana odpowiedź wygrała przecież były inne, 1000 razy ciekawsze... Moje wnioski (FB): część odpowiedzi jest wybieranych na chybił trafił, część bo mają np. zdjęcie/film z czymś od organizatora, część bo się wyróżniają długością/czcionką/czymkolwiek innym, część jest losowana a część (gdy jest mało odpowiedzi) jest czytana i wybierane są odpowiedzi osób które np. na ich profilu jeszcze nie wygrały.
1 mia 0

radziosny

#7097034 Napisano: 31.05.2023 18:38:56
cb656 napisał(a):

mariellea napisał(a):

Wkurza mnie, że w konkursach często wygrywają mało pomysłowe i niskiej jakości zgłoszenia... Nie mówię, że moje są najlepsze ale (...) Aż się przestaje człowiekowi chcieć.

Witaj w dzikiej dżungli konkursowiczów... emotka

Tak mi się skojarzyło emotka

1 sabaka 0

cb656

#7097036 Napisano: 31.05.2023 18:47:27
nanajka81 napisał(a):

ja siedzę długo w tym konkursowym świecie...
Moje wnioski (FB): część odpowiedzi jest wybieranych na chybił trafił, część bo mają np. zdjęcie/film z czymś od organizatora, część bo się wyróżniają długością/czcionką/czymkolwiek innym, część jest losowana a część (gdy jest mało odpowiedzi) jest czytana i wybierane są odpowiedzi osób które np. na ich profilu jeszcze nie wygrały.

I tak oto zdobywasz cenne doświadczenie zawodowe emotka

lasiglasty

#7097043 Napisano: 31.05.2023 18:56:45
Wezwanie do zapłaty za brak wystawionego bieltu parkingowego emotka  a bilet ważny jeszcze ponad godzinę był i to na widoku, nie wiem, jak kontroler patrzył, że nie zauważył. A może nie chciał zauważyć? Zdjęcie rejestracji i wezwania do zapłaty zrobione z bliska, ale szyby samochodu już z daleka, zero zbliżeń, choć nawet na takim zdjęciu widać biały świstek za szybą, tylko z takiej odległości nie da się go zweryfikować emotka  oni tam dostają jakieś premie za to czy co? Reklamacja złożona, ale weź tu człowieku się tłumacz, że nie jesteś wielbłądem.

emilucha

#7097130 Napisano: 31.05.2023 22:47:01
usiadłam do kompa, by wziąć udział w konkursie DINO Namysłów.... https://www.e-kon...yslow-w-dino-2023-18 już nie ma aktywnego formularza
0 0

adamo86

#7097136 Napisano: 31.05.2023 22:53:33
emilucha napisał(a):

usiadłam do kompa, by wziąć udział w konkursie DINO Namysłów.... https://www.e-kon...yslow-w-dino-2023-18 już nie ma aktywnego formularza

a tu nie masz?
https://www.namys.../konkurs/#wez-udzial
1 edith 0

rufus

#7097147 Napisano: 31.05.2023 23:40:09
Wkurza mnie nietrzymanie sie regulaminow przez agencje.
Wyniki z netto (aspe) miały być do dzis i ni ma.. emotka
Chyba ze sie myle. Ktos Cos?
0 0

darog

#7097153 Napisano: 01.06.2023 00:17:50
atyde25 napisał(a):

I se przy wkurzeniu przypomniałam jak wygrałam wycieczkę do miasta miłości.I do tej pory rodzina partnera myśli,że im od gęby zabrałam bo mi ją zafundowała jego matka hahhahah
A najlepsze,ze on by nie był na tej wycieczce jakby matka jego finansowała.Mógł ale wolnego w pracy niestety nie dostał.
I od tego czasu a to było 14 lat temu kosa wisi czujecie czego ludzie nie wymyślą:(
Rodzina won bez urazy ale brak mi słów do tej pory.


U mnie rodzinka bardzo się zmieniła. Im się wydaje, że "mam szczęście" - więc doszło do tego, że przynoszą JEDEN konkursowy paragon "zgłoś" i żądają wygrania! 
Oczywiście nie chodzi tu o jakieś nagrody pocieszenia typu śmieci.
1 niunia-k 0

rufus

#7097155 Napisano: 01.06.2023 00:39:30
atyde25 napisał(a):

I se przy wkurzeniu przypomniałam jak wygrałam wycieczkę do miasta miłości.I do tej pory rodzina partnera myśli,że im od gęby zabrałam bo mi ją zafundowała jego matka hahhahah
A najlepsze,ze on by nie był na tej wycieczce jakby matka jego finansowała.Mógł ale wolnego w pracy niestety nie dostał.
I od tego czasu a to było 14 lat temu kosa wisi czujecie czego ludzie nie wymyślą:(
Rodzina won bez urazy ale brak mi słów do tej pory.

To chyba jakas klatwa tego miasta (jesli mowisz o Paryzu) emotka
moja wygrana do niego tez przyniosła kose.. i ostatecznie zerwanie kontaktów. emotka

moskala22

#7097724 Napisano: 02.06.2023 18:41:59
Wygrana w postaci auta lub sporej gotówki potrzebna na już.. 
Nasza cytrynka nie przeszła przeglądu, nasz mechanik nie podejmie się naprawy "usterek", bo według niego sie nie opłaca, drugi podał taką cene, że nas zwaliło z nóg.
0 0