Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

atyde25

#7096782 Napisano: 31.05.2023 05:24:29
Może zazdrosny,że ludzie tu wygrywają i to nie drobne rzeczy a spore nagrody.
A wiadomo gdzie jest kasa i korzyści zawsze jest zazdrość,zawiść,złośliwości i odbijanie piłeczki.
Rodzina nie umie tego zaakceptować o znajomych nie wspomnę.
Ale wkurza mnie ,że zrobiłam drugi raz zamówienie w drogerii na R i magicznie tym razem nożyczki były.
Tymbark poprostu w R nie można kupić według regulaminu to już tego nie zamawiałam.
Kupiłam pierwszą kieckę od 20 lat jak nie lepiej i nie wiem czy mi się podoba to też wkurza:(

kreo42

#7096801 Napisano: 31.05.2023 08:44:24
zielonaszpilka napisał(a):

mandarynka16 napisał(a):

agaolech89 napisał(a):

nelunia napisał(a):

To co się dzieje na forum (moje dzisiejsze wygrane). Po co ta szydera ? emotka

Komuś się bardzo nudzi!!

dajcie mu się nacieszyć, musi być nieszczęśliwy w życiu skoro radość sprawiają mu takie wpisy. Niech ma emotka

Też widzę w tych postach frustrację emotka  ktoś nie ma talentu do wygrywania w konkursach, więc musi się pocieszać nieograniczonym dostępem do kapsli i wygranymi w loteriach piwnych. Ktoś bardzo lubi marnować swój czas na takie posty emotka

Sam by tyle nie wygrał, napewno jest zgrana grupa i tłuką całymi dniami
1 nanajka81 0

radziosny

#7096817 Napisano: 31.05.2023 10:10:04
kreo42 napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

mandarynka16 napisał(a):

agaolech89 napisał(a):

nelunia napisał(a):

To co się dzieje na forum (moje dzisiejsze wygrane). Po co ta szydera ? emotka

Komuś się bardzo nudzi!!

dajcie mu się nacieszyć, musi być nieszczęśliwy w życiu skoro radość sprawiają mu takie wpisy. Niech ma emotka

Też widzę w tych postach frustrację emotka  ktoś nie ma talentu do wygrywania w konkursach, więc musi się pocieszać nieograniczonym dostępem do kapsli i wygranymi w loteriach piwnych. Ktoś bardzo lubi marnować swój czas na takie posty emotka

Sam by tyle nie wygrał, napewno jest zgrana grupa i tłuką całymi dniami

O co chodzi, bo chyba przespałem aferę? Wkurza mnie, że nie mam czasu śledzić forum na bieżąco emotka
0 0

adamo86

#7096819 Napisano: 31.05.2023 10:15:10
radziosny napisał(a):

kreo42 napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

mandarynka16 napisał(a):

agaolech89 napisał(a):

nelunia napisał(a):

To co się dzieje na forum (moje dzisiejsze wygrane). Po co ta szydera ? emotka

Komuś się bardzo nudzi!!

dajcie mu się nacieszyć, musi być nieszczęśliwy w życiu skoro radość sprawiają mu takie wpisy. Niech ma emotka

Też widzę w tych postach frustrację emotka  ktoś nie ma talentu do wygrywania w konkursach, więc musi się pocieszać nieograniczonym dostępem do kapsli i wygranymi w loteriach piwnych. Ktoś bardzo lubi marnować swój czas na takie posty emotka

Sam by tyle nie wygrał, napewno jest zgrana grupa i tłuką całymi dniami

O co chodzi, bo chyba przespałem aferę? Wkurza mnie, że nie mam czasu śledzić forum na bieżąco emotka

Nic się nie działo emotka

cb656

#7096821 Napisano: 31.05.2023 10:16:05
Wkurza mnie, że w GFK nie można już wymieniać zebranych punktów na doładowania telefonu, bo w sumie wyłącznie dla tej korzyści kiedyś się zapisałem. emotka emotka
Drugi, wyższy poziom wkurzu jest taki, że z obecnych nagród, czyli voucherów Sodexo, na najtańszy potrzeba 1552 punkty, a ja mam 1551! emotka
W sumie to nawet zabawne, jak spojrzeć na to z boku... emotka

justkra

#7096836 Napisano: 31.05.2023 10:51:37
radziosny napisał(a):

kreo42 napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

mandarynka16 napisał(a):

agaolech89 napisał(a):

nelunia napisał(a):

To co się dzieje na forum (moje dzisiejsze wygrane). Po co ta szydera ? emotka

Komuś się bardzo nudzi!!

dajcie mu się nacieszyć, musi być nieszczęśliwy w życiu skoro radość sprawiają mu takie wpisy. Niech ma emotka

Też widzę w tych postach frustrację emotka  ktoś nie ma talentu do wygrywania w konkursach, więc musi się pocieszać nieograniczonym dostępem do kapsli i wygranymi w loteriach piwnych. Ktoś bardzo lubi marnować swój czas na takie posty emotka

Sam by tyle nie wygrał, napewno jest zgrana grupa i tłuką całymi dniami

O co chodzi, bo chyba przespałem aferę? Wkurza mnie, że nie mam czasu śledzić forum na bieżąco emotka

Wszystko na bieżąco nadal trwa. Dziś gość określa się w MDW jako Demaskator i sam sobie przybija pierwszą łapkę też z nowopowstałego konta. Trzeba mieć bardzo puste życie, jak się ma czas na taką głupotę.

cb656

#7096839 Napisano: 31.05.2023 11:01:36
Wkurza mnie to dyskutowanie o tym jakimś kimś, kto najwyraźniej robi wszystko, by mieć z tego ubaw. Jakby nie można było zagłodzić trolla obojętnością i milczeniem po prostu. emotka

cb656

#7096842 Napisano: 31.05.2023 11:05:22
To się nazywa pech, ech emotka Jakiś czas temu znalazłem na ladzie paragon z Laysami, włożyłem do plecaka z myślą, że posłuży do jakiegoś konkursu, ale w sumie to o nim zapomniałem. Dziś wpadł w łapki - data 23 maja, no to zerkam co jest w bazie z Laysami, no i zonk. Konkurs zakończył się 28 maja. Wrrr... emotka emotka
1 kumulacja 0

justkra

#7096843 Napisano: 31.05.2023 11:05:28
cb656 napisał(a):

Wkurza mnie to dyskutowanie o tym jakimś kimś, kto najwyraźniej robi wszystko, by mieć z tego ubaw. Jakby nie można było zagłodzić trolla obojętnością i milczeniem po prostu. emotka

Można.
Z tym, że część osób nie zdaje sobie sprawy z fikcyjności tych kont i w dobrej wierze przybija łapki na plus. To dla nich ta informacja, a nie dla uciechy trolla.

cb656

#7096848 Napisano: 31.05.2023 11:15:18
justkra napisał(a):

cb656 napisał(a):

Wkurza mnie to dyskutowanie o tym jakimś kimś, kto najwyraźniej robi wszystko, by mieć z tego ubaw. Jakby nie można było zagłodzić trolla obojętnością i milczeniem po prostu. emotka

Można.
Z tym, że część osób nie zdaje sobie sprawy z fikcyjności tych kont i w dobrej wierze przybija łapki na plus. To dla nich ta informacja, a nie dla uciechy trolla.

Nie, no sorry... helou! Jeśli ktoś nie zdaje sobie sprawy z oczywistości, to mnie szkoda energii na próby jego uświadamiania. emotka
Co to daje niby? Nabrał się raz, nabierze kolejny i tak w kółko. To w sumie jego życie, jego doświadczenia...
Każdego chcesz prowadzić całe życie za rączkę? Bez jaj... emotka
0 0

justkra

#7096849 Napisano: 31.05.2023 11:17:51
cb656 napisał(a):

justkra napisał(a):

cb656 napisał(a):

Wkurza mnie to dyskutowanie o tym jakimś kimś, kto najwyraźniej robi wszystko, by mieć z tego ubaw. Jakby nie można było zagłodzić trolla obojętnością i milczeniem po prostu. emotka

Można.
Z tym, że część osób nie zdaje sobie sprawy z fikcyjności tych kont i w dobrej wierze przybija łapki na plus. To dla nich ta informacja, a nie dla uciechy trolla.

Nie, no sorry... helou! Jeśli ktoś nie zdaje sobie sprawy z oczywistości, to mnie szkoda energii na próby jego uświadamiania. emotka
Co to daje niby? Nabrał się raz, nabierze kolejny i tak w kółko. To w sumie jego życie, jego doświadczenia...
Każdego chcesz prowadzić całe życie za rączkę? Bez jaj... emotka

Poinformowałam. Z uzyskaną wiedzą mogą zrobić co zechcą.
1 @gnieszk@ 0

atyde25

#7096902 Napisano: 31.05.2023 12:46:04
I se przy wkurzeniu przypomniałam jak wygrałam wycieczkę do miasta miłości.I do tej pory rodzina partnera myśli,że im od gęby zabrałam bo mi ją zafundowała jego matka hahhahah
A najlepsze,ze on by nie był na tej wycieczce jakby matka jego finansowała.Mógł ale wolnego w pracy niestety nie dostał.
I od tego czasu a to było 14 lat temu kosa wisi czujecie czego ludzie nie wymyślą:(
Rodzina won bez urazy ale brak mi słów do tej pory.

monikar

#7096916 Napisano: 31.05.2023 13:21:49
Poszłam dziś do Lidla kupić produkty Elseve na konkurs ale jak zobaczyłam, ze jeden szampon kosztuje prawie 20zl a trzeba kupić dwa produkty to odpuściłam. Strasznie drogo.

kachakacha

#7096922 Napisano: 31.05.2023 13:32:51
monikar napisał(a):

Poszłam dziś do Lidla kupić produkty Elseve na konkurs ale jak zobaczyłam, ze jeden szampon kosztuje prawie 20zl a trzeba kupić dwa produkty to odpuściłam. Strasznie drogo.

Zrobiłam dokładnie to samo. A dzień później widziałam w Biedronce jakiś dwupak z odżywką i kosztował chyba 18zł...

nanajka81

#7096925 Napisano: 31.05.2023 13:38:12
kachakacha napisał(a):

monikar napisał(a):

Poszłam dziś do Lidla kupić produkty Elseve na konkurs ale jak zobaczyłam, ze jeden szampon kosztuje prawie 20zl a trzeba kupić dwa produkty to odpuściłam. Strasznie drogo.

Zrobiłam dokładnie to samo. A dzień później widziałam w Biedronce jakiś dwupak z odżywką i kosztował chyba 18zł...

dobrze wiedzieć to i ja odpuszczam ten konkurs.
0 0

mariellea

#7096959 Napisano: 31.05.2023 14:34:17
Hejka, nie siedzę długo w konkursowym świecie ale muszę wylać komuś swoje żale dlatego założyłam konto. Wkurza mnie, że w konkursach często wygrywają mało pomysłowe i niskiej jakości zgłoszenia...Nie mówię, że moje są najlepsze ale często mam swoich faworytów, dopracowanych I z pomysłem, którzy nic nie wygrywają, organizatorzy za to wybierają coś co według mnie nie zasługuje. Nawet teraz pojawiły się wyniki na lectus24.pl na insta, do wygrania był fotel i chyba zamiast po zgłoszeniach wybierali po profilach na Instagramie... Bo wygrały same osoby zajmujące się dekorowaniem wnętrz, a nagrody niespodzianki trafiły do dwóch kobiet, które napisały po jednym zdaniu ale mają profile 100 tys. + obserwujących... Aż się przestaje człowiekowi chcieć.

rare85

#7096966 Napisano: 31.05.2023 14:51:07
Paczki odebrane, a zgłoszenia nie poszły... Przegapiłam datę końca konkursu Inpost. Ale to Albedo, więc może nie ma tego złego...
2 mia, vazzz 0

cb656

#7096998 Napisano: 31.05.2023 16:56:30
mariellea napisał(a):

Wkurza mnie, że w konkursach często wygrywają mało pomysłowe i niskiej jakości zgłoszenia... Nie mówię, że moje są najlepsze ale (...) Aż się przestaje człowiekowi chcieć.

Witaj w dzikiej dżungli konkursowiczów... emotka
1 kumulacja 0

nanajka81

#7097005 Napisano: 31.05.2023 17:11:08
mariellea napisał(a):

Hejka, nie siedzę długo w konkursowym świecie ale muszę wylać komuś swoje żale dlatego założyłam konto. Wkurza mnie, że w konkursach często wygrywają mało pomysłowe i niskiej jakości zgłoszenia...Nie mówię, że moje są najlepsze ale często mam swoich faworytów, dopracowanych I z pomysłem, którzy nic nie wygrywają, organizatorzy za to wybierają coś co według mnie nie zasługuje. Nawet teraz pojawiły się wyniki na lectus24.pl na insta, do wygrania był fotel i chyba zamiast po zgłoszeniach wybierali po profilach na Instagramie... Bo wygrały same osoby zajmujące się dekorowaniem wnętrz, a nagrody niespodzianki trafiły do dwóch kobiet, które napisały po jednym zdaniu ale mają profile 100 tys. + obserwujących... Aż się przestaje człowiekowi chcieć.

a ja siedzę długo w tym konkursowym świecie i też często się dziwię czemu dana odpowiedź wygrała przecież były inne, 1000 razy ciekawsze... Moje wnioski (FB): część odpowiedzi jest wybieranych na chybił trafił, część bo mają np. zdjęcie/film z czymś od organizatora, część bo się wyróżniają długością/czcionką/czymkolwiek innym, część jest losowana a część (gdy jest mało odpowiedzi) jest czytana i wybierane są odpowiedzi osób które np. na ich profilu jeszcze nie wygrały.
1 mia 0

radziosny

#7097034 Napisano: 31.05.2023 18:38:56
cb656 napisał(a):

mariellea napisał(a):

Wkurza mnie, że w konkursach często wygrywają mało pomysłowe i niskiej jakości zgłoszenia... Nie mówię, że moje są najlepsze ale (...) Aż się przestaje człowiekowi chcieć.

Witaj w dzikiej dżungli konkursowiczów... emotka

Tak mi się skojarzyło emotka

1 sabaka 0