Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

8igora9

#7142871 Napisano: 28.11.2023 13:53:52
onazielona86 napisał(a):

Hej pytanie o karty Edenred właśnie znalazłam jakąś z konkursu i chciałam sprawdzić saldo a tu się okazało że są naliczane jakieś opłaty czy ktoś tak miał ? Nie wiem jaki to konkurs ....

Ja mam pobrana apke Edenred i tam podpięte wszystkie karty. Jest saldo i  historia transakcji, żadnych opłat 🤔
0 0

pawelski

#7142873 Napisano: 28.11.2023 13:59:04
katake napisał(a):

pawelski napisał(a):

W wynikach Crunchips Chipsujemy zauważyłem Sebastiana z programu " Chłopaki do wzięcia " emotka

Gdzie widzisz wyniki?

Tutaj: Chipsujemy - weź udział w konkursie i wygraj atrakcyjne nagrody!

stoneface

#7142880 Napisano: 28.11.2023 14:17:43
Ferrero to losowo wysyła bliki ? Znajoma co później wygrała już dostała, u mnie cisza.
0 0

nanajka81

#7142888 Napisano: 28.11.2023 14:46:29
stoneface napisał(a):

Ferrero to losowo wysyła bliki ? Znajoma co później wygrała już dostała, u mnie cisza.

no ja też czekam (22.10) a widziałam że ktoś tu pisał iż z 25.10 mu idzie...
1 stoneface 0

sks900

#7142891 Napisano: 28.11.2023 15:13:28
nanajka81 napisał(a):

stoneface napisał(a):

Ferrero to losowo wysyła bliki ? Znajoma co później wygrała już dostała, u mnie cisza.

no ja też czekam (22.10) a widziałam że ktoś tu pisał iż z 25.10 mu idzie...

Jak jesteście na liście wygranych to w końcu przyślą.
0 0

atyde25

#7142894 Napisano: 28.11.2023 15:18:24
Teraz jak musiałam porządek w fotkach zrobić to mam tak (paragony,oświaczenia i zdjęcia w wiekszości na konkursy dawno temu).
I pierwsza myśl 15-20 takich samych ujęć ale genialne wszystkie świetne.I po chwili dobra zjedź snikersa.Nawet fotki robisz kiepskie.I usunęłam tyle a dalej mam 94% zapełnienia i komunikat ,że koniec miejsca za chwilę.
Dlatego zdjęcia na konki defintywnie porzuciłam.Jak mnie te konkursy denerwują wszystkie.

pusheen

#7142904 Napisano: 28.11.2023 15:32:05
Gdyby ktoś jeszcze czekał na M&M's to nie ma na co. Ktoś już wrzucił screena z wygranym iPhonem na Instagrama.
0 0

yaagatka

#7142906 Napisano: 28.11.2023 15:40:44
atyde25 napisał(a):

Teraz jak musiałam porządek w fotkach zrobić to mam tak (paragony,oświaczenia i zdjęcia w wiekszości na konkursy dawno temu).
I pierwsza myśl 15-20 takich samych ujęć ale genialne wszystkie świetne.I po chwili dobra zjedź snikersa.Nawet fotki robisz kiepskie.I usunęłam tyle a dalej mam 94% zapełnienia i komunikat ,że koniec miejsca za chwilę.
Dlatego zdjęcia na konki defintywnie porzuciłam.Jak mnie te konkursy denerwują wszystkie.

Usun też te zdjęcia z kosza emotka  inaczej mogą tam siedzieć 30 dni zanim zwolni Ci się miejsce

nataliii

#7142908 Napisano: 28.11.2023 15:52:34
Pomożecie? za nic w świecie nie mogę znaleźć w swojej aplikacji tego wyzwania z żabki Garage co kończy się dziś emotka
0 0

nataliii

#7142909 Napisano: 28.11.2023 15:52:36
Pomożecie? za nic w świecie nie mogę znaleźć w swojej aplikacji tego wyzwania z żabki Garage co kończy się dziś emotka
0 0

pusheen

#7142910 Napisano: 28.11.2023 15:54:09
nataliii napisał(a):

Pomożecie? za nic w świecie nie mogę znaleźć w swojej aplikacji tego wyzwania z żabki Garage co kończy się dziś emotka

Jest w strefie piwoszy
0 0

nataliii

#7142911 Napisano: 28.11.2023 15:56:15
pusheen napisał(a):

nataliii napisał(a):

Pomożecie? za nic w świecie nie mogę znaleźć w swojej aplikacji tego wyzwania z żabki Garage co kończy się dziś emotka

Jest w strefie piwoszy

A jak ja nie mam strefy piwoszy? Nie pokazuje mi się mimo że promki piwa się pokazują emotka  brr
0 0

pusheen

#7142913 Napisano: 28.11.2023 16:02:34
nataliii napisał(a):

pusheen napisał(a):

nataliii napisał(a):

Pomożecie? za nic w świecie nie mogę znaleźć w swojej aplikacji tego wyzwania z żabki Garage co kończy się dziś emotka

Jest w strefie piwoszy

A jak ja nie mam strefy piwoszy? Nie pokazuje mi się mimo że promki piwa się pokazują emotka  brr

To niestety nie wiem, u mnie się tylko tam pokazuje emotka
0 0

zezowaty_kot

#7142914 Napisano: 28.11.2023 16:04:04
nataliii napisał(a):

pusheen napisał(a):

nataliii napisał(a):

Pomożecie? za nic w świecie nie mogę znaleźć w swojej aplikacji tego wyzwania z żabki Garage co kończy się dziś emotka

Jest w strefie piwoszy

A jak ja nie mam strefy piwoszy? Nie pokazuje mi się mimo że promki piwa się pokazują emotka  brr

Ale nie masz kodu, czy linku do konkursu? 
https://www.konkursgarage.pl/
0 0

nataliii

#7142931 Napisano: 28.11.2023 17:16:55
zezowaty_kot napisał(a):

nataliii napisał(a):

pusheen napisał(a):

nataliii napisał(a):

Pomożecie? za nic w świecie nie mogę znaleźć w swojej aplikacji tego wyzwania z żabki Garage co kończy się dziś emotka

Jest w strefie piwoszy

A jak ja nie mam strefy piwoszy? Nie pokazuje mi się mimo że promki piwa się pokazują emotka  brr

Ale nie masz kodu, czy linku do konkursu? 
https://www.konkursgarage.pl/

Kodu. :( próbowałam odinstalować aplikację , założyć nowe konto ale to wyzwanie mi się nie pokazuje:(
0 0

Emememe

#7142934 Napisano: 28.11.2023 17:26:11
nataliii napisał(a):

zezowaty_kot napisał(a):

nataliii napisał(a):

pusheen napisał(a):

nataliii napisał(a):

Pomożecie? za nic w świecie nie mogę znaleźć w swojej aplikacji tego wyzwania z żabki Garage co kończy się dziś emotka

Jest w strefie piwoszy

A jak ja nie mam strefy piwoszy? Nie pokazuje mi się mimo że promki piwa się pokazują emotka  brr

Ale nie masz kodu, czy linku do konkursu? 
https://www.konkursgarage.pl/

Kodu. :( próbowałam odinstalować aplikację , założyć nowe konto ale to wyzwanie mi się nie pokazuje:(

A masz zaznaczoną zgodę na wyświetlanie produktów alkoholowych? Aby tam wejść trzeba kliknąć 3 kropki w prawym górnym rogu ekranu, potem na dole z prawej strony są ustawienia i w zakładce udzielone zgody powinnaś mieć zaznaczone tak:
1 nataliii 0

nataliii

#7142936 Napisano: 28.11.2023 17:27:22
Emememe napisał(a):

nataliii napisał(a):

zezowaty_kot napisał(a):

nataliii napisał(a):

pusheen napisał(a):

nataliii napisał(a):

Pomożecie? za nic w świecie nie mogę znaleźć w swojej aplikacji tego wyzwania z żabki Garage co kończy się dziś emotka

Jest w strefie piwoszy

A jak ja nie mam strefy piwoszy? Nie pokazuje mi się mimo że promki piwa się pokazują emotka  brr

Ale nie masz kodu, czy linku do konkursu? 
https://www.konkursgarage.pl/

Kodu. :( próbowałam odinstalować aplikację , założyć nowe konto ale to wyzwanie mi się nie pokazuje:(

A masz zaznaczoną zgodę na wyświetlanie produktów alkoholowych? Aby tam wejść trzeba kliknąć 3 kropki w prawym górnym rogu ekranu, potem na dole z prawej strony są ustawienia i w zakładce udzielone zgody powinnaś mieć zaznaczone tak:

Właśnie też to mam;(
0 0

zezowaty_kot

#7142943 Napisano: 28.11.2023 18:09:47
nataliii napisał(a):

zezowaty_kot napisał(a):

nataliii napisał(a):

pusheen napisał(a):

nataliii napisał(a):

Pomożecie? za nic w świecie nie mogę znaleźć w swojej aplikacji tego wyzwania z żabki Garage co kończy się dziś emotka

Jest w strefie piwoszy

A jak ja nie mam strefy piwoszy? Nie pokazuje mi się mimo że promki piwa się pokazują emotka  brr

Ale nie masz kodu, czy linku do konkursu? 
https://www.konkursgarage.pl/

Kodu. :( próbowałam odinstalować aplikację , założyć nowe konto ale to wyzwanie mi się nie pokazuje:(

Pisz przez formularz do żabki, może jeszcze zdąża Ci wysłać. Napisz i zadzwoń dodatkowo po 10 minutach, powiedz, że konkurs się zaraz kończy. Dołącz zdjęcie paragonu.
0 0

nataliii

#7142946 Napisano: 28.11.2023 18:18:40
zezowaty_kot napisał(a):

nataliii napisał(a):

zezowaty_kot napisał(a):

nataliii napisał(a):

pusheen napisał(a):

nataliii napisał(a):

Pomożecie? za nic w świecie nie mogę znaleźć w swojej aplikacji tego wyzwania z żabki Garage co kończy się dziś emotka

Jest w strefie piwoszy

A jak ja nie mam strefy piwoszy? Nie pokazuje mi się mimo że promki piwa się pokazują emotka  brr

Ale nie masz kodu, czy linku do konkursu? 
https://www.konkursgarage.pl/

Kodu. :( próbowałam odinstalować aplikację , założyć nowe konto ale to wyzwanie mi się nie pokazuje:(

Pisz przez formularz do żabki, może jeszcze zdąża Ci wysłać. Napisz i zadzwoń dodatkowo po 10 minutach, powiedz, że konkurs się zaraz kończy. Dołącz zdjęcie paragonu.

Mój telefon coś nie ogarnia tego- u męża zainstalowałam aplikację i jest strefa piwoszy! Dzięki za pomoc!:)
0 0

nataliii

#7142947 Napisano: 28.11.2023 18:18:42
zezowaty_kot napisał(a):

nataliii napisał(a):

zezowaty_kot napisał(a):

nataliii napisał(a):

pusheen napisał(a):

nataliii napisał(a):

Pomożecie? za nic w świecie nie mogę znaleźć w swojej aplikacji tego wyzwania z żabki Garage co kończy się dziś emotka

Jest w strefie piwoszy

A jak ja nie mam strefy piwoszy? Nie pokazuje mi się mimo że promki piwa się pokazują emotka  brr

Ale nie masz kodu, czy linku do konkursu? 
https://www.konkursgarage.pl/

Kodu. :( próbowałam odinstalować aplikację , założyć nowe konto ale to wyzwanie mi się nie pokazuje:(

Pisz przez formularz do żabki, może jeszcze zdąża Ci wysłać. Napisz i zadzwoń dodatkowo po 10 minutach, powiedz, że konkurs się zaraz kończy. Dołącz zdjęcie paragonu.

Mój telefon coś nie ogarnia tego- u męża zainstalowałam aplikację i jest strefa piwoszy! Dzięki za pomoc!:)
0 0