Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

happybee

#7142856 Napisano: 28.11.2023 12:36:31
mamadwojga napisał(a):

maixys napisał(a):

mamadwojga napisał(a):

byekitty napisał(a):

czy ktoś dostał maila/widział screena dot. wygranej iPhona z M&msów? Nie chodzi mi o pogłoski z instagrama, tylko o namacalny dowód emotka  może być PW emotka emotka

Dołączam do pytania. Moja córka miała fantastyczne zdjęcie, sto razy ładniejsze od mojego. U mnie tysiak u niej pustki....Nie chce mi się aż wierzyć.

To jest zawsze subiektywne. To, co dla nas może być oczywiste lub wyjątkowe, niekoniecznie musi być tak odbierane przez komisję. Różne perspektywy mogą prowadzić do różnych interpretacji tego samego obrazu. Nie wątpię że zdjęcie Twojej córki było fantastyczne, ale zupełnie inaczej może interpretować to komisja - interpretacja może zależeć nawet od tego jaki ktoś ma nastrój - jest tutaj zbyt dużo zmiennych, żeby przewidzieć że akurat zdjęcie x wygra a nie zdjęcie y. 

Dla dodatkowego zobrazowania, podam przykład z autopsji - w pracach pisemnych przywiązuję do nich dużą wagę emocjonalną, szczególnie jeżeli spędzę nad tekstem x godzin i straaaaaaszniee mi się on podoba, a w praktyce okazuje się że komisja albo nie zrozumiała przekazu, albo coś innego było nie tak i wygrywam zgłoszeniem które napisałem na kolanie, w ciągu 5 minut albo też nie wygrywam wcale, no bo nie oszukujmy się - statystyka jest okrutna emotka   oczywiście to zawsze ból emotka  ale każdego dnia, uczę się dystansu.

Jasne, rozumiem to i też tak mam czasem z MEGA tekstem, który nie zdobywa nawet nagrody pocieszenia, a pisany na kolanie wygrywa główną. Wiadomo, de gustibus..., ALE jak nikt z forum się nie chwali głównymi, a zdjęcie córki było NAPRAWDĘ DOBRE, jej chłopak jest operatorem filmowym i ma super sprzęt, super oświetlenie i w ogóle zdjęcie wyszło zachwycające (nie tylko matkę), zabwne i kolorowe, to się ciągle łudzimy, że po prostu nie informowali jeszcze o głównych. I tylko dlatego dopytuję. Zdecydowanie umiem przegrywać i biorę wszystko na klatę. Rozumiem że komisja mogła brać pod uwagę różne inne cechy zdjęcia. Tylko się dziwię że nikt z forum tym IPhone się pochwalił. I gdzieś na dnie serca jest ta iskierka że jeszcze nie jest pozamiatane....

niestety często jest tak, że kiedy się najbardziej staramy to nic z tego nie ma emotka też sądziłam, ze zrobiłam kreatywne foto, a tu lipton; nie mniej wierzę że ktoś mógł mieć świetne wykonanie a wygrało coś przeciętnego - trzeba z tym żyć, liczmy że się w końcu każdemu z nas da wygrać coś słusznie i to co konkretnie chcemy emotka

pawelski

#7142865 Napisano: 28.11.2023 13:27:15
W wynikach Crunchips Chipsujemy zauważyłem Sebastiana z programu " Chłopaki do wzięcia " emotka
0 0

katake

#7142868 Napisano: 28.11.2023 13:42:50
pawelski napisał(a):

W wynikach Crunchips Chipsujemy zauważyłem Sebastiana z programu " Chłopaki do wzięcia " emotka

Gdzie widzisz wyniki?
0 0

8igora9

#7142871 Napisano: 28.11.2023 13:53:52
onazielona86 napisał(a):

Hej pytanie o karty Edenred właśnie znalazłam jakąś z konkursu i chciałam sprawdzić saldo a tu się okazało że są naliczane jakieś opłaty czy ktoś tak miał ? Nie wiem jaki to konkurs ....

Ja mam pobrana apke Edenred i tam podpięte wszystkie karty. Jest saldo i  historia transakcji, żadnych opłat 🤔
0 0

pawelski

#7142873 Napisano: 28.11.2023 13:59:04
katake napisał(a):

pawelski napisał(a):

Gdzie widzisz wyniki?

Tutaj: Chipsujemy - weź udział w konkursie i wygraj atrakcyjne nagrody!

stoneface

#7142880 Napisano: 28.11.2023 14:17:43
Ferrero to losowo wysyła bliki ? Znajoma co później wygrała już dostała, u mnie cisza.
0 0

nanajka81

#7142888 Napisano: 28.11.2023 14:46:29
stoneface napisał(a):

Ferrero to losowo wysyła bliki ? Znajoma co później wygrała już dostała, u mnie cisza.

no ja też czekam (22.10) a widziałam że ktoś tu pisał iż z 25.10 mu idzie...
1 stoneface 0

sks900

#7142891 Napisano: 28.11.2023 15:13:28
nanajka81 napisał(a):

stoneface napisał(a):

no ja też czekam (22.10) a widziałam że ktoś tu pisał iż z 25.10 mu idzie...

Jak jesteście na liście wygranych to w końcu przyślą.
0 0

atyde25

#7142894 Napisano: 28.11.2023 15:18:24
Teraz jak musiałam porządek w fotkach zrobić to mam tak (paragony,oświaczenia i zdjęcia w wiekszości na konkursy dawno temu).
I pierwsza myśl 15-20 takich samych ujęć ale genialne wszystkie świetne.I po chwili dobra zjedź snikersa.Nawet fotki robisz kiepskie.I usunęłam tyle a dalej mam 94% zapełnienia i komunikat ,że koniec miejsca za chwilę.
Dlatego zdjęcia na konki defintywnie porzuciłam.Jak mnie te konkursy denerwują wszystkie.

pusheen

#7142904 Napisano: 28.11.2023 15:32:05
Gdyby ktoś jeszcze czekał na M&M's to nie ma na co. Ktoś już wrzucił screena z wygranym iPhonem na Instagrama.
0 0

yaagatka

#7142906 Napisano: 28.11.2023 15:40:44
atyde25 napisał(a):

Teraz jak musiałam porządek w fotkach zrobić to mam tak (paragony,oświaczenia i zdjęcia w wiekszości na konkursy dawno temu).
I pierwsza myśl 15-20 takich samych ujęć ale genialne wszystkie świetne.I po chwili dobra zjedź snikersa.Nawet fotki robisz kiepskie.I usunęłam tyle a dalej mam 94% zapełnienia i komunikat ,że koniec miejsca za chwilę.
Dlatego zdjęcia na konki defintywnie porzuciłam.Jak mnie te konkursy denerwują wszystkie.

Usun też te zdjęcia z kosza emotka  inaczej mogą tam siedzieć 30 dni zanim zwolni Ci się miejsce

nataliii

#7142908 Napisano: 28.11.2023 15:52:34
Pomożecie? za nic w świecie nie mogę znaleźć w swojej aplikacji tego wyzwania z żabki Garage co kończy się dziś emotka
0 0

nataliii

#7142909 Napisano: 28.11.2023 15:52:36
Pomożecie? za nic w świecie nie mogę znaleźć w swojej aplikacji tego wyzwania z żabki Garage co kończy się dziś emotka
0 0

pusheen

#7142910 Napisano: 28.11.2023 15:54:09
nataliii napisał(a):

Jest w strefie piwoszy
0 0

nataliii

#7142911 Napisano: 28.11.2023 15:56:15
pusheen napisał(a):

nataliii napisał(a):

Jest w strefie piwoszy

A jak ja nie mam strefy piwoszy? Nie pokazuje mi się mimo że promki piwa się pokazują emotka  brr
0 0

pusheen

#7142913 Napisano: 28.11.2023 16:02:34
nataliii napisał(a):

pusheen napisał(a):

nataliii napisał(a):

Jest w strefie piwoszy

A jak ja nie mam strefy piwoszy? Nie pokazuje mi się mimo że promki piwa się pokazują emotka  brr

To niestety nie wiem, u mnie się tylko tam pokazuje emotka
0 0

zezowaty_kot

#7142914 Napisano: 28.11.2023 16:04:04
nataliii napisał(a):

pusheen napisał(a):

nataliii napisał(a):

Jest w strefie piwoszy

Ale nie masz kodu, czy linku do konkursu? 
https://www.konkursgarage.pl/
0 0

nataliii

#7142931 Napisano: 28.11.2023 17:16:55
zezowaty_kot napisał(a):

nataliii napisał(a):

pusheen napisał(a):

nataliii napisał(a):

Jest w strefie piwoszy

Kodu. :( próbowałam odinstalować aplikację , założyć nowe konto ale to wyzwanie mi się nie pokazuje:(
0 0

Emememe

#7142934 Napisano: 28.11.2023 17:26:11
nataliii napisał(a):

zezowaty_kot napisał(a):

nataliii napisał(a):

pusheen napisał(a):

nataliii napisał(a):

Jest w strefie piwoszy

Kodu. :( próbowałam odinstalować aplikację , założyć nowe konto ale to wyzwanie mi się nie pokazuje:(

A masz zaznaczoną zgodę na wyświetlanie produktów alkoholowych? Aby tam wejść trzeba kliknąć 3 kropki w prawym górnym rogu ekranu, potem na dole z prawej strony są ustawienia i w zakładce udzielone zgody powinnaś mieć zaznaczone tak:
1 nataliii 0

nataliii

#7142936 Napisano: 28.11.2023 17:27:22
Emememe napisał(a):

nataliii napisał(a):

zezowaty_kot napisał(a):

nataliii napisał(a):

pusheen napisał(a):

nataliii napisał(a):

Jest w strefie piwoszy

A masz zaznaczoną zgodę na wyświetlanie produktów alkoholowych? Aby tam wejść trzeba kliknąć 3 kropki w prawym górnym rogu ekranu, potem na dole z prawej strony są ustawienia i w zakładce udzielone zgody powinnaś mieć zaznaczone tak:

Właśnie też to mam;(
0 0