Reklama na e-Konkursy.info

WC - rozmowy o wszystkim

bajm

#7053216 Napisano: 13.10.2022 21:29:24
brucee napisał(a):

Szukam niby zwyczajnej rzeczy, ale jakoś trafić nie mogę, nawet na Allegro (chyba, że źle szukam emotka ). Będę wdzięczna za pomoc.emotka emotka Czy można gdzieś kupić jakikolwiek tygodniowy ścienny kalendarz na 2023 r. wąski paskowy do notatek, zawieszony na spiralce i zawieszce (nie - zdzierak), taki podręczny do krótkich notatek (nie jakiś rozbujały rodzinny za krocie)? Dawniej było ich mnóstwo co roku w każdym kiosku, kosztowały najwyżej kilkanaście zł, teraz sprzedawcy kalendarzy twierdzą, że u nich takich brak i to w jakiejkolwiek cenie.  

Poszukaj na bonito.pl

Kiedyś mieli mnóstwo przeróżnych kalendarzy
1 brucee 0

brucee

#7053223 Napisano: 13.10.2022 22:18:35
bajm napisał(a):

brucee napisał(a):

Szukam niby zwyczajnej rzeczy, ale jakoś trafić nie mogę, nawet na Allegro (chyba, że źle szukam emotka ). Będę wdzięczna za pomoc.emotka emotka Czy można gdzieś kupić jakikolwiek tygodniowy ścienny kalendarz na 2023 r. wąski paskowy do notatek, zawieszony na spiralce i zawieszce (nie - zdzierak), taki podręczny do krótkich notatek (nie jakiś rozbujały rodzinny za krocie)? Dawniej było ich mnóstwo co roku w każdym kiosku, kosztowały najwyżej kilkanaście zł, teraz sprzedawcy kalendarzy twierdzą, że u nich takich brak i to w jakiejkolwiek cenie.  

Poszukaj na bonito.pl

Kiedyś mieli mnóstwo przeróżnych kalendarzy

emotka  Dziękuję. 
0 0

brucee

#7053677 Napisano: 15.10.2022 21:56:03
cb656 napisał(a):


Może być taki? emotka

Dziękuję emotka , ale to miesięczny, a ja szukam tygodniowego. 
0 0

brucee

#7053701 Napisano: 16.10.2022 09:16:28
cb656 napisał(a):


Buuu... emotka O ja nieszczęśliwy... Nie wpisałem się w oczekiwania, chlip. chlip... Ni chybi, przyjdzie mi się obwiesić z rozpaczy, czy jakoś tak... emotka ...oby obwiesić na czyjejś szyi hihi emotka
To straszne jest, nie móc się wpisać w znalezienie TYGODNIOWEGO kaledarza-notatnika, wrrr...

Cebe, dzięki wielkie emotka , lecz - jak wspomniałam - szukam nie zdzieraka, tylko - na spiralce, z zawieszką, do przekładania.  emotka

0 0

ziolko

#7053761 Napisano: 16.10.2022 18:42:27
brucee wczoraj byłam w carrefourze i jest masa różnych kalendarzy
1 brucee 0

ziolko

#7053762 Napisano: 16.10.2022 18:43:21
cb656 luzik emotka  zrobiłam ciasto (sernik), więc wyszło taniej, niż lexus emotka  
W dodatku wstrzeliłam się w gusta gospodarza, bo uwielbia serniki emotka

kwadracik

#7055246 Napisano: 22.10.2022 15:45:35
kwadracik napisał(a):

Dzień dobry 
Przed weekendem przypominam się w kwestii talenciaków.Za wszystkie dotychczasowe pięknie dziękuje !
Zbieram dla szkoły moich dzieciaków .
Nieźle nam idzie,również dzięki Wam emotka .Gdyby ktoś miał zbędne poproszę o wiadomość na priv lub na maila rsyllwia@onet.eu   emotka

Do końca akcji coraz bliżej i wkrótce dam Wam spokój emotka
Ale na razie pięknie prosimy o wsparcie talenciakami,jeśli komuś są zbędne emotka
Z góry dziękuję w imieniu dzieci i swoim emotka
0 0

brucee

#7055248 Napisano: 22.10.2022 16:00:53
ziolko napisał(a):

brucee wczoraj byłam w carrefourze i jest masa różnych kalendarzy

emotka emotka
0 0

brucee

#7055686 Napisano: 25.10.2022 06:54:22
Dziś zaćmienie Słońca.  emotka
"... Następne będzie, może za sto lat...". emotka
https://www.youtu.../watch?v=DvlRiFmbZBM
0 0

lasiglasty

#7055871 Napisano: 25.10.2022 16:31:45
Szukam wersalki/sofy z funkcją spania. Nie jakieś drogiej,  ale też żeby goście się wygodnie wyspali emotka  może ktoś ostatnio kupował i poleci jakiś model? Niestety nie mam zbyt blisko sklepu z takimi meblami, żeby się przejść i wypróbować. Jestem skazana na internet. 
0 0

at-babska

#7055881 Napisano: 25.10.2022 17:31:48
lasiglasty napisał(a):

Szukam wersalki/sofy z funkcją spania. Nie jakieś drogiej,  ale też żeby goście się wygodnie wyspali emotka  może ktoś ostatnio kupował i poleci jakiś model? Niestety nie mam zbyt blisko sklepu z takimi meblami, żeby się przejść i wypróbować. Jestem skazana na internet. 

Ja sobie chwalę lyckselle z ikei. Natomiast tania jak dla mnie nie jest. Nie wiem, o jakim przedziale cenowym mowimy
0 0

mugolinka

#7056003 Napisano: 26.10.2022 11:10:51
Czy ktoś praktykował jak działa ubezpieczenie TV w ME od nieszczęśliwych wypadków? Straciłam tv bo mój 2latek rzucił w niego klockiem. Teraz kupuję nowy, rozważam opcję dokupienia pełnego ubezpieczenia i zastanawiam się czy będę chroniona gdy sytuacja się powtórzy?
0 0

radziosny

#7056005 Napisano: 26.10.2022 11:18:57
Tak sobie patrzę i nie mogę zrozumieć co się stało w przeciągu miesiąca, ale te słuchawki z loterii Kinleya poszły dwukrotnie w górę z ceną. I teraz tak - zawsze chciałem mieć takie porządne słuchawki i nie miałem zamiaru ich sprzedawać. Jednak gdzieś z tyłu głowy mam, że są ważniejsze wydatki, kredyt itp. i ogólnie, że coś się z nimi stanie.. i chyba będę musiał je sprzedać i kupić sobie tańsze emotka . Ogólnie powinienem się cieszyć chyba emotka .
0 0

zielonaszpilka

#7056013 Napisano: 26.10.2022 11:38:52
radziosny napisał(a):

Tak sobie patrzę i nie mogę zrozumieć co się stało w przeciągu miesiąca, ale te słuchawki z loterii Kinleya poszły dwukrotnie w górę z ceną. I teraz tak - zawsze chciałem mieć takie porządne słuchawki i nie miałem zamiaru ich sprzedawać. Jednak gdzieś z tyłu głowy mam, że są ważniejsze wydatki, kredyt itp. i ogólnie, że coś się z nimi stanie.. i chyba będę musiał je sprzedać i kupić sobie tańsze emotka . Ogólnie powinienem się cieszyć chyba emotka .

Ceny całej elektroniki idą w górę. Inflacja i słaba złotówka robi swoje.
mugolinka napisał(a):

Czy ktoś praktykował jak działa ubezpieczenie TV w ME od nieszczęśliwych wypadków? Straciłam tv bo mój 2latek rzucił w niego klockiem. Teraz kupuję nowy, rozważam opcję dokupienia pełnego ubezpieczenia i zastanawiam się czy będę chroniona gdy sytuacja się powtórzy?

U nas była podobna sytuacja. Telewizor naprawili w ramach tego rozszerzonego ubezpieczenia. Kurier przyjechał z pudłem, zapakował, zabrał. W ciągu tygodnia był z powrotem. Edit. Tylko u nas ubezpieczenie było z euro RTV AGD, ale pewnie działa to tak samo.
1 radziosny 0

sabaka

#7056014 Napisano: 26.10.2022 11:39:43
radziosny napisał(a):

Tak sobie patrzę i nie mogę zrozumieć co się stało w przeciągu miesiąca, ale te słuchawki z loterii Kinleya poszły dwukrotnie w górę z ceną. I teraz tak - zawsze chciałem mieć takie porządne słuchawki i nie miałem zamiaru ich sprzedawać. Jednak gdzieś z tyłu głowy mam, że są ważniejsze wydatki, kredyt itp. i ogólnie, że coś się z nimi stanie.. i chyba będę musiał je sprzedać i kupić sobie tańsze emotka . Ogólnie powinienem się cieszyć chyba emotka .

To trochę tak jak mój mąż. Wygrałam słuchawki, on zawsze chciał w tym stylu, więc stwierdziliśmy, że zostawimy dla niego. Ale jak zobaczył po ile takie chodzą, to wolał sprzedać i kupić sobie tańsze. Żałuje na siebie takich rzeczy, więc je otworzyłam i nie ma że się sprzeda 😉 
My też patrzymy pod kredyt i że są ważniejsze wydatki, ale czasami trzeba korzystać z życia a nie bronić sobie wszystkiego, bo się mniej "opłaca" finansowo 

delfinka101

#7056016 Napisano: 26.10.2022 11:54:37
sabart napisał(a):

To trochę tak jak mój mąż. Wygrałam słuchawki, on zawsze chciał w tym stylu, więc stwierdziliśmy, że zostawimy dla niego. Ale jak zobaczył po ile takie chodzą, to wolał sprzedać i kupić sobie tańsze. Żałuje na siebie takich rzeczy, więc je otworzyłam i nie ma że się sprzeda 😉 My też patrzymy pod kredyt i że są ważniejsze wydatki, ale czasami trzeba korzystać z życia a nie bronić sobie wszystkiego, bo się mniej "opłaca" finansowo 

U mnie też wiecznie opd kreską i co się da sprzedaje ale w tym roku wyjątkowo bardzo dużo rzeczy zostało w  domu i wygrane takie typowo do mieszkania. Teraz się nawet cieszę, ze nie sprzedałam telewizora czy nie przyszło mi do głowy sprzedawać kart z somersby.  

monnikk

#7056024 Napisano: 26.10.2022 12:02:15
sabart napisał(a):

To trochę tak jak mój mąż. Wygrałam słuchawki, on zawsze chciał w tym stylu, więc stwierdziliśmy, że zostawimy dla niego. Ale jak zobaczył po ile takie chodzą, to wolał sprzedać i kupić sobie tańsze. Żałuje na siebie takich rzeczy, więc je otworzyłam i nie ma że się sprzeda 😉 
My też patrzymy pod kredyt i że są ważniejsze wydatki, ale czasami trzeba korzystać z życia a nie bronić sobie wszystkiego, bo się mniej "opłaca" finansowo 

Ja tak samo otworzyłam i zarejestrowałam czytnik na męża. Zawsze chciał mieć, a teraz wymyślił, że w sumie to on może nadal na komórce czytaćemotka  Ale skoro już zarejestrowany, to jednak bardzo się cieszy emotka  Najbardziej w nagrodach lubię to, że czasem mogę mieć rzeczy, które są fajne, ale nigdy bym ich nie kupiła, bo nie są niezbędne, no i zawsze są jakieś pilniejsze wydatki. 

nanajka81

#7056030 Napisano: 26.10.2022 12:13:53
radziosny napisał(a):

Tak sobie patrzę i nie mogę zrozumieć co się stało w przeciągu miesiąca, ale te słuchawki z loterii Kinleya poszły dwukrotnie w górę z ceną. I teraz tak - zawsze chciałem mieć takie porządne słuchawki i nie miałem zamiaru ich sprzedawać. Jednak gdzieś z tyłu głowy mam, że są ważniejsze wydatki, kredyt itp. i ogólnie, że coś się z nimi stanie.. i chyba będę musiał je sprzedać i kupić sobie tańsze emotka . Ogólnie powinienem się cieszyć chyba emotka .

Mój mąż ma kilka różnych par słuchawek - cenowo od 400 zł do obecnie 1300 zł (kinley) i stwierdził że nie rozumie czemu one mają taką cenę bo wg niego nie są jakieś mega lepsze niż te które on kupił kilka lat wstecz za 500 zł. Nawet dał mi do porównania jak te z Kinleya redukują hałas w porównaniu do jego ulubionych znacznie tańszych. Ale zostawiłam bo sprzedawać za pół ceny i bujać się z kupującymi oraz w razie czego gwarancją to mi się nie chce.

kwadracik

#7056410 Napisano: 28.10.2022 10:24:29
kwadracik napisał(a):

kwadracik napisał(a):

Dzień dobry 
Przed weekendem przypominam się w kwestii talenciaków.Za wszystkie dotychczasowe pięknie dziękuje !
Zbieram dla szkoły moich dzieciaków .
Nieźle nam idzie,również dzięki Wam emotka .Gdyby ktoś miał zbędne poproszę o wiadomość na priv lub na maila rsyllwia@onet.eu   emotka

Do końca akcji coraz bliżej i wkrótce dam Wam spokój emotka
Ale na razie pięknie prosimy o wsparcie talenciakami,jeśli komuś są zbędne emotka
Z góry dziękuję w imieniu dzieci i swoim emotka

Do wymarzonego celu brakuje jeszcze trochę,ale cała szkoła dzielnie zbiera.
Dziś też niezmiennie proszę Was o pomoc i baardzo dziękuję osobom,które regularnie podsyłają mi talenciaki emotka

geps4

#7056567 Napisano: 28.10.2022 17:51:44
hello, jaki macie system na trzymanie paragonów, czy ktoś coś może polecić? Mam ich trochę i powoli mi to utrudnia życie xd
0 0