Reklama na e-Konkursy.info

WC - rozmowy o wszystkim

cb656

#7056973 Napisano: 31.10.2022 12:19:20
visserarthur napisał(a):

Ps: Z racji, że jesteś taki pomocny, możesz mnie uświadomić, jak się robi kopiowanie z innego wątku? To przydatne, a ja nie ukrywam, że w sprawach internetowych jakoś mi nie idzie...

emotka Przecieram oczy z niedowierzania po przeczytaniu tego pytania...
Podpuszczasz mnie? Drażnisz się? emotka
No ale żeby nie było, że chowam wiedzę dla siebie, prosię brdzo, krok po kroku. emotka

Jest jakiś wpis, na który chcesz odpowiedzieć w topie A.
Klikasz standardowo "cytuj wiadomość" (dostępne w górnym, prawym obszarze wpisu), po czym po prostu kopiujesz tę cytowaną wypowiedź, przechodzisz do topu B, wklejasz w pole nowej wiadomości i kontynuujesz, czyli komentujesz lub odpowiadasz.

No wietrzę w tym jakiś podstęp, tylko nie wiem jaki? emotka emotka emotka

visserarthur

#7056985 Napisano: 31.10.2022 13:04:04
cb656 napisał(a):

visserarthur napisał(a):

Ps: Z racji, że jesteś taki pomocny, możesz mnie uświadomić, jak się robi kopiowanie z innego wątku? To przydatne, a ja nie ukrywam, że w sprawach internetowych jakoś mi nie idzie...

emotka Przecieram oczy z niedowierzania po przeczytaniu tego pytania...
Podpuszczasz mnie? Drażnisz się? emotka
No ale żeby nie było, że chowam wiedzę dla siebie, prosię brdzo, krok po kroku. emotka

Jest jakiś wpis, na który chcesz odpowiedzieć w topie A.
Klikasz standardowo "cytuj wiadomość" (dostępne w górnym, prawym obszarze wpisu), po czym po prostu kopiujesz tę cytowaną wypowiedź, przechodzisz do topu B, wklejasz w pole nowej wiadomości i kontynuujesz, czyli komentujesz lub odpowiadasz.

No wietrzę w tym jakiś podstęp, tylko nie wiem jaki? emotka emotka emotka

Pisałem, że nie potrafię. Podstępu brak. Już chyba wiem jak, to wypróbuję, jak będzie potrzeba.
Ps: Kopiowanie ok- wiem, ale nie wiedziałem, że jak się skopiuje do innego wątku, to cytowana osoba dostaje powiadomienie, więc trzeba chyba odpowiednio to zrobić, by powiadomienie się wyświetliło...
1 cb656 0

cb656

#7056993 Napisano: 31.10.2022 13:26:39
visserarthur napisał(a):

cb656 napisał(a):

visserarthur napisał(a):

Ps: Z racji, że jesteś taki pomocny, możesz mnie uświadomić, jak się robi kopiowanie z innego wątku? To przydatne, a ja nie ukrywam, że w sprawach internetowych jakoś mi nie idzie...

emotka Przecieram oczy z niedowierzania po przeczytaniu tego pytania...
Podpuszczasz mnie? Drażnisz się? emotka
No ale żeby nie było, że chowam wiedzę dla siebie, prosię brdzo, krok po kroku. emotka

Jest jakiś wpis, na który chcesz odpowiedzieć w topie A.
Klikasz standardowo "cytuj wiadomość" (dostępne w górnym, prawym obszarze wpisu), po czym po prostu kopiujesz tę cytowaną wypowiedź, przechodzisz do topu B, wklejasz w pole nowej wiadomości i kontynuujesz, czyli komentujesz lub odpowiadasz.

No wietrzę w tym jakiś podstęp, tylko nie wiem jaki? emotka emotka emotka

Pisałem, że nie potrafię. Podstępu brak. Już chyba wiem jak, to wypróbuję, jak będzie potrzeba.
Ps: Kopiowanie ok- wiem, ale nie wiedziałem, że jak się skopiuje do innego wątku, to cytowana osoba dostaje powiadomienie, więc trzeba chyba odpowiednio to zrobić, by powiadomienie się wyświetliło...

By ktoś dpstał powiadomienie, wystarczy że do jego nicka w podstawowej formie przykleisz z przodu "małpę". Tyle, że na przykład przyklejenie dodatkowego znaku, choćby przecinka, skutkuje tym, że powiadomienie nie zostanie wysłane. Na przykład: visserarthur, czy dostałeś powiadomienie? 
0 0

visserarthur

#7056998 Napisano: 31.10.2022 13:45:38
cb656 tylko: cb656 dodał(a) odpowiedź w: WC - rozmowy o wszystkim
Przypomniało mi się, jak lokalne schronisko prosiło o oznaczanie ich na fb, aby mogli wygrać karmę i też nie wiedziałem jak się to robi, no i właśnie miałem dać @ przed nazwą. 
Ps: Nie mam problemu przyznać się, że nie posiadam kompetencji w jakiejś dziedzinie- nie ma opcji wiedzieć wszystko z każdej dziedziny emotka
1 cb656 0

zielonaszpilka

#7056999 Napisano: 31.10.2022 13:46:18
cb656 napisał(a):

visserarthur napisał(a):

cb656 napisał(a):

visserarthur napisał(a):

Ps: Z racji, że jesteś taki pomocny, możesz mnie uświadomić, jak się robi kopiowanie z innego wątku? To przydatne, a ja nie ukrywam, że w sprawach internetowych jakoś mi nie idzie...

emotka Przecieram oczy z niedowierzania po przeczytaniu tego pytania...
Podpuszczasz mnie? Drażnisz się? emotka
No ale żeby nie było, że chowam wiedzę dla siebie, prosię brdzo, krok po kroku. emotka

Jest jakiś wpis, na który chcesz odpowiedzieć w topie A.
Klikasz standardowo "cytuj wiadomość" (dostępne w górnym, prawym obszarze wpisu), po czym po prostu kopiujesz tę cytowaną wypowiedź, przechodzisz do topu B, wklejasz w pole nowej wiadomości i kontynuujesz, czyli komentujesz lub odpowiadasz.

No wietrzę w tym jakiś podstęp, tylko nie wiem jaki? emotka emotka emotka

Pisałem, że nie potrafię. Podstępu brak. Już chyba wiem jak, to wypróbuję, jak będzie potrzeba.
Ps: Kopiowanie ok- wiem, ale nie wiedziałem, że jak się skopiuje do innego wątku, to cytowana osoba dostaje powiadomienie, więc trzeba chyba odpowiednio to zrobić, by powiadomienie się wyświetliło...

By ktoś dpstał powiadomienie, wystarczy że do jego nicka w podstawowej formie przykleisz z przodu "małpę". Tyle, że na przykład przyklejenie dodatkowego znaku, choćby przecinka, skutkuje tym, że powiadomienie nie zostanie wysłane. Na przykład: visserarthur, czy dostałeś powiadomienie? 

Zapewne dostał powiadomienie, bo odpowiadałeś na jego post emotka  ja mogę spróbować z przecinkiem visserarthur, dostałeś powiadomienie?;)
1 cb656 0

visserarthur

#7057001 Napisano: 31.10.2022 13:49:24
zielonaszpilka napisał(a):

cb656 napisał(a):

visserarthur napisał(a):

cb656 napisał(a):

visserarthur napisał(a):

Ps: Z racji, że jesteś taki pomocny, możesz mnie uświadomić, jak się robi kopiowanie z innego wątku? To przydatne, a ja nie ukrywam, że w sprawach internetowych jakoś mi nie idzie...

emotka Przecieram oczy z niedowierzania po przeczytaniu tego pytania...
Podpuszczasz mnie? Drażnisz się? emotka
No ale żeby nie było, że chowam wiedzę dla siebie, prosię brdzo, krok po kroku. emotka

Jest jakiś wpis, na który chcesz odpowiedzieć w topie A.
Klikasz standardowo "cytuj wiadomość" (dostępne w górnym, prawym obszarze wpisu), po czym po prostu kopiujesz tę cytowaną wypowiedź, przechodzisz do topu B, wklejasz w pole nowej wiadomości i kontynuujesz, czyli komentujesz lub odpowiadasz.

No wietrzę w tym jakiś podstęp, tylko nie wiem jaki? emotka emotka emotka

Pisałem, że nie potrafię. Podstępu brak. Już chyba wiem jak, to wypróbuję, jak będzie potrzeba.
Ps: Kopiowanie ok- wiem, ale nie wiedziałem, że jak się skopiuje do innego wątku, to cytowana osoba dostaje powiadomienie, więc trzeba chyba odpowiednio to zrobić, by powiadomienie się wyświetliło...

By ktoś dpstał powiadomienie, wystarczy że do jego nicka w podstawowej formie przykleisz z przodu "małpę". Tyle, że na przykład przyklejenie dodatkowego znaku, choćby przecinka, skutkuje tym, że powiadomienie nie zostanie wysłane. Na przykład: visserarthur, czy dostałeś powiadomienie? 

Zapewne dostał powiadomienie, bo odpowiadałeś na jego post emotka  ja mogę spróbować z przecinkiem visserarthur, dostałeś powiadomienie?;)

Tak: zielonaszpilka dodał(a) odpowiedź w: WC - rozmowy o wszystkim

cb656

#7057006 Napisano: 31.10.2022 14:08:43
visserarthur napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

Zapewne dostał powiadomienie, bo odpowiadałeś na jego post emotka  ja mogę spróbować z przecinkiem visserarthur, dostałeś powiadomienie?;)

Tak: zielonaszpilka dodał(a) odpowiedź w: WC - rozmowy o wszystkim

ERRATA: wycofuję się z tego przecinka. Kiedyś tak było, zgłaszałem Adrianowi, ale nie dostałem żadnej odpowiedzi, najprawdopodobniej poprawił to jak zwykle w pośpiechu i po cichu. Najważniejsze, że działa. Gdyby nie działało, to we wpisanym komentarzu nadal widoczna byłaby małpa. Skoro jej nie widać w tekście przy nicku, znaczy że powiadomienie poszło.
----
edit: pisałem o tym w sierpniu https://www.e-kon...+ma%C5%82pa#p6875092

cb656

#7057008 Napisano: 31.10.2022 14:12:00
visserarthur napisał(a):

Nie mam problemu przyznać się, że nie posiadam kompetencji w jakiejś dziedzinie - nie ma opcji wiedzieć wszystko z każdej dziedziny emotka

emotka emotka I bardzo dobrze, kto pyta, nie błądzi. Choć sądziłem, że w pytaniu chodziło o samo kopiowanie... emotka
Ja też nie mam z tym żadnego problemu, ani oporów. Stąd na przykład tyle moich pytań do Admina na forum emotka
Najgorzej tkwić w fałszywym przekonaniu, że się pozjadało wszystkie rozumy. emotka

visserarthur

#7057017 Napisano: 31.10.2022 14:40:14
cb656 napisał(a):

visserarthur napisał(a):

Nie mam problemu przyznać się, że nie posiadam kompetencji w jakiejś dziedzinie - nie ma opcji wiedzieć wszystko z każdej dziedziny emotka

emotka emotka I bardzo dobrze, kto pyta, nie błądzi. Choć sądziłem, że w pytaniu chodziło o samo kopiowanie... emotka
Ja też nie mam z tym żadnego problemu, ani oporów. Stąd na przykład tyle moich pytań do Admina na forum emotka
Najgorzej tkwić w fałszywym przekonaniu, że się pozjadało wszystkie rozumy. emotka

Chodziło o to, by skopiować tak, aby osoba, której się odpowiada w innym wątku, zobaczyła tę odpowiedź   emotka . Czyli @nick i hulaj dusza emotka
1 cb656 0

cb656

#7057019 Napisano: 31.10.2022 14:49:29
visserarthur napisał(a):

cb656 napisał(a):

visserarthur napisał(a):

Z racji, że jesteś taki pomocny, możesz mnie uświadomić, jak się robi kopiowanie z innego wątku? To przydatne, a ja nie ukrywam, że w sprawach internetowych jakoś mi nie idzie...

...sądziłem, że w (tak postawionym) pytaniu chodziło o samo kopiowanie... emotka

Chodziło o to, by skopiować tak, aby osoba, której się odpowiada w innym wątku, zobaczyła tę odpowiedź   emotka . Czyli @nick i hulaj dusza emotka

Dlatego nadal uważam, że precyzja wypowiedzi dużo daje i wiele ułatwia... emotka emotka

visserarthur

#7057022 Napisano: 31.10.2022 14:59:51
cb656 napisał(a):

visserarthur napisał(a):

cb656 napisał(a):

visserarthur napisał(a):

Z racji, że jesteś taki pomocny, możesz mnie uświadomić, jak się robi kopiowanie z innego wątku? To przydatne, a ja nie ukrywam, że w sprawach internetowych jakoś mi nie idzie...

...sądziłem, że w (tak postawionym) pytaniu chodziło o samo kopiowanie... emotka

Chodziło o to, by skopiować tak, aby osoba, której się odpowiada w innym wątku, zobaczyła tę odpowiedź   emotka . Czyli @nick i hulaj dusza emotka

Dlatego nadal uważam, że precyzja wypowiedzi dużo daje i wiele ułatwia... emotka emotka

Ciężko być precyzyjnym, jak nie wiadomo, o co kaman emotka . Wydawało mi się, że trzeba zastosować jakiś myk, żeby całość odpowiednio skopiować (jakąś kwerendę zrobić, funkcję "jeżeli", lub inne cudo- to tak z informatyki mi pojęcia same w głowie zostały).
Ps: Właśnie, jakby ktoś wiedział. Kiedyś mi znajomy zrobił w pliku Ecxela do wygranych takie coś, że wpisywałem w jednej kolumnie oznaczenie numeru telefonu, np. plus1, a w kolejnej wystarczyło wpisać =plus1 i wyskakiwał od razu numer tego telefonu i tak miałem np. numery od plus1 do plus50 i nie musiałem pamiętać tych numerów, bo wystarczyło zrobić chyba jakąś zagnieżdżoną funkcję "jeżeli, to". Coś mi później się popierniczyło i już mi to nie działa...
0 0

melancholia

#7057781 Napisano: 04.11.2022 02:22:05
Z ciekawostek: co w trawie piszczy na rumuńskim podwórku konkursowym. 

Zakup 3 produktów marki Fino, u nas nazywają się Jan Niezbędny i chyba nie robią konkursów w Polsce? Do wygrania 6 robotów sprzątających po ok 1500 zł, 12 głośników po ok. 500 zł, i 180 zestawów produktów.

Zakup Milki, Oreo albo Philadelphia za ok. 15 zł. Do wygrania 60 urządzeń Tefal do pieczenia po ok. 500 zł i 210 zestawów z akcesoriami do pieczenia.

Loteria wody Dorna. Właściciel marki to Coca-Cola u nas mają np. Kroplę Beskidu. Wystarczy kupić butelkę 500 ml. Do wygrania autko za prawie 190 tysięcy złotych, 90 par eko butów po ok. 900 zł i 675 pojemników do segregowania odpadów po ok. 200 zł.


W Auchan trzeba kupić 2 produkty Fairy (kapsułki lub płyn) do wygrania 5 zmywarek Whirlpool ow artości ok. 2700 zł.

Dare skromnie. Zakup za ok. 9,5 zł, to wygrania 1 karta ok. 9,5 tyś zł. Do tego za zakup w jednej sieci sklepów 10 x ok. 670 zł.


NIVEA zakup za ok 27 zł, 3 wycieczki do Disneylandu w Paryżu po ok. 13 tysięcy złoty (przelot, zakwaterowanie, itp.),
 30 bonów do Ikei po ok. 480 zł i 300 zestawów NIVEA.



Za zakupy w jednej z sieciowych aptek 10 x samochód Dacia.


Na urodziny Auchan za zakupy z kartą MyClub: 1 x ok. 280000 zł, 16 x ok. 4600 zł, 160 x ok. 460 zł, 1.600 x ok. 46 zł.

Jagermeister zakupu minimum butelka 0,7. Do wygrania przyczepa kempingowa o wartości ok. 190 tysięcy złotych lub można wybrać równowartość w gotówce. 6 x dozownik do Jagermeistera, i 42 x butelka Jagermeistera 0,7 plus 4 kieliszki i mata. U nas chyba dają butelkę 0,5 i 2 kieliszki emotka

Wystarczy kupić 1 produkt Tena. Do wygrania 1 x roczny zapas Tena, 47 x suszarka, 47 x mniejszy zestaw produktów Tena.


Znowu wystarczy kupić 1 produkt Heinz. Do wygrania jeden voucher na wakacje na ok. 4700 zł, 6 zestawów po 2 rowery o wartości. ok. 3800 zł, 6 koszy piknikowych i 40 zestawów przyborów kuchennych.

Za zakupy w Lidli z karta za ok. 95 zł. 1 x BMW za ok. 160 tysięcy zł, 3 x rower za ok. 5 tysięcy, 5 x iPhone 13 Pro

Zakup 1 dowolnej Nutelli (nawet 30 g). 50 x wypiekacz do chleba o wartości ok. 500 zł.


Zakup 2 produktów  Libresse. 1 x ok. 9500 zł, 61 x bon na ok 190 zł do DM, 61 x bon na ok. 190 zł do Cora.



zielonaszpilka

#7057787 Napisano: 04.11.2022 06:59:44
melancholia napisał(a):

Z ciekawostek: co w trawie piszczy na rumuńskim podwórku konkursowym. 

Zakup 3 produktów marki Fino, u nas nazywają się Jan Niezbędny i chyba nie robią konkursów w Polsce? Do wygrania 6 robotów sprzątających po ok 1500 zł, 12 głośników po ok. 500 zł, i 180 zestawów produktów.

Zakup Milki, Oreo albo Philadelphia za ok. 15 zł. Do wygrania 60 urządzeń Tefal do pieczenia po ok. 500 zł i 210 zestawów z akcesoriami do pieczenia.

Loteria wody Dorna. Właściciel marki to Coca-Cola u nas mają np. Kroplę Beskidu. Wystarczy kupić butelkę 500 ml. Do wygrania autko za prawie 190 tysięcy złotych, 90 par eko butów po ok. 900 zł i 675 pojemników do segregowania odpadów po ok. 200 zł.


W Auchan trzeba kupić 2 produkty Fairy (kapsułki lub płyn) do wygrania 5 zmywarek Whirlpool ow artości ok. 2700 zł.

Dare skromnie. Zakup za ok. 9,5 zł, to wygrania 1 karta ok. 9,5 tyś zł. Do tego za zakup w jednej sieci sklepów 10 x ok. 670 zł.


NIVEA zakup za ok 27 zł, 3 wycieczki do Disneylandu w Paryżu po ok. 13 tysięcy złoty (przelot, zakwaterowanie, itp.),
 30 bonów do Ikei po ok. 480 zł i 300 zestawów NIVEA.



Za zakupy w jednej z sieciowych aptek 10 x samochód Dacia.


Na urodziny Auchan za zakupy z kartą MyClub: 1 x ok. 280000 zł, 16 x ok. 4600 zł, 160 x ok. 460 zł, 1.600 x ok. 46 zł.

Jagermeister zakupu minimum butelka 0,7. Do wygrania przyczepa kempingowa o wartości ok. 190 tysięcy złotych lub można wybrać równowartość w gotówce. 6 x dozownik do Jagermeistera, i 42 x butelka Jagermeistera 0,7 plus 4 kieliszki i mata. U nas chyba dają butelkę 0,5 i 2 kieliszki emotka

Wystarczy kupić 1 produkt Tena. Do wygrania 1 x roczny zapas Tena, 47 x suszarka, 47 x mniejszy zestaw produktów Tena.


Znowu wystarczy kupić 1 produkt Heinz. Do wygrania jeden voucher na wakacje na ok. 4700 zł, 6 zestawów po 2 rowery o wartości. ok. 3800 zł, 6 koszy piknikowych i 40 zestawów przyborów kuchennych.

Za zakupy w Lidli z karta za ok. 95 zł. 1 x BMW za ok. 160 tysięcy zł, 3 x rower za ok. 5 tysięcy, 5 x iPhone 13 Pro

Zakup 1 dowolnej Nutelli (nawet 30 g). 50 x wypiekacz do chleba o wartości ok. 500 zł.


Zakup 2 produktów  Libresse. 1 x ok. 9500 zł, 61 x bon na ok 190 zł do DM, 61 x bon na ok. 190 zł do Cora.



Bardzo ciekawe:) Grasz tam? Masz dużą konkurencję? emotka  i czy to same loterie czy są też konkursy kreatywne?

melancholia

#7057788 Napisano: 04.11.2022 07:18:49
zielonaszpilka napisał(a):

Bardzo ciekawe:) Grasz tam? Masz dużą konkurencję? emotka  i czy to same loterie czy są też konkursy kreatywne?

Nie, tylko z ciekawości podpytałam znajomą i mi podesłała, jak to tam wygląda. Większość mają loterii, rzadziej kreatywne emotka  

notta

#7057802 Napisano: 04.11.2022 08:31:31

vanillasky-2017

#7057816 Napisano: 04.11.2022 09:13:13
A propos konkursów w innych krajach:)
Jakiś czas temu w necie znalazłam dziewczynę z UK i podglądam namiętnie jej konkursowe działaniaemotka
Di Coke, blogerka z Brighton. Bardzo ją lubię choć osobiście oczywiście nie znam.
Wrzucam, może kogoś zainteresuje, zainspiruje tak jak mnie  emotka
https://superlucky.me/
https://www.youtube.com/c/DiCoke
1 notta 0

zielonaszpilka

#7057817 Napisano: 04.11.2022 09:18:23
notta napisał(a):

https://www.googl...kb.html%3fformat=amp

Eparagony - temat wraca emotka

Bierze się za to ministerstwo - chyba żadna ministerialna aplikacja nie zrobiła szału;) do tego dalej to ma być możliwość a nie obowiązek, a poza tym klient będzie musiał podawać jakiś unikalny kod przy kasie albo skanować aplikacje - większość nie będzie tego robić. Biedronka ma już eparagony w aplikacji, ale nie powoduje to rezygnacji ze zwykłych paragonów. Nie martwię się tym w ogóle. Myślę, że jeśli eparagony się upowszechnią to do udziału w konkursie wystarczy eparagon lub kod z produktu lub z aplikacji, jak np. w konkursach żabki. Ograniczy to pewnie kupowanie paragonów czy różne kombinacje, które niektórzy uskuteczniają z paragonami, ale myślę, że nie wpłynie negatywnie na ilość konkursowy. 

kwadracik

#7058159 Napisano: 05.11.2022 08:57:50
Gdyby ktoś miał jeszcze zbędne talenciaki po zakupach z Lidla to nadal bardzo chętnie „przejmę „na rzecz szkoły moich dzieci emotka
13 listopada koniec akcji.
Dziękuję baaaardzo za dotychczasową pomoc,dzięki której udało się osiągnąć jeden zamierzony cel !emotka
0 0

agakaz2

#7058181 Napisano: 05.11.2022 11:06:01
fantagiro napisał(a):

hej 
będę jutro w stolicy z dzieciakami : 4 i 9 lat na 1 nockę 
co proponujecie zobaczyć - łazienki, Centrum Nauki Kopernik, Smart Kids Planet... 
dziękuje

moim wystarczyło pojeżdżenie metro bo tego w domu nie mamy, bi odwiedziliśmy miejsca znane z filmow
1 fantagiro 0

mczarna

#7058243 Napisano: 05.11.2022 16:04:11
fantagiro napisał(a):

hej 
będę jutro w stolicy z dzieciakami : 4 i 9 lat na 1 nockę 
co proponujecie zobaczyć - łazienki, Centrum Nauki Kopernik, Smart Kids Planet... 
dziękuje

Ogród Świateł w Powsinie,jak znajdziecie czas