Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

sledzik860

#6872751 Napisano: 28.07.2022 11:53:19
fiona25 napisał(a):

Loteria Whiskas a konkretnie dodawanie zdjęcia paragonu...konkurencja będzie mniejsza o jedną "kociarę" bo ja się poddaję

Ja wytrwałem i po 5 dniach udało mi się dodać, ale poszukałem sklepu, który wydaje paragony ładne, proste, napisane tłustym, czarnym drukiem. Zdjęcie przyciąłem maksymalnie do brzegów i zmniejszyłem rozmiar poniżej 300 kb.
1 fiona25 0

fiona25

#6872760 Napisano: 28.07.2022 12:37:29
kynio1234 napisał(a):

fiona25 napisał(a):

Loteria Whiskas a konkretnie dodawanie zdjęcia paragonu...konkurencja będzie mniejsza o jedną "kociarę" bo ja się poddaję emotka

wyślij zdjęcie messengerem do siebie samej, zapisz je i po problemie:) 

Tak już też próbowałam , wielkość jest ok a jednak coś im nie gra. Nie wiem czy to nie kwestia tego,że paragon mam z Rossmana i na każdym zdjęciu widać na środku jakby cień z prześwitującego napisu KLUB na czerwonym tle , który mają na odwrocie paragonu.Własnie zauważyłam,że na czarnym tle ten cień nie jest tak widoczny, zaraz spróbuję ,może teraz pójdzie  emotka
0 0

domika

#6872770 Napisano: 28.07.2022 13:00:23
Powinny być karniaki za dodane konkursy z błędną datą zakończenia.
Konkurs do wczoraj w bazie do dziś emotka emotka emotka
Z reguły dodaje zgłoszenia wczesniej ale mam remont i dzis znalazłam chwilę zeby zrbić fotkę i wysłac zgłoszenie a tu już po konkursie emotka emotka

https://www.e-kon...ie-z-finuu-stokrotka

asantesana

#6872771 Napisano: 28.07.2022 13:08:19
domika napisał(a):

Powinny być karniaki za dodane konkursy z błędną datą zakończenia.
Konkurs do wczoraj w bazie do dziś emotka emotka emotka
Z reguły dodaje zgłoszenia wczesniej ale mam remont i dzis znalazłam chwilę zeby zrbić fotkę i wysłac zgłoszenie a tu już po konkursie emotka emotka

https://www.e-kon...ie-z-finuu-stokrotka

No to się nieźle wkurzyłam, bo właśnie rozłożyłam wszystko do zdjecia... Zawsze sprawdzam regulamin, tutaj miałam jakąs pomroczność jasną... 
1 domika 0

southlander

#6872779 Napisano: 28.07.2022 13:37:49
 emotka
Ta kwestia była już poruszana na forum wiele razy, ale dzisiaj się wkurzyłem na maxa. Robię zgłoszenie w konkursie na FB, przeglądam jaką mam konkurencję, patrzę, gdzieś już widziałem identyczną pracę. Szukam po wcześniejszych konkursach, rzeczywiście: autoplagiat. Patrzę dalej, znowu autoplagiat. I znowu. I znowu. Można zgłosić do organizatora raz czy dwa... ale mam wrażenie że to walka z wiatrakami. Człowiek się stara konkursować uczciwie, naiwnie poświęcając nieraz cały swój wolny czas żeby na każdy konkurs wysmażyć uczciwe oryginalne zgłoszenie... no załamać się idzie. 
0 0

Aempes1

#6872832 Napisano: 28.07.2022 17:41:16
Już się podniecilem konkursem Hinense. Wspaniale nagrody. A tu głosowanie... W takim konkursie? Rozumiem w małych konkursach na FB o kosmetyki ale to jest porażka. Czy tylko ja tak uważam?
1 kumulacja 0

katee14

#6872835 Napisano: 28.07.2022 17:48:16
southlander napisał(a):

 emotka
Ta kwestia była już poruszana na forum wiele razy, ale dzisiaj się wkurzyłem na maxa. Robię zgłoszenie w konkursie na FB, przeglądam jaką mam konkurencję, patrzę, gdzieś już widziałem identyczną pracę. Szukam po wcześniejszych konkursach, rzeczywiście: autoplagiat. Patrzę dalej, znowu autoplagiat. I znowu. I znowu. Można zgłosić do organizatora raz czy dwa... ale mam wrażenie że to walka z wiatrakami. Człowiek się stara konkursować uczciwie, naiwnie poświęcając nieraz cały swój wolny czas żeby na każdy konkurs wysmażyć uczciwe oryginalne zgłoszenie... no załamać się idzie. 

0 0

katee14

#6872836 Napisano: 28.07.2022 17:49:28
Nie zapisała się moja odpowiedź tylko ta,  na którą odpisywałam.  A tak się rozpisałam 
0 0

katee14

#6872837 Napisano: 28.07.2022 17:58:19
Pisałam, że ostatnio na FB brałam udział w konkursie,  w którym miało wygrać 7 osób na jakieś 300 biorących udział. Wybrano dwie identyczne prace, z których jedna była plagiatem.  Rzucały się w oczy bo miały bardzo dużo emotek. Nie można było tego nie zauważyć przy wyborze zwycięzców, a jednak.  Dopiero po zwróceniu uwagi wybrano kogoś innego. Ale świadczy to tylko o tym, że w niektórych konkursach nawet nie czytają odpowiedzi. Ważne żeby wstawić jakieś przyciągające wzrok obrazki.
0 0

kachakacha

#6872838 Napisano: 28.07.2022 17:59:44
asantesana napisał(a):

domika napisał(a):

Powinny być karniaki za dodane konkursy z błędną datą zakończenia.
Konkurs do wczoraj w bazie do dziś emotka emotka emotka
Z reguły dodaje zgłoszenia wczesniej ale mam remont i dzis znalazłam chwilę zeby zrbić fotkę i wysłac zgłoszenie a tu już po konkursie emotka emotka

https://www.e-kon...ie-z-finuu-stokrotka

No to się nieźle wkurzyłam, bo właśnie rozłożyłam wszystko do zdjecia... Zawsze sprawdzam regulamin, tutaj miałam jakąs pomroczność jasną... 

Eh...to fest. Też poszalałam kupując wczoraj Finuu

delfinka101

#6872846 Napisano: 28.07.2022 19:02:56
domika napisał(a):

Powinny być karniaki za dodane konkursy z błędną datą zakończenia.
Konkurs do wczoraj w bazie do dziś emotka emotka emotka
Z reguły dodaje zgłoszenia wczesniej ale mam remont i dzis znalazłam chwilę zeby zrbić fotkę i wysłac zgłoszenie a tu już po konkursie emotka emotka

https://www.e-kon...ie-z-finuu-stokrotka

ale jest tam podane do 27 a dzisiaj 28, chyba, ze ktoś edytował
1 cb656 0

anialistopad

#6872850 Napisano: 28.07.2022 19:26:36
cb656 napisał(a):

Strasznie jestem wkurzony, no ale to beznadziejnie po prostu... emotka emotka
Jak ja mogłem zapomnieć od początku tygodnia o jakimś ważnym powodzie do wkurzenia, no jak?! Premierze - jak żyć w takich nieludzkich warunkach, gdy nie ma na co się wkurzać, wrrrr??! emotka emotka

Cukru nie ma,drogo wszędzie . Inflacja nas zżera ,paliwo drogie. Chcesz jeszcze czy już dość powodów?
0 0

anialistopad

#6872858 Napisano: 28.07.2022 19:43:03
cb656 napisał(a):

anialistopad napisał(a):

cb656 napisał(a):

Premierze - jak żyć w takich nieludzkich warunkach, gdy nie ma na co się wkurzać, wrrrr??! emotka emotka

Cukru nie ma, drogo wszędzie . Inflacja nas zżera, paliwo drogie. Chcesz jeszcze czy już dość powodów?

Cukier szkodzi. Nie kupuję. (podobnie jak soli, też ograniczam spożycie).
Paliwa nie używam, jeżdżę rowerem.
Inflacja mojego konta nie dotknie, bo jest puste emotka

P.S. Strasznie się wkurzam tym brakiem realnych powodów do wkurzania. Widać jakiś niedorobiony jezdem... emotka emotka emotka

To wkurzaj się tym,że masz puste konto. 
0 0

domika

#6872860 Napisano: 28.07.2022 19:47:27
cb656 napisał(a):

anialistopad napisał(a):

cb656 napisał(a):

Premierze - jak żyć w takich nieludzkich warunkach, gdy nie ma na co się wkurzać, wrrrr??! emotka emotka

Cukru nie ma, drogo wszędzie . Inflacja nas zżera, paliwo drogie. Chcesz jeszcze czy już dość powodów?

Cukier szkodzi. Nie kupuję. (podobnie jak soli, też ograniczam spożycie).
Paliwa nie używam, jeżdżę rowerem.
Inflacja mojego konta nie dotknie, bo jest puste emotka

P.S. Strasznie się wkurzam tym brakiem realnych powodów do wkurzania. Widać jakiś niedorobiony jezdem... emotka emotka emotka

Mimo, że nie używasz paliwa to i ponosisz konsekwencje podwyżki jego ceny we wszystkich produktach, które kupujesz emotka
0 0

paula9891

#6872889 Napisano: 28.07.2022 22:17:47
cb656 napisał(a):

anialistopad napisał(a):

cb656 napisał(a):

Premierze - jak żyć w takich nieludzkich warunkach, gdy nie ma na co się wkurzać, wrrrr??! emotka emotka

Cukru nie ma, drogo wszędzie . Inflacja nas zżera, paliwo drogie. Chcesz jeszcze czy już dość powodów?

Cukier szkodzi. Nie kupuję. (podobnie jak soli, też ograniczam spożycie).
Paliwa nie używam, jeżdżę rowerem.
Inflacja mojego konta nie dotknie, bo jest puste emotka

P.S. Strasznie się wkurzam tym brakiem realnych powodów do wkurzania. Widać jakiś niedorobiony jezdem... emotka emotka emotka

Eee tam, jaka inflacja? Ja to w ogóle jem to, co uprawiam (w tym roku wychodzi na to, że groszek cukrowy sztuk JEDEN i kilka poziomek). Nawet wody w kranie nie używam, kąpię się w jeziorze,lato jest przecież. Mieszkam w jaskinii, po co komu mieszkanie kupować, jak tam jest tak pięknie i naturalnie? Paliwo? A co to jest? Jak chcę odwiedzić rodziców, to wychodzę z domu i dwa dni później jestem już u nich. Po drodze wydoję jakąś krowę na polu i napiję się mleka. A w dodatku oszczędzam na siłowni. Ja nie wiem o co chodzi.
A wygrane bony do sklepów sprzedaję. Po co mi ten konsumpcjonizm? Co Wy tacy rozrzutni emotka

southlander

#6872892 Napisano: 28.07.2022 22:33:59
katee14 napisał(a):

Pisałam, że ostatnio na FB brałam udział w konkursie,  w którym miało wygrać 7 osób na jakieś 300 biorących udział. Wybrano dwie identyczne prace, z których jedna była plagiatem.  Rzucały się w oczy bo miały bardzo dużo emotek. Nie można było tego nie zauważyć przy wyborze zwycięzców, a jednak.  Dopiero po zwróceniu uwagi wybrano kogoś innego. Ale świadczy to tylko o tym, że w niektórych konkursach nawet nie czytają odpowiedzi. Ważne żeby wstawić jakieś przyciągające wzrok obrazki.

Klasyka. Ja sobie zacząłem nawet niedawno spisywać miejsca w których nie ma co liczyć na rzetelną komisję. A jeśli już biorę tam udział, to traktuję jak loterię, i zamiast się siłować z pisaniem fajnego zgłoszenia, klepnę coś w minutę wiedząc że nie ma sensu się starać ani poświęcać więcej czasu. 
1 cb656 0

pc174

#6873307 Napisano: 31.07.2022 23:53:15
Zniknęły mi vouchery do McDonald's emotka
0 0

@gnieszk@

#6873522 Napisano: 01.08.2022 20:38:26
Zakupiłam dziś Heineken na loterie Lidl. Teraz chciałam zarejestrować zgłoszenie. A tu owszem loteria tak jak w bazie do 1 sierpnia, ale zakup do 31 lipca ☹️
0 0

ReneK

#6873528 Napisano: 01.08.2022 21:08:50
@gnieszk@ napisał(a):

Zakupiłam dziś Heineken na loterie Lidl. Teraz chciałam zarejestrować zgłoszenie. A tu owszem loteria tak jak w bazie do 1 sierpnia, ale zakup do 31 lipca ☹️

Wiele osob odczuło dziś tą istotną pomyłkę w opisie! emotka
1 @gnieszk@ 0

fan-mandaryny

#6873551 Napisano: 02.08.2022 00:53:34
emotka Wkurżyłem się niemiłosiernie na siebie, jak się dowiedziałem, że przegapiłem superloterię Heinekena w Lidlu, gdzie można było wygrać s*ajfona. Tyle spraw, praca, życie rodzinne i jak zwykle brak czasu. Chyba zacznę sobie robić jakieś alerty. No ale takie są plusy mieszkania z dala od miasta. 50 km ro Lidla to przesada. Jo chyba, ze do inter, czy czy Carrefoura pojadę za jednym zamachem... Trzeba zlecać znajomym, którzy łaskawie się zgodzą i nierzadko pomylą - kupią nie to co trzeba lub w ilości, kwocie nie tej, co trzeba. No ale o to nie mam pretensji - liczą się dobre chęci i często poznaje się wtedy człowieka, ile jest on w stanie dać coś od siebie, nawet jeśli robi coś przy okazji. Sam nigdy nie wmawiam sobie i nie czuję, że robię komuś przysługę, tymczasem często jest tak, że inni lubią wykorzystać kogoś na maksa, a po jakimś czasie budzisz się z ręką w nocniku, że ty sam nigdy nie otrzymałeś od tej osoby niczego w zamian. Zadajesz sobie pytanie: dlaczego? Przecież ja byłem bezinteresowny... Nawet nie oczekiwałem wdzięczności, czyniąc komuś przysługę, ale wręcz przeciwnie: to ja byłem szczęśliwy, ze mogłem komuś pomóc.
Nie lubię być na niczyjej łasce. Wolę wszystko sam sobie załatwiać. Mówiłem kiedyś temu komuś o tej loterii, ale ten ktoś widocznie zapomniał. Mogłem sam przecież pamiętać.
Ostatnio odkryłem, że tu na forum można sobie życie uprościć. Forumowicze są tu bardzo życzliwi. No ale zaspałem i nie mogę odżałować tej loterii.
1 andii 0