Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

lasiglasty

#6876336 Napisano: 16.08.2022 11:26:07
Na liście loterii Whiskasa z ostatniego dnia zobaczyłam swoję imię, wchodzę na pocztę i oczywiście e-maila brak, to nie ja emotka  nie lubię od rana takich "niespodzianek".  Dzień zepsuty emotka

atyde25

#6876342 Napisano: 16.08.2022 11:46:25
Znam to niestety najgorzej jak ktoś ma podobne dane a tobie się wydaje ,że to ty:(

Ale mnie  wkurzyło coś innego po co są te quizy z wiedzy.Jak ktoś się nie przykłada do pracy i daje złą odpowiedź.A ty znasz dobrą ale jest zła bo tak ktoś ułożył quiz.
No masakra.I zamiast 100% masz 75%.Nie jest to najważniejsza rzecz ale już miejsce urodzenia znanej osoby mogli sprawdzić nie jest to pytanie z gruntu mega trudne:(
0 0

oldziaczek

#6876377 Napisano: 16.08.2022 14:17:28
mia napisał(a):

Poza Lay'sami dziś, opieka zdrowotna w naszym skądinąd pięknym kraju. Ale ta ostatnia to już masakrycznie. emotka I nie chodzi absolutnie o lekarzy, czy pielęgniarki, tylko o skostniały od XXX lat system, totalną biurokrację i piętrzące się na kazdym kroku idiotyzmy. emotka O NFZ to już nawet nie mówię, ale ostatnio takie same kwiatki rozkwitają na LuxMed. Nosz kurde, jak się płaci za jakiś pakiet i to wcale niemało, to mozna by liczyć na zasadnicze różnice, np. w terminach do lekarzy, terminach badań itd.? Kiedyś różnice były zasadnicze, nawet wręcz bezczelne momentami (na NFZ termin mamy za rok, ale na Luxmed za tydzień - a maszyna i obsługa ta sama...). Teraz też są bezczelne, tylko... w drugą stronę. "Wie pani, ale każdy teraz ma albo Luxmed, albo Medicover... No i tak, cito na skierowaniu też ma każdy". Kraj mlekiem i miodem płynący, normalnie...emotka I obfitujący ludźmi na tyle zdrowymi, że mogą sobie czekać... O ile doczekają oczywiście. emotka
No to mi się ulało.

Ostatnio na necie głośno było o tym, że lm i mc mają odrębne wizyty dla ludzi z zewnątrz i takich, którzy mają pakiet, przy czym oczywiście dla posiadaczy pakietów, którzy juz u nich zostawiają swoją kasę, wizyt nie ma. Do rodzinnego na luxmed 0 terminów, a ten sam lekarz na nfz (w placówce luxmed) mnóstwo terminów do wyboru... Robią nas jak chcą emotka
1 mia 0

ziolko

#6876391 Napisano: 16.08.2022 15:34:04
W kwestii opieki zdrowotnej na NZF jest fajna strona - KOLEJKI NFZ
Polecam!

Wkurza mnie, że jeżdżę do jednego lekarza do Łodzi. Zapisy na godziny, ale to i tak nic nie daje, bo jeśli ktoś ma wizytę np w południe, to przylezie od rana i wcześniej wejdzie. A później ci, co przychodzą na właściwą godzinę - to faktycznie wchodzą później.
Kiedyś tak zostałam zrobiona w konia - wizyta o 11:50 a weszłam o 14, bo "liczy się kolejność przyjścia".
To po chol.erę zapisują, skoro i tak jest wolna amerykanka???
Już kiedyś zwróciłam im na to uwagę, ale dalej nic z tym nie zrobili. 

anialistopad

#6876398 Napisano: 16.08.2022 16:22:09
Silverman2022-08-16 16:15:54 Cześć najdroższa,Do You Speak English? to dla mnie przyjemność spotkać ciebie. Nazywam się generał porucznik Kenneth. Jestem oficerem wojskowym USA. Chętnie się z Tobą zapoznam. Jestem romantyczna i fajnie się z nią spędzam. Przeczytałem Twój profil i naprawdę chcę wyrazić moje zainteresowanie. Poszukuję prawdziwych i znaczących relacji intymnych z miłością, pasją i romansem. Proszę bardzo, jeśli wyślesz mi maila na mój prywatny adres e-mail (kfmcken81@gmail.com) wyślę Ci moje zdjęcia i opowiem więcej o sobie i moich planach na przyszłość. Dużo miłości, jak mam nadzieję wkrótce usłyszeć od ciebie.kfmcken81@gmail.comGenerał porucznik Kenneth.
Też dostaliście takie go.....u nas w wiadomości? 
0 0

ziolko

#6876419 Napisano: 16.08.2022 17:23:48
anialistopad to standard w mailach od oszustów.
Dodaj jego adres do czarnej listy i tyle.
0 0

29renata

#6876420 Napisano: 16.08.2022 17:24:05
anialistopad napisał(a):

Silverman2022-08-16 16:15:54 Cześć najdroższa,Do You Speak English? to dla mnie przyjemność spotkać ciebie. Nazywam się generał porucznik Kenneth. Jestem oficerem wojskowym USA. Chętnie się z Tobą zapoznam. Jestem romantyczna i fajnie się z nią spędzam. Przeczytałem Twój profil i naprawdę chcę wyrazić moje zainteresowanie. Poszukuję prawdziwych i znaczących relacji intymnych z miłością, pasją i romansem. Proszę bardzo, jeśli wyślesz mi maila na mój prywatny adres e-mail (kfmcken81@gmail.com) wyślę Ci moje zdjęcia i opowiem więcej o sobie i moich planach na przyszłość. Dużo miłości, jak mam nadzieję wkrótce usłyszeć od ciebie.kfmcken81@gmail.comGenerał porucznik Kenneth.
Też dostaliście takie go.....u nas w wiadomości? 

Tak, chyba wszyscy.
0 0

fan-mandaryny

#6876429 Napisano: 16.08.2022 18:15:13
Wkurza mnie, że tyle fajnych konków się pojawiło jednocześnie. Wcześniej nic a nic, a w sierpniu zakupowe szaleństwo. Nie wiem, czy pociągnie to mój budżet.  emotka
0 0

cleo25

#6876439 Napisano: 16.08.2022 19:00:19

Z innej beczki, to skąd ktoś ma takie oszczędności emotka

Może wygrała w konkursach emotka

cudaczek121

#6876449 Napisano: 16.08.2022 20:26:50
koniczynka123 napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Silverman2022-08-16 16:15:54 Cześć najdroższa,Do You Speak English? to dla mnie przyjemność spotkać ciebie. Nazywam się generał porucznik Kenneth. Jestem oficerem wojskowym USA. Chętnie się z Tobą zapoznam. Jestem romantyczna i fajnie się z nią spędzam. Przeczytałem Twój profil i naprawdę chcę wyrazić moje zainteresowanie. Poszukuję prawdziwych i znaczących relacji intymnych z miłością, pasją i romansem. Proszę bardzo, jeśli wyślesz mi maila na mój prywatny adres e-mail (kfmcken81@gmail.com) wyślę Ci moje zdjęcia i opowiem więcej o sobie i moich planach na przyszłość. Dużo miłości, jak mam nadzieję wkrótce usłyszeć od ciebie.kfmcken81@gmail.comGenerał porucznik Kenneth.
Też dostaliście takie go.....u nas w wiadomości? 

No i niestety znajdują się "mądre", które takim odpisują. Dziś znów informowano, że kobieta przekazała dorobek swego życia emotka https://kalisz.wy...isableRedirects=true
Z innej beczki, to skąd ktoś ma takie oszczędności emotka

Moja mama lat 61 tez jakiś czas temu zaczela korespondencję na WhatsApp z jakimś żołnierzykiem. Dobrze, ze ona słabo zna angielski, to mi marudziła, bym jej pomogła mu odpisywać, ech. Dosyć szybko sprowadziłam ja na ziemię, ze to oszustwo i poradziłam jej, by poczytała o tego typu przekrętach w necie. Na szczęście mama nie umie sama zrobić przelewu, wiec ja jej to ogarniam, toteż bez mojej wiedzy i zgody nikomu obcemu żadnej kasy nie przeleje. No chyba ze do banku pójdzie i zleci taka wypłatę, ale mam nadzieje, ze w bankach pracownicy są wyczuleni na tego rodzaju oszustwa. Jak widać nie tylko dzieci dzialalnosc w sieci należy kontrolować, ale rodziców czasem tez.

rainbowdash

#6876484 Napisano: 16.08.2022 22:49:11

Dziewczyny, ale to jest „generał porucznik Kenneth. oficer wojskowy USA.”        Naprawdę tego nie czujecie???!! Ja tam sznurem za mundurem 😎 moje serduszko już zabiło mocniej i przelewam €. Miłość nie wybiera.. 🥰

0 0

cudaczek121

#6876487 Napisano: 16.08.2022 23:40:23
Wkurza mnie, że od kilku dni codziennie wydzwania do mnie niejaką firmą Confronter w celu porównania ofert telefonii komórkowej. Co zablokuje jeden numer, dzwonią z innego, wrr. Zmuszają  człowieka do tego, by po chamsku musiał się rozłączać!
0 0

fan-mandaryny

#6876494 Napisano: 17.08.2022 02:09:15
anialistopad napisał(a):

Nazywam się generał porucznik Kenneth.

Aż mi się scena z filmu przypomniała: "Kaizer Idiot! General Idiot! Idiot! idiot!"
1 nelunia 0

Astronautka

#6876496 Napisano: 17.08.2022 06:49:12
Kiedyś mniej ale ostatnio jakoś bardziej, gdy konkurs nie jest rozwiązany w terminie. Wiem, to nie koniec świata ale jakieś to takie irytujące....
0 0

awe

#6876497 Napisano: 17.08.2022 06:50:47
anialistopad napisał(a):

Silverman2022-08-16 16:15:54 Cześć najdroższa,Do You Speak English? to dla mnie przyjemność spotkać ciebie. Nazywam się generał porucznik Kenneth. Jestem oficerem wojskowym USA. Chętnie się z Tobą zapoznam. Jestem romantyczna i fajnie się z nią spędzam. Przeczytałem Twój profil i naprawdę chcę wyrazić moje zainteresowanie. Poszukuję prawdziwych i znaczących relacji intymnych z miłością, pasją i romansem. Proszę bardzo, jeśli wyślesz mi maila na mój prywatny adres e-mail (kfmcken81@gmail.com) wyślę Ci moje zdjęcia i opowiem więcej o sobie i moich planach na przyszłość. Dużo miłości, jak mam nadzieję wkrótce usłyszeć od ciebie.kfmcken81@gmail.comGenerał porucznik Kenneth.
Też dostaliście takie go.....u nas w wiadomości? 

Też to dostałąm w prywatnej wiadomości emotka  że też to dziadostwo nawet na tym forum znalazło sobie wejście
0 0

barraquito

#6876501 Napisano: 17.08.2022 08:00:30
Tez to dostalam i dziada zablokowalam. 
0 0

Majkii

#6876538 Napisano: 17.08.2022 10:29:09
Wkurza mnie że już ciężko wygrać w loterii Pepsi, miesiąc temu łatwiej było wygrać teraz już pewnie masa osób gra.
0 0

barcza1

#6876541 Napisano: 17.08.2022 10:50:02
awe napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Silverman2022-08-16 16:15:54 Cześć najdroższa,Do You Speak English? to dla mnie przyjemność spotkać ciebie. Nazywam się generał porucznik Kenneth. Jestem oficerem wojskowym USA. Chętnie się z Tobą zapoznam. Jestem romantyczna i fajnie się z nią spędzam. Przeczytałem Twój profil i naprawdę chcę wyrazić moje zainteresowanie. Poszukuję prawdziwych i znaczących relacji intymnych z miłością, pasją i romansem. Proszę bardzo, jeśli wyślesz mi maila na mój prywatny adres e-mail (kfmcken81@gmail.com) wyślę Ci moje zdjęcia i opowiem więcej o sobie i moich planach na przyszłość. Dużo miłości, jak mam nadzieję wkrótce usłyszeć od ciebie.kfmcken81@gmail.comGenerał porucznik Kenneth.
Też dostaliście takie go.....u nas w wiadomości? 

Też to dostałąm w prywatnej wiadomości emotka  że też to dziadostwo nawet na tym forum znalazło sobie wejście

0 0

azaflora

#6876545 Napisano: 17.08.2022 10:56:01
barcza1 napisał(a):

awe napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Silverman2022-08-16 
Też dostaliście takie go.....u nas w wiadomości? 

Też to dostałąm w prywatnej wiadomości emotka  że też to dziadostwo nawet na tym forum znalazło sobie wejście

Chyba wszyscy dostali emotka
1 andii 0

kachakacha

#6876546 Napisano: 17.08.2022 10:58:39
Ja nie, mnie nie lubi emotka