Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

cleo25

#6876439 Napisano: 16.08.2022 19:00:19

Z innej beczki, to skąd ktoś ma takie oszczędności emotka

Może wygrała w konkursach emotka

cudaczek121

#6876449 Napisano: 16.08.2022 20:26:50
koniczynka123 napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Silverman2022-08-16 16:15:54 Cześć najdroższa,Do You Speak English? to dla mnie przyjemność spotkać ciebie. Nazywam się generał porucznik Kenneth. Jestem oficerem wojskowym USA. Chętnie się z Tobą zapoznam. Jestem romantyczna i fajnie się z nią spędzam. Przeczytałem Twój profil i naprawdę chcę wyrazić moje zainteresowanie. Poszukuję prawdziwych i znaczących relacji intymnych z miłością, pasją i romansem. Proszę bardzo, jeśli wyślesz mi maila na mój prywatny adres e-mail (kfmcken81@gmail.com) wyślę Ci moje zdjęcia i opowiem więcej o sobie i moich planach na przyszłość. Dużo miłości, jak mam nadzieję wkrótce usłyszeć od ciebie.kfmcken81@gmail.comGenerał porucznik Kenneth.
Też dostaliście takie go.....u nas w wiadomości? 

No i niestety znajdują się "mądre", które takim odpisują. Dziś znów informowano, że kobieta przekazała dorobek swego życia emotka https://kalisz.wy...isableRedirects=true
Z innej beczki, to skąd ktoś ma takie oszczędności emotka

Moja mama lat 61 tez jakiś czas temu zaczela korespondencję na WhatsApp z jakimś żołnierzykiem. Dobrze, ze ona słabo zna angielski, to mi marudziła, bym jej pomogła mu odpisywać, ech. Dosyć szybko sprowadziłam ja na ziemię, ze to oszustwo i poradziłam jej, by poczytała o tego typu przekrętach w necie. Na szczęście mama nie umie sama zrobić przelewu, wiec ja jej to ogarniam, toteż bez mojej wiedzy i zgody nikomu obcemu żadnej kasy nie przeleje. No chyba ze do banku pójdzie i zleci taka wypłatę, ale mam nadzieje, ze w bankach pracownicy są wyczuleni na tego rodzaju oszustwa. Jak widać nie tylko dzieci dzialalnosc w sieci należy kontrolować, ale rodziców czasem tez.

rainbowdash

#6876484 Napisano: 16.08.2022 22:49:11

Dziewczyny, ale to jest „generał porucznik Kenneth. oficer wojskowy USA.”        Naprawdę tego nie czujecie???!! Ja tam sznurem za mundurem 😎 moje serduszko już zabiło mocniej i przelewam €. Miłość nie wybiera.. 🥰

0 0

cudaczek121

#6876487 Napisano: 16.08.2022 23:40:23
Wkurza mnie, że od kilku dni codziennie wydzwania do mnie niejaką firmą Confronter w celu porównania ofert telefonii komórkowej. Co zablokuje jeden numer, dzwonią z innego, wrr. Zmuszają  człowieka do tego, by po chamsku musiał się rozłączać!
0 0

fan-mandaryny

#6876494 Napisano: 17.08.2022 02:09:15
anialistopad napisał(a):

Nazywam się generał porucznik Kenneth.

Aż mi się scena z filmu przypomniała: "Kaizer Idiot! General Idiot! Idiot! idiot!"
1 nelunia 0

Astronautka

#6876496 Napisano: 17.08.2022 06:49:12
Kiedyś mniej ale ostatnio jakoś bardziej, gdy konkurs nie jest rozwiązany w terminie. Wiem, to nie koniec świata ale jakieś to takie irytujące....
0 0

awe

#6876497 Napisano: 17.08.2022 06:50:47
anialistopad napisał(a):

Silverman2022-08-16 16:15:54 Cześć najdroższa,Do You Speak English? to dla mnie przyjemność spotkać ciebie. Nazywam się generał porucznik Kenneth. Jestem oficerem wojskowym USA. Chętnie się z Tobą zapoznam. Jestem romantyczna i fajnie się z nią spędzam. Przeczytałem Twój profil i naprawdę chcę wyrazić moje zainteresowanie. Poszukuję prawdziwych i znaczących relacji intymnych z miłością, pasją i romansem. Proszę bardzo, jeśli wyślesz mi maila na mój prywatny adres e-mail (kfmcken81@gmail.com) wyślę Ci moje zdjęcia i opowiem więcej o sobie i moich planach na przyszłość. Dużo miłości, jak mam nadzieję wkrótce usłyszeć od ciebie.kfmcken81@gmail.comGenerał porucznik Kenneth.
Też dostaliście takie go.....u nas w wiadomości? 

Też to dostałąm w prywatnej wiadomości emotka  że też to dziadostwo nawet na tym forum znalazło sobie wejście
0 0

barraquito

#6876501 Napisano: 17.08.2022 08:00:30
Tez to dostalam i dziada zablokowalam. 
0 0

Majkii

#6876538 Napisano: 17.08.2022 10:29:09
Wkurza mnie że już ciężko wygrać w loterii Pepsi, miesiąc temu łatwiej było wygrać teraz już pewnie masa osób gra.
0 0

barcza1

#6876541 Napisano: 17.08.2022 10:50:02
awe napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Silverman2022-08-16 16:15:54 Cześć najdroższa,Do You Speak English? to dla mnie przyjemność spotkać ciebie. Nazywam się generał porucznik Kenneth. Jestem oficerem wojskowym USA. Chętnie się z Tobą zapoznam. Jestem romantyczna i fajnie się z nią spędzam. Przeczytałem Twój profil i naprawdę chcę wyrazić moje zainteresowanie. Poszukuję prawdziwych i znaczących relacji intymnych z miłością, pasją i romansem. Proszę bardzo, jeśli wyślesz mi maila na mój prywatny adres e-mail (kfmcken81@gmail.com) wyślę Ci moje zdjęcia i opowiem więcej o sobie i moich planach na przyszłość. Dużo miłości, jak mam nadzieję wkrótce usłyszeć od ciebie.kfmcken81@gmail.comGenerał porucznik Kenneth.
Też dostaliście takie go.....u nas w wiadomości? 

Też to dostałąm w prywatnej wiadomości emotka  że też to dziadostwo nawet na tym forum znalazło sobie wejście

0 0

azaflora

#6876545 Napisano: 17.08.2022 10:56:01
barcza1 napisał(a):

awe napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Silverman2022-08-16 
Też dostaliście takie go.....u nas w wiadomości? 

Też to dostałąm w prywatnej wiadomości emotka  że też to dziadostwo nawet na tym forum znalazło sobie wejście

Chyba wszyscy dostali emotka
1 andii 0

kachakacha

#6876546 Napisano: 17.08.2022 10:58:39
Ja nie, mnie nie lubi emotka

domika

#6876556 Napisano: 17.08.2022 11:25:50
kachakacha napisał(a):

Ja nie, mnie nie lubi emotka

mnie chyba też nie emotka emotka
0 0

FBsebastian3

#6876559 Napisano: 17.08.2022 11:30:09
Wkurza mnie masakryczna tolerancja Polakow na wszystko! Ani raty kredytow ,absurdalne spekulacje , "opieka" nad Ukraińcami itd. Nie robi wrażenia. Brak kompletny woli walki o choćby sprawiedliwe% , ceny uczciwe , trzeźwe spijrzenie na sytuacje u sąsiadów. Wczoraj podwyżka eco groszku o 40% i nic. W obronie TVN ,aborcji -tłumy.  Nic nie ma bez walki tylko ucisk

ktosiek1

#6876567 Napisano: 17.08.2022 11:53:45
FBsebastian3 napisał(a):

Wkurza mnie masakryczna tolerancja Polakow na wszystko! Ani raty kredytow ,absurdalne spekulacje , "opieka" nad Ukraińcami itd. Nie robi wrażenia. Brak kompletny woli walki o choćby sprawiedliwe% , ceny uczciwe , trzeźwe spijrzenie na sytuacje u sąsiadów. Wczoraj podwyżka eco groszku o 40% i nic. W obronie TVN ,aborcji -tłumy.  Nic nie ma bez walki tylko ucisk

Też mnie to zastanawia. Właśnie to zestawienie zachowania Polaków. W obronie TVN - tłumy ludzi ma ulicach. Szalejąca inflacja, raty kredytów, to co się w związku z Odrą dzieje i ogólny rozkład państwa - zero reakcji. Nie wiem czy to takie powolne gotowanie żaby i już po prostu wszystko obojętnieje. 
1 monisss 0

monisss

#6876568 Napisano: 17.08.2022 12:03:40
FBsebastian3 napisał(a):

Wkurza mnie masakryczna tolerancja Polakow na wszystko! Ani raty kredytow ,absurdalne spekulacje , "opieka" nad Ukraińcami itd. Nie robi wrażenia. Brak kompletny woli walki o choćby sprawiedliwe% , ceny uczciwe , trzeźwe spijrzenie na sytuacje u sąsiadów. Wczoraj podwyżka eco groszku o 40% i nic. W obronie TVN ,aborcji -tłumy.  Nic nie ma bez walki tylko ucisk

Zgadzam się... to co się stało z Odrą mnie przeraża... ludzie siedzą cicho ..... mam nadzieję, że nikt nie umrze z ludzi od tego skażenia.. bo już gdzieś czytałam,że psiak ledwo zipie po kąpieli w Odrze emotka   
0 0

brucee

#6876569 Napisano: 17.08.2022 12:06:02
cudaczek121 napisał(a):


Moja mama lat 61 tez jakiś czas temu zaczela korespondencję na WhatsApp z jakimś żołnierzykiem. Dobrze, ze ona słabo zna angielski, to mi marudziła, bym jej pomogła mu odpisywać, ech. Dosyć szybko sprowadziłam ja na ziemię, ze to oszustwo i poradziłam jej, by poczytała o tego typu przekrętach w necie. Na szczęście mama nie umie sama zrobić przelewu, wiec ja jej to ogarniam, toteż bez mojej wiedzy i zgody nikomu obcemu żadnej kasy nie przeleje. No chyba ze do banku pójdzie i zleci taka wypłatę, ale mam nadzieje, ze w bankach pracownicy są wyczuleni na tego rodzaju oszustwa. Jak widać nie tylko dzieci dzialalnosc w sieci należy kontrolować, ale rodziców czasem tez.

Tych żołnierzy masa na FB... emotka
0 0

FBsebastian3

#6876571 Napisano: 17.08.2022 12:10:56
monisss napisał(a):

FBsebastian3 napisał(a):

Wkurza mnie masakryczna tolerancja Polakow na wszystko! Ani raty kredytow ,absurdalne spekulacje , "opieka" nad Ukraińcami itd. Nie robi wrażenia. Brak kompletny woli walki o choćby sprawiedliwe% , ceny uczciwe , trzeźwe spijrzenie na sytuacje u sąsiadów. Wczoraj podwyżka eco groszku o 40% i nic. W obronie TVN ,aborcji -tłumy.  Nic nie ma bez walki tylko ucisk

Zgadzam się... to co się stało z Odrą mnie przeraża... ludzie siedzą cicho ..... mam nadzieję, że nikt nie umrze z ludzi od tego skażenia.. bo już gdzieś czytałam,że psiak ledwo zipie po kąpieli w Odrze emotka   

Jezeli chodzi o Odrę to mam podejrzenie,ze to specjalne odwricenie uwagi,a w tle gotowanie żaby. Jest duszno,goraco,niski poziom wód ti i ryby padają. Tym bardziej,ze widy zanieczyszczone. Maz wspominał,ze w taka pigode w naszym jeziirze ludzie wannami ryby nosili. Media to potwory,wszystko przerobią na katastrife. Dzisiaj trzeba być mega sceotycznym do wszystkiegi. Od wirusa po ryby

slomkab

#6876580 Napisano: 17.08.2022 12:29:35
A mnie wkurza fakt ze koniec wakacji a ja jeszcze nie mam grila z konkursu przygotuj się na grilla , który skoczyła się w maju ;(
0 0

atyde25

#6876661 Napisano: 17.08.2022 16:49:16
To już przesada w pw pojawił się porucznik z Armii Amerykańskiej szukający miłości ,bardzo romantycznie wyprowadzi Ci każdy grosz z konta bankowego.
1 cb656 0