Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

anaesth

#6874829 Napisano: 08.08.2022 13:04:02
incendio12 napisał(a):

anaesth napisał(a):

incendio12 napisał(a):

Wkurza mnie brak możliwości wybrania sposobu dostawy nagród emotka  Ile to by ułatwiło gdyby po wygranej dało się wybrać np dostawę Inpostem do paczkomatu.. Nic nie było by złego w zwykłych firmach typu dpd, gdyby nie to, że oni zawsze przychodzą rano, kiedy nikogo nie ma w domu. Czemu nie ma kurierów przywożących paczki wieczorem kiedy zwykle przynajmniej jeden domownik jest w domu emotka  

Oj tak. A jak na złość nagrody zazwyczaj przychodzą DPD. Ostatnio miałam z nimi okropne przejścia. 
Jak dobrze, że nic nie wygrywam  emotka

Haha brak nagród = brak problemów emotka  To wygrywanie jednak takie męczące, że muszę ponarzekać emotka  Nie dość że trzeba odsyłać jakieś paragony, oświadczenia, podawać pesele, pisać maile, chodzić na pocztę, to jeszcze potem kurier nie przychodzi o tej godzinie co człowiek by chciał emotka  No kto to widział żeby te konkursy były takie problematyczne emotka emotka

Musimy zacząć wygrywać przelewy na konto emotka

notta

#6874834 Napisano: 08.08.2022 13:09:40
incendio12 napisał(a):

anaesth napisał(a):

incendio12 napisał(a):

Wkurza mnie brak możliwości wybrania sposobu dostawy nagród emotka  Ile to by ułatwiło gdyby po wygranej dało się wybrać np dostawę Inpostem do paczkomatu.. Nic nie było by złego w zwykłych firmach typu dpd, gdyby nie to, że oni zawsze przychodzą rano, kiedy nikogo nie ma w domu. Czemu nie ma kurierów przywożących paczki wieczorem kiedy zwykle przynajmniej jeden domownik jest w domu emotka  

Oj tak. A jak na złość nagrody zazwyczaj przychodzą DPD. Ostatnio miałam z nimi okropne przejścia. 
Jak dobrze, że nic nie wygrywam  emotka

Haha brak nagród = brak problemów emotka  To wygrywanie jednak takie męczące, że muszę ponarzekać emotka  Nie dość że trzeba odsyłać jakieś paragony, oświadczenia, podawać pesele, pisać maile, chodzić na pocztę, to jeszcze potem kurier nie przychodzi o tej godzinie co człowiek by chciał emotka  No kto to widział żeby te konkursy były takie problematyczne emotka emotka

To ja się cieszę, że mieszkam w małym mieście i wszystko mam w jednym miejscu. A z kurierami jesteśmy po imieniu emotka
0 0

incendio12

#6874835 Napisano: 08.08.2022 13:14:12
notta napisał(a):

incendio12 napisał(a):

anaesth napisał(a):

incendio12 napisał(a):

Wkurza mnie brak możliwości wybrania sposobu dostawy nagród emotka  Ile to by ułatwiło gdyby po wygranej dało się wybrać np dostawę Inpostem do paczkomatu.. Nic nie było by złego w zwykłych firmach typu dpd, gdyby nie to, że oni zawsze przychodzą rano, kiedy nikogo nie ma w domu. Czemu nie ma kurierów przywożących paczki wieczorem kiedy zwykle przynajmniej jeden domownik jest w domu emotka  

Oj tak. A jak na złość nagrody zazwyczaj przychodzą DPD. Ostatnio miałam z nimi okropne przejścia. 
Jak dobrze, że nic nie wygrywam  emotka

Haha brak nagród = brak problemów emotka  To wygrywanie jednak takie męczące, że muszę ponarzekać emotka  Nie dość że trzeba odsyłać jakieś paragony, oświadczenia, podawać pesele, pisać maile, chodzić na pocztę, to jeszcze potem kurier nie przychodzi o tej godzinie co człowiek by chciał emotka  No kto to widział żeby te konkursy były takie problematyczne emotka emotka

To ja się cieszę, że mieszkam w małym mieście i wszystko mam w jednym miejscu. A z kurierami jesteśmy po imieniu emotka

No co Ty, powkurzaj się na coś z nami  emotka
Ja miałam super kuriera przez jakiś czas i zawsze można było się z nim dogadać co do godziny itd. Teraz go nie ma, za to jest kilku innych i cały czas przychodzą różni. Jeden zadzwoni się spytać czy jestem w domu, inny w ogóle się nie odezwie, tylko dpd przyśle sms o nieudanej próbie doreczenia. Jeszcze inny zostawi paczkę pod drzwiami bez mojej zgody emotka
0 0

asther

#6874938 Napisano: 08.08.2022 21:00:01
Wkurzają mnie codzienne bóle głowy, ale dzisiaj już jestem wkurzona na maksa bo wracam po 10h roboty i atakuje mnie ból taki, że nawet nie miałam jak sie zająć moją drugą pracą zdalną bo najpierw ryczałam z bólu a potem zasnęłam i dopiero co wstałam 
0 0

fbmonika1966

#6874949 Napisano: 08.08.2022 21:25:15
emotka asther napisał(a):

Wkurzają mnie codzienne bóle głowy, ale dzisiaj już jestem wkurzona na maksa bo wracam po 10h roboty i atakuje mnie ból taki, że nawet nie miałam jak sie zająć moją drugą pracą zdalną bo najpierw ryczałam z bólu a potem zasnęłam i dopiero co wstałam 

0 0

uleczkaa

#6875076 Napisano: 09.08.2022 12:56:20
asther napisał(a):

Wkurzają mnie codzienne bóle głowy, ale dzisiaj już jestem wkurzona na maksa bo wracam po 10h roboty i atakuje mnie ból taki, że nawet nie miałam jak sie zająć moją drugą pracą zdalną bo najpierw ryczałam z bólu a potem zasnęłam i dopiero co wstałam 


0 0

madzia1-s

#6875102 Napisano: 09.08.2022 14:47:12
specjalnie kupiony kinley w biedronce, a na paragonie napoj fanta/sprite emotka
0 0

Monika11

#6875131 Napisano: 09.08.2022 16:23:00
madzia1-s napisał(a):

specjalnie kupiony kinley w biedronce, a na paragonie napoj fanta/sprite emotka

Wszystkie  Biedronki tak maja , u mnie taki sam paragon emotka
0 0

anialistopad

#6875324 Napisano: 10.08.2022 15:40:51
Haribo 4 paragony i nawet miś nie wpadł 
0 0

izak1000

#6875404 Napisano: 10.08.2022 18:44:30
anialistopad napisał(a):

Haribo 4 paragony i nawet miś nie wpadł 

A u mnie wciąż w formularzu "zmień plik" i nie można go wysłać. 
0 0

mia

#6875699 Napisano: 11.08.2022 19:28:25
Poza Lay'sami dziś, opieka zdrowotna w naszym skądinąd pięknym kraju. Ale ta ostatnia to już masakrycznie. emotka I nie chodzi absolutnie o lekarzy, czy pielęgniarki, tylko o skostniały od XXX lat system, totalną biurokrację i piętrzące się na kazdym kroku idiotyzmy. emotka O NFZ to już nawet nie mówię, ale ostatnio takie same kwiatki rozkwitają na LuxMed. Nosz kurde, jak się płaci za jakiś pakiet i to wcale niemało, to mozna by liczyć na zasadnicze różnice, np. w terminach do lekarzy, terminach badań itd.? Kiedyś różnice były zasadnicze, nawet wręcz bezczelne momentami (na NFZ termin mamy za rok, ale na Luxmed za tydzień - a maszyna i obsługa ta sama...). Teraz też są bezczelne, tylko... w drugą stronę. "Wie pani, ale każdy teraz ma albo Luxmed, albo Medicover... No i tak, cito na skierowaniu też ma każdy". Kraj mlekiem i miodem płynący, normalnie...emotka I obfitujący ludźmi na tyle zdrowymi, że mogą sobie czekać... O ile doczekają oczywiście. emotka
No to mi się ulało.
1 cb656 0

anaesth

#6875711 Napisano: 11.08.2022 20:52:07
mia napisał(a):

Poza Lay'sami dziś, opieka zdrowotna w naszym skądinąd pięknym kraju. Ale ta ostatnia to już masakrycznie. emotka I nie chodzi absolutnie o lekarzy, czy pielęgniarki, tylko o skostniały od XXX lat system, totalną biurokrację i piętrzące się na kazdym kroku idiotyzmy. emotka O NFZ to już nawet nie mówię, ale ostatnio takie same kwiatki rozkwitają na LuxMed. Nosz kurde, jak się płaci za jakiś pakiet i to wcale niemało, to mozna by liczyć na zasadnicze różnice, np. w terminach do lekarzy, terminach badań itd.? Kiedyś różnice były zasadnicze, nawet wręcz bezczelne momentami (na NFZ termin mamy za rok, ale na Luxmed za tydzień - a maszyna i obsługa ta sama...). Teraz też są bezczelne, tylko... w drugą stronę. "Wie pani, ale każdy teraz ma albo Luxmed, albo Medicover... No i tak, cito na skierowaniu też ma każdy". Kraj mlekiem i miodem płynący, normalnie...emotka I obfitujący ludźmi na tyle zdrowymi, że mogą sobie czekać... O ile doczekają oczywiście. emotka
No to mi się ulało.

Tak trochę śmiechem przez łzy, ale przypomniała mi się starsza pani, która przyszła do szpitala ze skierowaniem do operacji z własnoręcznie dopisanym "cito" emotka Tonący chwyci się brzytwy...
1 mia 0

monnikk

#6875712 Napisano: 11.08.2022 21:04:09
mia napisał(a):

No to mi się ulało.

https://next.gaze...o-oszustwo-media.amp
1 mia 0

misiamarysia

#6875713 Napisano: 11.08.2022 21:12:30
[quote=

mia]Poza Lay'sami dziś, opieka zdrowotna w naszym skądinąd pięknym kraju. Ale ta ostatnia to już masakrycznie. emotka I nie chodzi absolutnie o lekarzy, czy pielęgniarki, tylko o skostniały od XXX lat system, totalną biurokrację i piętrzące się na kazdym kroku idiotyzmy. emotka O NFZ to już nawet nie mówię, ale ostatnio takie same kwiatki rozkwitają na LuxMed. Nosz kurde, jak się płaci za jakiś pakiet i to wcale niemało, to mozna by liczyć na zasadnicze różnice, np. w terminach do lekarzy, terminach badań itd.? Kiedyś różnice były zasadnicze, nawet wręcz bezczelne momentami (na NFZ termin mamy za rok, ale na Luxmed za tydzień - a maszyna i obsługa ta sama...). Teraz też są bezczelne, tylko... w drugą stronę. "Wie pani, ale każdy teraz ma albo Luxmed, albo Medicover... No i tak, cito na skierowaniu też ma każdy". Kraj mlekiem i miodem płynący, normalnie...emotka I obfitujący ludźmi na tyle zdrowymi, że mogą sobie czekać... O ile doczekają oczywiście. emotka
No to mi się ulało.

Rozumiem Cię doskonale. W Warszawie kolejka do dermatologa (Medicover) jest gigantycznie długa, bo jak twierdzi pani z okienka - nie mają lekarzy, więc zaproponowała mojemu dziecku - chirurga lub poradę na czacie. Na szczęście szybciej udało się pójść państwowo.
2 mia, kumulacja 0

mandarynka16

#6875714 Napisano: 11.08.2022 21:36:21
misiamarysia napisał(a):

[quote=

mia]Poza Lay'sami dziś, opieka zdrowotna w naszym skądinąd pięknym kraju. Ale ta ostatnia to już masakrycznie. emotka I nie chodzi absolutnie o lekarzy, czy pielęgniarki, tylko o skostniały od XXX lat system, totalną biurokrację i piętrzące się na kazdym kroku idiotyzmy. emotka O NFZ to już nawet nie mówię, ale ostatnio takie same kwiatki rozkwitają na LuxMed. Nosz kurde, jak się płaci za jakiś pakiet i to wcale niemało, to mozna by liczyć na zasadnicze różnice, np. w terminach do lekarzy, terminach badań itd.? Kiedyś różnice były zasadnicze, nawet wręcz bezczelne momentami (na NFZ termin mamy za rok, ale na Luxmed za tydzień - a maszyna i obsługa ta sama...). Teraz też są bezczelne, tylko... w drugą stronę. "Wie pani, ale każdy teraz ma albo Luxmed, albo Medicover... No i tak, cito na skierowaniu też ma każdy". Kraj mlekiem i miodem płynący, normalnie...emotka I obfitujący ludźmi na tyle zdrowymi, że mogą sobie czekać... O ile doczekają oczywiście. emotka
No to mi się ulało.

Rozumiem Cię doskonale. W Warszawie kolejka do dermatologa (Medicover) jest gigantycznie długa, bo jak twierdzi pani z okienka - nie mają lekarzy, więc zaproponowała mojemu dziecku - chirurga lub poradę na czacie. Na szczęście szybciej udało się pójść państwowo.



Zazwyczaj w umowie jest zapis, że w ciągu jakiegoś okresu muszą Ci zaproponować wizytę, np w ciągu 3-5dni. Tylko jak się na to nie powołasz to oni sami z siebie tego nie zrobią. 

iwona0103

#6875715 Napisano: 11.08.2022 21:45:19
mia napisał(a):

Poza Lay'sami dziś, opieka zdrowotna w naszym skądinąd pięknym kraju. Ale ta ostatnia to już masakrycznie. emotka I nie chodzi absolutnie o lekarzy, czy pielęgniarki, tylko o skostniały od XXX lat system, totalną biurokrację i piętrzące się na kazdym kroku idiotyzmy. emotka O NFZ to już nawet nie mówię, ale ostatnio takie same kwiatki rozkwitają na LuxMed. Nosz kurde, jak się płaci za jakiś pakiet i to wcale niemało, to mozna by liczyć na zasadnicze różnice, np. w terminach do lekarzy, terminach badań itd.? Kiedyś różnice były zasadnicze, nawet wręcz bezczelne momentami (na NFZ termin mamy za rok, ale na Luxmed za tydzień - a maszyna i obsługa ta sama...). Teraz też są bezczelne, tylko... w drugą stronę. "Wie pani, ale każdy teraz ma albo Luxmed, albo Medicover... No i tak, cito na skierowaniu też ma każdy". Kraj mlekiem i miodem płynący, normalnie...emotka I obfitujący ludźmi na tyle zdrowymi, że mogą sobie czekać... O ile doczekają oczywiście. emotka
No to mi się ulało.

Zainstaluj apkę Luxmedu i odświeżaj co jakiś czas (najlepiej rano). Ludzie rezygnują z terminów i można łatwo trafić szybki termin emotka  
0 0

mia

#6875717 Napisano: 11.08.2022 21:49:51
iwona0103 napisał(a):

mia napisał(a):

Poza Lay'sami dziś, opieka zdrowotna w naszym skądinąd pięknym kraju. Ale ta ostatnia to już masakrycznie. emotka I nie chodzi absolutnie o lekarzy, czy pielęgniarki, tylko o skostniały od XXX lat system, totalną biurokrację i piętrzące się na kazdym kroku idiotyzmy. emotka O NFZ to już nawet nie mówię, ale ostatnio takie same kwiatki rozkwitają na LuxMed. Nosz kurde, jak się płaci za jakiś pakiet i to wcale niemało, to mozna by liczyć na zasadnicze różnice, np. w terminach do lekarzy, terminach badań itd.? Kiedyś różnice były zasadnicze, nawet wręcz bezczelne momentami (na NFZ termin mamy za rok, ale na Luxmed za tydzień - a maszyna i obsługa ta sama...). Teraz też są bezczelne, tylko... w drugą stronę. "Wie pani, ale każdy teraz ma albo Luxmed, albo Medicover... No i tak, cito na skierowaniu też ma każdy". Kraj mlekiem i miodem płynący, normalnie...emotka I obfitujący ludźmi na tyle zdrowymi, że mogą sobie czekać... O ile doczekają oczywiście. emotka
No to mi się ulało.

Zainstaluj apkę Luxmedu i odświeżaj co jakiś czas (najlepiej rano). Ludzie rezygnują z terminów i można łatwo trafić szybki termin emotka  

Problem jest w tym, że u mnie na wsi nie ma odrębnej placówki Luxmedu. Są lekarze w jednej przychodni, którzy mają umowe podpisana z Luxmedem i wsio. No i magiczne hasło "Urlopy". Ale jutro i tak się muszę tam przejechać po odbiór jednego skierowania, więc może się coś uda wyżreć. Tym bardziej że sprawa jest z gatunku "paragraf 22". emotka
1 iwona0103 0

kachakacha

#6875719 Napisano: 11.08.2022 21:57:10
Specjalnie pojechałam na zakupy do Dino, żeby kupić Namysłów. Siedzę teraz, żeby wysłać zgłoszenie, a tu kasjer się pomylił i wbił jedno piwo zamiast czterech 🙈 Nie zauważyłam 😭
0 0

tereniagno

#6875721 Napisano: 11.08.2022 22:01:08
mia napisał(a):

Poza Lay'sami dziś, opieka zdrowotna w naszym skądinąd pięknym kraju. Ale ta ostatnia to już masakrycznie. emotka I nie chodzi absolutnie o lekarzy, czy pielęgniarki, tylko o skostniały od XXX lat system, totalną biurokrację i piętrzące się na kazdym kroku idiotyzmy. emotka O NFZ to już nawet nie mówię, ale ostatnio takie same kwiatki rozkwitają na LuxMed. Nosz kurde, jak się płaci za jakiś pakiet i to wcale niemało, to mozna by liczyć na zasadnicze różnice, np. w terminach do lekarzy, terminach badań itd.? Kiedyś różnice były zasadnicze, nawet wręcz bezczelne momentami (na NFZ termin mamy za rok, ale na Luxmed za tydzień - a maszyna i obsługa ta sama...). Teraz też są bezczelne, tylko... w drugą stronę. "Wie pani, ale każdy teraz ma albo Luxmed, albo Medicover... No i tak, cito na skierowaniu też ma każdy". Kraj mlekiem i miodem płynący, normalnie...emotka I obfitujący ludźmi na tyle zdrowymi, że mogą sobie czekać... O ile doczekają oczywiście. emotka
No to mi się ulało

Na temat terminów wizyt, to brak słów. Mam skierowanie do kardiologa-skierowanie z czerwca- termin  28 maj 2023.Skierowanie pilne na 10 listopada.Do endokrynologa -termin 28 wrzesień 2023.Nie wiem, czy do tych terminów dożyjęemotka
0 0

atyde25

#6875847 Napisano: 12.08.2022 14:14:39
Nawet cukru nie używam ale w tej psychozie jak zobaczyłam,że w Biedrze rzucili przygarnęłam 2 kg.Nie wiem ile kiedyś kosztował ale teraz 4,99 zł.Oczywiście nic nie upiekę bo piekarnik siadł kilka miesięcy po gwarancji.............
0 0