Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

magdalena-chili

#6873562 Napisano: 02.08.2022 08:22:07

Ostatnio odkryłem, że tu na forum można sobie życie uprościć. Forumowicze są tu bardzo życzliwi. No ale zaspałem i nie mogę odżałować tej loterii.

Tu na poziomie konkursu jest taka opcja jak PRZYPOMNIJ. emotka  DZIALA i sprawdza się emotka  
No i forumowicze pomogą. Niekonkursowi ludzie nie czują tematu. A tu? Ktos Ci sprzeda paragon, wymienicie się na inny paragon, a jak się lepiej znacie to i Ci ktoś podaruje emotka  
Edit: naprawdę,  tak życzliwych i super Czlowiekow tu można spotkać, ze sama się dziwię emotka  

pioge7

#6874270 Napisano: 04.08.2022 16:50:40
kupowanie węgla emotka emotka emotka emotka emotka
5 tydzień nic emotka
0 0

nanajka81

#6874277 Napisano: 04.08.2022 17:25:50
pioge7 napisał(a):

kupowanie węgla emotka emotka emotka emotka emotka
5 tydzień nic emotka

czyli wciąż się nie udało emotka A ile teraz za tonę śpiewają dziady jedne?
1 pioge7 0

aurorcia

#6874280 Napisano: 04.08.2022 17:28:48
pioge7 napisał(a):

kupowanie węgla emotka emotka emotka emotka emotka
5 tydzień nic emotka

Nie ma się co denerwować, jeżeli chodzi o PGG to ja po 3 miesiącach kupiłam emotka , więc wszystko przed Tobą.
1 pioge7 0

melancholia

#6874281 Napisano: 04.08.2022 17:36:44
Czy tylko mi czas tak szybko leci? Dzisiaj odkryłam, że za kilka dni minie dokładnie 3,5 roku odkąd ostatni raz widziałam się z przyjaciółką z czasów szkolnych. A ciągle mam wrażenie, że to było w tamtym roku. O tempie w konkursowym świecie to już nie wspomnę. Dziś usiadłam do konkursowych notatek, a one z lutego, kiedy to już sierpień się kończy... 

pioge7

#6874285 Napisano: 04.08.2022 17:47:02
nanajka81 napisał(a):

pioge7 napisał(a):

kupowanie węgla emotka emotka emotka emotka emotka
5 tydzień nic emotka

czyli wciąż się nie udało emotka A ile teraz za tonę śpiewają dziady jedne?

Niecale 900 zł tona ekogroszek na pgg
A w składach koło 2500 zł 

Pellet 2100 zł się udało dorwać 
Węgiel próbuję bratu kupić 


aurorcia napisał(a):

pioge7 napisał(a):

kupowanie węgla emotka emotka emotka emotka emotka
5 tydzień nic emotka

Nie ma się co denerwować, jeżeli chodzi o PGG to ja po 3 miesiącach kupiłam emotka , więc wszystko przed Tobą.

Pocieszyłaś.... Ni jak nie mogę dojść dalej jak do kasy... Mam koszyk, kasę i potem pada na amen... emotka
0 0

aurorcia

#6874288 Napisano: 04.08.2022 17:53:52
pioge7 napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

pioge7 napisał(a):

kupowanie węgla emotka emotka emotka emotka emotka
5 tydzień nic emotka

Nie ma się co denerwować, jeżeli chodzi o PGG to ja po 3 miesiącach kupiłam emotka , więc wszystko przed Tobą.

Pocieszyłaś.... Ni jak nie mogę dojść dalej jak do kasy... Mam koszyk, kasę i potem pada na amen... emotka

U mnie tak było za każdym razem, nawet jak udało się kupić to dowiedziałam się z maila, bo strona tradycyjnie zamuliła i wszystko padło, więc żadnego info o tym, że kupione na stronie nie miałam, dopiero mail i info na stronie jak weszło się w swój profil.
0 0

nanajka81

#6874289 Napisano: 04.08.2022 17:55:21
pioge7 napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

pioge7 napisał(a):

kupowanie węgla emotka emotka emotka emotka emotka
5 tydzień nic emotka

czyli wciąż się nie udało emotka A ile teraz za tonę śpiewają dziady jedne?

Niecale 900 zł tona ekogroszek na pgg
A w składach koło 2500 zł 

Pellet 2100 zł się udało dorwać 
Węgiel próbuję bratu kupić 


aurorcia napisał(a):

pioge7 napisał(a):

kupowanie węgla emotka emotka emotka emotka emotka
5 tydzień nic emotka

Nie ma się co denerwować, jeżeli chodzi o PGG to ja po 3 miesiącach kupiłam emotka , więc wszystko przed Tobą.

Pocieszyłaś.... Ni jak nie mogę dojść dalej jak do kasy... Mam koszyk, kasę i potem pada na amen... emotka

trzymam kciuki aby w końcu się udało!  Dopłaty będą to i za 2.500 można brać choć jedną tonę... U nas już tona ponad 3,400 emotka

banka-manka

#6874291 Napisano: 04.08.2022 17:58:31
pioge7 napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

pioge7 napisał(a):

kupowanie węgla emotka emotka emotka emotka emotka
5 tydzień nic emotka

czyli wciąż się nie udało emotka A ile teraz za tonę śpiewają dziady jedne?

Niecale 900 zł tona ekogroszek na pgg
A w składach koło 2500 zł 

Pellet 2100 zł się udało dorwać 
Węgiel próbuję bratu kupić 

Gdzie taki tani ten węgiel? 
W rejonie składnice wołają już 3,5 tys zł/tona i jeszcze rozchodzi się mega szybko. 
Dwa tygodnie temu był już po 2,9 tys zł. 

W końcu uda Ci się upolować.
Luzem łatwiej niż workowany.
Dobrą opcją podobno jest zakup zwykłego, a potem przemiał na eko. Ten zwykły węgiel łatwiej kupić. Tylko więcej zachodu z kruszeniem, jest część starty, ale lepiej taki niż po cenach normalnych.

Do mnie dziś dotarły kolejne dwie tony, została jedna do upolowania i po limicie na ten rok (eko workowany). 
0 0

pioge7

#6874294 Napisano: 04.08.2022 18:12:06
banka-manka napisał(a):

Gdzie taki tani ten węgiel? W rejonie składnice wołają już 3,5 tys zł/tona i jeszcze rozchodzi się mega szybko. 
Dwa tygodnie temu był już po 2,9 tys zł. 

o to mi dałaś do myślenia. Cenę, którą podałem to cena, kiedy zaczynałem kupować na pgg. Czyli sprzed 5 tyg. Czyli znając realia, już większa emotka
ja próbuje luzem, to 5 ton, bo brat chciał 3 tony workowanego, ale od razu powiedziałem, że jak mam próbować to tylko ten, bo jakby się udało raz to drugim razem w brakującą trzecią tonę nie będę celować, więc chce to 5 ton. Ale to co się dzieje, to przechodzi ludzkie pojęcie. emotka będzie musieć kupić już za to 3 tysiące czy coś chociaż 1 tonę, bo małe dziecko będzie w domu od października, więc musi coś mieć, a w styczniu ma obiecane od kuzyna, który ma z kopalni węgiel, a nie wykorzystuje wszytskiego więc odsprzedaje, więc do stycznia coś będą kombinować jak się nie uda emotka
0 0

banka-manka

#6874298 Napisano: 04.08.2022 18:29:06
pioge7 napisał(a):

banka-manka napisał(a):

Gdzie taki tani ten węgiel? W rejonie składnice wołają już 3,5 tys zł/tona i jeszcze rozchodzi się mega szybko. 
Dwa tygodnie temu był już po 2,9 tys zł. 

o to mi dałaś do myślenia. Cenę, którą podałem to cena, kiedy zaczynałem kupować na pgg. Czyli sprzed 5 tyg. Czyli znając realia, już większa emotka
ja próbuje luzem, to 5 ton, bo brat chciał 3 tony workowanego, ale od razu powiedziałem, że jak mam próbować to tylko ten, bo jakby się udało raz to drugim razem w brakującą trzecią tonę nie będę celować, więc chce to 5 ton. Ale to co się dzieje, to przechodzi ludzkie pojęcie. emotka będzie musieć kupić już za to 3 tysiące czy coś chociaż 1 tonę, bo małe dziecko będzie w domu od października, więc musi coś mieć, a w styczniu ma obiecane od kuzyna, który ma z kopalni węgiel, a nie wykorzystuje wszytskiego więc odsprzedaje, więc do stycznia coś będą kombinować jak się nie uda emotka

Na PGG ceny raczej nie poszły w górę, na Tauronie ostatnio była bardzo podwyżka. 
Tona już 1400 zł + kurier. Nieopłacalne, tym bardziej że tam węgiel znika w 15 sekund, jak masz słabszy internet to nawet nie zauważysz, że węgiel był na sklepie. 


Trzymam za Was kciuki.
W końcu się uda.
1 pioge7 0

pioge7

#6874299 Napisano: 04.08.2022 18:32:20
banka-manka napisał(a):

pioge7 napisał(a):

banka-manka napisał(a):

Gdzie taki tani ten węgiel? W rejonie składnice wołają już 3,5 tys zł/tona i jeszcze rozchodzi się mega szybko. 
Dwa tygodnie temu był już po 2,9 tys zł. 

o to mi dałaś do myślenia. Cenę, którą podałem to cena, kiedy zaczynałem kupować na pgg. Czyli sprzed 5 tyg. Czyli znając realia, już większa emotka
ja próbuje luzem, to 5 ton, bo brat chciał 3 tony workowanego, ale od razu powiedziałem, że jak mam próbować to tylko ten, bo jakby się udało raz to drugim razem w brakującą trzecią tonę nie będę celować, więc chce to 5 ton. Ale to co się dzieje, to przechodzi ludzkie pojęcie. emotka będzie musieć kupić już za to 3 tysiące czy coś chociaż 1 tonę, bo małe dziecko będzie w domu od października, więc musi coś mieć, a w styczniu ma obiecane od kuzyna, który ma z kopalni węgiel, a nie wykorzystuje wszytskiego więc odsprzedaje, więc do stycznia coś będą kombinować jak się nie uda emotka

Na PGG ceny raczej nie poszły w górę, na Tauronie ostatnio była bardzo podwyżka. 
Tona już 1400 zł + kurier. Nieopłacalne, tym bardziej że tam węgiel znika w 15 sekund, jak masz słabszy internet to nawet nie zauważysz, że węgiel był na sklepie. 


Trzymam za Was kciuki.
W końcu się uda.

no na tauronie próbowałem raz emotka wchodzę, patrzę jest, nim się zalogowałem, już nie było emotka  
dziękuję emotka próbować będę ale jakoś nie wierzę w swoje szanse emotka

joan

#6874313 Napisano: 04.08.2022 19:51:51
melancholia napisał(a):

Czy tylko mi czas tak szybko leci? Dzisiaj odkryłam, że za kilka dni minie dokładnie 3,5 roku odkąd ostatni raz widziałam się z przyjaciółką z czasów szkolnych. A ciągle mam wrażenie, że to było w tamtym roku. O tempie w konkursowym świecie to już nie wspomnę. Dziś usiadłam do konkursowych notatek, a one z lutego, kiedy to już sierpień się kończy... 


Dla mnie również planeta kręci się nieco za szybko emotka Bardzo pomógł mi zakup spersonalizowanego planera na początku roku - jedynie na czas dwutygodniowego urlopu odłożyłam go w kąt, to mój wierny kompan emotka Wymyślam też różne metody regularnego "wykrawania" dla siebie kawałeczka z czasowego tortu codzienności: tu godzinka, tam dwie... emotka

kukuleczka

#6874337 Napisano: 04.08.2022 22:06:58
joan napisał(a):

melancholia napisał(a):

Czy tylko mi czas tak szybko leci? Dzisiaj odkryłam, że za kilka dni minie dokładnie 3,5 roku odkąd ostatni raz widziałam się z przyjaciółką z czasów szkolnych. A ciągle mam wrażenie, że to było w tamtym roku. O tempie w konkursowym świecie to już nie wspomnę. Dziś usiadłam do konkursowych notatek, a one z lutego, kiedy to już sierpień się kończy... 


Dla mnie również planeta kręci się nieco za szybko emotka Bardzo pomógł mi zakup spersonalizowanego planera na początku roku - jedynie na czas dwutygodniowego urlopu odłożyłam go w kąt, to mój wierny kompan emotka Wymyślam też różne metody regularnego "wykrawania" dla siebie kawałeczka z czasowego tortu codzienności: tu godzinka, tam dwie... emotka

Mnie tez. Zauważam to w szczególności podczas tygodnia roboczego. Mam wrażenie, że czas płynie w trybie "turbo". Kończę pracę o 15, więc omijam największe korki w mieście, a mimo to jak wrócę (choć jadę ok 10min),  wskoczę po pieczywo i ewentualne brakujące produkty (mam sklepik osiedlowy tuż pod blokiem), zrobię obiad, poprasuję kilka ubrań lub wrzucę pranie jest juz 18. Jak? emotka   sprzątanie 1xtydzien, tak samo odkurzanie. A jest nas dwójka, bez psa czy kota więc mieszkanie ledwo co się brudzi... A mimo to czasem przez cały tydzień nie mam czasu na konkursy..

notta

#6874517 Napisano: 05.08.2022 21:54:03
dyrektywa DAC7 - olx i vinted pod nadzorem Urzędów Skarbowych. Jeśli ktoś tam sprzedaje to warto mieć na uwadze termin 1.01.2023

incendio12

#6874814 Napisano: 08.08.2022 12:25:04
Wkurza mnie brak możliwości wybrania sposobu dostawy nagród emotka  Ile to by ułatwiło gdyby po wygranej dało się wybrać np dostawę Inpostem do paczkomatu.. Nic nie było by złego w zwykłych firmach typu dpd, gdyby nie to, że oni zawsze przychodzą rano, kiedy nikogo nie ma w domu. Czemu nie ma kurierów przywożących paczki wieczorem kiedy zwykle przynajmniej jeden domownik jest w domu emotka  
1 nelunia 0

notta

#6874821 Napisano: 08.08.2022 12:44:23
incendio12 napisał(a):

Wkurza mnie brak możliwości wybrania sposobu dostawy nagród emotka  Ile to by ułatwiło gdyby po wygranej dało się wybrać np dostawę Inpostem do paczkomatu.. Nic nie było by złego w zwykłych firmach typu dpd, gdyby nie to, że oni zawsze przychodzą rano, kiedy nikogo nie ma w domu. Czemu nie ma kurierów przywożących paczki wieczorem kiedy zwykle przynajmniej jeden domownik jest w domu emotka  

Maja te pick-upy. Wystarczyłoby przekierowanie zwykłe z kuriera na punkt odbioru.
0 0

anaesth

#6874822 Napisano: 08.08.2022 12:45:03
incendio12 napisał(a):

Wkurza mnie brak możliwości wybrania sposobu dostawy nagród emotka  Ile to by ułatwiło gdyby po wygranej dało się wybrać np dostawę Inpostem do paczkomatu.. Nic nie było by złego w zwykłych firmach typu dpd, gdyby nie to, że oni zawsze przychodzą rano, kiedy nikogo nie ma w domu. Czemu nie ma kurierów przywożących paczki wieczorem kiedy zwykle przynajmniej jeden domownik jest w domu emotka  

Oj tak. A jak na złość nagrody zazwyczaj przychodzą DPD. Ostatnio miałam z nimi okropne przejścia. 
Jak dobrze, że nic nie wygrywam  emotka
0 0

incendio12

#6874823 Napisano: 08.08.2022 12:47:39
9notta napisał(a):

incendio12 napisał(a):

Wkurza mnie brak możliwości wybrania sposobu dostawy nagród emotka  Ile to by ułatwiło gdyby po wygranej dało się wybrać np dostawę Inpostem do paczkomatu.. Nic nie było by złego w zwykłych firmach typu dpd, gdyby nie to, że oni zawsze przychodzą rano, kiedy nikogo nie ma w domu. Czemu nie ma kurierów przywożących paczki wieczorem kiedy zwykle przynajmniej jeden domownik jest w domu emotka  

Maja te pick-upy. Wystarczyłoby przekierowanie zwykłe z kuriera na punkt odbioru.

Mają mają i jak mnie nie ma to zazwyczaj proszę żeby przekierowali do takiego punktu. Ale u mnie we Wro ten punkt jest daleko i cała potem wyprawa żeby odebrać paczkę. + te punkty są do 18 otwarte, a paczkomaty są całodobowe. Dpd by mogło zawrzeć jakąś umowę z Inpostem i wrzucać do paczkomatu przesyłki  emotka  
0 0

incendio12

#6874824 Napisano: 08.08.2022 12:51:05
anaesth napisał(a):

incendio12 napisał(a):

Wkurza mnie brak możliwości wybrania sposobu dostawy nagród emotka  Ile to by ułatwiło gdyby po wygranej dało się wybrać np dostawę Inpostem do paczkomatu.. Nic nie było by złego w zwykłych firmach typu dpd, gdyby nie to, że oni zawsze przychodzą rano, kiedy nikogo nie ma w domu. Czemu nie ma kurierów przywożących paczki wieczorem kiedy zwykle przynajmniej jeden domownik jest w domu emotka  

Oj tak. A jak na złość nagrody zazwyczaj przychodzą DPD. Ostatnio miałam z nimi okropne przejścia. 
Jak dobrze, że nic nie wygrywam  emotka

Haha brak nagród = brak problemów emotka  To wygrywanie jednak takie męczące, że muszę ponarzekać emotka  Nie dość że trzeba odsyłać jakieś paragony, oświadczenia, podawać pesele, pisać maile, chodzić na pocztę, to jeszcze potem kurier nie przychodzi o tej godzinie co człowiek by chciał emotka  No kto to widział żeby te konkursy były takie problematyczne emotka emotka
1 cb656 0