Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

sesyjnie1

#6879686 Napisano: 31.08.2022 12:06:50
Wkurza mnie to, ze poświęciłam z dziećmi czas na wykonanie pracy plastycznej a mój mąż kupił totalnie złe produkty… i cała praca poszła na marne… ehhhhh tylko konkursowicz zrozumie😭😭😭😭
1 radziosny 0

magdalena-chili

#6879691 Napisano: 31.08.2022 12:17:39
sesyjnie1 napisał(a):

Wkurza mnie to, ze poświęciłam z dziećmi czas na wykonanie pracy plastycznej a mój mąż kupił totalnie złe produkty… i cała praca poszła na marne… ehhhhh tylko konkursowicz zrozumie😭😭😭😭

jak się nie da drugi raz pójść do sklepu, to może ktoś na forum sprzeda Ci paragon? emotka  
0 0

escada

#6879698 Napisano: 31.08.2022 12:26:20
wkurza mnie że chociaż na dłuuuugą liste konków kończących się dzisiaj obstawiam tylko 2 to i tak wybitnie nie chce mi sie przysiąść nad zgłoszeniem. demotywacja na całego, co się stało ze skutecznoscią z dawnych lat???

sesyjnie1

#6879699 Napisano: 31.08.2022 12:27:05
magdalena-chili napisał(a):

sesyjnie1 napisał(a):

Wkurza mnie to, ze poświęciłam z dziećmi czas na wykonanie pracy plastycznej a mój mąż kupił totalnie złe produkty… i cała praca poszła na marne… ehhhhh tylko konkursowicz zrozumie😭😭😭😭

jak się nie da drugi raz pójść do sklepu, to może ktoś na forum sprzeda Ci paragon? emotka  

No właśnie możliwość zakupu byla do wczoraj.. ale napisałam na grupie może ktoś ma do odsprzedania paragon emotka  
0 0

atyde25

#6879716 Napisano: 31.08.2022 13:25:57
Jak ja się zawsze dam naciągnąć jako,że wrzesień jest moim miesiącem imieninowym chcę się rozpieścić.Bo jak samemu sobie nie dasz czego chcesz to kto Ci to da?Tak dziś dopiero 31 sierpnia.No i obejrzałam film z pienami na temat pomadek Maybelline Vinyl Ink.Rewelacja co za jakość,co za kolor ,co za trwałość.No i co lepią się jak te błyszczyki dodawane kiedyś do gazet:(Dobrze,że dość tanio kupiłam je w superpharm.Ale zamiast kupić jeden kolor to nie kupię dwa.Moja głupota mnie wkurza.
0 0

ktosiek1

#6879722 Napisano: 31.08.2022 13:54:10
gregory napisał(a):

Wkurza mnie ilość konkursów z bonami za 100 zł, a czasem za 50 zł. Czy organizatorzy nie wiedzą, że za to już prawie nic się nie kupi. Jeśli odliczyć zakupy na konkurs, średnio 15zl, i koszt odesłania paragonu, to zostają marne grosze. Lepiej dać mniej nagród, ale większe nominały.moom zdaniem

W kiepskich nagrodach to chyba Smolar ostatnio przoduje. Nominały po 50 zł, albo niewielka ilość 100.... tudzież prześwietne kurtki i czapki z wielkim logo Harnasia. Biedna ta nasza planeta.... emotka  a obok organizują inny konkurs i pytają dlaczego jestes eko.... Niezła hipokryzja 🙂

southlander

#6879740 Napisano: 31.08.2022 14:38:49
gregory napisał(a):

Wkurza mnie ilość konkursów z bonami za 100 zł, a czasem za 50 zł. Czy organizatorzy nie wiedzą, że za to już prawie nic się nie kupi. Jeśli odliczyć zakupy na konkurs, średnio 15zl, i koszt odesłania paragonu, to zostają marne grosze. Lepiej dać mniej nagród, ale większe nominały.moom zdaniem

Dla nas konkursowiczów może i lepiej, ale niestety firmy często nie patrzą na konkursowiczów, za to dając małe nominały zwiększają szanse że czasem bona wygra zwykła pani Grażynka która w życiu nic nie wygrała i się po prostu ucieszy, nawet jeśli nagroda słaba. emotka   Wtedy pani Grażynka rozpowie po rodzinie i znajomych że w tym można wygrać, i następnym razem o wiele więcej ludzi kupi dany produkt. 

Zresztą z tego co widzę, od jakiegoś czasu coraz popularniejsza jest opcja "hybrydowa", czyli np. sporo bonów po 100 zł, a do tego główna z wycieczką czy autem. I to jest bardzo fajna opcja, dla każdego coś miłego.
0 0

siewcazamieszania

#6879746 Napisano: 31.08.2022 14:50:45
Mnie tam nawet takie drobne cieszą, ale z wkurzających nagród w ostatnich czasach to na pierwszym miejscu jest u mnie hulajnoga elektryczna. Albo ja nie rozumiem fenomenu tego środka lokomocji, albo jest to takie dziadostwo, że wrzucają to do puli nagród do wszystkich konkursów. I choć cierpię na długie niewygrywanie, to jak po miesiącach posuchy wpadła by mi przeklęta hulajnoga, to bym chyba dała już sobie spokój z konkursami.

nelunia

#6879749 Napisano: 31.08.2022 15:14:40
Qsiewcazamieszania napisał(a):

Mnie tam nawet takie drobne cieszą, ale z wkurzających nagród w ostatnich czasach to na pierwszym miejscu jest u mnie hulajnoga elektryczna. Albo ja nie rozumiem fenomenu tego środka lokomocji, albo jest to takie dziadostwo, że wrzucają to do puli nagród do wszystkich konkursów. I choć cierpię na długie niewygrywanie, to jak po miesiącach posuchy wpadła by mi przeklęta hulajnoga, to bym chyba dała już sobie spokój z konkursami.

Jak wygrasz tą hulajnogę to możesz oddać miemotka , bo mnie wkurza, że gram o nią od 2 lat nie mogę wygrać ani w kreatywnych ani w loteriach emotka

magdalena-chili

#6879751 Napisano: 31.08.2022 15:24:31
nelunia napisał(a):

Qsiewcazamieszania napisał(a):

Mnie tam nawet takie drobne cieszą, ale z wkurzających nagród w ostatnich czasach to na pierwszym miejscu jest u mnie hulajnoga elektryczna. Albo ja nie rozumiem fenomenu tego środka lokomocji, albo jest to takie dziadostwo, że wrzucają to do puli nagród do wszystkich konkursów. I choć cierpię na długie niewygrywanie, to jak po miesiącach posuchy wpadła by mi przeklęta hulajnoga, to bym chyba dała już sobie spokój z konkursami.

Jak wygrasz tą hulajnogę to możesz oddać miemotka , bo mnie wkurza, że gram o nią od 2 lat nie mogę wygrać ani w kreatywnych ani w loteriach emotka

teraz w miastach duuuuużo ludzi jeździ rowerami, a coraz częściej i hulajnogami (bez wysiłku i potu, chociaż ja akurat lubię się zmęczyć na rowerze)
nelunia, ja mam na zbyciu... emotka
korzystnie emotka  
skusisz się? emotka  
0 0

nelunia

#6879754 Napisano: 31.08.2022 15:43:45
magdalena-chili napisał(a):

nelunia napisał(a):

Qsiewcazamieszania napisał(a):

Mnie tam nawet takie drobne cieszą, ale z wkurzających nagród w ostatnich czasach to na pierwszym miejscu jest u mnie hulajnoga elektryczna. Albo ja nie rozumiem fenomenu tego środka lokomocji, albo jest to takie dziadostwo, że wrzucają to do puli nagród do wszystkich konkursów. I choć cierpię na długie niewygrywanie, to jak po miesiącach posuchy wpadła by mi przeklęta hulajnoga, to bym chyba dała już sobie spokój z konkursami.

Jak wygrasz tą hulajnogę to możesz oddać miemotka , bo mnie wkurza, że gram o nią od 2 lat nie mogę wygrać ani w kreatywnych ani w loteriach emotka

teraz w miastach duuuuużo ludzi jeździ rowerami, a coraz częściej i hulajnogami (bez wysiłku i potu, chociaż ja akurat lubię się zmęczyć na rowerze)
nelunia, ja mam na zbyciu... emotka
korzystnie emotka  
skusisz się? emotka  

Nie  emotka  wkurzona ale gram dalej o tego elektrycznego potwora emotka

asther

#6879784 Napisano: 31.08.2022 18:31:19
Jestem wkurzona bo rozpoczęłam kolejną nową prace, (w sumie nawet powiązaną z konkursami, dodam dzisiaj do bazy) dostałam grafik na 2 tygodnie, rozplanowałam wszystko a tu mi już pierwszego dnia zmienili cały plan i wychodzi mi 48h roboty zamiast 36h tygodniowo emotka
0 0

notta

#6879869 Napisano: 01.09.2022 08:45:44
cb656 napisał(a):

emotka emotka https://www.orang...laczen_krajowych.pdf

Mnie tez to wkurza. Dodatkowo oplaty za utrzymanie numeru.. play, orange.. a było tak miło
1 cb656 0

southlander

#6879934 Napisano: 01.09.2022 12:40:16
Mam czas i siły = nie ma wielu konkursów kreatywnych
Mam siłę i są konkursy = nie mam czasu
Mam czas i są konkursy = nie mam sił

I tak zawsze. Wcześniej miałem kilka zgłoszeń do zrobienia, to mogłem się patrzyć w ekran przez godzinę i nie być w stanie napisać nawet jednego zdania, kompletne rozkojarzenie i zmęczenie. Dzisiaj akurat jestem na siłach i w dodatku będę miał chwilkę wieczorem, chciałem ze schowka wydobyć jakiś konkursik to się okazało że już wszystko po terminach, a atrakcyjne nowe się nie pojawiają. A gdy za kilka-kilkanaście dni zaczną się już pojawiać jesienne, to znając życie braknie mi czasu i znowu koło nosa przejdzie mi sporo fajnych konkursów.  emotka  Chyba jestem prawdziwym Polakiem, zawsze mi coś nie pasuje. emotka

grandprix

#6879944 Napisano: 01.09.2022 13:18:52
Wkurza mnie ta ilość śmieci udających nagrody. Chyba agencje walczą w ten sposób z konkursowiczami patrząc, do czego jeszcze można się posunąć. Obrandowany chłam, plastikowe badziewie. Kto to będzie nosił? Powinni jeszcze dopłacić za możliwość reklamowania się na cudzych plecach, a nie traktować tego jako nagrodę. I jeszcze bardziej wkurza mnie, że tyle osób się na to łapie. Może gdyby nikt tego nie chciał i zostali z magazynami pełnymi szajsu, to by się obudzili. A tak tłuką kasę, a ziemia tonie w plastikowych śmieciach ściąganych przez pół świata.

maverick

#6879946 Napisano: 01.09.2022 13:22:03
notta napisał(a):

cb656 napisał(a):

emotka emotka https://www.orang...laczen_krajowych.pdf

Mnie tez to wkurza. Dodatkowo oplaty za utrzymanie numeru.. play, orange.. a było tak miło

Przypadek z dziś - miałem na koncie 15zł w Orange, wykupiłem RWK i zostało 6zł, czyli ta "usługa" to 9zł terazemotka
A jak przez 31 dni nie wyślę smsa lub gdzieś nawet na sekundę nie zadzwonię, to za utrzymanie numeru i z 5zł wziąć potrafią emotka i to raz za razem, nie wstydzą się emotka
1 notta 0

atyde25

#6879951 Napisano: 01.09.2022 13:44:03
Od kiedy się dowiedziałam ,że Orange to tepsa a było to pewnie z 15 lat temu jak nie lepiej  omijam tą sieć szerokim łukiem.
Dalej mnie wkurza lepienie tej nieszczęsnej pomadki 40 zł razy 2 w błoto:(

atyde25

#6879961 Napisano: 01.09.2022 14:11:56
Ale ja dziś marudzę i to mnie wkurza.Życie introwertyka jest straszne zdałam sobie sprawę,że najszczęśliwsza bym była gdybym mogła  być sama zupełnie sama.A nie zapowiada się,że kiedyś to się stanie:(

ziolko

#6880001 Napisano: 01.09.2022 16:15:07
atyde25 napisał(a):

Ale ja dziś marudzę i to mnie wkurza.Życie introwertyka jest straszne zdałam sobie sprawę,że najszczęśliwsza bym była gdybym mogła  być sama zupełnie sama.A nie zapowiada się,że kiedyś to się stanie:(

Hmm... Uważaj o czym marzysz, bo może się to spełnić emotka  ale niekoniecznie tak, jakbyś chciała...
https://demotywat...-moze-sie-spelnic- 
0 0

FBsebastian3

#6880012 Napisano: 01.09.2022 16:39:26
Coraz częściej internauci wrzucają takie oti zdjecia. Betonoza dotknęła rowniez i moje miasteczko. Hipokryzja zielonych. Górą interes. Ps. To nie moje miasteczko