Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

norweska20

#6880072 Napisano: 01.09.2022 23:22:21
Wkurza mnie:
to że chcę zmienić pracę na lepszą a mi to nie wychodzi ...to że gram i gram w konkursach i nic konkretnego nie wygrywam ( i jak kiedyś "powiedzmy" że byłam pewna, że ugram auto ,tak teraz tej pewności nie mam już w ogóle ) ...to że na liczniku biologicznym mam 40 ....i to że " wychowywanie" dzieci to tak trudne "zadanie". ..a to sobie ponarzekalam emotka  

melancholia

#6880078 Napisano: 02.09.2022 00:06:57
Że dopadła mnie angina, jestem na antybiotyku i strasznie źle się czuję. Jestem potwornie zmęczona, ale ból nie daje mi zasnąć, i nawet nie jestem w stanie przekuć tego w konkursową produktywność, bo nie mam siły na pisanie zgłoszeń. Marzę, aby w końcu normalnie zasnąć, wyspać się i odzyskać energię. 

nanajka81

#6880080 Napisano: 02.09.2022 05:49:55
norweska20 napisał(a):

Wkurza mnie:
to że chcę zmienić pracę na lepszą a mi to nie wychodzi ...to że gram i gram w konkursach i nic konkretnego nie wygrywam ( i jak kiedyś "powiedzmy" że byłam pewna, że ugram auto ,tak teraz tej pewności nie mam już w ogóle ) ...to że na liczniku biologicznym mam 40 ....i to że " wychowywanie" dzieci to tak trudne "zadanie". ..a to sobie ponarzekalam emotka  

oj nie ty jedna masz takie problemy. mnie wczoraj wykończył początek roku szkolnego - długi apel a potem jeszcze dłuższe zebranie i 5 kg książek do przyniesienia do domu...
0 0

as32572

#6880097 Napisano: 02.09.2022 09:10:57
Wkurza mnie,że chciałam skorzystać z kuponu promocyjnego a że miałam aktywowane kilka,to naliczył mi się najmniej korzystny. Czy to jest właściwe postępowanie, jeśli nie ma takiego zapisu ani w regulaminie ani nigdzie w aplikacji czy też na głównej stronie (jest tylko mowa o spełnieniu warunku kuponu,więc jakby spełniłam i tego o który mi chodziło i tego mniej korzystnego)? Odpowiedź dostałam,że w zakładce pomoc jest wyjaśnienie czemu tak się dzieje tzn czemu bierze się mniej korzystny kupon.
No ok, tylko czy nie powinien nas obowiązywać regulamin a nie jakieś zakładki na stronie, których trzeba specjalnie szukać?
Może przesadzam ale zakupy były specjalnie zrobione pod ten kupon, inaczej się zwyczajnie nie opłacały emotka
1 madllen 0

sambolera

#6880153 Napisano: 02.09.2022 12:56:04
sabart napisał(a):

oldziaczek napisał(a):

kukuleczka napisał(a):

A w temacie co mnie wkurza- konkursy promocyjne z margarynami, czipsami, majonezami, colą i wszystkim niezdrowym emotka

Też nad tym ubolewam, chciałby człowiek iść na diete, a trzeba żreć te laysy emotka

Nie trzeba, tylko to właśnie jest wkurzające że niewiadomo co z tym wtedy robić. emotka  

Jest tyle punktow pomocy i innych domow samotnych matek
0 0

atyde25

#6880157 Napisano: 02.09.2022 13:24:42
Ja wczoraj skończyłam z Laysami na końcu odpowiedzi dodałam koniec więcej nie zagram:P
Pewnie się poryczeli w chusteczki.Ale serio od lat grałam i 0 ile można się łudzić.
Ale wkurza mnie aplikacja Biedry mam same kupony na wegańskie produkty a jak jest coś fajnego co chcę to i tak tego w sklepie nie ma.Nie kupuję dużo mięsa czy coś,  czasami jakiś deser wegański ale jak ten algorytm to wybiera co ktoś chce to ja nie rozumiem.Dziś miałam jakieś niby 6 zł do wydania w aplikacji dalej było 0 zł.A potem przy kasie jakiś komunikat czy chcę to wykorzystać.Teraz mam paragon mało czytelny bo ot odejmuje po kilka groszy od każdego produktu.

nanajka81

#6880162 Napisano: 02.09.2022 13:44:02
cb656 napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

Niby mają szafki w szkole a książki i tak nosić muszą... Bezsensu.

No totalnie bez. emotka emotka

Bezsensu bo każdego dnia mają to samo (młody w pierwszej klasie) a jak dostaną jakieś zadania to pewnie literki do napisania bo co innego się robi w pierwszej klasie?
0 0

Joyce1302

#6880276 Napisano: 02.09.2022 20:47:55
wkurzyło mnie strasznie to że konkurs ekomobilny w empiku skończył się przed czasem, a formularz wg regulaminu powinien być dostępny do dziś do końca dnia... w ogóle irytujące są te konkursy co nie przestrzegają czasu... to samo było w żaku konkurs niby do 21 a potem się okazało że 28...
0 0

atyde25

#6880342 Napisano: 03.09.2022 11:41:41
Nie powinno się nosić okularów na głowie w sensie włosach bo się rozciągają hahah.Kurde jakby mnie było stać na Gucci czy Chanel a nawet Diora.To może bym takie rady miała w swoimi notesiku wpisane jako piękne prawdy życiowe.
Wkurza mnie pouczanie i układanie świata jak innym się widzi.I nie pilnowanie swojego nosa:)
A tak w trakcie relaksującej  kąpieli już klęłam jak bez urazy szewc.

at-babska

#6880556 Napisano: 05.09.2022 11:12:10
nanajka81 napisał(a):

cb656 napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

Niby mają szafki w szkole a książki i tak nosić muszą... Bezsensu.

No totalnie bez. emotka emotka

Bezsensu bo każdego dnia mają to samo (młody w pierwszej klasie) a jak dostaną jakieś zadania to pewnie literki do napisania bo co innego się robi w pierwszej klasie?

Mój drugoklasista w pierwszej klasie chyba ani razu nie miał zadane, żeby pisać literki. Męczyli to w klasie. Do domu zwykle dostawał 2-3 zadania z zeszytów ćwiczeń, czasem jakąś czytankę. 

W temacie: nie wkurza, a załamuje poziom moich artystycznych fotek do konka Reginy. Myślałam, że są fajne, ale jak zobaczyłam resztę to emotka
0 0

at-babska

#6880558 Napisano: 05.09.2022 11:17:14

Ja to Was podziwiam. Szkoda by mi było kasy na loterie gdzie przecież nie mam na nic wpływu, a i też szkoda by mi było na promocyjne z tekstami, bo one tam idą pewnie w tysiące więc prawdopodobnie nikt tego nie czyta i też zwykle losują.

Mam podobne podejście do loterii, choć czasem naginam zasady, jeśli loteria dotyczy produktu niezbędnego w moim domu (np. papier toaletowy emotka )). Tekstowe - ciągle się łudzę, że jednak czytają, skoro są agencje, w których nie wygrywam (Smolar, Avanti, Albedo). Generalnie nic nie kupuję specjalnie na konkursy, jedynie optymalizuję koszty i potencjalne zyski emotka
1 cb656 0

nanajka81

#6880619 Napisano: 05.09.2022 15:12:13
at-babska napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

cb656 napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

Niby mają szafki w szkole a książki i tak nosić muszą... Bezsensu.

No totalnie bez. emotka emotka

Bezsensu bo każdego dnia mają to samo (młody w pierwszej klasie) a jak dostaną jakieś zadania to pewnie literki do napisania bo co innego się robi w pierwszej klasie?

Mój drugoklasista w pierwszej klasie chyba ani razu nie miał zadane, żeby pisać literki. Męczyli to w klasie. Do domu zwykle dostawał 2-3 zadania z zeszytów ćwiczeń, czasem jakąś czytankę. 

W temacie: nie wkurza, a załamuje poziom moich artystycznych fotek do konka Reginy. Myślałam, że są fajne, ale jak zobaczyłam resztę to emotka

szczerze? Myślę że tam sporo fotek jest ściągniętych gdzieś z neta i wrzuconych ot tak bo pasują do konkursu. Poza tym to mało tam jest naprawdę ekstra fotek. Oczywiście się zdarzają fajne ale mnie tam mało które powala na kolana. 
0 0

atyde25

#6880632 Napisano: 05.09.2022 15:30:04
Ile jest zachodu by skorzystać w wpłatomatu Euronetu.Podajesz dane wszystkie numer dowodu,pesel,numer konta,adres.I jeszcze musisz wykonać weryfikacyjną kwotę przelewu z konta w wysokości zwrotego 1 zeta.To chyba ta ochrona przed praniem brudnych pieniedzy.Poczułam się jak naiwniak co podałam te same dane do szalika z Tyskiego.Tylko bez przelewu hahahh:P
Chciałam z PlanetCash skorzystać ale akurat ten co miałam blisko nie miał opcji wpłatomatu:(
A jak chcemy na Mastercard w Żabce też przy pierwszej wpłacie trzeba wszystkie dane te same co wyżej opisane i limit jednorazowej wpłaty 500 zeta.Nie nie jestem gangsterką.
1 katee14 0

atyde25

#6880633 Napisano: 05.09.2022 15:35:51
Jeszcze przy rejestracji trzeba określić żródło dochodu.To jest kontrola jak no nie wiem może to normalne jest tylko ja się nie znam.
0 0

katee14

#6880635 Napisano: 05.09.2022 15:57:41
To samo miałam ostatnio przy rejestracji do Euronetu. I jeszcze wpłacone pieniądze dotarły dopiero trzeciego dnia. A pilnie potrzebowałam na już. Koszmar. Pełna inwigilacja. Jakbym normalnie drugie konto zakładała.
1 atyde25 0

atyde25

#6880646 Napisano: 05.09.2022 16:15:03
Nie wiem gdzie mam ten mój post wpisać.Wszystko miałam numer ID klienta,numer wpłacającego tak podjarana ,zdjęcia jak wykonać poszczególne kroki rejestracji karty.
To teoria.Teraz rzeczywistość.
Włożyłam kartę,dałam wpłata.Zero pytania o te id.Włóż pieniądze,włożyłam,system przeliczył.Wyszła kartka wpłacona kwota.
Jestem w szoku i co teraz po co to wszystko co zrobiłam wcześniej?
0 0

Astronautka

#6880689 Napisano: 05.09.2022 20:27:57
Trzeci dzień przedszkola a młody już stan podgorączkowy i pokasłuje. Przez ostatnie trzy miesiące był zdrowy.  Chodził całe wakacje do przedszkola na dyżur. Była niska frekwencja i pewnie dlatego.
Zostało mi jakieś 30 dni opieki a dopiero wrzesień. 
W przedszkolu w sąsiedniej wsi już 2 września jelitowka. 
Rynce opadajom.
0 0

magdalena-chili

#6880695 Napisano: 05.09.2022 21:18:29
atyde25 napisał(a):

Nie wiem gdzie mam ten mój post wpisać.Wszystko miałam numer ID klienta,numer wpłacającego tak podjarana ,zdjęcia jak wykonać poszczególne kroki rejestracji karty.
To teoria.Teraz rzeczywistość.
Włożyłam kartę,dałam wpłata.Zero pytania o te id.Włóż pieniądze,włożyłam,system przeliczył.Wyszła kartka wpłacona kwota.
Jestem w szoku i co teraz po co to wszystko co zrobiłam wcześniej?

Bo na początku musisz się zarejestrować, jak zakładasz nowy adres email to tez musisz podać więcej danych niż tylko adres i hasło. Muszą wiedzieć kogo obsługują, a tu chodzi o kasę, stąd pytania o nazwisko i dane. Tak, i oczywiście chodzi o "pranie", a to że Ty nie pierzesz, nie znaczy ze inni nie piorą. Oni też twierdzą ze nie piorą, pieniążki z najuczciwszej pracy. 
  
0 0

Maria

at-babska

#6880797 Napisano: 06.09.2022 10:47:08

szczerze? Myślę że tam sporo fotek jest ściągniętych gdzieś z neta i wrzuconych ot tak bo pasują do konkursu. Poza tym to mało tam jest naprawdę ekstra fotek. Oczywiście się zdarzają fajne ale mnie tam mało które powala na kolana. 

Jako, że nie jestem wybitnym fotografem, to podobają mi się prawie wszystkie zdjęcia. Może z wyjątkiem tych upozowanych z papierem - ten poziom wazeliny jest dla mnie nie do przekroczenia, no i papier w lesie kojarzy mi się tylko z jednym emotka  , ale jak widać to skuteczne zagranie. 
1 Green 0