Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

1mariusz

#6877764 Napisano: 23.08.2022 00:10:54
Że nie potrafię wprowadzić zdjęcia paragonu z loterii MELLE ! Paragony z k2 się kurzą a tam ciągle mi wychodzi: 
zdjęcie/skan dokumentu zakupu musi być plikiemtypu jpeg bmp png gif pdf.
Jasny gwint wcześniej wysyłałam i wszystko było ok a teraz takie cuda wianki mi wychodzą! 
0 0

zabcia0410

#6878193 Napisano: 24.08.2022 13:33:42
Wkurzyły mnie wyniki Reginy ZRÓB ORYGINALNE I KREATYWNE ZDJĘCIA UKAZUJĄCE PIĘKNO OTACZAJĄCEJ PRZYRODY, KTÓRĄ WARTO CHRONIĆ 
a wygrywają pomalowane plecy i lokowanie produktuemotka
1 madllen 0

atyde25

#6878208 Napisano: 24.08.2022 13:48:36
Tak pw tu na forum było.To była bardzo dziwna wiadomość jakbym ją sobie sama wysłała bo nie było nicku osoby wysyłajacej.Od porucznika Armii Amerykańskiej i tak był mail do kontaktu.
niestety to skasowałam i nie mam zapisanej treści:(
0 0

atyde25

#6878210 Napisano: 24.08.2022 13:49:33
Tak jakby ktoś się włamał na skrzynkę i to zostawił nie jestem mocna technicznie więc nie znam się na takich sztuczkach hakerskich niestety.
0 0

Majkii

#6878218 Napisano: 24.08.2022 14:02:35
atyde25 napisał(a):

Tak jakby ktoś się włamał na skrzynkę i to zostawił nie jestem mocna technicznie więc nie znam się na takich sztuczkach hakerskich niestety.

Zmień hasło na silne dla bezpieczeństwa.
1 cb656 0

sabaka

#6878268 Napisano: 24.08.2022 16:14:27
... to, że emocjonalnie podchodzę do niektórych konkursów. Niby wiem, że Smolar to mi nic nie daje, a i tak się nakręciłam. Tak mi temat podszedł pięknie, taka byłam zadowolona z odpowiedzi konkursowych. Nie mówię, żeby od razu lecieć do NY, ale nawet czapki, na tyle nagród. Wkurza mnie, że nie umiem przeżyć porażek, tylko rozmyślam, zastanawiam się co znów poszło nie tak, co w tych odpowiedziach było takiego, że nawet na najniższą nagrodę się nie załapałam. 
No wkurza mnie to i frustruje okropnie, że jestem takim słabym człowiekiem.

incendio12

#6878273 Napisano: 24.08.2022 16:37:57
sabart napisał(a):

... to, że emocjonalnie podchodzę do niektórych konkursów. Niby wiem, że Smolar to mi nic nie daje, a i tak się nakręciłam. Tak mi temat podszedł pięknie, taka byłam zadowolona z odpowiedzi konkursowych. Nie mówię, żeby od razu lecieć do NY, ale nawet czapki, na tyle nagród. Wkurza mnie, że nie umiem przeżyć porażek, tylko rozmyślam, zastanawiam się co znów poszło nie tak, co w tych odpowiedziach było takiego, że nawet na najniższą nagrodę się nie załapałam. 
No wkurza mnie to i frustruje okropnie, że jestem takim słabym człowiekiem.

To olej Smolara i skup się na Avanti - oni chyba Ci nie żałują nagród z tego co kojarzę z ostatnich wpisów w MDW  emotka  Ja np wszystkie konkursy Columbita sobie odpuszczam, bo wiem że nie umiem tam pisać i tylko się potem wkurzam, że zmarnowałam czas i pieniądze. Trzeba grać tam gdzie nas doceniają i szukać swoich mocnych stron emotka  I się nie wkurzać emotka

southlander

#6878291 Napisano: 24.08.2022 17:56:02
incendio12 napisał(a):

sabart napisał(a):

... to, że emocjonalnie podchodzę do niektórych konkursów. Niby wiem, że Smolar to mi nic nie daje, a i tak się nakręciłam. Tak mi temat podszedł pięknie, taka byłam zadowolona z odpowiedzi konkursowych. Nie mówię, żeby od razu lecieć do NY, ale nawet czapki, na tyle nagród. Wkurza mnie, że nie umiem przeżyć porażek, tylko rozmyślam, zastanawiam się co znów poszło nie tak, co w tych odpowiedziach było takiego, że nawet na najniższą nagrodę się nie załapałam. 
No wkurza mnie to i frustruje okropnie, że jestem takim słabym człowiekiem.

To olej Smolara i skup się na Avanti - oni chyba Ci nie żałują nagród z tego co kojarzę z ostatnich wpisów w MDW  emotka  Ja np wszystkie konkursy Columbita sobie odpuszczam, bo wiem że nie umiem tam pisać i tylko się potem wkurzam, że zmarnowałam czas i pieniądze. Trzeba grać tam gdzie nas doceniają i szukać swoich mocnych stron emotka  I się nie wkurzać emotka

Ja to już mam własną czarną listę gdzie szkoda mojego czasu, który dzięki temu mogę przeznaczyć na miejsca gdzie nie olewają mojego stylu. emotka

Są same zalety:
- mniej frustracji
- większa efektywność
- więcej czasu na inne konkursy
- poczucie że nie jestem bez szans i dzięki temu lepsza motywacja

Polecam, o wiele przyjemniej mi się konkursuje od kiedy się do tego stosuję.

sabaka

#6878303 Napisano: 24.08.2022 18:25:09
O rety. Nawet nie wiecie jak mi lżej. Dziękuję za rady i słowa pocieszenia. Zatem Smolar oficjalnie dostaje u mnie bana, czym trafia na zaszczytne pierwsze miejsce na czarnej liście w moim konkursowym zeszycie.  emotka

atlantydek

#6878311 Napisano: 24.08.2022 18:41:01
sabart napisał(a):

... to, że emocjonalnie podchodzę do niektórych konkursów. Niby wiem, że Smolar to mi nic nie daje, a i tak się nakręciłam. Tak mi temat podszedł pięknie, taka byłam zadowolona z odpowiedzi konkursowych. Nie mówię, żeby od razu lecieć do NY, ale nawet czapki, na tyle nagród. Wkurza mnie, że nie umiem przeżyć porażek, tylko rozmyślam, zastanawiam się co znów poszło nie tak, co w tych odpowiedziach było takiego, że nawet na najniższą nagrodę się nie załapałam. 
No wkurza mnie to i frustruje okropnie, że jestem takim słabym człowiekiem.

Jest duża szansa, ze nikt Twojej wypowiedzi nie przeczytał... To są masowe akcje, raczej nie ma tutaj czasu na dogłębne analizy wszystkich zgłoszeń.  Też długo u Smolara nic, a nagle bach i główna. Zresztą Smolar to nie jedna osoba, różne osoby to różne metodologie wyboru pewnie.  Ktoś czyta, ktoś sobie podlosuje trochę i wybiera. Teraz u mnie czapeczka za świetny tekst w mojej  ocenie. Moja reakcja - uśmiech. Dobrze jest nabrać dystansu i mimo wszystko próbować systematycznie. Powodzenia! 

anaesth

#6878363 Napisano: 25.08.2022 06:51:11
Kolejny raz wpisując kod z Lecha dostaję komunikat, że jest nieprawidłowy lub wykorzystany. Prawidłowy na 100%. Wykorzystany? Nie przeze mnie, ale zerwany z mojej puszki piwka. Ktoś tu widocznie ładnie oszukuje wpisując losowe ciągi cyfr i trafiając w prawidłowe. Nie to, żebym miała coś tam wygrać, ale zmarnowana szansa wkurza.
0 0

kalmia86

#6878415 Napisano: 25.08.2022 12:06:40
Dodatek węglowy. Ludzie kombinują okropnie. Nagle z jednego gospodarstwa domowego robią się 4...
0 0

rufus

#6878416 Napisano: 25.08.2022 12:10:08
atlantydek napisał(a):

sabart napisał(a):

... to, że emocjonalnie podchodzę do niektórych konkursów. Niby wiem, że Smolar to mi nic nie daje, a i tak się nakręciłam. Tak mi temat podszedł pięknie, taka byłam zadowolona z odpowiedzi konkursowych. Nie mówię, żeby od razu lecieć do NY, ale nawet czapki, na tyle nagród. Wkurza mnie, że nie umiem przeżyć porażek, tylko rozmyślam, zastanawiam się co znów poszło nie tak, co w tych odpowiedziach było takiego, że nawet na najniższą nagrodę się nie załapałam. 
No wkurza mnie to i frustruje okropnie, że jestem takim słabym człowiekiem.

Jest duża szansa, ze nikt Twojej wypowiedzi nie przeczytał... To są masowe akcje, raczej nie ma tutaj czasu na dogłębne analizy wszystkich zgłoszeń.  Też długo u Smolara nic, a nagle bach i główna. Zresztą Smolar to nie jedna osoba, różne osoby to różne metodologie wyboru pewnie.  Ktoś czyta, ktoś sobie podlosuje trochę i wybiera. Teraz u mnie czapeczka za świetny tekst w mojej  ocenie. Moja reakcja - uśmiech. Dobrze jest nabrać dystansu i mimo wszystko próbować systematycznie. Powodzenia! 

W samo sedno emotka
0 0

nanajka81

#6878418 Napisano: 25.08.2022 12:13:41
kalmia86 napisał(a):

Dodatek węglowy. Ludzie kombinują okropnie. Nagle z jednego gospodarstwa domowego robią się 4...

ale to samo było z dodatkiem osłonowym... Niestety ale jest dużo gospodarstw w których mieszkają 2-3 rodziny... Takie czasy że nie stać ludzi na własne 4 kąty i mieszkają jak mieszkają. 
0 0

southlander

#6878461 Napisano: 25.08.2022 14:29:14
Ech... Przez 2 godziny klepałem w notatniku Zgłoszenie Doskonałe na konkurs na którym mi zależało, skopiowałem wstępny szkic w pole odpowiedzi, ale że widziałem mnóstwo do poprawy zwłaszcza w estetyce, więc postanawiałem jeszcze dopracować. Chcę sobie zrobić nowy akapit a tu zamiast shift+enter naciska się enter. Bum, zgłoszenie poszło. 2 godziny na marne, chyba że komisja jakimś cudem doceni tak mocno niechlujne i niedopracowane zgłoszenie.
0 0

gregory

#6878484 Napisano: 25.08.2022 16:21:44
Wkurza mnie, wiec moze coś poradzicie: Czy macie jakiś sposób, żeby paragony konkursowe nie blakły? Przejrzałem ostatnio moje zebrane i zgłoszone do konkursów i ze zgrozą stwierdziłem, że z niektórych sklepów (rodzaj tuszu lub papieru) bledną już po 2-3 tygodniach. tymczasem termin zgłoszenia trwa czasami miesiac, albo dłużej. Co w sytuacji wygranej? jak to udowodnić? Na niektórych naprawdę nic nie widać - została biała kartka...
0 0

moskala22

#6878485 Napisano: 25.08.2022 16:24:24
gregory napisał(a):

Wkurza mnie, wiec moze coś poradzicie: Czy macie jakiś sposób, żeby paragony konkursowe nie blakły? Przejrzałem ostatnio moje zebrane i zgłoszone do konkursów i ze zgrozą stwierdziłem, że z niektórych sklepów (rodzaj tuszu lub papieru) bledną już po 2-3 tygodniach. tymczasem termin zgłoszenia trwa czasami miesiac, albo dłużej. Co w sytuacji wygranej? jak to udowodnić? Na niektórych naprawdę nic nie widać - została biała kartka...

Zapakować do woreczka, woreczek do pojemnika plastikowego i do zamrażarki 
0 0

anaesth

#6878486 Napisano: 25.08.2022 16:25:15
gregory napisał(a):

Wkurza mnie, wiec moze coś poradzicie: Czy macie jakiś sposób, żeby paragony konkursowe nie blakły? Przejrzałem ostatnio moje zebrane i zgłoszone do konkursów i ze zgrozą stwierdziłem, że z niektórych sklepów (rodzaj tuszu lub papieru) bledną już po 2-3 tygodniach. tymczasem termin zgłoszenia trwa czasami miesiac, albo dłużej. Co w sytuacji wygranej? jak to udowodnić? Na niektórych naprawdę nic nie widać - została biała kartka...

Wiele osób trzyma paragony w worku strunowym w lodówce. Nie próbowałam, ale widziałam już takie porady. Osobiście trzymam je w koszulkach w segregatorze i nie ma dramatu emotka  

gregory

#6878487 Napisano: 25.08.2022 16:26:09
moskala22 napisał(a):

gregory napisał(a):

Wkurza mnie, wiec moze coś poradzicie: Czy macie jakiś sposób, żeby paragony konkursowe nie blakły? Przejrzałem ostatnio moje zebrane i zgłoszone do konkursów i ze zgrozą stwierdziłem, że z niektórych sklepów (rodzaj tuszu lub papieru) bledną już po 2-3 tygodniach. tymczasem termin zgłoszenia trwa czasami miesiac, albo dłużej. Co w sytuacji wygranej? jak to udowodnić? Na niektórych naprawdę nic nie widać - została biała kartka...

Zapakować do woreczka, woreczek do pojemnika plastikowego i do zamrażarki 

Poważnie, czy ironizujesz sobie? tak normalnie pomiedzy schabowe a udko z kurczaka? emotka
0 0

pioge7

#6878488 Napisano: 25.08.2022 16:37:34
gregory napisał(a):

moskala22 napisał(a):

gregory napisał(a):

Wkurza mnie, wiec moze coś poradzicie: Czy macie jakiś sposób, żeby paragony konkursowe nie blakły? Przejrzałem ostatnio moje zebrane i zgłoszone do konkursów i ze zgrozą stwierdziłem, że z niektórych sklepów (rodzaj tuszu lub papieru) bledną już po 2-3 tygodniach. tymczasem termin zgłoszenia trwa czasami miesiac, albo dłużej. Co w sytuacji wygranej? jak to udowodnić? Na niektórych naprawdę nic nie widać - została biała kartka...

Zapakować do woreczka, woreczek do pojemnika plastikowego i do zamrażarki 

Poważnie, czy ironizujesz sobie? tak normalnie pomiedzy schabowe a udko z kurczaka? emotka

Lepiej między mielone a indyka 🤣🤣🤣🤣
A tak na poważne.  Tak w zamrażarce lub w lodówce fajnie się trzymią emotka  
1 kumulacja 0