Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

kalmia86

#6878415 Napisano: 25.08.2022 12:06:40
Dodatek węglowy. Ludzie kombinują okropnie. Nagle z jednego gospodarstwa domowego robią się 4...
0 0

rufus

#6878416 Napisano: 25.08.2022 12:10:08
atlantydek napisał(a):

sabart napisał(a):

... to, że emocjonalnie podchodzę do niektórych konkursów. Niby wiem, że Smolar to mi nic nie daje, a i tak się nakręciłam. Tak mi temat podszedł pięknie, taka byłam zadowolona z odpowiedzi konkursowych. Nie mówię, żeby od razu lecieć do NY, ale nawet czapki, na tyle nagród. Wkurza mnie, że nie umiem przeżyć porażek, tylko rozmyślam, zastanawiam się co znów poszło nie tak, co w tych odpowiedziach było takiego, że nawet na najniższą nagrodę się nie załapałam. 
No wkurza mnie to i frustruje okropnie, że jestem takim słabym człowiekiem.

Jest duża szansa, ze nikt Twojej wypowiedzi nie przeczytał... To są masowe akcje, raczej nie ma tutaj czasu na dogłębne analizy wszystkich zgłoszeń.  Też długo u Smolara nic, a nagle bach i główna. Zresztą Smolar to nie jedna osoba, różne osoby to różne metodologie wyboru pewnie.  Ktoś czyta, ktoś sobie podlosuje trochę i wybiera. Teraz u mnie czapeczka za świetny tekst w mojej  ocenie. Moja reakcja - uśmiech. Dobrze jest nabrać dystansu i mimo wszystko próbować systematycznie. Powodzenia! 

W samo sedno emotka
0 0

nanajka81

#6878418 Napisano: 25.08.2022 12:13:41
kalmia86 napisał(a):

Dodatek węglowy. Ludzie kombinują okropnie. Nagle z jednego gospodarstwa domowego robią się 4...

ale to samo było z dodatkiem osłonowym... Niestety ale jest dużo gospodarstw w których mieszkają 2-3 rodziny... Takie czasy że nie stać ludzi na własne 4 kąty i mieszkają jak mieszkają. 
0 0

southlander

#6878461 Napisano: 25.08.2022 14:29:14
Ech... Przez 2 godziny klepałem w notatniku Zgłoszenie Doskonałe na konkurs na którym mi zależało, skopiowałem wstępny szkic w pole odpowiedzi, ale że widziałem mnóstwo do poprawy zwłaszcza w estetyce, więc postanawiałem jeszcze dopracować. Chcę sobie zrobić nowy akapit a tu zamiast shift+enter naciska się enter. Bum, zgłoszenie poszło. 2 godziny na marne, chyba że komisja jakimś cudem doceni tak mocno niechlujne i niedopracowane zgłoszenie.
0 0

gregory

#6878484 Napisano: 25.08.2022 16:21:44
Wkurza mnie, wiec moze coś poradzicie: Czy macie jakiś sposób, żeby paragony konkursowe nie blakły? Przejrzałem ostatnio moje zebrane i zgłoszone do konkursów i ze zgrozą stwierdziłem, że z niektórych sklepów (rodzaj tuszu lub papieru) bledną już po 2-3 tygodniach. tymczasem termin zgłoszenia trwa czasami miesiac, albo dłużej. Co w sytuacji wygranej? jak to udowodnić? Na niektórych naprawdę nic nie widać - została biała kartka...
0 0

moskala22

#6878485 Napisano: 25.08.2022 16:24:24
gregory napisał(a):

Wkurza mnie, wiec moze coś poradzicie: Czy macie jakiś sposób, żeby paragony konkursowe nie blakły? Przejrzałem ostatnio moje zebrane i zgłoszone do konkursów i ze zgrozą stwierdziłem, że z niektórych sklepów (rodzaj tuszu lub papieru) bledną już po 2-3 tygodniach. tymczasem termin zgłoszenia trwa czasami miesiac, albo dłużej. Co w sytuacji wygranej? jak to udowodnić? Na niektórych naprawdę nic nie widać - została biała kartka...

Zapakować do woreczka, woreczek do pojemnika plastikowego i do zamrażarki 
0 0

anaesth

#6878486 Napisano: 25.08.2022 16:25:15
gregory napisał(a):

Wkurza mnie, wiec moze coś poradzicie: Czy macie jakiś sposób, żeby paragony konkursowe nie blakły? Przejrzałem ostatnio moje zebrane i zgłoszone do konkursów i ze zgrozą stwierdziłem, że z niektórych sklepów (rodzaj tuszu lub papieru) bledną już po 2-3 tygodniach. tymczasem termin zgłoszenia trwa czasami miesiac, albo dłużej. Co w sytuacji wygranej? jak to udowodnić? Na niektórych naprawdę nic nie widać - została biała kartka...

Wiele osób trzyma paragony w worku strunowym w lodówce. Nie próbowałam, ale widziałam już takie porady. Osobiście trzymam je w koszulkach w segregatorze i nie ma dramatu emotka  

gregory

#6878487 Napisano: 25.08.2022 16:26:09
moskala22 napisał(a):

gregory napisał(a):

Wkurza mnie, wiec moze coś poradzicie: Czy macie jakiś sposób, żeby paragony konkursowe nie blakły? Przejrzałem ostatnio moje zebrane i zgłoszone do konkursów i ze zgrozą stwierdziłem, że z niektórych sklepów (rodzaj tuszu lub papieru) bledną już po 2-3 tygodniach. tymczasem termin zgłoszenia trwa czasami miesiac, albo dłużej. Co w sytuacji wygranej? jak to udowodnić? Na niektórych naprawdę nic nie widać - została biała kartka...

Zapakować do woreczka, woreczek do pojemnika plastikowego i do zamrażarki 

Poważnie, czy ironizujesz sobie? tak normalnie pomiedzy schabowe a udko z kurczaka? emotka
0 0

pioge7

#6878488 Napisano: 25.08.2022 16:37:34
gregory napisał(a):

moskala22 napisał(a):

gregory napisał(a):

Wkurza mnie, wiec moze coś poradzicie: Czy macie jakiś sposób, żeby paragony konkursowe nie blakły? Przejrzałem ostatnio moje zebrane i zgłoszone do konkursów i ze zgrozą stwierdziłem, że z niektórych sklepów (rodzaj tuszu lub papieru) bledną już po 2-3 tygodniach. tymczasem termin zgłoszenia trwa czasami miesiac, albo dłużej. Co w sytuacji wygranej? jak to udowodnić? Na niektórych naprawdę nic nie widać - została biała kartka...

Zapakować do woreczka, woreczek do pojemnika plastikowego i do zamrażarki 

Poważnie, czy ironizujesz sobie? tak normalnie pomiedzy schabowe a udko z kurczaka? emotka

Lepiej między mielone a indyka 🤣🤣🤣🤣
A tak na poważne.  Tak w zamrażarce lub w lodówce fajnie się trzymią emotka  
1 kumulacja 0

moskala22

#6878501 Napisano: 25.08.2022 17:25:08
gregory napisał(a):

moskala22 napisał(a):

gregory napisał(a):

Wkurza mnie, wiec moze coś poradzicie: Czy macie jakiś sposób, żeby paragony konkursowe nie blakły? Przejrzałem ostatnio moje zebrane i zgłoszone do konkursów i ze zgrozą stwierdziłem, że z niektórych sklepów (rodzaj tuszu lub papieru) bledną już po 2-3 tygodniach. tymczasem termin zgłoszenia trwa czasami miesiac, albo dłużej. Co w sytuacji wygranej? jak to udowodnić? Na niektórych naprawdę nic nie widać - została biała kartka...

Zapakować do woreczka, woreczek do pojemnika plastikowego i do zamrażarki 

Poważnie, czy ironizujesz sobie? tak normalnie pomiedzy schabowe a udko z kurczaka? emotka

Poważnie emotka
1 cb656 0

Wiolka85

#6878506 Napisano: 25.08.2022 18:36:43
moskala22 napisał(a):

gregory napisał(a):

moskala22 napisał(a):

gregory napisał(a):

Wkurza mnie, wiec moze coś poradzicie: Czy macie jakiś sposób, żeby paragony konkursowe nie blakły? Przejrzałem ostatnio moje zebrane i zgłoszone do konkursów i ze zgrozą stwierdziłem, że z niektórych sklepów (rodzaj tuszu lub papieru) bledną już po 2-3 tygodniach. tymczasem termin zgłoszenia trwa czasami miesiac, albo dłużej. Co w sytuacji wygranej? jak to udowodnić? Na niektórych naprawdę nic nie widać - została biała kartka...

Zapakować do woreczka, woreczek do pojemnika plastikowego i do zamrażarki 

Poważnie, czy ironizujesz sobie? tak normalnie pomiedzy schabowe a udko z kurczaka? emotka

Poważnie emotka

Ja trzymam w lodowce w pudełku np. Po tabletkach 😅
0 0

atyde25

#6878631 Napisano: 26.08.2022 12:17:10
Serio paragony w zamrażalce.
Jakoś dbam o nie ale wyobraziłam sobie minę włamywacza bo podobno ludzie tam kasę kitrają zamiast w bieliźnie:P
A co to za cuda papiery hahahahhahah.
Nieważne buty mi miesiąc wytrzymały tylko i podeszwa się odkleiła.Wszystko rozumiem ale miesiąc,ciekawe czy mi reklamację uznają.Nie były jakoś strasznie drogie ale sam fakt buty tylko na miesiąc chodzenia:(
0 0

Astronautka

#6878632 Napisano: 26.08.2022 12:28:02
atyde25 napisał(a):

Serio paragony w zamrażalce.
Jakoś dbam o nie ale wyobraziłam sobie minę włamywacza bo podobno ludzie tam kasę kitrają zamiast w bieliźnie:P
A co to za cuda papiery hahahahhahah.
Nieważne buty mi miesiąc wytrzymały tylko i podeszwa się odkleiła.Wszystko rozumiem ale miesiąc,ciekawe czy mi reklamację uznają.Nie były jakoś strasznie drogie ale sam fakt buty tylko na miesiąc chodzenia:(

Uznają z pewnością bo to traktowane jest jak wada ukryta skoro po miesiącu. 👍
0 0

sesyjnie1

#6878652 Napisano: 26.08.2022 13:20:46
Wkurza mnie, ze wygrywam same nagrody pocieszenia… 

torebka plażowa, kremy,
klapki… a wakacje gdzie ?;)))) 🤣🤣

mam nadzieje ze tuż tuż 
0 0

tereniagno

#6878667 Napisano: 26.08.2022 14:14:54
sesyjnie1 napisał(a):

Wkurza mnie, ze wygrywam same nagrody pocieszenia… 

torebka plażowa, kremy,
klapki… a wakacje gdzie ?;)))) 🤣🤣

mam nadzieje ze tuż tuż 

Ciesz się,że nagrody pocieszenia.
Wkurza mnie, ze nawet tych nagród pocieszenia,
tylko koperta pełna paragonów przegranych
i portfel chudszyemotka W sierpniu ani 1 nagrody,
a za chwile koniec miesiąca z pustką emotka emotka emotka emotka
Idę już, bo po co mam się więcej wkurzaćemotka
0 0

sesyjnie1

#6878675 Napisano: 26.08.2022 14:50:27
tereniagno napisał(a):

sesyjnie1 napisał(a):

Wkurza mnie, ze wygrywam same nagrody pocieszenia… 

torebka plażowa, kremy,
klapki… a wakacje gdzie ?;)))) 🤣🤣

mam nadzieje ze tuż tuż 

Ciesz się,że nagrody pocieszenia.
Wkurza mnie, ze nawet tych nagród pocieszenia,
tylko koperta pełna paragonów przegranych
i portfel chudszyemotka W sierpniu ani 1 nagrody,
a za chwile koniec miesiąca z pustką emotka emotka emotka emotka
Idę już, bo po co mam się więcej wkurzaćemotka

 Sierpień jeszcze się nie skończył! Trzymam kciuki żeby pod koniec miesiąca buchnelo nagrodami aż miło !!:)

szczupak

#6878678 Napisano: 26.08.2022 15:06:31
Mój mąż,  który nie pracuje, siedzi w domu, wyjada z lodówki i zarzuca mi, że za mało zarabiam i przez to nigdzie nie wyjeżdżamy, podczas gdy inni co weekend gdzieś jadą
A ja staje na rzęsach , praca na cały etat, dom na cały etat, bo mąż 2 lewe ręce, nawet wodę potrafi przypalić, ogród I  padam już na twarz, nawet wieczorem zdarza mi się zasnąć z telefonem w dłoni  jak myślę nad hasłem:(
I praca mnie też wkurza
Ogólnie życie jest do D, mam wszystkiego dosyć

silvia8

#6878681 Napisano: 26.08.2022 15:09:31
szczupak napisał(a):

Mój mąż,  który nie pracuje, siedzi w domu, wyjada z lodówki i zarzuca mi, że za mało zarabiam i przez to nigdzie nie wyjeżdżamy, podczas gdy inni co weekend gdzieś jadą
A ja staje na rzęsach , praca na cały etat, dom na cały etat, bo mąż 2 lewe ręce, nawet wodę potrafi przypalić, ogród I  padam już na twarz, nawet wieczorem zdarza mi się zasnąć z telefonem w dłoni  jak myślę nad hasłem:(
I praca mnie też wkurza
Ogólnie życie jest do D, mam wszystkiego dosyć

emotka  Dużo siły i zmian na lepsze!

szczupak

#6878686 Napisano: 26.08.2022 15:27:07
cb656 napisał(a):

szczupak napisał(a):

Mój mąż,  który nie pracuje, siedzi w domu, wyjada z lodówki i zarzuca mi, że za mało zarabiam i przez to nigdzie nie wyjeżdżamy, podczas gdy inni co weekend gdzieś jadą...

Wyślij go na ryby... emotka  Może jakiegoś szczupaka złapie, będzie na obiad... emotka

no z jego zdolnościami to przyniósł by wiadro śniętych ryb  prosto z Odry z odkrywczym stwierdzeniem że "Innych nie było" i jak mi się nie podobają to SAMA mam sobie iść inne złowić!
Ale doceniam twoje poczucie humoru emotka

darog

#6878690 Napisano: 26.08.2022 15:40:17
Metaxa na maxa...... wkurza
0 0