Reklama na e-Konkursy.info

WC - rozmowy o wszystkim

boss75

#7059800 Napisano: 11.11.2022 14:05:52
Drodzy  konkursowicze. Czesto każdy z nas kupuje rożne produkty na loterie, konkursy. Często tez mamy zbyt dużo tych produktów .
Od lat pomagam wujkowi ,którego los nie oszczedzał.Jest to moja dalsza rodzina.Wujek został sam, żyje z renty 560 zl.
Żyjemy w chorym kraju.Głupio mi pisać, ale może ktoś ma ochote pomóc w zbiórce (artykuły spożywcze)
Pomagam  mu  zawsze w okresie Świąt.
Jeśli ktoś chciałby pomóc to podam paczkomat emotka
Z góry dziękuję za wysłuchanie
Pozdrawiam  boss75

sabaka

#7059805 Napisano: 11.11.2022 14:26:39
at-babska napisał(a):

Nie wiem, czy już taki temat był, ale tak mnie naszło przy święcie: czy sądzicie, że jesteście uzależnieni od konkursów? emotka

Ja jestem uzależniona od wygrywania emotka

A tak na serio to dorastam powoli do skupiania się na konkursach, w których oceniam realne szanse na jakąś nagrodę, a nie naiwne branie udziału, no bo może akurat się uda. Dopiero zaczynam tak naprawdę, bo co to jest rok, ale doświadczenie jednak rośnie i tworzą się pewne zasady, których staram się trzymać. Loterie loteriami - puszczam prawie zawsze jedno zgłoszenie dla głównej nagrody z założeniem, że nie wygram, wtedy lzej. Ale Ciężko się nie przejmować konkursami, nie stresować się, nie załamywać jak się widzi chociażby takie akcje jak ostatnio z Fortis... Człowiek się stara, myśli , że no coś tam wpadnie, a tu lipa. 
Czy jestem uzależniona? Jakby był licznik na forum ile spędzam czasu na tej stronie, to by pokazywał, że jest problem haha. Często na ulicy wpadnie mi dobry tekst, więc muszę go zapisać w notatkach. Konkursy to taka część życia. A że siedzę w domu bo dziecko małe to i jest czas chodzić po różnych sklepach po produkty, to korzystam. A że wpada coś przy tym i można dorobić to już osobna sprawa. 😊

delfinka101

#7059830 Napisano: 11.11.2022 18:22:30
sabart napisał(a):

at-babska napisał(a):

Nie wiem, czy już taki temat był, ale tak mnie naszło przy święcie: czy sądzicie, że jesteście uzależnieni od konkursów? emotka

Ja jestem uzależniona od wygrywania emotka

A tak na serio to dorastam powoli do skupiania się na konkursach, w których oceniam realne szanse na jakąś nagrodę, a nie naiwne branie udziału, no bo może akurat się uda. Dopiero zaczynam tak naprawdę, bo co to jest rok, ale doświadczenie jednak rośnie i tworzą się pewne zasady, których staram się trzymać. Loterie loteriami - puszczam prawie zawsze jedno zgłoszenie dla głównej nagrody z założeniem, że nie wygram, wtedy lzej. Ale Ciężko się nie przejmować konkursami, nie stresować się, nie załamywać jak się widzi chociażby takie akcje jak ostatnio z Fortis... Człowiek się stara, myśli , że no coś tam wpadnie, a tu lipa. 
Czy jestem uzależniona? Jakby był licznik na forum ile spędzam czasu na tej stronie, to by pokazywał, że jest problem haha. Często na ulicy wpadnie mi dobry tekst, więc muszę go zapisać w notatkach. Konkursy to taka część życia. A że siedzę w domu bo dziecko małe to i jest czas chodzić po różnych sklepach po produkty, to korzystam. A że wpada coś przy tym i można dorobić to już osobna sprawa. 😊

Jestem uzależniona od maili, smsów telefonów zaczynających się ; gratulujemy. Daje mi to ogromnego kopa. Szczególnie w ostatnim  czasie kiedy jestem chora, naprawdę stawia mnie to na nogi i gram dalej i czekam na kolejne wyniki. Nawet w szpitalu wysyłałam hasła z powodzeniem. 

rufus

#7060248 Napisano: 14.11.2022 15:40:34
Czy mozna w zabce zaplacic bonem i jednoczesnie wklepac aplikacje czy to sie jakos wyklucza?
Chodzi o coca cole. emotka
0 0

Emememe

#7060251 Napisano: 14.11.2022 15:48:42
rufus napisał(a):

Czy mozna w zabce zaplacic bonem i jednoczesnie wklepac aplikacje czy to sie jakos wyklucza?
Chodzi o coca cole. emotka


Nie powinno być z tym problemu emotka
Dziś sprawdzę 😎
0 0

rufus

#7060274 Napisano: 14.11.2022 16:42:24
Emememe napisał(a):

rufus napisał(a):

Czy mozna w zabce zaplacic bonem i jednoczesnie wklepac aplikacje czy to sie jakos wyklucza?
Chodzi o coca cole. emotka


Nie powinno być z tym problemu emotka
Dziś sprawdzę 😎

Juz sprawdzilem. Mozna emotka
0 0

dwaburekoty

#7060523 Napisano: 15.11.2022 13:35:45
Cześć, szukam osób, które mają króliki jako swoje zwierzaki domowe.
Powoli dorastam do budowania swojego biznesu, więc chciałabym wybadać rynek.
0 0

FBmarta22

#7060529 Napisano: 15.11.2022 13:44:16
rufus napisał(a):

Emememe napisał(a):

rufus napisał(a):

Czy mozna w zabce zaplacic bonem i jednoczesnie wklepac aplikacje czy to sie jakos wyklucza?
Chodzi o coca cole. emotka


Nie powinno być z tym problemu emotka
Dziś sprawdzę 😎

Juz sprawdzilem. Mozna emotka

A przechodzi to to przez kasę samoobsługową, czy trzeba grzecznie kasjerowi pokazać? Ktoś próbował? emotka
0 0

adamo86

#7060530 Napisano: 15.11.2022 13:45:57
FBmarta22 napisał(a):

rufus napisał(a):

Emememe napisał(a):

rufus napisał(a):

Czy mozna w zabce zaplacic bonem i jednoczesnie wklepac aplikacje czy to sie jakos wyklucza?
Chodzi o coca cole. emotka


Nie powinno być z tym problemu emotka
Dziś sprawdzę 😎

Juz sprawdzilem. Mozna emotka

A przechodzi to to przez kasę samoobsługową, czy trzeba grzecznie kasjerowi pokazać? Ktoś próbował? emotka

Z tego co pamiętam to u mnie chyba był problem z płatnością bonem w samoobsługowej i i tak musiałem iść do normalnej kasy. Ale może już coś się zmieniło.
1 FBmarta22 0

jokan

#7060532 Napisano: 15.11.2022 13:51:58
dwaburekoty napisał(a):

Cześć, szukam osób, które mają króliki jako swoje zwierzaki domowe.
Powoli dorastam do budowania swojego biznesu, więc chciałabym wybadać rynek.

na FB jest sporo grup o królikach, może tam warto się rozeznać?
0 0

southlander

#7060535 Napisano: 15.11.2022 13:56:38
delfinka101 napisał(a):

sabart napisał(a):

at-babska napisał(a):

Nie wiem, czy już taki temat był, ale tak mnie naszło przy święcie: czy sądzicie, że jesteście uzależnieni od konkursów? emotka

Ja jestem uzależniona od wygrywania emotka

A tak na serio to dorastam powoli do skupiania się na konkursach, w których oceniam realne szanse na jakąś nagrodę, a nie naiwne branie udziału, no bo może akurat się uda. Dopiero zaczynam tak naprawdę, bo co to jest rok, ale doświadczenie jednak rośnie i tworzą się pewne zasady, których staram się trzymać. Loterie loteriami - puszczam prawie zawsze jedno zgłoszenie dla głównej nagrody z założeniem, że nie wygram, wtedy lzej. Ale Ciężko się nie przejmować konkursami, nie stresować się, nie załamywać jak się widzi chociażby takie akcje jak ostatnio z Fortis... Człowiek się stara, myśli , że no coś tam wpadnie, a tu lipa. 
Czy jestem uzależniona? Jakby był licznik na forum ile spędzam czasu na tej stronie, to by pokazywał, że jest problem haha. Często na ulicy wpadnie mi dobry tekst, więc muszę go zapisać w notatkach. Konkursy to taka część życia. A że siedzę w domu bo dziecko małe to i jest czas chodzić po różnych sklepach po produkty, to korzystam. A że wpada coś przy tym i można dorobić to już osobna sprawa. 😊

Jestem uzależniona od maili, smsów telefonów zaczynających się ; gratulujemy. Daje mi to ogromnego kopa. Szczególnie w ostatnim  czasie kiedy jestem chora, naprawdę stawia mnie to na nogi i gram dalej i czekam na kolejne wyniki. Nawet w szpitalu wysyłałam hasła z powodzeniem. 

I u mnie to samo. Jest w tym coś uzależniającego, że człowiek się czuje lepiej jak zostanie wyróżniony zwłaszcza po jakimś autorskim zgłoszeniu. emotka Pewnie w grę wchodzą te same hormony co przy zwycięskiej rywalizacji sportowej albo przy hazardzie, mózg zostaje "pogłaskany" i szuka kolejnego doznania tego typu. Niestety człowiek trochę się znieczula i chce ciągle więcej tych wygranych, nawet nie chodzi już zawsze o nagrody. Doszło do tego, że jakiś czas temu dostałem info o voucherze na tysiaka, a ja wcale się nie cieszyłem bardziej niż gdy wygrywałem jakiś bilet do kina. Z drugiej strony, gdy przez dłuższy czas nic nie wygrywam, to cały entuzjazm spada i nie miałbym najmniejszych problemów żeby wtedy odpocząć na parę miesięcy, więc czy to można nazwać uzależnieniem...? 

Na pewno ostatnio staram się lepiej selekcjonować konkursy, a te małe z licznymi lecz małymi nagrodami traktuję niemal wyłącznie jako podtrzymanie motywacji, właśnie dla tych słów "gratulujemy!". emotka  
1 sabaka 0

bezaczek7

#7060546 Napisano: 15.11.2022 14:32:10
Czy komuś coś wiadomo na temat promocji na zakup smarta na allegro? Bywały promocje 10zł taniej przy zakupie w danym okresie.
0 0

halliday

#7060567 Napisano: 15.11.2022 16:24:51
bezaczek7 napisał(a):

Czy komuś coś wiadomo na temat promocji na zakup smarta na allegro? Bywały promocje 10zł taniej przy zakupie w danym okresie.

od 21.11 cena idzie w górę i będzie trzeba kupić za 45zł aby odebrać w punkcie, a kurier będzie od 65zł. Więc lepiej nie czekać z zakupem bo osoby które mają aktywny smart to ceny w górę za wysyłkę pójdą po zakończeniu abonamentu zakupionego przed 21.11

at-babska

#7060573 Napisano: 15.11.2022 16:36:39
southlander napisał(a):

delfinka101 napisał(a):

sabart napisał(a):

at-babska napisał(a):

Nie wiem, czy już taki temat był, ale tak mnie naszło przy święcie: czy sądzicie, że jesteście uzależnieni od konkursów? emotka

Ja jestem uzależniona od wygrywania emotka

A tak na serio to dorastam powoli do skupiania się na konkursach, w których oceniam realne szanse na jakąś nagrodę, a nie naiwne branie udziału, no bo może akurat się uda. Dopiero zaczynam tak naprawdę, bo co to jest rok, ale doświadczenie jednak rośnie i tworzą się pewne zasady, których staram się trzymać. Loterie loteriami - puszczam prawie zawsze jedno zgłoszenie dla głównej nagrody z założeniem, że nie wygram, wtedy lzej. Ale Ciężko się nie przejmować konkursami, nie stresować się, nie załamywać jak się widzi chociażby takie akcje jak ostatnio z Fortis... Człowiek się stara, myśli , że no coś tam wpadnie, a tu lipa. 
Czy jestem uzależniona? Jakby był licznik na forum ile spędzam czasu na tej stronie, to by pokazywał, że jest problem haha. Często na ulicy wpadnie mi dobry tekst, więc muszę go zapisać w notatkach. Konkursy to taka część życia. A że siedzę w domu bo dziecko małe to i jest czas chodzić po różnych sklepach po produkty, to korzystam. A że wpada coś przy tym i można dorobić to już osobna sprawa. 😊

Jestem uzależniona od maili, smsów telefonów zaczynających się ; gratulujemy. Daje mi to ogromnego kopa. Szczególnie w ostatnim  czasie kiedy jestem chora, naprawdę stawia mnie to na nogi i gram dalej i czekam na kolejne wyniki. Nawet w szpitalu wysyłałam hasła z powodzeniem. 

I u mnie to samo. Jest w tym coś uzależniającego, że człowiek się czuje lepiej jak zostanie wyróżniony zwłaszcza po jakimś autorskim zgłoszeniu. emotka Pewnie w grę wchodzą te same hormony co przy zwycięskiej rywalizacji sportowej albo przy hazardzie, mózg zostaje "pogłaskany" i szuka kolejnego doznania tego typu. Niestety człowiek trochę się znieczula i chce ciągle więcej tych wygranych, nawet nie chodzi już zawsze o nagrody. Doszło do tego, że jakiś czas temu dostałem info o voucherze na tysiaka, a ja wcale się nie cieszyłem bardziej niż gdy wygrywałem jakiś bilet do kina. Z drugiej strony, gdy przez dłuższy czas nic nie wygrywam, to cały entuzjazm spada i nie miałbym najmniejszych problemów żeby wtedy odpocząć na parę miesięcy, więc czy to można nazwać uzależnieniem...? 

Na pewno ostatnio staram się lepiej selekcjonować konkursy, a te małe z licznymi lecz małymi nagrodami traktuję niemal wyłącznie jako podtrzymanie motywacji, właśnie dla tych słów "gratulujemy!". emotka
 

Wiele ciekawych głosów się pojawiło, a jako pytająca też postaram sobie odpowiedzieć na zadane pytanie emotka  Absolutnie nie uważam się za osobę uzależnioną, choć moje otoczenie twierdzi, że zainteresowanie konkursami nie jest zdrowe. Prawdopodobnie konkursy utożsamiają z loteriami,a przecież to nie to samo. Nigdy nie byłam zwolenniczką "easy money", nie wierzę w szczęście i w loteriach nie biorę udziału, nie kupuję produktów na pęczki, by potem czatować na bramkę. Swój lepszy, konkursowy czas już miałam, teraz ciężko mi cos wygrać. Zapewne urosła kreatywna konkurencja (choć czasem jak zobaczę kogoś takiego, jak facet od ballad na gitarze na cześć boczku, to mam wątpliwości). Ale lubię to uczucie nadziei i czasami wygranej. Konkursy traktuję jak optymalizację kosztów. Skoro i tak coś kupuje, to nie zaszkodzi dołożyć do tego swój pomysł, by się zwróciło z nawiązką. Gdzieś tam marzę, by powrócić do formy i znów wygrywać. Może w końcu mózg się odblokuje. emotka
2 sabaka, cb656 0

joan

#7060577 Napisano: 15.11.2022 16:45:16
at-babska napisał(a):

(...) Absolutnie nie uważam się za osobę uzależnioną, choć moje otoczenie twierdzi, że zainteresowanie konkursami nie jest zdrowe.(...)


Tyle się człowiek pier* w życiu nasłuchał w każdym temacie, że już z automatu ucinam rozmowy zadając pytania typu "Który psycholog tak twierdzi? W której książce o tym czytałaś? Który film albo podcast tworzony przez fachowca porusza tę kwestię? Które badania naukowe to potwierdzają?" I święty spokój mam, ejmen! emotka

Co do Twojego pytania: miałam kilkumiesięczną przerwę od konków i było okej, żaden tam syndrom odstawienia czy coś. Niedawno wróciłam i też miło jest (się nie zapomina, jak jazdy na rowerze) emotka

FBmarta22

#7060615 Napisano: 15.11.2022 17:57:44
Hej ludziki z biletami od Garage w Żabce... 
Organizator One Love Music Festival wprowadził do regulaminu fascynujący zapis o zwycięzcach konkursów ...

Osoba, której odstąpiłam bilet, wypytywała i dostała info, że nie ma opcji żeby wszedł ktoś inny niż laureata + towarzysząca...
1 cb656 0

elmas

#7060626 Napisano: 15.11.2022 18:11:06
FBmarta22 napisał(a):

Hej ludziki z biletami od Garage w Żabce... 
Organizator One Love Music Festival wprowadził do regulaminu fascynujący zapis o zwycięzcach konkursów ...

Osoba, której odstąpiłam bilet, wypytywała i dostała info, że nie ma opcji żeby wszedł ktoś inny niż laureata + towarzysząca...

Co za chamstwo! A tak się cieszyłam, że udało mi się sprzedać bilety na aukcji charytatywnej - teraz nie dość, że bilety się zmarnują, to jeszcze bezdomne koty nie dostaną kasy  emotka
0 0

gema

#7060649 Napisano: 15.11.2022 18:54:01
Fantastyczna wiadomość. Po serii porażek jeszcze muszę oddać gościowi kasę za zakup, jedyny + że typ jest wyrozumiały. Coś jeszcze może dobić emotka emotka
0 0

bezaczek7

#7060695 Napisano: 15.11.2022 21:20:31
halliday napisał(a):

bezaczek7 napisał(a):

Czy komuś coś wiadomo na temat promocji na zakup smarta na allegro? Bywały promocje 10zł taniej przy zakupie w danym okresie.

od 21.11 cena idzie w górę i będzie trzeba kupić za 45zł aby odebrać w punkcie, a kurier będzie od 65zł. Więc lepiej nie czekać z zakupem bo osoby które mają aktywny smart to ceny w górę za wysyłkę pójdą po zakończeniu abonamentu zakupionego przed 21.11

Chodzi mi o koszt zakupu smarta rocznego, aktualnie to cena 49 zł na 12 miesięcy. Kiedyś pod koniec roku robili promocje cenowe, ciekawa jestem czy coś się komuś obiło o uszy, że znów ma być podobna promocja.

Mam jeszcze aktywny smart i z automatu mi poszła cena paczkomatu na 9,99 zł, zresztą pisali o tym, że będą sami dźwigać w ofertach już wystawionych.
0 0

halliday

#7060703 Napisano: 15.11.2022 21:39:41
bezaczek7 napisał(a):

halliday napisał(a):

bezaczek7 napisał(a):

Czy komuś coś wiadomo na temat promocji na zakup smarta na allegro? Bywały promocje 10zł taniej przy zakupie w danym okresie.

od 21.11 cena idzie w górę i będzie trzeba kupić za 45zł aby odebrać w punkcie, a kurier będzie od 65zł. Więc lepiej nie czekać z zakupem bo osoby które mają aktywny smart to ceny w górę za wysyłkę pójdą po zakończeniu abonamentu zakupionego przed 21.11

Chodzi mi o koszt zakupu smarta rocznego, aktualnie to cena 49 zł na 12 miesięcy. Kiedyś pod koniec roku robili promocje cenowe, ciekawa jestem czy coś się komuś obiło o uszy, że znów ma być podobna promocja.

Mam jeszcze aktywny smart i z automatu mi poszła cena paczkomatu na 9,99 zł, zresztą pisali o tym, że będą sami dźwigać w ofertach już wystawionych.

no tak, od 21.11 od godziny 9:00 cena zakupu smarta będzie za 59,90 zł, a do 8:59 jest stara cena za 49zł oraz pozostaje stary limit do zakupów aby wysyłka była darmowa od 40zł. Więc jak aktywujesz ostatniego dnia nowy abonament to będziesz miała wysyłkę od 40zł do ok.21.11.2023, a jak aktywujesz za nową cenę to już będziesz miała wysyłkę darmową od 45zł punkty, a kuriera od 65zł.