Reklama na e-Konkursy.info

WC - rozmowy o wszystkim

tereniagno

#7088425 Napisano: 15.04.2023 16:45:33
nanajka81 napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

mugolinka napisał(a):

Witam , czy brał ktoś może udział w akcji Bosch premia do 700 zł za zakup zmywarki teraz i dostał zwrot?

Ja brałam w poprzedniej edycji, miałam dokument zakupu, foto nr zmywarki, odpisali że weryfikują zakup, potem że mają nieczytelny nr zmywarki, potem że w ogóle takiej zmywarki nie mają choć wszystko było ok. W końcu przestali odpisywać i premii nie oddali. Bosch to chyba najgorsza z marek. Teściowej zmywarka siadła po miesiącu używania(kupiła przez internet), przyjeżdżali ciągle naprawiać na gwarancji, nie zgodzili się na wymianę na nową zmywarkę- stwierdziłyśmy że nigdy więcej tego badziewia nasze domy nie zobaczą emotka

ja mam i lodówkę bosch i pralkę i są naprawdę dobre. Pralka działa już 14 lat (2 razy się zepsuł silnik ale u nas się dużo pierze bo dużo osób mieszka) a lodówka 12 (bez problemów). Aczkolwiek na zmywarkę się nie skusiliśmy bo nie było ciekawych ofert.

Mam też dużo sprzętu Bosch-pralkę, roboty, ekspres itp. i wszystko działa jak należy i jestem bardzo zadowolona.
Prawda jest taka, że nie mam zmywarki Bosch.
0 0

pou

#7088438 Napisano: 15.04.2023 19:11:48
mugolinka napisał(a):

Witam , czy brał ktoś może udział w akcji Bosch premia do 700 zł za zakup zmywarki teraz i dostał zwrot?

Ja dostałam w zeszłym roku za suszarkę Bosch ,zwrot po ok. miesiącu.Działa bez zarzutów.
1 mugolinka 0

koniczynka123

#7088449 Napisano: 15.04.2023 22:33:16
zielonaszpilka napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

mugolinka napisał(a):

Witam , czy brał ktoś może udział w akcji Bosch premia do 700 zł za zakup zmywarki teraz i dostał zwrot?

.przyjeżdżali ciągle naprawiać na gwarancji, nie zgodzili się na wymianę na nową zmywarkę- stwierdziłyśmy że nigdy więcej tego badziewia nasze domy nie zobaczą emotka .....

Trzeba było zareklamować z tytułu rękojmi. Gwarancja to zazwyczaj słabsza opcja na reklamację.

Teściowa miała jeszcze dokupioną "przedłuzoną" gwarancje. Faktycznie sprzęt produkowany lata temu działa dobrze- w kuchni mam cały oryginalny sprzęt z 2004 r. Teraz serwisy nawet nie chcą naprawiać współczesnego szajsu  emotka
1 kumulacja 0

notta

#7088508 Napisano: 16.04.2023 20:55:59
Potrzebuje motywacji i kilku lajków, które pozwolą mi ruszyć z kopyta. Mam bloga już jakiś czas, ale stale nie mam czasu przy nim popracować. 
Może nowi fani zmotywują mnie do działania https://podrozezapasem.blogspot.com/
opinie, komentarze mile widziane emotka

mlodaaa18

#7088529 Napisano: 17.04.2023 08:02:45
Czy ktoś kto wygrał czytnik kindle w kinley może mi powiedzieć czy on jest bez reklam
0 0

as32572

#7088667 Napisano: 17.04.2023 19:11:02
Czy e-bonem Carrefour (w aplikacji) zapłacę za alkohol?
0 0

sks900

#7088672 Napisano: 17.04.2023 19:40:22
Rekordowe oszustwo "na policjanta" w Częstochowie. Niewyobrażalna kwota (1,8 mln zł)

Mieszkaniec Częstochowy padł ofiarą oszustwa na niewyobrażalną wręcz skalę. Bezwzględni naciągacze zastosowali metodę "na policjanta", w wyniku czego 85-latek przekazał im aż... 1,8 milionów złotych. Przestępcy nadal są na wolności.Ta historia to dowód na to, że oszuści nie mają litości, nawet dla staruszków. W sobotę 15 kwietnia na Komendę Miejską Policji w Częstochowie zgłosił się 85-latek. Poinformował, że przez przeszło miesiąc otrzymywał dziwne telefony od dwóch mężczyzn.
Jeden z nich podawał się za prokuratora, a drugi za policjanta. Obaj przekonywali częstochowianina, że pieniądze zgromadzone przez niego na kontach bankowych są zagrożone i trzeba działać natychmiast, by uchronić je przed atakiem złodziei. Dokładnie poinstruowali seniora, jak ma postępować, by "uratować" swoje oszczędności.Zgodnie z przekazanymi instrukcjami od "śledczych", 85-latek udawał się za każdym razem do placówek bankowych, aby wypłacić pieniądze. Potem zgodnie z "planem" jechał na spotkanie z zupełnie obcym mężczyzną - przekazał w komunikacie oficer prasowy KMP w Częstochowie.Mężczyzna, myśląc, że oddaje swoje pieniądze w bezpieczne ręce funkcjonariuszy, stopniowo przekazywał oszustom cały swój majątek. Ostatecznie naciągacze wzbogacili się jego kosztem o... 1,8 miliona złotych.Kiedy przestępcy otrzymali całą kwotę, zerwali kontakt z ofiarą. Dopiero wtedy 85-latek zreflektował się, że coś jest nie tak i udał się na policję. Niestety, śledczym nie udało się jeszcze ustalić tożsamości oszustów ani odzyskać pieniędzy częstochowianina.Przy okazji nagłośnienia tego incydentu policjanci z Częstochowy apelują, by stosować zasadę ograniczonego zaufania, gdy odbieramy podejrzany telefon od nieznajomej osoby. - Oszuści wykorzystują ufność oraz dobre serce osób, które nie potrafią odmówić pomocy w trudnej sytuacji - wskazują funkcjonariusze.

Rekordowe oszustwo "na policjanta" w Częstochowie. Niewyobrażalna kwota (msn.com)
0 0

DAIKOKU

#7088891 Napisano: 19.04.2023 07:03:20
Moi Drodzy...emotka
Jakie macie doświadczenie i czy może doradzicie jak uzyskać dobrą cenę przy kupnie obrączek...?
Owszem są oferty w internecie z opcją zniżka -25% przy zakupie 2 obrączek, zastanawia mnie jednak fakt, czy podczas zamówienia w Apart lub W.Kruk można jeszcze wynegocjować rabat u sprzedawcy...?
emotka
0 0

kachakacha

#7088894 Napisano: 19.04.2023 07:21:49
DAIKOKU napisał(a):

Moi Drodzy...emotka
Jakie macie doświadczenie i czy może doradzicie jak uzyskać dobrą cenę przy kupnie obrączek...?
Owszem są oferty w internecie z opcją zniżka -25% przy zakupie 2 obrączek, zastanawia mnie jednak fakt, czy podczas zamówienia w Apart lub W.Kruk można jeszcze wynegocjować rabat u sprzedawcy...?
emotka

W Yes kiedyś wynegocjowałam rabat.
Może poczytaj sobie gdzieś o jakości złota w Apart. Moja obrączka już po roku czy dwóch była bardziej porysowana niż 30-letnia obrączka moich rodziców.

mandarynka16

#7088901 Napisano: 19.04.2023 07:44:13
DAIKOKU napisał(a):

Moi Drodzy...emotka
Jakie macie doświadczenie i czy może doradzicie jak uzyskać dobrą cenę przy kupnie obrączek...?
Owszem są oferty w internecie z opcją zniżka -25% przy zakupie 2 obrączek, zastanawia mnie jednak fakt, czy podczas zamówienia w Apart lub W.Kruk można jeszcze wynegocjować rabat u sprzedawcy...?
emotka

Polecam lokalnych jubilerow, mają lepsze ceny i jakość też inna

tereniagno

#7088940 Napisano: 19.04.2023 11:02:14
mandarynka16 napisał(a):

DAIKOKU napisał(a):

Moi Drodzy...emotka
Jakie macie doświadczenie i czy może doradzicie jak uzyskać dobrą cenę przy kupnie obrączek...?
Owszem są oferty w internecie z opcją zniżka -25% przy zakupie 2 obrączek, zastanawia mnie jednak fakt, czy podczas zamówienia w Apart lub W.Kruk można jeszcze wynegocjować rabat u sprzedawcy...?
emotka

Polecam lokalnych jubilerow, mają lepsze ceny i jakość też inna

Z tym zgadzam się.Jesteśmy na tym samym etapie.Właśnie narzeczony córki dał robić obrączki ze swojego złota i ponadto, wynegocjował jeszcze 500zł upustu.A to jest dużo, więc też polecam lokalnych.Obrączki mają zrobione, takie jak chcieli i są bardzo zadowoleni.:)
1 DAIKOKU 0

ineska1991

#7088944 Napisano: 19.04.2023 11:22:58
Moi Drodzy na pewno są tu też rodzice.. macie jakiś sposób na plamy z mleczy ? Córka uwielbia kwiaty i teraz zaczyna się moja gehenna ... mlecze ... nie trafiłam na nic co pokona te plamy ...
0 0

andii

#7088952 Napisano: 19.04.2023 11:38:28
ineska1991 napisał(a):

Moi Drodzy na pewno są tu też rodzice.. macie jakiś sposób na plamy z mleczy ? Córka uwielbia kwiaty i teraz zaczyna się moja gehenna ... mlecze ... nie trafiłam na nic co pokona te plamy ...

Taki urok wsi 🌻🌼☘️🍀🪴⚘️🪻🌹🌺🍁🌲 emotka

emi

#7088956 Napisano: 19.04.2023 11:43:53
ineska1991 napisał(a):

Moi Drodzy na pewno są tu też rodzice.. macie jakiś sposób na plamy z mleczy ? Córka uwielbia kwiaty i teraz zaczyna się moja gehenna ... mlecze ... nie trafiłam na nic co pokona te plamy ...

Sok z cytryny, mydełko z Rossmana (potrzeć plamę i pozostawić nawet na kilka godzin)  i wybielacz (zależy jak kolor ubranka)
0 0

zielonaszpilka

#7088957 Napisano: 19.04.2023 11:54:23
ineska1991 napisał(a):

Moi Drodzy na pewno są tu też rodzice.. macie jakiś sposób na plamy z mleczy ? Córka uwielbia kwiaty i teraz zaczyna się moja gehenna ... mlecze ... nie trafiłam na nic co pokona te plamy ...

Ubranka z lumpa i wydzielenie ubranek na zabawy z mleczamiv emotka  córa szczęśliwa, Ty nie będziesz się męczyć z odplamianiem tak trudnych plam, a serce i portfel nie będą boleć emotka no i ewentualnie jeszcze opcja wybierania ciemniejszych ewentualnie kolorowych, ale mocno wzorzystych ubranek emotka

koniczynka123

#7088960 Napisano: 19.04.2023 12:15:42
tereniagno napisał(a):

mandarynka16 napisał(a):

DAIKOKU napisał(a):

Moi Drodzy...emotka
Jakie macie doświadczenie i czy może doradzicie jak uzyskać dobrą cenę przy kupnie obrączek...?
Owszem są oferty w internecie z opcją zniżka -25% przy zakupie 2 obrączek, zastanawia mnie jednak fakt, czy podczas zamówienia w Apart lub W.Kruk można jeszcze wynegocjować rabat u sprzedawcy...?
emotka

Polecam lokalnych jubilerow, mają lepsze ceny i jakość też inna

Z tym zgadzam się.Jesteśmy na tym samym etapie.Właśnie narzeczony córki dał robić obrączki ze swojego złota i ponadto, wynegocjował jeszcze 500zł upustu.A to jest dużo, więc też polecam lokalnych.Obrączki mają zrobione, takie jak chcieli i są bardzo zadowoleni.:)

U nas było to samo, córka dała stare złote zniszczone złoto u prywatnego jubilera(30 lat na rynku, najlepsze opinie)- obrączki z oferty jubilera, wysoka próba złota, wybrana waga, jeszcze dodatkowy rabat. No i pamiątka po mojej zmarłej mamie na zawsze zostanie w pamięci młodych.
1 DAIKOKU 0

tereniagno

#7088962 Napisano: 19.04.2023 12:20:09
koniczynka123 napisał(a):

tereniagno napisał(a):

mandarynka16 napisał(a):

DAIKOKU napisał(a):

Moi Drodzy...emotka
Jakie macie doświadczenie i czy może doradzicie jak uzyskać dobrą cenę przy kupnie obrączek...?
Owszem są oferty w internecie z opcją zniżka -25% przy zakupie 2 obrączek, zastanawia mnie jednak fakt, czy podczas zamówienia w Apart lub W.Kruk można jeszcze wynegocjować rabat u sprzedawcy...?
emotka

Polecam lokalnych jubilerow, mają lepsze ceny i jakość też inna

Z tym zgadzam się.Jesteśmy na tym samym etapie.Właśnie narzeczony córki dał robić obrączki ze swojego złota i ponadto, wynegocjował jeszcze 500zł upustu.A to jest dużo, więc też polecam lokalnych.Obrączki mają zrobione, takie jak chcieli i są bardzo zadowoleni.:)

U nas było to samo, córka dała stare złote zniszczone złoto u prywatnego jubilera(30 lat na rynku, najlepsze opinie)- obrączki z oferty jubilera, wysoka próba złota, wybrana waga, jeszcze dodatkowy rabat. No i pamiątka po mojej zmarłej mamie na zawsze zostanie w pamięci młodych.

No właśnie dałam swoje złoto z wyższą próba, pozrywane łańcuszki, wycięte kawałki z pierścionków itp.

nanajka81

#7088973 Napisano: 19.04.2023 12:46:37
kachakacha napisał(a):

DAIKOKU napisał(a):

Moi Drodzy...emotka
Jakie macie doświadczenie i czy może doradzicie jak uzyskać dobrą cenę przy kupnie obrączek...?
Owszem są oferty w internecie z opcją zniżka -25% przy zakupie 2 obrączek, zastanawia mnie jednak fakt, czy podczas zamówienia w Apart lub W.Kruk można jeszcze wynegocjować rabat u sprzedawcy...?
emotka

W Yes kiedyś wynegocjowałam rabat.
Może poczytaj sobie gdzieś o jakości złota w Apart. Moja obrączka już po roku czy dwóch była bardziej porysowana niż 30-letnia obrączka moich rodziców.

koleżanka która pracuje w APART określiła to ich złoto jako "kiepściutkie" więc może rzeczywiście nie warto tam kupować.
1 DAIKOKU 0

radziosny

#7089009 Napisano: 19.04.2023 15:00:59
DAIKOKU napisał(a):

Moi Drodzy...emotka
Jakie macie doświadczenie i czy może doradzicie jak uzyskać dobrą cenę przy kupnie obrączek...?
Owszem są oferty w internecie z opcją zniżka -25% przy zakupie 2 obrączek, zastanawia mnie jednak fakt, czy podczas zamówienia w Apart lub W.Kruk można jeszcze wynegocjować rabat u sprzedawcy...?
emotka

Może spróbuj poszukać jakiegoś lokalnego jubilera. Można trafić na naprawdę dobry zakład, gdzie są w stanie zrobić obrączki takie jak się chce (wymiar, waga, kształt itp.) w cenie często lepszej, niż w tych sieciówkach.
1 DAIKOKU 0

dany-duszek

#7089023 Napisano: 19.04.2023 16:18:06
kupila88 napisał(a):

Czy ktoś zna dobra agencje detektywistyczna najleoiej z Lublina? Potrzebuje ustalenie pewnego adresu mając nazwisko zdjęcie, nr tel pryw służbowy place o 1000tys zła w zwyz;)

nie wiem czy znasz przybliżeniu lokalizację jak tak to możesz tutaj wykupić księgi wieczyste nieruchomości https://ekw.plus/ Ale aby dawać aż milion złotych za to, to bardzo dużo.