Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

domika

#6876556 Napisano: 17.08.2022 11:25:50
kachakacha napisał(a):

Ja nie, mnie nie lubi emotka

mnie chyba też nie emotka emotka
0 0

FBsebastian3

#6876559 Napisano: 17.08.2022 11:30:09
Wkurza mnie masakryczna tolerancja Polakow na wszystko! Ani raty kredytow ,absurdalne spekulacje , "opieka" nad Ukraińcami itd. Nie robi wrażenia. Brak kompletny woli walki o choćby sprawiedliwe% , ceny uczciwe , trzeźwe spijrzenie na sytuacje u sąsiadów. Wczoraj podwyżka eco groszku o 40% i nic. W obronie TVN ,aborcji -tłumy.  Nic nie ma bez walki tylko ucisk

ktosiek1

#6876567 Napisano: 17.08.2022 11:53:45
FBsebastian3 napisał(a):

Wkurza mnie masakryczna tolerancja Polakow na wszystko! Ani raty kredytow ,absurdalne spekulacje , "opieka" nad Ukraińcami itd. Nie robi wrażenia. Brak kompletny woli walki o choćby sprawiedliwe% , ceny uczciwe , trzeźwe spijrzenie na sytuacje u sąsiadów. Wczoraj podwyżka eco groszku o 40% i nic. W obronie TVN ,aborcji -tłumy.  Nic nie ma bez walki tylko ucisk

Też mnie to zastanawia. Właśnie to zestawienie zachowania Polaków. W obronie TVN - tłumy ludzi ma ulicach. Szalejąca inflacja, raty kredytów, to co się w związku z Odrą dzieje i ogólny rozkład państwa - zero reakcji. Nie wiem czy to takie powolne gotowanie żaby i już po prostu wszystko obojętnieje. 
1 monisss 0

monisss

#6876568 Napisano: 17.08.2022 12:03:40
FBsebastian3 napisał(a):

Wkurza mnie masakryczna tolerancja Polakow na wszystko! Ani raty kredytow ,absurdalne spekulacje , "opieka" nad Ukraińcami itd. Nie robi wrażenia. Brak kompletny woli walki o choćby sprawiedliwe% , ceny uczciwe , trzeźwe spijrzenie na sytuacje u sąsiadów. Wczoraj podwyżka eco groszku o 40% i nic. W obronie TVN ,aborcji -tłumy.  Nic nie ma bez walki tylko ucisk

Zgadzam się... to co się stało z Odrą mnie przeraża... ludzie siedzą cicho ..... mam nadzieję, że nikt nie umrze z ludzi od tego skażenia.. bo już gdzieś czytałam,że psiak ledwo zipie po kąpieli w Odrze emotka   
0 0

brucee

#6876569 Napisano: 17.08.2022 12:06:02
cudaczek121 napisał(a):


Moja mama lat 61 tez jakiś czas temu zaczela korespondencję na WhatsApp z jakimś żołnierzykiem. Dobrze, ze ona słabo zna angielski, to mi marudziła, bym jej pomogła mu odpisywać, ech. Dosyć szybko sprowadziłam ja na ziemię, ze to oszustwo i poradziłam jej, by poczytała o tego typu przekrętach w necie. Na szczęście mama nie umie sama zrobić przelewu, wiec ja jej to ogarniam, toteż bez mojej wiedzy i zgody nikomu obcemu żadnej kasy nie przeleje. No chyba ze do banku pójdzie i zleci taka wypłatę, ale mam nadzieje, ze w bankach pracownicy są wyczuleni na tego rodzaju oszustwa. Jak widać nie tylko dzieci dzialalnosc w sieci należy kontrolować, ale rodziców czasem tez.

Tych żołnierzy masa na FB... emotka
0 0

FBsebastian3

#6876571 Napisano: 17.08.2022 12:10:56
monisss napisał(a):

FBsebastian3 napisał(a):

Wkurza mnie masakryczna tolerancja Polakow na wszystko! Ani raty kredytow ,absurdalne spekulacje , "opieka" nad Ukraińcami itd. Nie robi wrażenia. Brak kompletny woli walki o choćby sprawiedliwe% , ceny uczciwe , trzeźwe spijrzenie na sytuacje u sąsiadów. Wczoraj podwyżka eco groszku o 40% i nic. W obronie TVN ,aborcji -tłumy.  Nic nie ma bez walki tylko ucisk

Zgadzam się... to co się stało z Odrą mnie przeraża... ludzie siedzą cicho ..... mam nadzieję, że nikt nie umrze z ludzi od tego skażenia.. bo już gdzieś czytałam,że psiak ledwo zipie po kąpieli w Odrze emotka   

Jezeli chodzi o Odrę to mam podejrzenie,ze to specjalne odwricenie uwagi,a w tle gotowanie żaby. Jest duszno,goraco,niski poziom wód ti i ryby padają. Tym bardziej,ze widy zanieczyszczone. Maz wspominał,ze w taka pigode w naszym jeziirze ludzie wannami ryby nosili. Media to potwory,wszystko przerobią na katastrife. Dzisiaj trzeba być mega sceotycznym do wszystkiegi. Od wirusa po ryby

slomkab

#6876580 Napisano: 17.08.2022 12:29:35
A mnie wkurza fakt ze koniec wakacji a ja jeszcze nie mam grila z konkursu przygotuj się na grilla , który skoczyła się w maju ;(
0 0

atyde25

#6876661 Napisano: 17.08.2022 16:49:16
To już przesada w pw pojawił się porucznik z Armii Amerykańskiej szukający miłości ,bardzo romantycznie wyprowadzi Ci każdy grosz z konta bankowego.
1 cb656 0

ziolko

#6876680 Napisano: 17.08.2022 17:56:33
atyde25 napisał(a):

To już przesada w pw pojawił się porucznik z Armii Amerykańskiej szukający miłości ,bardzo romantycznie wyprowadzi Ci każdy grosz z konta bankowego.

Pw na forum? 
1 andii 0

norweska20

#6876762 Napisano: 17.08.2022 23:20:36
Wkurza mnie, że nie wzięłam udziału w loterii piwnej Dino ..tak się ociągałam z wyjazdem do Dino ,że loteria przeszła ..a na forum wysyp wygranych ...i to mnie wkurza że nawet nie spróbowałam tam zagrać:( 
Ps.: Nie wspominając już o sytuacji "ogólnej" w naszym kraju ...to to już mnie mega wkurza ,ale to temat rzeka.
0 0

tereniagno

#6876764 Napisano: 17.08.2022 23:27:37
norweska20 napisał(a):

Wkurza mnie, że nie wzięłam udziału w loterii piwnej Dino ..tak się ociągałam z wyjazdem do Dino ,że loteria przeszła ..a na forum wysyp wygranych ...i to mnie wkurza że nawet nie spróbowałam tam zagrać:( 
Ps.: Nie wspominając już o sytuacji "ogólnej" w naszym kraju ...to to już mnie mega wkurza ,ale to temat rzeka.

Ty nie wzięłaś udziału, a ja wysłałam i niestety znowu nic nie wygrałamemotka
To jeszcze więcej można się wkurzyć.
Ostatnimi czasy, to wielka masakra,  że nawet nie chce mi się brać udziału w niczym emotka emotka
Ile można zbierać te paragony bez celuemotka

FBmarta22

#6876765 Napisano: 17.08.2022 23:42:56
norweska20 napisał(a):

Wkurza mnie, że nie wzięłam udziału w loterii piwnej Dino ..tak się ociągałam z wyjazdem do Dino ,że loteria przeszła ..a na forum wysyp wygranych ...i to mnie wkurza że nawet nie spróbowałam tam zagrać:( 
Ps.: Nie wspominając już o sytuacji "ogólnej" w naszym kraju ...to to już mnie mega wkurza ,ale to temat rzeka.

Ten wysyp, to z kreatywnego nie z loterii... Loteria jest tutaj https://www.e-kon...yslow-w-dino-2022-18 i jeszcze trwa.

A w temacie, to wkurza mnie to, że teraz jest taaak gorąco, a weekend zapowiada się zimny i deszczowy emotka
0 0

darog

#6876773 Napisano: 18.08.2022 00:25:37
Wkurza mnie nieregulaminowe zakończanie konkursów / loterii przez Organizatorów/ 
czy oni serio nie umieją nastawić zegara w czasie o którym jest w regulaminie???
Musi to być 2 min wcześniej/ 2 godziny wcześniej /czy nawet dzień wcześniej???

Dziś wkurzyła Pastella. Wcześniej Somersby - zmienił pytanie sporo przed zakończeniem etapu. 
1 ReneK 0

paula9891

#6876792 Napisano: 18.08.2022 08:27:25
Wkurzam się, bo pamiętam, że wysyłałam 3 listy z oświadczeniami i paragonami i nie mogę znaleźć potwierdzenia emotka  listy nie dotarły, 300 zł przepadnie emotka
Tym razem nawet nie zrobiłam zdjęcia... Wkurzam się na siebie.
0 0

ziolko

#6876923 Napisano: 18.08.2022 16:56:41
cb656 pytanie nie było do Ciebie  emotka
Ale doprecyzuję - pw może być na forum, a może być np na facebooku. 
Chciałam dopytać, żeby wiedzieć, czy mam delikwenta blokować na forum, czy jednak wykracza poza moje kompetencje. 
0 0

kreo42

#6876943 Napisano: 18.08.2022 17:57:12
cudaczek121 napisał(a):

Wkurza mnie, że od kilku dni codziennie wydzwania do mnie niejaką firmą Confronter w celu porównania ofert telefonii komórkowej. Co zablokuje jeden numer, dzwonią z innego, wrr. Zmuszają  człowieka do tego, by po chamsku musiał się rozłączać!

Telefon nie informuje cie ze  podejrzenia oszustwa ? Jak dzwonią tacy odrazu mam wyświetlone na czerwono 
0 0

oldziaczek

#6877203 Napisano: 19.08.2022 16:13:42
Wkurza mnie moje odkładanie na ostatnią chwilę... Byłam pewna, ze konkurs Brooklyn do 18.08, wczoraj wchodze a tu zonk, po konkursie i po wycieczce emotka
0 0

fan-mandaryny

#6877278 Napisano: 20.08.2022 00:17:07
Wkurzyłem się. Jak nie na Avanti (itm), ale bardziej to już na siebie, że chyba zaćmiony jakiś byłem w Rossmanie. Kupiłem dwa żele do golenia Nivei, świadomie, bo zakodowane miałem w swojej kochanej główce, że trzeba kupić dwa produkty na tę loterię. Wrrrrr. emotka emotka
0 0

brucee

#6877285 Napisano: 20.08.2022 04:08:04
O, jak mnie wkurza spóźnialstwo! Szczególnie parogodzinne samolotów. I czekanie. I nerwy. I brak odpowiedzi lotniska oraz nieodbieranie przez nie telefonu. emotka emotka emotka
Ok, już mi lepiej. emotka
1 cb656 0

wallee

#6877711 Napisano: 22.08.2022 18:04:13
Wkurza mnie że musiałem się zarejestrować na nowy adres @ i nowy nick .Na gazecie.pl znikła mi bezpowrotnie skrzynka pocztowa i nie mogę zresetować hasła na e-konki.Stare konto z nickiem   Walle   miałem od 2018 roku i trochę znajomych na PW przeważnie wymienialiśmy się kodami z piw i fajek .  Półtora roku bez logowania i lipa jest . emotka
0 0